10 робочих місць які замінить штучний інтелект

Назад до Записи

10 робочих місць які замінить штучний інтелект

штучний інтелект
штучний інтелект

Оскільки штучний інтелект став розумнішим, все більше і більше людей задаються питанням: «Чи безпечна моя робота?»

Це настільки зростаючий питання, що є навіть веб-сайт під назвою «Чи будуть роботи працювати?». Назва сайту говорить сама за себе. Ви можете подивитися назву посади і побачити ймовірність загибелі, заснованої на штучному інтелекті.

Коли ми почали шукати свою власну роботу з ним, ми були дуже раді дізнатися, що у менеджерів по маркетингу була тільки 1,4% ймовірність того, що наші роботи будуть автоматизовані або замінені роботами і штучним інтелектом. І хоча я зітхнув з полегшенням, через те, що писемність має всього 3,8% шансів на автоматизацію, це змусило мене задуматися про робочих ролях, які були не такими успішними.

Але ті, у кого більше шансів втратити роботу через ІІ, поки не повинні панікувати. Хоча цей сайт змушує вас замислитися про роботу, яку можна і не можна замінити, він не ідеальний.

Точно так же, як і прогнози штучний інтелект, Він, ймовірно, не на 100% точний - просто тому, що присвоєння посад не завжди підходить для всіх. У той час як один тип письменника може становити авантюрні романи, інші можуть писати новини або пости в блогах. І хоча один менеджер з маркетингу може управляти маркетингом в соціальних мережах, інший може управляти контентом.

Хоча цей сайт досить цікавий для вивчення, ми настійно рекомендуємо приймати рішення про майбутню кар'єру на основі рекомендацій експертів. Це запобіжить непотрібну паніку, коли ІІ може допомогти вашій кар'єрі, а не нашкодити їй. І якщо ви один з небагатьох в небезпечній роботі, фахівці можуть показати вам, які навички дійсно забезпечать майбутнє вашій кар'єрі.

Щоб дати вам уявлення про те, які вакансії можуть бути найбільш уразливими, а які безпечними, ми склали списки вакансій, які штучний інтелект може і не може замінити на основі рекомендацій експертів, статистики з веб-сайту, згаданого вище, і інших досліджень.

Але перш ніж ми перейдемо до цього списку, ми зануримося в поточний стан порушення /

Руйнування штучного інтелекту вже відбувається

Якщо ви вважаєте, що порушення роботи ІІ обмежується складальними лініями, подумайте ще раз: ІІ виконує кращу роботу, ніж люди, в деяких аспектах продажів і маркетингу.

ІІ може аналізувати торгові дзвінки набагато швидше, ніж будь-який менеджер з продажу - фактично, для того, щоб конкурувати людина, треба було б дев'ять років безперервного аналізу торгових дзвінків, а це якби вони не відпочивали і не спали. І ІІ вже використовується для розробки контент-стратегій маркетологів і збірників з маркетингу по електронній пошті - тільки питання часу, коли він буде грати більш важливу роль в цьому процесі.

Насправді, боти і штучний інтелект зроблять нас краще на наших робочих місцях і більш безпечними в нашій кар'єрі, а не навпаки.

Істина, ймовірно, знаходиться на півдорозі між цими таборами - у багатьох випадках ІІ допоможе нам спростити нашу роботу і зробить нас більш ефективними і керованими даними. Але факт залишається фактом: деякі робочі місця будуть замінені машинами - це сутність будь-якої промислової або технологічної революції. Хороші новини є; деякі робочі місця не будуть строго замінені - вони просто можуть бути скориговані з урахуванням «кар'єри» нових технологій.

Грунтуючись на значному дослідженні 2013 року, яке надихнуло «Роботи візьмуть мою роботу?», Ми зібрали деякі ролі в області маркетингу і продажів, які, швидше за все, будуть замінені роботами, ботами та ІІ в найближчі кілька років.

У цьому дослідженні аналізується ймовірна ймовірність того, що робота буде замінена автоматизацією і комп'ютеризацією - головним чином на основі рівня рутинної роботи, а також спеціальної підготовки і соціального інтелекту, необхідних для її виконання. Це не вичерпний список, але він дає вам уявлення про те, як ваше життя може виглядати через кілька років.

1. Телемаркетер і  штучний інтелект

Оцінка: 99%

Чому: Ви, ймовірно, вже отримуєте робот-дзвінки від імені різних продуктів і послуг, і очікується, що до 2024 року кар'єрне зростання в сфері телемаркетингу скоротиться на 3%. Це в значній мірі частково пов'язане з вимогами до успіху: на відміну від інших ролей з продажу, ТЕЛЕМАРКЕТОЛОГ не потрібно високий рівень соціального чи емоційного інтелекту для досягнення успіху. Подумайте про це - ви, швидше за все, купити у Телемаркетер? Коефіцієнт конверсії для прямих телефонних продажів зазвичай не перевищує 10%, що робить цю роль зрілої можливістю для автоматизації.

2. Бухгалтери і  штучний інтелект

вірогідність: 98%

Чому: очікується, що до 2024 року число робочих місць в цій ролі скоротиться на 8%, і не дивно, чому - велика частина бухгалтерії стає автоматизованої, якщо це ще не було. QuickBooks, FreshBooks і Microsoft Office вже пропонують програмне забезпечення, яке робить бухгалтерію для вас набагато більш доступним, ніж зарплата людини, тому не дивно, що у цієї роботи така висока ймовірність.

3. Менеджери з винагород і пільг

вірогідність: 96%

чому: Це дивно, тому що зростання робочих місць повинен збільшитися на 7% до 2024 року . Але тільки тому, що є попит, Не може захистити вас від автоматизації. По мірі зростання компаній, особливо на багатонаціональних ринках, система, заснована на людях і на папері, може створювати більше перешкод, затримок і витрат. Автоматизовані системи виплат можуть заощадити час і зусилля для надання переваг великій кількості співробітників, і такі компанії, як Ultipro і Workday, вже набули широкого поширення.

4. Портьє і  штучний інтелект

вірогідність: 96%

чому: Пем передбачила це ще раз в Офіс , Але якщо ви не фанат, автоматизовані телефони і системи планування можуть замінити більшу частину традиційної ролі адміністратора, особливо в сучасних технологічних компаніях, у яких немає телефону в офісі. системи або транснаціональні корпорації.

Читайте також:  9 тенденцій веб-дизайну на 2021 рік

5. Кур'єри

вірогідність: 94%

Чому: кур'єрів і доставщиків вже замінюють безпілотники і роботи, так що це всього лише питання часу, поки в цьому просторі взагалі не буде домінувати автоматизація. В теж час очікується, що цей простір виросте на 5% до 2024 року, тому це може статися не так швидко, як ви думаєте.

6. Коректори

вірогідність: 84%

Чому: програмне забезпечення для коректури є скрізь, і ми часто використовуємо його тут, в HubSpot. Від простої перевірки правопису і граматики в Microsoft Word до додатка Граматично і Hemingway, існує безліч технологій, які дозволяють легко самостійно перевіряти власне лист.

7. Фахівці з комп'ютерної підтримки та  штучний інтелект

Вірогідність: 65% що замінить штучний інтелект

Чому: згідно з прогнозами, до 2024 року область виросте на 12%, але з такою великою кількістю контенту в Інтернеті з інструкціями, покроковими інструкціями і зломами, не дивно, що компанії будуть більше покладатися на ботів і автоматизацію, щоб відповісти питання підтримки від співробітників і клієнтів в майбутньому.

8. Аналітики ринку досліджень

вірогідність: 61%

Чому: аналітики маркетингових досліджень грають неймовірно важливу роль у розвитку обміну повідомленнями, контентом і продуктами, але автоматизований ІІ і опитування можуть збирати цю інформацію легше і просто. Наприклад, GrowthBot може проводити дослідження ринку прилеглих підприємств і конкурентів за допомогою простої команди Slack.

9. Продавці реклами

вірогідність: 54% що замінить штучний інтелект

Чому: оскільки реклама зміщується від преси та телебачення до Інтернету та соціальних мереж, людям просто не потрібно управляти продажами для маркетологів, Які хочуть купити рекламний простір. Більша кількість платформ для соціальних мереж дозволяє людям з легкістю купувати простір за допомогою безкоштовних інтерфейсів прикладних програм (API) і рекламних майданчиків самообслуговування, щоб звільнити продавця і зробити його для користувачів більш швидким і простим способом заробляти гроші - і це відображено в прогнозованому прогнозі. 3% зниження в галузі.

10. Роздрібні продавці і  штучний інтелект

вірогідність: 92% що замінить штучний інтелект

чому: якщо ви недавно відвідували торговельний центр, автосалон або меблевий магазин, продавець, можливо, зовсім не допомагав вам від початку до кінця. Компанії демократизують процес здійснення покупок за допомогою таких функцій, як самостійна оплата, а сучасний покупець набагато краще розбирається в Інтернеті і з більшою ймовірністю проводить інтернет-дослідження і самостійно приймає рішення про покупку.

1. Менеджери по персоналу і  штучний інтелект

вірогідність: 0,55%

Чому б і ні: це ніби як назва - але відділу кадрів вашої компанії, швидше за все, завжди буде потрібна людина біля керма, щоб управляти міжособистісними конфліктами за допомогою некогнітівних і розумових здібностей. Прогнозується, що до 2024 року родовище виросте на 9%, так як компанії ростуть і потребують більш надійних структурах для підтримки і допомоги співробітникам.

2. Менеджери з продажу

вірогідність: 1,3%

Чому б і ні. Менеджерам з продажу необхідний високий рівень емоційного інтелекту, щоб щомісяця виконувати свої квоти, об'єднуватися в мережі і співпрацювати з клієнтами, а також мотивувати і заохочувати більшу групу продажів. Менеджери також повинні аналізувати дані і інтерпретувати тенденції, а необхідний високий рівень інтелекту - плюс постійна необхідність адаптуватися до нових ситуацій - робить цю роль захищеної від автоматизації.

3. Менеджери з маркетингу і  штучний інтелект

вірогідність: 1,4%

Чому б і ні: менеджери з маркетингу повинні інтерпретувати дані, відстежувати тенденції, контролювати кампанії і створювати контент. Вони також повинні швидко пристосовуватися і реагувати на зміни і зворотний зв'язок від решти компанії і клієнтів, що робить цей черговий штучний штучний інтелект далеко не готовим до відтворення.

4. Менеджери зі зв'язків з громадськістю

вірогідність: 1,5%

Чому б і ні. Успішні піар-менеджери покладаються на мережу відносин і контактів для забезпечення розміщення преси та спілкування для компаній, які вони представляють, що робить це ще однієї абсолютно безпечною роллю. Менеджери зі зв'язків з громадськістю, які повинні підвищувати обізнаність про проблему або місії, потребують особливого людському контакті для збору коштів або залучення людей до участі в кампанії - і очікується, що до 2024 році робочі місця виростуть на 7% .

5. Керівники та  штучний інтелект

вірогідність: 1,5%

Чому б і ні: автоматизувати лідерство практично неможливо - в кінці кінців, його досить складно навчити. Керівники повинні інформувати про загальну стратегію, представляти місії і завдання компаній і мотивувати великі групи людей, що працюють на них. Компанії можуть відповідати зацікавленим сторонам і радам директорів, які, ймовірно, не захочуть, щоб робот давав їм звіт про доходи.

6. Планувальники подій

вірогідність: 3,7%

Чому б і ні: планування заходів є зростаючою галуззю, і якщо ви запитаєте будь-кого з нашої команди з проведення заходів тут, в HubSpot, чи плануєте ви захід для співробітників, клієнтів або галузевий захід з десятками тисяч відвідувачів, процес планування задіяно багато, багато рухомих частин. Планувальники повинні координувати і домовлятися з постачальниками, підрядниками та позаштатними співробітниками, щоб об'єднати зусилля, а задіяні організаційні і кадрові навички зроблять цю автоматизацію ще однієї практично невозможнойролью.

7. Письменники

вірогідність: 3,8%

Чому ні: (Я зітхнув з полегшенням.) Письменники повинні придумувати, створювати і виробляти оригінальні письмові матеріали. ІІ можуть робити деякі з них за допомогою підказок до заголовків, написання запрошень і автоматичних повідомлень в соціальних мережах, але повідомлення в блогах, книги, фільми і п'єси, швидше за все, будуть написані людьми в доступному для огляду майбутньому.

Читайте також:  Медіа-стратегія: значення, елементи і типи

8. Розробники програмного забезпечення

вірогідність: 4,2%

Чому б і ні: проектування і розробка програмного забезпечення досить складні для людей, а витрати часу і навичок, необхідних для створення додатків, програмного забезпечення і веб-сайтів, будуть непросто відтворити, особливо з урахуванням того, що розробникам необхідно ідеально виконувати свої завдання, щоб створювати чудові продукти для клієнтів. Очікується, що до 2024 року ця галузь зросте на 19%, тому, якщо ви розробник програмного забезпечення, вам поки не до кінця.

9. Редактори

вірогідність: 5,5% що замінить штучний інтелект

Чому б і ні: незважаючи на те, що частина навантаження може бути знята з редакторів за допомогою технології автоматичної коректури, згаданої раніше, редактори повинні перевіряти уявлення авторів на предмет ясності, точності, повноти і оригінальності. У той час як є деяке програмне забезпечення, яке може перевіряти на предмет ясності и сканувати на плагіат , Роль редактора повинен виконувати людина, щоб читати роботу так, як це робив би інша людина.

10. Графічні дизайнери і  штучний інтелект

вірогідність: 8,2% що замінить штучний інтелект

Чому б і ні: хоча деякі ІІ роблять невеликі (і кілька моторошні) кроки в просторі графічного дизайну, графічний дизайн є як художнім, так і технічним, що робить його ідеальною роллю для людини. Як і в письмовій формі, всі роботи повинні бути оригінальними і створені відповідно до побажань клієнта, тому графічний дизайн повинен бути створений за допомогою художника-художника і редактора «все в одному».

Навігація по штучному інтелекту

Щоб отримати краще уявлення про стан ІІ і про те, як воно може вплинути на майбутні робочі місця, ми поговорили з двома експертами: Майком Ліберманом, генеральним директором і головним спеціалістом по доходах в Square 2, і Кейт О'Ніл, автором Tech Humanist і засновником KO Insights.

«Прямо зараз маркетологи і лідери продажів застосовують ІІ в загальних ситуаціях високого рівня, таких як персоналізація і вибір контенту для представлення потенційним клієнтам », - каже Ліберман. «Ще один чудовий приклад - більш розумний електронний маркетинг, Наприклад, коли люди відкривають електронні листи і використовують цю інформацію для відправки в це час».

Він додає: «Що хорошого в цьому додатку, так це в тому, що воно дає кращі результати - що повинно стати метою більш розумного маркетингу на основі ІІ ».

Відповідаючи на питання про галузі, які можуть еволюціонувати в відношенні ІІ, Ліберман каже: «Досить імовірно, що ІІ доповнить поради, рекомендації и рекомендації маркетингових агентств ».

«Наприклад, сьогодні консультанти допомагають компаніям знати, що робити, коли це робити і як це робити, але незабаром програмне забезпечення для аналізу і рекомендацій на основі AI надасть маркетологам свій список справ, і цей список буде розставлено по пріоритетам в залежності від їх конкретних цілей ». "Пояснює він. «Ця програма допоможе їм поліпшити продуктивність програми кожен день».

Коли мова заходить про ролях і завданнях, які ІІ не може замінити, О'Ніл пояснює, що робота, яка потребує емоційного інтелекту, буде безпечніше в найближчому майбутньому.

«Це буде постійно рухається мета, Але в даний час ІІ не може досягти успіху, Використовуючи емоційний інтелект, розуміючи ситуаційний контекст, виносячи судження і в цілому бачачи нюанси і сенс, як і ми », - говорить вона. ,

«Це означає, що будь-який вид роботи, який виграє від такого роду людських якостей, краще виконується людиною. Комп'ютер або робот можуть допомогти вам в ефективній роботі, але поки ви - той, хто додає досвід в то, як виступати відповідним чином ", додала вона.

Однак вона пояснює, що це може змінитися в довгостроковій перспективі.

«Машини будуть ставати все більш витонченими і зможуть розрізняти, скажімо, щасливі і сумні випадки для людей, або спілкуватися з дітьми або дорослими, або який тон використовувати в якому повідомленні і т. Д. І ці приклади - лише вершина айсберга."

Але, хоча деякі роботи можуть кардинально змінитися в найближчому або віддаленому майбутньому, вона підкреслює, що ІІ дозволить людям більше часу приділяти роботі, якої вони захоплені, а не трудомістким завданням.

«Що цікаво в цьому, так це те, що у нас попереду певна стадія розвитку, на якій ми можемо створювати більш значиму роботу для людей, а також допомагати зробити машини більш здатними пропонувати контекстуально відповідні взаємодії».

Як зробити кар'єру в майбутньому

Хоча ІІ виконуватиме більш дрібні і більш трудомісткі завдання, він не може легко замінити людські емоції і поведінку, з якими ідентифікують себе клієнти і аудиторія. Навіть сьогодні деякі клієнти воліють спілкуватися з представниками відділу обслуговування клієнтів, А не з ботами, коли у них виникають проблеми.

Крім того, компанії завжди можуть знадобитися генеральний директор або менеджери з сильним емоційним інтелектом чи іншими навичками, орієнтованими на командну роботу.

Точно так же ІІ не може легко замінити творчу роль або послугу, яка вимагає від співробітників нестандартного мислення або спроби чогось, що ще не було зроблено.

Кращий спосіб відбитися від роботів - це визначити навички і риси, які незамінні, відточити їх і покращувати, коли це можливо.

Наприклад, якщо ваша робота вимагає багато завдань, які міг би виконати робот, ви можете подумати про те, щоб взяти на себе проект, який навчить вас управлінню або лідерства.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська