10 провідних дисконтних магазинів

Назад до Записи
кращі дисконтні магазини

10 провідних дисконтних магазинів

Дисконтні магазини - це роздрібні точки, в яких товари продаються за нижчими цінами в порівнянні з ринковими цінами на товари. У цих магазинах продаються товари відомих брендів, а також товари місцевих або приватних брендів.

Різні дисконтні магазини використовують різні стратегії і тактики для досягнення низької ціни на товари. Нижче наведено кілька прикладів тактик, використовуваних різними дисконтними магазинами.

Закупівля товарів від виробників за оптовою ціною.
Підтримка високого обсягу продажів.
Збереження низьких витрат на утримання магазинів.
Збереження низьку рентабельність.
Використання недорогих магазинних вітрин, світильників і прикрас.
Закупівля та зберігання продукції в міжсезоння.
Забезпечення мінімальної кількості безкоштовних послуг для клієнтів і заохочення максимального самообслуговування.
Купівля знятої з виробництва продукції у виробників.

На додаток до всіх перерахованих вище тактик, знижка гарантує досягнення операційної ефективності, так що вони можуть контролювати вартість цін. Сьогодні різні типи дисконтних магазинів варіюються від спеціалізованих магазинів до великих дисконтних мереж, які продають різні продукти, такі як продукти харчування, товари повсякденного попиту, Такі як електроніка, автомобільні аксесуари, іграшки та інша побутова техніка, м'які товари, такі як одяг, штори, рушники і т. Д речі для купання та інші товари загального призначення.

7 основних кроків по налаштуванню і просуванню вашого інтернет-магазину Amazon

У наступному розділі ви дізнаєтеся про 10 кращих дисконтних магазинах по всьому світу.

1 Амазонка

Амазонка

У моєму списку 10 кращих дисконтних магазинів світу Амазонка стоїть на першому місці. Це мій улюблений дисконтний магазин, тому що, якщо я ніде нічого не можу знайти, я можу замовити це на АмазонкаАмазонка не є прикладом традиційного дисконтного магазину. Це електронний магазин, але його швидка доставка робить його одним з найпопулярніших дисконтних магазинів. Однак ви не зможете отримати знижки, пропоновані Амазонка, Якщо у вас немає членства Prime.

Прайм-членство в Амазонка відкриває для вас двері для різних пропозицій.

Ви можете замовити практично все, від продуктових речей до різної електроніки або будь-яких інших модних речей, які ви не зможете купити на місцевих ринках.

Більш того, Амазонка також планує вийти на роздрібний ринок, відкривши свої фізичні магазини. Де ви можете замовити і оплатити свої речі в Інтернеті, а також можете дійти пішки або поїхати в магазин, щоб негайно отримати доставку.

Читайте також:   40% світу зараз в мережі - і ще більше таких інтернет-трендів

На додаток до цього, Амазонка має перевагу перед іншими дисконтними магазинами через пропозицій або купонів, Які він надає, коли ви робите покупки в ньому.

Офісна поліграфія для бізнесу від друкарні Азбука.

2. Costco

Costco

Costco - американська транснаціональна корпорація, яка управляє мережами дисконтних складів для членства. Costco відкрила свій перший магазин в Сіетлі в 1983 році, і незабаром він став одним з найпопулярніших виборів людей.

Навряд чи знайдеться хтось, хто не любить робити покупки в магазинах Costco. Є просто все, що ви не можете купити в Costco. Ви можете зробити в магазині предмети першої необхідності, такі як засоби для чищення, туалетний папір і рушники, оскільки покупка оптом в цьому магазині економить ваше час і гроші. Однак не думайте, що Costco продає тільки обмежені запаси, але вона повинна пропонувати широкий спектр продуктів.

Навряд чи знайдеться хтось, хто не любить робити покупки в магазинах Costco. Є просто все, що ви не можете купити в Costco. Ви можете зробити в магазині предмети першої необхідності, такі як засоби для чищення, туалетний папір і рушники, оскільки покупка оптом в цьому магазині економить ваше час і гроші. Однак не думайте, що Costco продає тільки обмежені запаси, але вона повинна пропонувати широкий спектр продуктів.

У Costco ви можете купити спортивний одяг за неймовірно низькими цінами. Колекції одягу для чоловіків і жінок доступні в магазинах Costco. На додаток до цього ви можете носити фірмові речі, такі як окуляри Rayban, за ціною на 25% нижче, ніж ціна, пропонована оригінальними роздрібними продавцями.

Читайте також:  Як спроектувати упаковку для нового продукту

Costco - одне з кращих місць, де можна отримати знижки практично на все і заощадити гроші. Costco також пропонує різні продукти під власними брендами.

3. TJ MAXX

TJ MAXX

TJ Maxx також є американським дисконтними магазином, який продає товари за нижчими цінами, ніж в інших магазинах. У нього майже 1000 магазинів в Америці, що робить його одним з найбільших роздрібних магазинів одягу в країні.

Незважаючи на те, що TJ MAXX славиться своїм відділом одягу, він також продає взуття, товари для ванн і косметичні товари, ювелірні вироби та інші аксесуари, іграшки, меблі та товари для дому, від туалетного приладдя до кухонного начиння.

Ви можете знайти популярні бренди, Такі як Nike , Ralph $ Lauren, Calvin Klein , Jones New York і т. Д TJ MAXX може стати вашим магазином, якщо ви любите використовувати фірмові речі, але не хочете платити вищу ціну, щоб отримати їх.

Якщо ви хочете отримувати речі навіть за нижчими цінами, спробуйте купувати речі в міжсезоння в магазині. Я можу запевнити вас, що ви отримаєте гарні речі за значно нижчою ціною.

Їх секція для домашніх тварин - моя улюблена секція, де можна купити часто використовувані продукти, такі як туалетний папір, шампуні і мішки для сміття. Ви можете придбати такі речі за набагато нижчими цінами в дисконтном магазині.

4. Товари для дому

Домашні господарства

HomeGoods - це також мережу американських дисконтних магазинів товарів для будинку, заснована в 1992 році.

У нього сотні магазинів по всій країні. Компанії TJX також володіють мережею дисконтних магазинів Homegoods, але між пропозиціями обох магазинів існує величезна різниця, оскільки TJ MAXX славиться знижками на секції одягу, а Homegoods популярний тим, що пропонує предмети інтер'єру або предмети інтер'єру за зниженими цінами.

Якщо ви хочете купувати предмети інтер'єру за нижчими цінами, не забудьте зазирнути в розділ їх оформлення.

5. Доларове дерево

доларове дерево

Мережа дисконтних магазинів Dollar Tree належить компанії Dollar Tree store Inc., раніше вона була відома як магазин за 1 долар США. Магазин Dollar Tree - це дисконтний магазин, в якому продаються товари за ціною 1 долар або менше. В Америці і Канаді є магазини за тисячі доларів.

Як і інші дисконтні магазини, доларовий магазин також пропонує приватні, національні та регіональні бренди.

Доларове дерево - рай для людей з обмеженим бюджетом. Доларове дерево пропонує різні речі в різних розділах, таких як їжа і закуски, здоров'я та краса, сезонний декор, вечірка, чистячі засоби для дому, столовий посуд, скляний посуд, предмети домашнього вжитку, подарунки, іграшки, цукерки, електроніка, товари для домашніх тварин, навчальні матеріали, канцелярські товари. , Подарункові пакети та упаковки, Автомобілі, товари для рукоділля, товари для дому та сезонний декор. Кілька доларових магазинів також продають молочні продукти і заморожені продукти, такі як готова випічка, яйця, молоко, заморожені обіди і піца.

Читайте також:  Бланки з компліментами. Поліграфія для розвитку бізнесу.

Магазин доларових дерев - мій перший вибір, коли я хочу купити що-небудь в поспіху, так як я можу купити велику кількість речей за низькими цінами.

6. Старий флот

Старий флот

Old Navy - американський дисконтний магазин, який пропонує різні аксесуари та одяг.

Американська транснаціональна корпорація Gap Inc. володіє мережею магазинів Old Navy. Ви можете знайти кілька брендів одягу для чоловіків, жінок і дітей за доступними цінами. Старий військово-морський флот, що базується на початку 90-х років, є одним з улюблених дисконтних магазинів багатьох американців.
Читайте також   Топ-10 світових брендів гітар | Список найкращих гітарних брендів

7. ЛОФТ

LOFT - це магазин, який існує досить давно і є улюбленим місцем покупок одягу як для молоді, так і для літніх людей. Ви можете знайти доступні і модні джинси і топи в LOFT.

Крім того, цей дисконтний магазин відомий своєю пропозицією зі знижкою 40%, і вони надають це пропозиція досить часто. Вам просто потрібно дочекатися пропозиції знижок в розмірі 40% і придбати улюблену одяг за вигідною ціною.

8. Tradesy

Торгівля

Tradsey - це віртуальний консигнаційний магазин. Він був заснований в 2009 році і відразу після заснування став улюбленцем багатьох дам. Ви можете не тільки купувати, але і перепродувати дизайнерську і розкішну сучасну модний одяг і аксесуари.

Ви можете знайти широкий асортимент сумок і сумок з бажаною політикою повернення. Це відмінне місце для людей, які люблять купувати дизайнерський одяг, але не хочуть платити за неї повну суму і не можуть собі це дозволити.

9. Завод J.Crew

J.Crew Factory

J.Crew Factory - це дисконтний магазин, доступний як на онлайн, так і на офлайн-платформах. Тут продаються різноманітні товари, які не тільки доступні за ціною, але і корисні за якістю.

Однак, у порівнянні з іншими дисконтними магазинами, я вважаю, що фабрика J. Crew трохи дорожче. У магазині діє політика повернення, але слід пам'ятати про одне: це не зовсім безкоштовно, оскільки ви повинні заплатити певну суму, щоб повернути товар, які вам не сподобалися після покупки.

10. Консигнаційні склади

консигнаційні магазини

Консигнаційні магазини - це типи дисконтних магазинів, де ви можете купити стару одяг в хорошому стані. Такий дисконтний магазин вигідний людям з обмеженими фінансами.

Однак ви не знайдете в них комфорту, як в інших магазинах. Вам доведеться заплигувати на великі вішалки з одягом, щоб знайти для себе ідеальний предмет одягу. Я знаю деяких людей, які не переносять запах цих магазинів.

Якщо у вас немає проблем з таким дискомфортом, то консигнаційні магазини - кращий варіант для вас купити стару одяг в хорошому стані і за доступною ціною. Крім того, покупки в консигнаційних магазинах корисні для навколишнього середовища, так як ви допомагаєте скоротити кількість відходів одягу.

 

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

 

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська