Моніторинг зворотних посилань для управління вашим сайтом

Назад до Записи
зворотні посилання

Моніторинг зворотних посилань для управління вашим сайтом

Якщо ви хочете, щоб ваш онлайн-бізнес був успішним, ви не можете покладатися на те, що люди випадково знайдуть ваш сайт, а стратегія повинна включати моніторинг зворотних посилань як вашого сайту, так і сайтів ваших конкурентів.

Інструменти моніторингу зворотних посилань роблять цей процес більш швидким і простим. За допомогою цих інструментів ви можете відстежувати, які сайти посилалися на вас, перевіряти, чи є посилання хорошими чи поганими, і відслідковувати розподіл якорів, щоб переконатися, що Google не карає ваш сайт.

Є багато інструментів, доступних на ринку. Я зібрав десятку кращих для тих, у кого обмежений бюджет. По-перше, ось короткий резюме:

Програмне забезпечення Починаючи з Краща річ про це Найбільша проблема
Backlinkseo.com 10 доларів на місяць Детальний аналіз профілю зворотного посилання Неможливо визначити, які якоря є кращими для кожної сторінки (хоча ця функція буде додана в найближчим часом)
OpenLinkProfiler Безкоштовно Дає визначення кожного терміна SEO для новачків SEO Обмежена кількість відображуваних зворотних посилань
SEO Spyglass 124 долара на рік Працює на будь-якій операційній системі Не в мережі; Повинен бути завантажений
Сигнали рангу Безкоштовно Відображає показники соціального обміну сайту і рейтинг Alexa Допустимий щоденний запит обмежений
MoonSearch Безкоштовно Дає опис сайту зі зворотним посиланням Технічні терміни не визначені
Ahrefs 7 доларів за сім днів Чи проводить швидкий аналіз зворотних посилань Платні плани коштують дорого
Моніторинг зворотних посилань 25 доларів на місяць Дуже зручний Інструмент Disavow не завжди працює
Backlink Watch Безкоштовно Дозволяє контролювати до 1000 посилань Немає можливості експортувати звіти
Рейтинг SE 39 доларів на місяць Дає дати зворотнє посилання була вперше виявлена, перевірено лаги іноді
GoingUp's Link Diagnosis Безкоштовно Безкоштовно Надано тільки основна інформація

Після цього ми розглянемо кожен інструмент по черзі, щоб вирішити, який з них кращий в цілому. Давайте почнемо!

Моніторинг зворотних посилань Backlinkseo.com  

Backlinkseo.com - відмінний інструмент для SEO. Він дає детальний аналіз профілю зворотних посилань вашого сайту, що дозволяє оптимізувати вашу стратегію. він аналізує розподіл посилань, тому ви знаєте, на яких сторінках досить посилань, а які потребують додаткової уваги. Backlinkseo.com також скоро буде мати автоматизований алгоритм, який допоможе вам визначити, які якоря є кращими для кожної сторінки.

Backlinkseo також відстежує стан ваших зворотних посилань. Якщо посилання зміниться з do-follow на no-follow або буде видалена, ви отримаєте повідомлення.

Автоматичний імпорт зворотних посилань - теж класна функція. Ви можете підключитися до свого облікового запису Google Analytics і Google Search Console, автоматично імпортуючи зворотні посилання, Що стимулюють трафік.

Backlinkseo.com пропонує безкоштовну пробну версію (хоча ви повинні створити обліковий запис.) У нього є чотири платних плану на вибір. План Solo, який відстежує до 1000 зворотних посилань, коштує всього 10 доларів на місяць. Крім того, є план запуску (25 дол. США на місяць на 2500 відслідковуються зворотних посилань), бізнес-план (49 дол. США на місяць на 5000 відслідковуються зворотних посилань) і план Агентства (99 дол. США на місяць на 10 000 відслідковуються зворотних посилань).

Backlinkseo є відмінною ціною для функцій і докладного аналізу.

Моніторинг зворотних посилань OpenLinkProfiler

OpenLinkProfiler - це безкоштовний інструмент для дослідження посилань. Просто введіть домен в поле пошуку і вуаля! OpenLinkProfiler повідомляє вам, скільки унікальних посилань з інших веб-сайтів вказують на ваш сайт, скільки посилань на домашню сторінку і які є довіреними посиланнями. Він також дає загальну оцінку впливу посилань, яку він розраховує на основі якості та кількості посилань.

Читайте також:  Наскільки важлива упаковка в маркетингу продукту?

OpenLinkProfiler надасть вам конкретний якірний текст і призначення посилань для кожної посилання. Кількість посилань без підписки і без індексу також вказується в аналізі. Якщо ви не впевнені, що означає термін, просто наведіть курсор на слово, і інструмент дасть вам коротке визначення.

OpenLinkProfiler дозволяє відстежувати тільки 100 зворотних посилань. Ви також не зможете побачити повні URL-адреси сторінок, які посилаються на вас, якщо ви не створите обліковий запис. На щастя, як і в інших сервісах OpenLinkProfiler, створення аккаунта безкоштовно.

Моніторинг зворотних посилань SEO Spyglass

Хоча це нове програмне забезпечення, SEO Spyglass дає відмінні результати. Цей інструмент відстежує сайти, конкуруючі за ваші ключові слова, і аналізує їх зворотні посилання, Використовуючи більш 400 різних пошукових систем. SEO Spyglass обчислює цінність кожної посилання і каже вам, які з них залучають найбільше трафіку вашого конкурента.

SEO Spyglass працює на будь-якій операційній системі і може оптимізувати сайти на будь-якій мові. Сам інструмент також доступний на кількох мовах.

Ви можете завантажити SEO Spyglass безкоштовно проаналізувати до 1100 зворотних посилань. Вам потрібно перейти на платну версію, щоб експортувати результати. SEO Spyglass Professional для власників сайтів і веб-Мастер варто 124 долара на рік. Корпоративна версія, яка коштує 299 доларів в рік, ідеально підходить для SEO-експерт і компаній.

Сигнали рангу

Rank Signals - це ще один безкоштовний інструмент, який може допомогти в створенні посилань. Просто введіть доменне ім'я сайту, який ви хочете проаналізувати. Ви побачите рейтинг сторінки, унікальні доменні посилання і рейтинг трафіку Alexa. Rank Signals також показує метрики спільного використання сайту в соціальних мережах, таких як Facebook і Twitter.

Ви можете використовувати RankSignals для пошуку будь-яких поганих або спам-посилань. Він також позначає заборонені посилання, Які ігноруються пошуковими системами.

Коли ви перевищите денний ліміт запитів, ви можете отримати додатковий доступ, створивши безкоштовний обліковий запис. Ви також можете завантажити корисне розширення Quick SEO хром.

Моніторинг зворотних посилань MoonSearch

MoonSearch - це безкоштовний інструмент для моніторингу зворотних посилань, який дає вам список всіх сайтів, які посилаються на ваш сайт. Існує два способи перегляду профілю зворотних посилань на сайті: стандартний SEO-аналіз або спеціальний аналіз зворотних посилань. Я рекомендую використовувати цей другий варіант, якщо ви зосереджені виключно на зворотні посилання.

Результати зворотних посилань упорядковано від найвищого до найнижчого значення місяця. Ви також можете відсортувати їх по рейтингу PageRank або Alexa. MoonSearch повідомляє вам репутацію кожного результату на основі каталогів Yahoo і Dmoz. Якщо ви натиснете на результат, ви отримаєте корисний опис сайту і його провайдера.

MoonSearch простий у використанні, і його коротка таблиця результатів робить його ідеальним для новачків в SEO і професіоналів.

Моніторинг зворотних посилань Ahrefs

Ahrefs є одним з найпопулярніших інструментів моніторингу зворотних посилань на ринку. Він може сканувати 4,1 мільйона сторінок в хвилину, що означає, що ви можете бачити втрачені, нові і зламані зворотні посилання майже відразу. На відміну від будь-якого іншого інструменту в цьому списку, Ahrefs може виявляти зворотні посилання в JavaScript, а також в традиційному HTML.

Також немає необхідності здогадуватися, чому деякі зворотні посилання раптово випадають з вашого сайту - Ahrefs дає вам причину, щоб ви могли внести необхідні зміни. Якщо ви новачок в SEO, Ahrefs пропонує велику бібліотеку безкоштовних ресурсів і навчальних матеріалів.

Ahrefs пропонує 7-денну пробну версію за 7 доларів, і, коли ваша пробна версія закінчується, ви можете вибрати між планами Lite і Standard. План Lite ідеально підходить для індивідуальних підприємців і фрілансерів і коштує 99 доларів на місяць. Стандартний план найкраще підходить для SEO-КОНСУЛЬТАНТ і внутрішніх маркетологів і коштує 179 доларів на місяць.

Моніторинг зворотних посилань

Моніторинг зворотних посилань - зручний інструмент, що надає всю необхідну інформацію для аналізу зворотних посилань на простий панелі інструментів. Цей інструмент дозволяє легко ідентифікувати веб-сайти, з якими можна зв'язатися для зв'язку і створення посилань. І якщо сайт видалить ваше посилання, Monitor Backlinks повідомить вам.

Читайте також:  Просування в Інтернеті. 17 ідей по розвитку бізнесу.

Монітор зворотних посилань буде повідомляти вас про нові посиланнях на ваш сайт, що означає, що ви можете дезавуювати спам-посилання, Які можуть нашкодити вашому SEO. Тим не менш, деякі користувачі скаржилися, що інструмент дезавуаціі не завжди працює. Цей інструмент також може показати, як зміни в стратегії зворотних посилань впливають на рейтинг Google з плином часу.

Monitor Backlinks пропонує три платних плану. Стартовий план дозволяє відстежувати 2500 посилань і один домен за 25 доларів в місяць. План Plus вартістю $ 0,40 на місяць дозволяє відстежувати до 12500 посилань і двох доменів. Професійний план становить $ 89,91 в місяць і дозволяє відстежувати до 25000 посилань і чотирьох доменів.

Моніторинг зворотних посилань Backlink Watch

Ви можете безкоштовно відстежувати до 1000 посилань за допомогою Backlink Watch. На жаль, цей інструмент не дозволяє вам експортувати або зберігати звіти зворотного посилання.

В іншому, Backlink Watch працює добре. Він надає інформацію про якість і кількість посилань, що вказують на ваш сайт, а також вказівку якірних текстів, PageRank і загальної кількості зовнішніх посилань на сторінці.

Backlink Watch - відмінна відправна точка для початківців, які тільки починають опановувати SEO. Але якщо ви фахівець з SEO, Вас краще обслужать інші інструменти, які надають більш детальні звіти.

Моніторинг зворотних посилань SE Ranking

SE Ranking спеціалізується на дослідженні ключових слів, надаючи вам рейтинги ключових слів вашого сайту в пошукових системах в режимі реального часу. Він також пропонує інструмент для перевірки і моніторингу зворотних посилань, який працює добре, хоча іноді і відстає.

SE Ranking аналізує кожну зворотне посилання по 15 параметрам SEO. До них відносяться якірний текст, IP-адреса сервера сайту, на якому розміщуються посилання, Кількість посилань, які заборонені і заборонені на сторінці, і рейтинг Alexa. Цей інструмент також може повідомити вам дату, коли була вперше виявлена ​​зворотна посилання, і дату останньої перевірки зворотного посилання.

SE Ranking пропонує 14-денну безкоштовну пробну версію (спочатку необхідно створити обліковий запис). Він має три платних плану: Optimum, Plus і Enterprise. Оптимальний план коштує 39 доларів в місяць і дозволяє відстежувати до 5000 зворотних посилань для десяти веб-сайтів. Найпопулярніший план, план Plus, коштує 89 доларів на місяць для відстеження до 25 000 зворотних посилань на необмежену кількість сайтів. План Enterprise коштує 189 доларів на місяць і покриває 75000 зворотних посилань на необмежену кількість веб-сайтів.

Як скасувати підписку за допомогою Common Builders 

Моніторинг зворотних посилань GoingUp

Інструмент моніторингу зворотних посилань GoingUp безкоштовний, але вам необхідно створити обліковий запис. Цей інструмент буде відслідковувати всі ваші вхідні посилання і перевіряти, звідки вони беруться. Просто введіть URL-адресу сайту, який ви хочете проаналізувати, і ви отримаєте відповідну інформацію, таку як PageRank, текст прив'язки, силу посилання і місце розташування посилання.

Link Diagnosis має щодо обмежену функціональність. Це нормально для базової перевірки зворотних посилань, але якщо ви робите більш глибокий SEO-аналіз, вам потрібно шукати в іншому місці. фахівці з SEO не вважатимуть цей інструмент достатнім для своїх потреб.

І переможцем стає ...

Тепер, коли ми розглянули десять кращих інструментів моніторингу зворотних посилань на ринку, я впевнений, що вам цікаво, який з них є кращим в цілому.

Уважно вивчивши всі ці інструменти, я прийшов до висновку, що Backlinkseo.com - кращий інструмент для моніторингу зворотних посилань. Хоча багато хто з перерахованих інструментів безкоштовні, вони надають тільки обмежену інформацію або дозволяють відслідковувати тільки обмежена кількість посилань.

Backlinkseo.com надає всі дані, необхідні для поліпшення ваших зусиль по SEO. Його детальний аналіз не має собі рівних, і інтеграція з Google Analytics і Search Console особливо корисна. І всього за 10 доларів в місяць для відстеження до 1000 посилань з планом Solo, Backlinkseo - відмінна ціна.

Ви повинні вирішити, який інструмент найкраще підходить для ваших потреб. Але будь ви професіонал SEO або тільки початківець, я б рекомендував Backlinkseo.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

SMS-маркетинг: що це таке і з чого почати

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська