Стратегії B2B в соціальних мережах, які працюють для будь-якої галузі

Назад до Записи
стратегії B2b

Стратегії B2B в соціальних мережах, які працюють для будь-якої галузі

стратегії B2B в бізнесі доводить, що будь-який бізнес може бути успішним в соціальних мережах. Навіщо? Тому що вони перетворили нишевую індустрію, яка - за загальним визнанням - не сама захоплююча в ігровий майданчик для соціального контенту.

Коли я думаю про B2B-компанії з великою присутністю в соціальних мережах, мені приходить в голову безліч прикладів: IBM, Google, HubSpot і багато інших. Ці компанії роблять приголомшливу роботу з обміну контентом, який цікавить і створює їх аудиторію - настільки, що вони, здається, не надто зацікавлені в постійній трансляції своїх продуктів або послуг.

Щоб B2B-компанія була успішною в соціальних мережах, їх контент повинен знайти золоту середину між залученням і не порушенням досвіду своєї аудиторії на платформі. В кінцевому рахунку, ці компанії повинні з'ясувати, що їхня аудиторія хоче бачити, щоб дійсно скористатися перевагами соціальних мереж.

Що таке аудит? Чотири етапи циклу аудиту.

компанії B2B змінили ландшафт того, що значить бути брендом в соціальних мережах. Щоб залучити і привернути власну аудиторію, розгляньте наступні стратегії, використовувані в просторі B2B, Які можуть привести до успіху ваші власні соціальні акаунти.

СтратегііB2B в соціальних мережах для будь-якої галузі

1. Встановіть розумні цілі.

Як і будь-який інший маркетинговий канал, стратегія соціальної мережі повинна грунтуватися на цілях, щоб бути успішною. Визначення конкретних, вимірних KPI для соціальних мереж вашої компанії - будь то на основі впізнаваності бренду або придбання - стане ключем до вимірювання успіху в майбутньому.

Щоб визначити KPI, ви повинні вирішити, що означає успіх для вашого бренду. Ви намагаєтеся використовувати соціальні мережі в якості каналу придбання? Хочете збільшити охоплення або збільшити трафік в блозі своєї компанії? Це вирішить, які показники відстежувати.

Подарунковий сертифікат. Як створити?

Наприклад, якщо ваш бізнес шукає потенційних клієнтів, Важливі такі показники, як кліки та конверсії. для впізнаваності бренду більш важливо враховувати залученість, Охоплення і враження.

Ось ефективний приклад SMART-цілі для компанії, яка тільки починає набирати обертів в соціальних мережах:

Мета: підвищити впізнаваність бренду в соціальних мережах.

конкретно: я хочу підвищити впізнаваність бренду нашій компанії, регулярно і регулярно публікуючи повідомлення в Twitter, Instagram, LinkedIn і Facebook. Я буду збільшувати кількість публікацій в Твіттері з одного до чотирьох разів на день, щодня публікувати в Instagram і збільшувати частоту щотижневих публікацій в LinkedIn і Facebook з чотирьох до семи разів на тиждень. Наші творці контенту збільшать свою робоче навантаження зі створення двох публікацій в тиждень до трьох публікацій в тиждень, а наш дизайнер збільшить свою робоче навантаження з одного ресурсу на тиждень до двох ресурсів в тиждень.

вимірний: наша мета - збільшити рівень залученості на 4%.

досяжно: наш рівень залученості збільшився в середньому на 2% в минулому місяці, коли ми збільшили частоту наших щотижневих публікацій і витратили більше часу на вдумливу, привабливу копію.

релевантне: підвищуючи рівень залученості, ми підвищимо впізнаваність бренду і залучимо більше потенційних клієнтів, Що дасть продажу більше можливостей для закриття.

терміни: кінець цього місяця.

СМАРТ Мета: в кінці цього місяця середній показник залученості наших каналів в соціальних мережах збільшиться на 4% завдяки збільшенню частоти публікацій і концентрації на вдумливої, привабливою копії.

2. Слідкуйте за конкурентами. стратегії B2B

Соціальні медіа відкривають двері маркетингової стратегії вашого конкурента або, принаймні, їх маркетингової стратегії в соціальних мережах. Для великих компаній відстеження ваших конкурентів є частиною території. Ви хочете знати, які кампанії вони проводять, щоб побачити, успішні вони. І якщо цільова аудиторія цієї компанії схожа на вашу, ви можете черпати натхнення з цієї кампанії.

Але стежити за своїми конкурентами в соціальних мережах зовсім не означає копіювати їх стратегії. Участь в одній галузі призведе до перетину вашої аудиторії і її інтересів. Якщо ви бачите, що ваш конкурент не реагує на останні новини, можливо, має сенс зробити це для вашого бренду. Пошук цих можливостей буде відрізняти вас від конкурентів.

Читайте також:  7 принципів бізнесу, яким Ви повинні слідувати

Довіра до посилань і психологія, по якій люди переходять по посиланнях

3. Поділитися оригінальним контентом. стратегії B2B

Деяким це може здатися легкою справою, але багато компаній встановлюють свою присутність в соціальних мережах на кураторському контенті з інших джерел. Правда в тому, що ваша аудиторія може визначити різницю між оригінальним і креативним контентом і тим, що ви розмістили, просто щоб сказати, що ви були активні на платформі в той день.

Соціальні мережі не повинні бути просто каналом поширення. Маркетологи в соціальних мережах також повинні бути контент-маркетологами, щоб надавати позитивний вплив на їх бренд.

Якщо ви є труднощі в повсякденній роботі з оригінальним контентом, все в порядку. Якщо у вас немає пропускної здатності для розміщення на кожній платформі, проводите час на каналах, де ваша аудиторія найбільш розвинена.

4. Використовуйте мультимедіа. стратегії B2B

Існує причина, по якій маркетологи в соціальних мережах хвилюються, коли соціальна платформа запускає нову функцію - це тому, що вона додає нове середовище, з якої можна пограти і перевірити свою аудиторію.

Історії з Instagram, опитування в Twitter і документи LinkedIn - все це прекрасні приклади використання мультимедійних форматів, унікальних для кожного каналу.

Створення і публікація мультимедійного контенту в ваших соціальних мережах додає цікавий фактор, який допоможе вам привернути увагу вашої аудиторії.

Подумайте про це так: якщо ви прокручували Твіттер і бачили тільки текстові повідомлення, вам було б досить нудно. Причина, по якій Твіттер викликає залежність, полягає в тому, що кожен твіт відрізняється. У 10-секундної прокручуванні ви можете зустріти мем, опитування, відео, Фотоколаж і гифку. Те ж саме повинно бути вірно для подачі вашого бренду.

Коли ви думаєте про контент в соціальних мережах, ви повинні думати про історії, Що стоїть за постом, на додаток до всіх різних способів, якими ви можете її розповісти.

5. Виділіть своїх співробітників. стратегії B2B

Багато B2B-компанії роблять велику роботу по виявленню своїх співробітників, що дозволяє аудиторії надати вигляд компанії і персоналізувати бренд. Це важливо як для невеликих, так і для великих компаній, тому що, будь ви продаєте комп'ютери підприємствам або відкриваєте ресторан по сусідству, люди - це серце вашого бізнесу.

Крім того, виділення ваших співробітників є хорошою можливістю для брендингу роботодавця. Брендинг роботодавця підвищує рівень захисту ваших співробітників, даючи їм можливість поширювати інформацію про своє робоче місце.

Демонстрація вашого персоналу може також збільшити вашу досяжність і зацікавленість. Наприклад, замість того, щоб публікувати фотографію продукту, ви можете опублікувати фотографію 20 осіб, котрі створили продукт, яка, ймовірно, буде передана в мережі цих 20 людей.

6. Мати видатний фірмовий голос. стратегії B2B

Всякий раз, коли ваша компанія публікує блог, редагує основну сторінку або публікує повідомлення в соціальних мережах, це дає вам можливість продемонструвати свій голос бренду. Точно так же, як покупці дізнаються ваш логотип, Ви повинні прагнути до того, щоб вони теж могли дізнаватися ваш бренд.

Як і будь-який інший маркетинговий актив, ваш соціальний контент завжди повинен відповідати перспективі вашої компанії. Ваша компанія любить жартувати над проблемами або давати поради? Деякі з найбільш популярних прикладів послідовного голос бренду в соціальних мережах - це компанії швидкого харчування, такі як Burger King або Wendy's:

Знімок екрану 2019-07-23 в 1.43.23 вечора

Підхід Венді справляє незабутнє враження на споживачів через те, наскільки він відрізняється від будь-якого іншого бренду. Але вам не потрібно висміювати конкурента, щоб мати голос, Який виділяється. Ваш фірмовий голос може бути доброзичливим, випадковим, формальним, скупим, гумористичним, серйозним або будь-яким з перерахованого.

Якщо вам важко визначити голос свого бренду, Спробуйте озирнутися на минулі записи в блозі або копію цільової сторінки. Запишіть емоції і тон в копії і постарайтеся передати це в своєму соціальному повідомленні.

Читайте також:  Виготовити брошуру. Керівництво по дизайну ефективних друкованих брошур

Наявність унікального фірмового голос також дає вам можливість виділитися на вже переповненому ринку.

7. Пропозиція підтримки. стратегії B2B

Немає нічого більш турбуйтеся, ніж твіттер в бренд з проблемою підтримки клієнтів і прослуховуванням радіомовчання. Навіть якщо у вас немає пропускної здатності для створення окремої облікового запису Twitter, призначеної для підтримки, відстеження цих проблем і негайне реагування на них - це хороший шанс виправити ваші відносини з клієнтами - і показує майбутнім клієнтам, що ви "для них, якщо виникне проблема в майбутньому.

8. Підтримуйте послідовність. стратегії B2B

Однією з найскладніших частин публікації в соціальних мережах є підтримка узгодженості. Публікація на кожному каналі щодня займає багато часу, створення контенту і планування. Якщо ви тільки починаєте, спробуйте витратити час на створення інтелектуального контенту, який додається в канали вашої аудиторії, а не публікуйте його кожен день. Краще видати добре продуманий твіт, який додає розмови і заохочує участь, ніж п'ять швидких посилань на блог з тільки заголовком статті в якості копії.

Іншим способом забезпечення узгодженості є створення календаря публікацій і попереднє планування публікацій з використанням інструменту соціальних мереж.

9. Експериментуйте з вмістом і часом публікації.

Це крок, який потрібно зробити після того, як ви довели, що можете підтримувати регулярний графік публікацій і хочете трохи заглибитися в розуміння аудиторії. Завжди є кращі практики для того, коли і що ви публікуєте в соціальних мережах, але правда в тому, що кожна аудиторія різна, тому ви захочете провести експерименти, щоб з'ясувати, що найкраще підходить для вашого бренду.

Ви можете проводити нескінченні експерименти на своїх каналах. Ось кілька ідей, щоб надихнути вас:

  • По черзі використовуйте питання і статистику в своїй копії, щоб побачити, яка з них привертає більше аудиторії.
  • Протестуйте різні позиції посилань, щоб з'ясувати, чи підвищує це ймовірність кліків користувачів.
  • Додайте смайлики, щоб побачити, чи збільшує він взаємодія.
  • Опублікувати частіше.
  • Опублікувати рідше.
  • Помістіть платний за відео пост і нерухоме зображення, щоб побачити, що працює краще.
  • Сегментує іншу частину своєї аудиторії, щоб перевірити, як вони реагують на рекламу.
  • Перевірте різні кількості хештегов, щоб побачити, чи впливає це на покази.
  • Витрачайте більше часу на відповіді на повідомлення, щоб дізнатися, чи збільшує це кількість ваших передплатників.

Експериментуючи з вашим контентом, ви дізнаєтеся свої кращі практики, які завжди будуть більш персоналізованими, ніж галузеві стандарти.

10. Вступати в розмову. стратегії B2B

Соціальні медіа були створені, щоб допомогти людям встановлювати зв'язки з іншими людьми. Незважаючи на те що бренди вже деякий час входять і займають простір, ці настрої не змінилися.

Ваш бренд не зможе зв'язатися з вашою аудиторією, якщо все, що ви робите, це підштовхує свій продукт до них.

Це руйнівно, і ніхто не хоче взаємодіяти з постом, який відштовхує їх від того, як вони хочуть, щоб їх соціальна подача виглядала.

Ключем до того, щоб залишатися актуальним в соціальних мережах, є участь в бесідах, в яких зацікавлена ​​ваша цільова аудиторія, Навіть якщо вона не має великого відносини до вашого продукту.

Цей твіт не має нічого спільного з продуктом HubSpot, але він має відношення до того, що цікавить аудиторія HubSpot. Як компанія, HubSpot знає, що її користувачі та потенційні клієнти цікавляться технічними новинками і тим, що відбувається в світі бізнесу. Тому розгорівся розмова.

компанії B2B не єдині, хто може використовувати ці стратегії для соціальних мереж, і вони вже довели, що ці стратегії можуть працювати для різних цільових аудиторій - так чому б не спробувати застосувати деякі з цих стратегій у своїй власній аудиторії?

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська