10 секретів, які роблять мережеве взаємодія простим, цікавим і смішним

Назад до Записи
мережеве взаємодія

10 секретів, які роблять мережеве взаємодія простим, цікавим і смішним

Після десяти років роботи підприємцем я дізнався дещо про створення мереж. Одна з найбільш важливих речей, які я дізнався, це те, що створення мереж - це стиль життя . Це має бути впроваджене в вашу ДНК, щоб ви завжди були в мережі,  легко і щасливо .

Коли ви розглядаєте мережеве взаємодія як спосіб життя, ви не турбуєтеся, коли бачите на конференції незнайомця, коли дзвонить телефон або коли ви чекаєте в довгій черзі.

Те, що ви бачите і відчуваєте, - це можливість. Отже, дозвольте мені поділитися з вами десятьма мережевими секретами, які покажуть вам, як скористатися цими можливостями і перетворити їх у вигідні відносини.

Секрет № 1: прийняти на себе тягар чужого дискомфорту

Ви коли-небудь ходите на захід або конференцію і просто оглядаєте кімнату? Що ти бачиш? Хоча ви, ймовірно, бачите багато людей, що розмовляють один з одним, ви також, ймовірно, побачите кілька людей, що сидять за столами, які переглядають керівництво заходи або розмовляють по своїх телефонів. Ці люди, ймовірно, нервують через розмови з новими людьми, тому вони уникають цього, виглядаючи зайнятими .

Ну, ви можете допомогти цим людям, представившись. Бачите, вони, ймовірно, хочуть наблизитися до зовсім незнайомих людей, але їм просто важко зламати лід . Ви можете прийти і трохи полегшити їм життя, що може привести до деяких цікавим можливостям.

Секрет № 2: Дай і нічого не чекай натомість

Якщо ви запитаєте успішних мережевих фахівців, як вони проводять своє час, Вони скажуть вам, що вони проводять своє час, Допомагаючи іншим людям.

Вони проводитимуть час, Відвідуючи молодих людей в школі, в коледжах, за ланчем і в стартапи. Ці мережевики хочуть допомогти людям, ділячись порадами і допомагаючи їм уникнути помилок, які вони зробили.

Якщо ви хочете бути успішним мережевим користувачем, вам потрібно постійно спілкуватися з людьми, пам'ятаючи про те, що ці люди не зможуть вам відплатити ... і це нормально .

Секрет № 3: Чи пишаєтеся тим, хто ви є

У вас немає MBA або PhD? Нічого страшного. Не намагайтеся сховатися від свого минулого або свого минулого, тому що іноді все, що вам потрібно в цьому світі, - це серйозна спроба досягти успіху.

Ось чому мені подобається ділитися історіями таких людей, як Алекс Манджіні, Дойна Ончел і Хуан Чаппаро - підприємців, з якими я зустрічався на конференціях. Вони відкрито і охоче говорять про те, звідки вони прийшли і куди вони йдуть. їх історії - відмінний спосіб спілкуватися з людьми.

Мені подобається бути дійсно відкритим про те, хто я і звідки я, навіть коли зустрічаюся з людьми вперше. Таким чином, якщо я ніколи не побачу їх знову,  вони все одно будуть відчувати, що знають мене .

Секрет № 4: Комплімент рано і часто

У гіперконкурентном світі стартапів і високотехнологічних компаній дійсно легко збентежений або образитися, коли побачиш, що хтось ще домігся успіху. Чиніть опір цій спокусі і використовуйте цей успіх як можливість представитися.

Коли я чую про кого-то, у кого хороший перерву , Я намагаюся зустрітися з цією людиною і похвалити його / її за успіхи. У нас можуть навіть бути конкуруючі фірми,  але мені все одно! успішне спілкування означає бути вище тих дрібних почуттів, які у нас є. Це все про заохочення людей.

Читайте також:  Дизайн коробки

Бачите, ви ніколи не знаєте, яке партнерство або можливість можуть розвинутися від зустрічі з кимось ... і ця назва гри .

Секрет № 5: Шукайте спільну мову негайно

Перш ніж вирушити на мережеве захід або зателефонувати з клієнтом, я хотів би трохи вивчити людей, з якими я хочу поговорити. моя мета - вести розмова в місцях, що становлять спільний інтерес, щоб ми ніколи не дісталися до цього незручного моменту мовчання.

Мені подобається, щоб кожен розмова залишав якусь особисту зв'язок, що  зазвичай відбувається при пошуку спільних інтересів .

Це може бути так само просто, як мати спільного друга, так і те, що вам обом подобається один і той же вид спорту або активний відпочинок.

Витратьте час на вивчення людей, з якими ви хочете поговорити, щоб ви могли краще зрозуміти їх інтереси. Це допоможе вам встановити особистий зв'язок.

Секрет № 6: Ретельно торкніться сфери свого впливу

У міру того, як ви будете вести ці розмови і встановлювати ці зв'язки, навчитеся поводитися з особистої контактною інформацією, яку ви отримуєте від таких людей, як золото.

Що я маю на увазі під цим?

Не починайте бомбардувати їх електронною поштою, як тільки ви повернетеся до свого офісу, і не дзвоніть їм раз в тиждень в «балаканину». Більшість з цих людей дуже зайняті. Останнє, що вони хочуть зробити, - це витратити даремно свій час, І вони помітять, коли ви витратите його даремно .

Замість цього, зв'язуйтеся з ними тільки тоді, коли це абсолютно необхідно, і ви знаєте, що можете запропонувати їм надзвичайну вигоду для спілкування з вами. Якщо ви можете апелювати до їх особистим інтересам, вони напевно будуть раді поговорити з вами.

Секрет № 7: не розділяйте свою особисте і професійне життя

Якщо ви дійсно справжні як у своїй професійній, так і в особистому житті, то вам не потрібно переходити до інших особистостей, коли ви знаходитесь в офісі, вдома або на заході.

Це виснажує енергію і дуже стрес. Якщо ви чесні, автентичні, добрі і ласкаві з усіх питань, то ви легко зможете спілкуватися з іншими людьми.

Це дійсно все про мислення, яке говорить, що ви збираєтеся допомогти людям в будь-якій ситуації, яку ви можете. Це одна з причин, по якій мені подобається зустрічати людей всюди, тому що, якщо хтось просить мене про допомогу, а я не можу їм допомогти, я хочу мати можливість зв'язати цієї людини  з кимось, хто може .

Ось чому я роблю пошук в LinkedIn і спілкуюся з людьми з різними наборами навичок з мого. Або я намагаюся відвідувати конференції або заходи, які не орієнтовані на мою галузь.

Секрет № 8: тягни, ніколи не дави

Мережа це все про розмову. Мова також йде про те, щоб дізнатися більше про іншу людину, ніж розповісти йому про себе або своєї компанії.

Читайте також:  Варіанти палітурки буклету. Друкарня Азбука.

Наполеон Хілл розповідає історію про те, як він ходив на званий обід, а потім господиня подумала, що він найчарівніший чоловік в світі.

Чому?

Чи не тому, що він говорив про себе, а тому, що він зосередив розмова на господарці, задаючи їй питання.

Ви повинні заслужити право бути почутим про те, що ви робите і чого хочете досягти. Людям дійсно все одно, що ви робите, поки вони не дізнаються, що ви дбаєте про те, що вони роблять.

Так що не квап розмова. Замість цього обережно потягніть його, питаючи людей про себе.

Секрет № 9: Увімкніть соціальні мережі в свою мережу

Якщо ви ставитеся до мережевих технологій як до стилю життя, соціальні мережі досить легко потраплять в вашу стратегію. Просто подумайте про це як про інший спосіб спілкування з спільнотою.

Без сумніву, ви дуже зайняті, щоб бути на всіх сайтах соціальних мереж, таких як Пінтерест , Tumblr або Instagram . Отже, я б запропонував почати з Twitter, Facebook і LinkedIn.

Якщо ви працюєте в індустрії, пов'язаної з технологіями, в яких домінують чоловіки, ви можете приєднатися до Google Plus. Якщо ви займаєтеся фотографією або модою, то можете приєднатися до Pinterest.

Дізнайтеся, як легко інтегрувати ці дії в соціальних мережах в своє життя. При зустрічі з людьми, запитаєте, чи є вони на Facebook або Twitter і зв'язатися з ними на цих соціальних платформах.

Секрет № 10: втратити контроль над своїм маркетингом

П'ятдесят років тому ви чули, як більшість рекламодавців і маркетологів говорили, що ви повинні контролювати розмова ... що ви повинні контролювати свій маркетинг .

Що ж, з соціальними мережами та Інтернетом все різко змінилося. Сьогодні мова йде про вільний обмін відмінного контенту для уваги читачів і потенційних клієнтів.

Споживачам доводилося сидіти на задньому сидінні і брати те, що годували їх компанії. Тепер все навпаки, і клієнти, яким не подобається те, що вони отримують, повстають.

Просто подивіться, що сталося з Netflix.

Отже, яке це має відношення до мережі? Ідея полягає в тому, щоб не тримати нічого, крім фірмових комерційних секретів, поруч з жилетом. Роздайте все це в розмові, в соціальних мережах і за допомогою інших, і нехай світ поширить інформацію про те, що ви можете зробити.

Висновок

Я люблю людей, я люблю зустрічатися з людьми, і я люблю допомагати людям. Я дійсно думаю, що більше всього на світі ці речі відповідальні за мій успіх сьогодні. Якби я не впасти до пастки в такому молодому віці, у мене не було б можливостей, які у мене є сьогодні.

І, щоб ви знали, я спочатку щосили намагався вибратися зі своєї зони комфорту, щоб поговорити з незнайомцями, як ви, ймовірно, робите зараз. Але як тільки ви почнете зустрічатися з людьми, все стане легше і легше.

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська