Добре продуманий дизайн плаката

Назад до Записи
дизайн плаката

Добре продуманий дизайн плаката

добре продуманий дизайн плаката важливий, тому що він викликає інтерес глядачів до предмету, який він зображує. Це відноситься до всіх плакатів, будь то фільми, фестивалі або концерти, міста, розкладу громадського транспорту і карти або декоративні плакати. Навіть плакати, які служать утилітарним цілям, такі як плакати в метро, ​​повинні бути привабливими і чітко висловлювати свої позиції, часто з мінімальним використанням тексту, щоб вони досягли максимально широкої аудиторії.

Кращі дизайнери плакатов-фрілансерів створюють проекти, які спілкуються з глядачами як можна безпосередньо. Зустрічайте наші кращі вибори:

 1. 1
 2. 2
  Жоабе Алвес
 3. 3
  _Blue_
 4. 4
  GemmyVN
 5. 5
  semnitz
 6. 6
  isuk
 7. 7
  subsiststudios
 8. 8
  Rafido
 9. 9
  jestyr37
 10. 10
  Trisixtin

Про що слід думати при наймі дизайнера плаката.
-

Створення ефективного плаката вимагає навичок. Звичайно, дизайнери плакатів також можуть бути великими художниками, але бути талановитим художником не означає, що хтось є хорошим дизайнером плакатів. При оцінці портфелів враховуйте:

дизайн плаката
 
 • Ви заінтриговані? Якби ви побачили їх роботу на стіні, ви б перестали дивитися.
 • Вони зробили плакати, подібні до того, який ви замовляли раніше? Якщо вам потрібен плакат для музичного фестивалю, що не вибирайте дизайнера, чиє портфоліо містить тільки постери фільмів
 • Вони розробили плакати для вашої цільової аудиторії? Якщо ви націлені на багату, утворену аудиторію, вам потрібен плакат, який говорить з ними, а не той, який говорить з натовпом «синіх комірців». Точно так же плакати для дітей і підлітків виглядають інакше, ніж плакати, призначені для дорослих, і якщо вам потрібен плакат, який буде зв'язуватися з людьми з різних культур, ваш плакат буде сильно відрізнятися від плаката, призначеного для місцевої аудиторії.
 • Чи отримуєте ви всю необхідну інформацію від дизайн плаката в їх портфоліо? Наприклад, якщо ви дивитеся на постер фільму, чи бачите ви чітко назву, режисера та продюсерів, а також дату випуску? Ця інформація надходить природним шляхом, або вам потрібно її шукати?
Читайте також:  Кращі міжнародні SEO поради для вашого сайту

Щоденник. Виготовлення щоденників з індивідуальним дизайном.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська