10 веселих вправ, які допоможуть Вам стати кращим підприємцем

Назад до Записи
вправи для успіху Приватне развітіе.в бізнесі Франчайзинг

10 веселих вправ, які допоможуть Вам стати кращим підприємцем

Ось 10 вправ, які допоможуть вам досягти успіху як підприємця:

Вправа № 1: Використання випадкових слів в торгових дзвінках

Коли справа доходить до продажу, ви повинні навчитися думати на ногах. Ви не можете передбачити, що люди будуть питати, тому ви повинні навчитися думати швидко.

Чтобы научиться думать на месте, вы должны начать делать коммерческие звонки со своим другом или коллегой, который слушает. Все, что вам нужно сделать, это включить телефон в динамик и попросить друга или коллегу дать вам случайные слова, чтобы сказать в ваше следующее предложение.

Наприклад, днями я був на комерційному дзвінку, і мій друг сказав мені використовувати слова «загар» і «сендвіч» в наступному реченні. Я сказав потенційному клієнту ...

Завдяки вашому досвіду і моїм маркетингових знань, ми в кінцевому підсумку зламається його настільки, що протягом наступних 6 місяців будемо сидіти на пляжі, загоряти, пити пиво і їсти бутерброди.

Спочатку вам може здатися, що ця гра складна, але з часом вона стає простіше. Це також допомагає стимулювати вашу креативність і може допомогти вам зміцнити впевненість при продажах.

Вправа № 2: знайдіть 5 фактів

Сделайте свое исследование перед любой деловой встречей или телефонным звонком. Сосредоточиться не только на компании, но и на личности. Это могут быть компании, которые выписывают чеки, но это люди внутри организации, которые принимают решения.

Ви можете багато чого дізнатися про людей, виконавши кілька пошуків в Google і використовуючи такі інструменти, як  Rapportive . У наші дні це дійсно легко зробити завдяки соціальним мережам - життя людей публічна.

Знайомство з кимось всередині компанії важливо, так як люди вважають за краще вести справи з людьми, які схожі на них. Після невеликого дослідження ви можете збільшити свої шанси на закриття угоди.

Також ніколи не завадить навчитися стати хорошим дослідником. Як підприємець, ви не завжди будете мати відповіді, тому вам потрібно навчитися знаходити їх за допомогою досліджень.

Вправа № 3: зробити щось бентежить на публіці

Страх – это то, что сдерживает многих из нас. В бизнесе и в жизни вам, вероятно, все равно, что другие люди думают о вас. По этой причине вы, вероятно, боитесь делать что-либо, что может смущать вас или заставлять других судить вас.

Один із способів обійти це - зробити щось бентежить на публіці. Один з таких прикладів - лежати на тротуарі без одягу протягом 10 хвилин.

Звичайно, спочатку ви можете відчувати себе трохи ніяково, але з часом звикнете.

Делая что-то смущающее на еженедельной основе, вы начнете меньше заботиться о том, что о вас думают другие. В конце концов, это также относится к вашей предпринимательской жизни, и вы начнете делать все возможное, чтобы добиться успеха (при условии, что вы не делаете ничего неэтичного).

Последнее, что вы хотите, это страх и емоції, Щоб утримати вас від успіху.

Вправа № 4: читайте новини кожен день

Знайдіть декілька новинних сайтів, які вам подобаються, і читайте їх кожен день. Від BBC до CNN не бракує в джерелах новин, з яких можна вибирати. Читаючи ці сайти кожен день, ви придбаєте хороші робочі знання про поточні події.

Чому це важливо?

Ось дві вагомі причини щодня читати новини:

  1. Поточні події впливають на бізнес  - якщо щось велике відбувається в світі, це може негативно або позитивно вплинути на ваш бізнес. З цієї причини ви повинні тримати в курсі. Наприклад, у мого друга є збройовий бізнес. Він зауважив, що кожен раз, коли йде стрілянина в старшій школі, його продажі стрімко ростуть. Будь-яка стрілянина жахлива, але він повинен знати, коли вони трапляються, щоб не пов'язувати збільшення продажів зі своїми маркетинговими зусиллями.
  2. Люди говорять про мир  - коли ви відвідуєте ділові зустрічі або мережеві функції, інші, швидше за все, будуть розповідати про поточні події. Якщо ви будете в курсі, люди побачать, що ви добре обізнані і розумний, і це також допоможе вам продовжувати розмову.
Читайте також:  Як створити сильну індивідуальність бренду?

 

Вправа № 5: дізнайся свої цифри

Когда я говорю с новыми предпринимателями, знаете ли вы, что многие из них склонны забывать? Их номера. От того, что стоит, до того, сколько они взимают с прибыли, большинство начинающих предпринимателей, как правило, забывают цифры своего бизнеса.

Як підприємець, ви будете мати клієнтів і клієнтів, які поставлять вас на місце. Вони поставлять вам такі питання, як:

  • Скільки ви берете?
  • Скільки часу буде потрібно, щоб побачити результати?
  • Скільки у вас клієнтів?

Це може здатися простими питаннями - і вони дійсно такі - але багато підприємців прагнуть завмерти на місці і забути або просто не знати відповіді.

Якщо ви не можете відповісти на ці прості запитання, наскільки кваліфікованим ви можете бути на роботі?

По крайней мере, це те, що люди, з якими ви розмовляєте, можуть думати про вас. Відсутність доброї відповіді показує, що ви недосвідчені і, можливо, з ними не варто працювати.

Изучите свои числа, запомните их, и знайте их как свою ладонь. Это поможет вам лучше понять свой бизнес и показать, где вам нужно настроить его, чтобы он рос быстрее.

Вправа № 6: веселитися

Будь то вечірки, відвідування веселих заходів або просто спілкування з друзями, вам потрібно навчитися веселитися.

Згадайте час, Коли ви були дитиною ... Ви насолоджувалися життям, вірно? Ви байдикували, сміялися і створювали чудові спогади зі своїми друзями.

Взрослые, как правило, забывают, как развлекаться. Все, о чем мы думаем – это работа, но в конечном итоге это повредит вам в бизнесе. Это заставит вас перегореть и приведет к потере дохода.

Як? Ви можете запитати.

За эти годы я понял, что предоставления хорошего продукта или услуги недостаточно. Некоторые люди будут вести бизнес, только если они ладят со всеми участниками. Вам нужно научиться развлекать других и показывать им хорошее час.

Веселощі не повинно бути дорогим; це може бути так само просто, як зробити брудну пробіжку з невеликою групою людей. Що б ви не робили, переконайтеся, що вам весело. Це може дуже вплинути на кількість клієнтів, яких ви в кінцевому підсумку закриєте.

Вправа № 7: Чи вистачить судити людей

Кому подобається бути судимим? Я знаю, що ні ...

Як люди, ми, природно, судимий інших людей, грунтуючись на багатьох факторах, таких як то, як вони одягаються, як вони виглядають, як вони говорять або де вони живуть.

Ви не повинні судити інших. Поки хтось не робить нічого неетичного, нехай він живе своїм життям. Якщо вони щасливі, ви повинні бути щасливі за них.

Коли ви почнете судити інших, ви помітите, що почнете закривати двері, які могли б стати потенційними діловими партнерами, і ви також почнете створювати ворогів без будь-якої причини.

Отже, як ви можете перестати судити інших людей?

Кожен раз, коли хтось робить щось, що зазвичай змушує вас судити їх, просто говорите собі: «Я не буду судити їх». Я знаю, це звучить безглуздо, але це дійсно працює. через деякий час ви перестанете судити людей.

Читайте також:  Як проаналізувати Вашу конкуренцію менш ніж за 60 секунд

Вправа № 8: вирізати дурницю

Мені все одно, якщо ви найкраща в світі фігня ... Люди ненавидять це. Досить битися навколо куща, і доберись до суті.

В следующий раз, когда вы тусуетесь с друзьями или коллегами, переходите к сути. Конечно, вы не хотите обижать чувства людей, будучи слишком прямыми, но вам нужно добраться до того момента, когда речь идет о вопросах, связанных с бизнесом.

Когда другие – коллеги или потенциальные клиенты – начинают чушь собачью, старайтесь обрезать их и добираться до цели. Вы не хотите вызывать их, но в конце концов они поймут, что они должны идти в погоню.

Не всім це сподобається, але багато хто буде поважати вас за це. Це також показує, наскільки ви впевнені, і в результаті ви почнете отримувати нові угоди.

Вправа № 9: Тримайте дурну бесіду протягом 30 хвилин

Вы когда-нибудь пытались провести разговор на глупую тему в течение 30 минут? Черт возьми, может быть трудно выдержать 30-минутный разговор даже на разумную тему!

Я хочу, щоб ви почали ходити в зали очікування, ресторани, бари чи будь-які інші громадські місця, де ви можете зустріти випадкових людей, з якими ви навряд чи будете мати справу.

Подойдите к случайным людям и завяжите разговоры на бесполезные или глупые темы. Старайтесь поддерживать разговор не менее 30 минут. Если вы начинаете замечать, что интерес другого человека к разговору угасает, закончите его и переходите к следующей цели.

Спочатку буде важко протриматися 5 хвилин, але в підсумку ви досягнете 30-хвилинної позначки.

Зачем тебе это делать? Он научит вас разговорным навыкам. Разговор – это не только развлечение, но и привлечение внимания аудитории. Это необходимый навык в бизнесе. Без цього ви мало що зробите.

Вправа № 10: Що вона носила і робила?

Запам'ятовування важливо. Якщо ви забудете маленькі деталі, як ви будете пам'ятати важливі?

У дитинстві у мене не було кращої пам'яті, але тепер я пам'ятаю майже всі. Як?  Я і мої друзі граємо в гру, яка допомагає.

Кожен раз, коли ми виходимо на вулицю, ми вибираємо випадкових жінок, а після заходу ми розпитуємо один одного про те, що на них одягнуто і що вони роблять. Причина, по якій ми вибираємо жінок, полягає в тому, що важче запам'ятати, що на них одягнуто. У чоловіків це, як правило, джинси і футболка, тому, навіть якщо ви не звертаєте на це уваги, ви зазвичай можете зробити це правильно, вгадавши.

Почніть вивчати оточуючих вас людей і звертайте увагу на кожну деталь - від їхнього одягу до їх дій і мови тіла. При цьому ви навчитеся запам'ятовувати більше інформації.

Ця вправа допомогло мені згадати всі важливі деталі, що стосуються моєї компанії. Мені більше не потрібно робити нотатки або відстежувати те, що важливо ... все це зберігається в моєму мозку .

Висновок

Коли ви починаєте як підприємець, вам не вистачить багатьох навичок, необхідних для успіху. Отже, що потрібно робити? Замість того, щоб кинути палити, спробуйте вивчити необхідні навички.

Розвиток цих навичок не повинно бути нудним, як читання підручників. Ви можете вивчити їх за допомогою забавних вправ, подібних до тих, які згадані вище. Ці стратегії добре спрацювали як для мене, так і для деяких моїх друзів, так чому б не дати їм шанс?

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська