10 найбільш важливих факторів ранжування SEO

Назад до Записи
побудови посилань в SEO. ранжування SEO

10 найбільш важливих факторів ранжування SEO

У міру розвитку технологій і онлайн-активності вам доводиться постійно переоцінювати свої методи SEO. Ми визначили 10 найбільш важливих факторів ранжирування SEO на 2020 рік, щоб показати вам, які кроки необхідно зробити, щоб оптимізувати свій сайт і залучити більше трафіку.

8 кращих безкоштовних API Shortener короткий URL 

URL-адресу

Ваші URL будуть одними з найбільш ранніх і найбільш інформативних сигналів, які люди будуть використовувати, щоб дізнатися про вашу сторінку. Структуруючи ваші URL певним чином, ви можете фактично показати користувачам, чого очікувати, коли вони натискають на нього. Ваш URL повинен чітко відображати ієрархію інформації на ваших сторінках. Це також дозволяє пошуковим роботам Google точно розуміти, що знаходиться на вашій сторінці, і визначати їх відповідність запиту.

Оптимізація зображення. ранжування SEO

Зображення мають вирішальне значення для виконання будь-якої стратегії SEO. І щоб змусити їх працювати на вашу користь, ви не можете зупинитися на додаванні фотографій на свої сторінки. Кожна частина ваших зображень повинна бути оптимізована для вашого SEO , Включаючи відповідний текст.

Alt text або alt tag - це опис, доданий до вашого зображенню. Це найбільш корисно, якщо ваш користувач не може завантажити або побачити вашу фотографію. Це може статися, якщо у відвідувача вашого сайту є порушення зору або якщо його пристрій не завантажує зображення. Додавання альтернативного тексту забезпечує доступність і ясність для всіх ваших користувачів, тому ви ефективно доносите всю свою інформацію, не дивлячись на їх здатність візуально сприймати все це.

Ви також повинні включити влучні заголовки і підписи до своїх зображень, і переконайтеся, що вони знаходяться в правильному контексті на вашій сторінці. Це підвищує корисність і корисність ваших зображень, що призводить до підвищення задоволеності користувачів і збільшення трафіку.

Шрифт для упаковки

Комплексне зміст. ранжування SEO

Не так багато змінилося в області контенту в сфері SEO. Зрештою, користувачі не приходять на ваш сайт, щоб подивитися красиву картинку або прочитати вашу сторінку про мене. Їм допомагає корисний, захоплюючий контент, який дає їм необхідні рішення. Перевершити конкурентів з вашим контентом, і ви будете на крок попереду з самого початку.

Це означає написання копій, створення відеороликів, в тому числі красивих зображень і відповіді на питання, які задає ваша аудиторія. Але це також означає оновлення контенту, який вже є на вашому сайті, а також створення нового повноформатного контенту, щоб він залишався актуальним і точним.

Альтернатива Google Analytics

Читайте також:  10 кращих курсів по сертифікації SEO, які допоможуть вам домінувати в Google

створення посилань

Створення внутрішніх і зовнішніх посилань - один з кращих способів показати Google і його користувачам, що ви є законним брендом, Уповноваженим надавати реальні рішення. Існує два типи посилань: внутрішні та зовнішні (також звані входять або зворотними посиланнями).

  • Внутрішні посилання з'єднують внутрішні сторінки одного домену або сайту. Якщо все зроблено природним чином, сканери Google визнають, що сторінка важлива, і будуть мати тенденцію оцінювати її вище.
  • Зовнішні посилання, з іншого боку, є посиланнями на одному сайті, які ведуть користувачів на інший.

Думайте про зворотні посилання як про маркере репутації. Чим більше інших брендів визнають, що ви законні і хочете приєднатися до вас, тим більше зворотних посилань ви отримаєте. Хоча створення внутрішніх посилань на вашому власному сайті досить просто, збірка посилань на інші сайти вимагає роботи. Ви повинні створити щось чудове, змусити інші сайти помітити те, що ви створили, і зазвичай вам теж потрібно зв'язати ці сайти. Це може здатися великою справою, але в кінцевому підсумку зворотні посилання з авторитетних і шанованих сайтів тільки принесуть більше трафіку на ваші сторінки.

Керівництво по AdSense

Макет сторінки. ранжування SEO

Ви хочете, щоб ваші сторінки були зручні для читання і корисні для ваших користувачів. Це тому, що як тільки вони потрапляють на вашу сторінку, у вас є кілька секунд - якщо так довго - щоб зв'язати їх, і тоді ви дійсно повинні утримувати їх увагу. І поки ви форматуєте свої сторінки, уникайте неприємного кількості реклами. Це відволікає і дратує, і, якщо зробити це погано, розміщення реклами може дійсно позбавити вас контенту, який ви дійсно хочете, щоб люди помітили.

архітектура сайту

Одночасно з хорошим макетом сторінки оптимізується архітектура вашого сайту. Ваш сайт повинен бути зручний для відвідувачів і легко читатися пошуковими роботами Google. Якщо щось з цього блокується структурою вашого сайту, ви можете попрощатися зі своїм високим рейтингом.

Гарне практичне правило - забезпечити доступ до кожній сторінці вашого сайту в три кліка. Також важливо, щоб ви створили карту сайту. Це дає Google план вашого сайту і показує їм саме те, що у вас є на ваших сторінках, і дозволяє користувачам швидко знайти те, що вони шукають.

Швидкість сторінки. ранжування SEO

Швидкість сторінки не тільки зручна для ваших користувачів, але і є одним з факторів офіційного рейтингу Google. Як зазначалося раніше, у вас є мілісекунди для захоплення вашої аудиторії, перш ніж вони закриють вкладку вашої сторінки і повернуться в Google, щоб знайти кого-то ще, хто зможе допомогти їм швидше, ніж ви. Маючи це на увазі, ви повинні забезпечити максимальну швидкість завантаження ваших сторінок і їх контенту. PageSpeed ​​Insights від Google - відмінний інструмент для оцінки вашої швидкості; Потім він дає пропозиції, Щоб зробити ваші сторінки швидше.

Читайте також:  Захисники бренду. Як створити армію захисників бренду?

Оптимізація для голосового пошуку

Siri, Alexa, Google Home: у нас є голосовий пошук в наших будинках, машинах і руках, куди б ми не йшли. Це означає, що користувачі роблять запити всюди, що є гарною новиною для вас, якщо ви оптимізуєте свої сторінки для голосового пошуку. Щоб зробити ваш контент доступнішим для пошуку, коли користувач ввів усний запит, ви повинні використовувати розмовну мову для свого контенту. Пишіть так, щоб люди говорили, націлювалися на ключові фрази довгого хвоста і навіть включали «слова-наповнювачі», такі як сполуки, в цільові ключові слова.

Мобільний дружній. ранжування SEO

У 2020 році ви могли б подумати, що це буде легко, але ми все ще стикаємося з сайтами, які не оптимізовані для мобільних користувачів. Всі статистичні дані в книзі (або, скажімо так, онлайн) показують постійно зростаючу роль мобільних пристроїв в пошуку в Google. Якщо ваш сайт не призначений як для звичайних користувачів, так і для мобільних пристроїв, ви пропускаєте більшу частину трафіку Google, який може і повинен бути спрямований прямо на вас!

Призначений для користувача досвід

Цей момент - самий невизначений з десяти, але він також є одним з найважливіших. Користувач король в SEO. Кожен ваш вибір повинен переконати Google в тому, що ви, як ніхто інший, збираєтеся надати своїм користувачам винятковий досвід .Весь ваш сайт побудований навколо приємного Google, вся місія якого задовольняє їх користувачів. Тому створіть сайт, створений для задоволення примх, потреб і бажань ваших користувачів. Якщо користувач задоволений, Google щасливий, а це значить, що ви будете задоволені своїм рейтингом.

Висновок

SEO Зараз важливіше, ніж будь-коли, і ця модель буде тільки продовжуватися. Якщо ви звернете увагу на ці десять важливих чинників ранжирування і структуруєте свої зусилля по SEO навколо них, ви побачите кращий рейтинг і більше трафіку в 2020 році.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська