102 спосіб збільшити продажі в Інтернеті

Назад до Записи
реклама в LinkedIn

102 спосіб збільшити продажі в Інтернеті

Якщо ви намагаєтеся заробляти гроші в Інтернеті, рано чи пізно вам доведеться зіткнутися з цим: конверсія. Ця страшна тема: як залучити більше покупців при тому ж обсязі трафіку.

Єдина причина, по якій конверсія лякає, полягає в тому, що є багато місць, де ви можете збитися зі шляху. Більшість з них не так складно виправити, але будь-яка з тисячі дрібних проблем може перешкодити вам отримати необхідну конверсію.

Сьогодні у мене немає тисячі рад, але є 101, щоб ви могли почати.

Ось 102 виправлення - деякі маленькі, деякі великі - для збільшення продажів в Інтернеті.

1.Решает ли ваш продукт или услугу проблему, которая действительно волнует людей? Откуда вы знаете? Если ваше основное предложение не нравится вашему потенциальному клиенту , вы проиграли еще до того, как начнете. Убедитесь, что вы продаете то, что хотят люди.

2. Будь ласка, повідомте потенційним клієнтам, що вони купують у людей. Тримайте свою мову особистим, доброзичливим і (для більшості ринків) неформальним. Звучить як людина, а не як качка.

3. Розкажіть історію про те, як ви вирішили цю проблему для себе, перш ніж почали продавати рішення іншим. Дозвольте читачам поставити себе на ваше місце. Дозвольте потенційному клієнту відчути: «Вау, ця людина дуже схожий на мене».

4. Исправьте опечатки, убедитесь, что ваши ссылки работают, избегайте грамматических ошибок, из-за которых вы выглядите глупо . Убедите потенциального клиента, что вы знаете, что делаете.

5. Протестуйте два заголовка. Коли ви знайдете переможця, порівняйте його з новим заголовком. Продовжуйте виключати другосортних. Google Реклама - це швидкий і ефективний спосіб зробити це.

6. Попробуйте протестировать «уродливую» версию рекламного экземпляра. Скучные шрифты, небольшая верстка, никаких красивых цветов. Как ни странно, иногда простая презентация работает лучше. Не запускайте некрасивый продукт, не протестировав его, потому что это не всегда побеждает.

7. Вместо того, чтобы направлять трафик прямо на страницу продаж, сначала направьте их через автоответчик с шестью или семью сообщениями . Предоставьте им достаточно информации, чтобы завоевать их доверие, и дайте им понять, что вы лучший ресурс.

8.Усілівайте свій заклик до дії. Переконайтеся, що ви чітко сказали читачам, що робити далі.

9. Переконайтеся, що ви досить докладно описали свій продукт або послугу. Якщо він фізичний, вкажіть розміри і кілька відмінних фотографій. Якщо він цифровий, скажіть їм, скільки годин аудіо ви включаєте, скільки сторінок в PDF. Не думайте, що ваші потенційні клієнти вже знають будь-які деталі - поясніть все.

10. Получаете трафик от рекламы или гостевых постов? Убедитесь, что ваша целевая страница привязана к вашему источнику трафика. Если вы проводите кампанию с оплатой за клик по теме «Разводите голых кротовых крыс», убедитесь, что в заголовке целевой страницы есть слова «Разводите голых кротовых крыс».

11. Главный копирайтер Дрейтон Берд говорит нам, что каждое коммерческое предложение должно удовлетворять одну или несколько из этих 9 человеческих потребностей: зарабатывать деньги, экономить деньги, экономить час і сили, робити щось хороше для своєї сім'ї, відчувати себе в безпеці, вражати інших людей, отримувати задоволення, покращувати себе. , Або належите до групи. І, звичайно ж, є очевидний № 10 - зробіть себе непереборно сексуальним для романтичного партнера по вашим вибором. Думаю, Дрейтон занадто джентльмен, щоб включати це, але мова йде про найсильнішому водія, про який ми колись дбали про їжу і диханні.

12. Тепер, коли ви визначили свою основну людську потребу, як її можна виразити в емоційному заголовку?

13. Вы превратили свои особенности в преимущества? Бьюсь об заклад, у вас все еще есть некоторые преимущества, о которых вы могли бы рассказать. Помните, особенности – это то, что делает ваш продукт или услуга. Выгоды – это то, что получает от этого ваш потенциальный клиент.

14. Разместите свое фото на своей странице продаж. Люди запрограммированы на связь с лицами. Если потенциальные клиенты видят вас, им легче доверять вам.

15. Якщо у вас є собака, використовуйте замість цього фотографію, на якій ви зі своєю собакою. У собаці є щось таке, що знижує захист майже кожного.

16. Ви можете спробувати просто використовувати фотографію собаки. Хочете вірте, хочете ні, але іноді це працює.

17. Спростіть свою мову. Використовуйте щось на кшталт шкали удобочитаемости Флеша-Кінкейда, щоб ваші формулювання були ясними і простими. (Зверніть увагу, що простий лист - це не дурне лист.)

18. Яким би емоційним не було ваше звернення, виправдовуйте його логікою. Повідомте людям необхідні їм факти і цифри, щоб вони могли виправдати покупку. Навіть сама легковажна покупка, заснована на задоволенні (наприклад, пара взуття Jimmy Choo), може бути виправдана логічними перевагами (чудову якість виготовлення, рідкісні матеріали, які вселяли впевненість в собі власника).

19. Який смачний бонус ви могли б запропонувати? Арахісове масло добре; арахісове масло з желе відмінно. Знайдіть желе для свого арахісового масла - бонус, який зробить ваш хороший продукт ще краще.

20. Ви передаєте своє повідомлення за потрібне людям? Список людей, яким дійсно потрібно те, що ви пропонуєте, і які готові і можуть купувати?

21. Слухайте отримані запитання. Що люди до сих пір не розуміють? Що їх турбує в вашому реченні? Навіть якщо ви передаєте на аутсорсинг електронну пошту і / або підтримку, рекомендується регулярно читати випадкову вибірку повідомлень клієнтів.

22. Тримайте найбільш важливі елементи продажів «у верхній частині сторінки» (іншими словами, на першому екрані, без прокрутки, коли читачі переходять на вашу сторінку). Зазвичай це означає переконливий заголовок, відмінний початковий абзац і, можливо, або відмінний знімок продукту (щоб викликати бажання), або вашу фотографію (для створення довіри і взаєморозуміння). Дослідження стеження за очима показують, що найважливіше зображення повинно бути в верхньому лівому кутку сторінки.

23. Перевірте подвійний шлях читання. Розповідають чи ваш заголовок і підзаголовки інтригуючу історію, якщо ви читаєте їх без решти тексту?

24. Як твоя гарантія? Могли б ви сказати це більш впевнено? Чи знімає ваша гарантія ризик клієнта?

25. Ви приймаєте PayPal? У PayPal є свої проблеми, але це ще і «кумедні гроші» для багатьох клієнтів. Вони будуть вільно витрачати через PayPal, якщо двічі подумають, перш ніж витягнути кредитну карту.

26. Ви просили про продаж сміливо і рішуче? Чи є якісь рубці і опуклості, які ви могли б виправити?

27. Каков опыт использования вашего продукта или услуги? Не могли бы вы сделать это более ярким с помощью видео-отзыва или отличного тематического исследования?

28. Есть ли причина, по которой ваш потенциальный клиент может чувствовать себя глупо, покупая у вас? Боятся, что потом пнут себя? Что их друзья, супруги или коллеги будут беспокоиться об этой покупке? Исправьте это .

29. Ви використовуєте стандартні дизайнерські угоди? Посилання повинні бути підкреслені. Навігація (якщо вона є на вашій сторінці продажів) повинна бути відразу зрозумілою.

Читайте також:  Дизайн шрифту: посібник із правил і термінів

30. Есть отзывы? Получили эффективные отзывы ?

31. Знает ли потенциальный клиент все, что ему нужно знать, чтобы совершить эту покупку? Какие вопросы еще могут быть у него на уме? Как вы можете научить его, чтобы он был увереннее в своем решении купить?

32. Посилання на ваш кошик працює? (Не смійтеся. Перевіряйте кожну посилання на сторінці, яка веде до корзині. І обов'язково перевіряйте їх один або два рази на день, поки ваша корзина відкрита, навіть якщо це 365 днів в році.)

33. Ваш маркетинг скучный? Помните великую мантру Пола Ньюмана: «Всегда относитесь к работе серьезно. Никогда не относись к себе серьезно ». Если ваш маркетинг усыпляет клиентов, он не может выполнять свою работу.

34. Социальные сети – это не только разговоры, но и умение слушать. На что ваши потенциальные клиенты жалуются в Twitter, Facebook, LinkedIn, на форумах, в комментариях в блогах? Какие проблемы вы могли бы для них решить? На каком языке они описывают свои жалобы?

35. Ви відповіли на всі їхні запитання? Вирішили все їх заперечення? Я знаю, що ви турбуєтеся, що копія вийде занадто довгою, якщо ви торкнеться всі питання. Не буде.

36. Ви були настільки «оригінальні» або «креативні», що втратили людей? Згадайте слова легендарного рекламщика Лео Бернетт: «Якщо ви абсолютно наполягаєте на тому, щоб відрізнятися від інших тільки заради того, щоб відрізнятися, ви завжди можете прийти до сніданку з носком в роті».

37. Ви можете запропонувати безкоштовну пробну версію?

38. Чи можна розбити вартість на кілька виплат?

39. Чи можете ви запропонувати апетитний безкоштовний бонус, який покупець може зберегти незалежно від того, чи залишить він у себе основний продукт? Для цього відмінно підійде неймовірно корисний контент.

40. Чи пропонує ваш заголовок покупцеві вигоду чи перевагу?

41. Как сделать свою рекламу слишком ценной, чтобы ее можно было выбрасывать? Как сделать жизнь читателя лучше, просто прочитав рекламное письмо? Подумайте о специальных отчетах, официальных документах и ​​других инструментах контент-маркетинга .

42. Ви звернулися до читацької жадібності? Не дуже красиво, але один з найефективніших способів викликати відгук. (Хороший спосіб сказати це - «переконайтеся, що ви пропонуєте потенційному клієнту велику цінність».)

43. Ваше повідомлення збиває з пантелику? Кмітлива дев'ятирічна дівчинка повинна вміти читати ваш рекламний текст і розуміти, чому їй слід купувати ваш продукт.

44. Чи можете ви пов'язати свою копію з захопленням? Це особливо ефективно для копіювання через Інтернет і для короткострокових запусків продукту, тому що ви можете бути в курсі останніх подій. Просто пам'ятайте, що немає нічого більш несвіжого, ніж вчорашня Macarena.

45. Точно так же, чи можете ви пов'язати свій текст з чимось, що дійсно турбує багатьох? Це може бути щось в новинах (розлив нафти, зміна клімату, економічна нестабільність) або щось, пов'язане з конкретним періодом життя вашого потенційного клієнта (криза середнього віку, занепокоєння з приводу маленьких дітей, пенсійні турботи).

46. ​​Спробуйте трохи лестощів. Одна з кращих перших рядків всіх продажних копій прийшла від American Express: «Відверто кажучи, карта American Express не для всіх». Читач відразу ж отримує трохи егоїзму від припущення, що карта призначена для таких особливих людей, як він.

47. Есть ли веская причина действовать сегодня ? Если у потенциальных клиентов нет причин действовать сразу, у них, к сожалению, есть дурная привычка откладывать покупку навсегда.

 

48. Ви визуализируете одного читача, коли пишете? Не пишіть натовпі - пишіть для одного ідеального клієнта, якого ви хочете переконати. Ваш тон і голос автоматично стануть більш яким Ви довіряєте, і вам буде легше знайти найбільш підходящу деталь, щоб висловити свою точку зору.

49. Расскажите читателю, почему вы делаете это предложение. На сленге копирайтинга это «причина почему», и это практически всегда повышает отклик.

50. Можете ли вы получить одобрение от кого-то, кого уважают ваши клиенты? Поддержка знаменитостей всегда ценно, но вы также можете найти в своей нише «квази-знаменитостей», которые имеют такое же влияние, как и национальная фигура.

51. Можете ли вы провести демонстрацию продукта или услуги? Если это нельзя продемонстрировать на видео, попробуйте рассказать убедительную историю о том, как ваше предложение решило сложную проблему для одного из ваших клиентов.

52. Як часто ви використовуєте слово «Ти?» Це можна підняти?

53. Як часто ви використовуєте слово «Ми?» Чи можна це усунути? ( «Я» насправді працює краще, ніж «ми», яке зазвичай сприймається як корпоративне і холодне.)

54. Не лягайте спати сьогодні ввечері і подивіться кілька рекламних роликів. Тримайте під рукою ручку і папір. Запишіть всі методи продажів, які ви бачите. Вранці переведіть хоча б три з них на свій ринок. (Пам'ятаєте, ви можете змінити тон і рівень вишуканості, щоб відповідати вашим покупцям.)

55. Ви стали лідером на своєму ринку?

56. Чи є «слон в вітальні»? Іншими словами, чи є якесь серйозне заперечення, яке ви не розглянули, тому що просто не хочете про це думати? Вам доведеться зіткнутися віч-на-віч зі всіма незручними істинами. Не думайте, що, якщо ви не піднімете це питання, вашим потенційним клієнтам це не прийде в голову.

57. Как ваше продолжение? У вас есть ресурсы, чтобы ответить на возникающие вопросы? Помните, что вопросы часто являются замаскированными возражениями. Вопросы потенциальных клиентов могут стать отличным поводом для обсуждения вашего рекламного письма. Возможно, вы захотите получить некоторую помощь в виде дружелюбного VA или временного сотрудника, который поможет с электронной почтой во час великого запуску.

58. У заголовку є число? Напевно, має бути.

59. Точно так же ви кількісно оцінили свої переваги? Іншими словами, перевели ви «заощаджений час»На« зекономлені три повних тижні - досить часу, щоб відправитися у відпустку, який змінює життя, - щороку ». Вкажіть цифру в результатах, які ви можете створити для своїх клієнтів.

60. Це дивно, але «каракулі» та інші елементи, схожі на рукописний текст, можуть підвищити відгук - навіть в Інтернеті. Доступні сотні рукописних шрифтів, які можна перетворити в візуальні елементи за допомогою Photoshop або простого програмного забезпечення для створення логотипів.

61. Ваш заголовок викликає у читача бажання прочитати перший рядок тексту?

62. І ти чи читача прочитати другий рядок тексту в першому рядку?

63. Чи захоче другий рядок прочитати третій рядок?

65. (Так далі.)

66. Добавьте еще несколько доказательств того, что вы говорите правду. Доказательствами могут служить статистика, отзывы, тематические исследования, даже новости или текущие события, которые иллюстрируют идеи, на которых основан ваш продукт или услуга.

67. Сравните яблоки с апельсинами. Не сравнивайте стоимость вашего продукта с ценой конкурента – сравните его с другой категорией товаров, которые стоят намного дороже. Например, сравните ваш онлайн-курс со стоимостью индивидуальной консультации.

Читайте також:  Брендинг ресторану: повне керівництво

68. З цієї причини завжди корисно мати на продаж хоча б один предмет за ціною платини. У порівнянні з ними все інше, що ви продаєте, виглядає більш доступним.

69. Зробіть вашу сторінку замовлення або форму більш зрозумілими. Складні сторінки замовлень змушують клієнтів нервувати.

70. Не забудьте повторно указать свое предложение на странице заказа. Не ждите, что покупатели запомнят все подробности того, что вы ей (почти) только что продали. Еще раз заявите об этих преимуществах.

71. Увімкніть номер телефону, за яким люди можуть подзвонити з питань. Я знаю, що з цим складно впоратися, але це може значно підвищити вашу реакцію.

72. Увімкніть фотографію того, що ви продаєте, якщо можете.

73. Есть ли много отвлекающей навигации, уводящей ваших клиентов? (Хуже всего – это дешево выглядящая реклама, которая уводит людей за пенни или два.) Избавьтесь от нее. Сосредоточьте внимание читателя на этом предложении с помощью формата в одну колонку, не отвлекая его.

74. Додайте підпис до будь-якого зображення, яке ви використовуєте. Підписи є третім найбільш читаним елементом рекламного тексту після заголовка і PS. Підпис має вказувати на переконливу вигоду для вашого продукту або послуги. (Навіть якщо ця перевага не зовсім відповідає зображенню.

75. Поки ви це робите, зв'яжіть зображення з вашої кошиком покупок.

76.Сделайте первый абзац невероятно легким для чтения. Используйте короткие, энергичные и убедительные предложения. Здесь хорошая история может творить чудеса.

77. Ваша презентация соответствует вашему предложению? Если вы предлагаете роскошный отдых, чувствуете ли вы роскошь в вашей графике и языке? Если вы продаете одежду для подростков, ваш дизайн модный и милый?

78. Ви намагаєтеся продати з повідомлення в блозі? Замість цього направляйте покупців на добре продуману цільову сторінку.

79. На полпути к запуску и продажи вялые? Придумайте захватывающий бонус и объявите его в своем списке. Фрэнк Керн называет это «укладкой крутизны».

80. Ви просите свого потенційного клієнта зробити занадто багато варіантів? Розгублені люди не купують. У вас повинно бути не більше трьох варіантів на вибір - щось на кшталт «срібло, золото або платина».

81. Шукайте в своїй копії що-небудь розпливчасте. Замініть його конкретної конкретної деталлю. Деталі обнадіюють, і вони дозволяють потенційному клієнтові побачити себе використовують ваш продукт.

82. Числа - сама обнадійлива деталь з усіх. Переведіть всі, що зможете, в числа.

83. Найдите в своем экземпляре любое место, которое могло бы заставить вашего потенциального клиента молча сказать «Нет» или «Я так не думаю». Переделайте это место. Вы хотите, чтобы потенциальная клиентка мысленно кивала в знак согласия все время, пока она читает ваше письмо.

84. Не бійтеся повторюватися. Потенційні клієнти часто не читають кожне слово рекламного листа. Знайдіть способи повторити ваш заклик до дії, найбільш важливі переваги і вашу гарантію.

85. Натякніть на дійсно захоплюючу вигоду на початку тексту, а потім викладіть її пізніше в своєму комерційному листі. (Однак будьте обережні з заголовками, заснованими на цікавості, оскільки традиційно вони не конвертуються так само добре, як заголовки, засновані на отримання допомоги новинах.)

86. Використовуйте два чарівних слова переконливою копії.

87. Успешный маркетинг не продает продукты или услуги – он продает выгоды и большие идеи. Какая у тебя большая идея? Что вы на самом деле продаете? Если вы не уверены, вернитесь к нашим десяти человеческим потребностям в пункте 11 выше.

88. Якщо ви пропонуєте щось фізичне, переконайтеся, що є спосіб отримати прискорену доставку. Можливість розмістити термінове замовлення збільшує відгук, навіть якщо клієнт цим не користується.

89. Додайте на своїй сторінці продажів значок Better Business Bureau, знак «Безпека хакера» або аналогічний значок.

90. Не могли бы вы занизить цену своего предложения? Удивительное количество покупателей, даже в условиях плохой экономики, не купят продукт или услугу, если они кажутся слишком дешевыми, чтобы стоить их времени.

91. Ви використовуєте напис «Купити зараз» на кнопці кошика покупок? Спробуйте замість цього «В кошик», «Приєднуйтесь до нас» або аналогічну формулювання. Було показано, що зосередження уваги на аспекті слова «купити» знижує відгук.

92. Дозвольте вашому потенційному клієнтові уявити себе купують. Говоріть так, як ніби він уже купив. Опишіть життя, яку він тепер буде проживати як ваш покупець. Якщо хочете смачний приклад, зайдіть на сайт Дж. Петермана. Мало хто коли-небудь робили це краще.

93. Ліки продаються набагато краще, ніж профілактика. Якщо ваш продукт в основному профілактичний, знайдіть «лікувальні» елементи і помістіть їх попереду і по центру. Вирішуйте проблеми, які вже є у людей, замість того, щоб запобігати проблемам, які можуть виникнути у них коли-небудь.

94. Якщо ваше веселе реклама не конвертується, спробуйте відтворити його прямо. Гумор по своїй природі непередбачуваний. Він може працювати фантастично добре або зруйнувати вашу конверсію. Якщо ви не можете зрозуміти, що ще може бути не так, це може бути винуватцем.

95. Ви король недомовленості? Султан хитрощі? Подолай це. По крайней мере, в вашому комерційному екземплярі.

96. Як твій PS? (У вас же є PS, вірно?) Це переконливо? Зазвичай ви хочете повторити або найбільш цікаве перевагу, або гарантію, або елемент терміновості, або всі три.

97. Розріжте все довгі абзаци на більш короткі. Переконайтеся, що підзаголовків досить, щоб на кожен екран доводилося хоча б по одному. Якщо копія виглядає складною для читання, її не читають.

98. Треба збільшити розмір шрифту.

99. Включите “вынос”. Нет, это не гамбургер с картошкой фри – это сообщение о том, что ваше предложение не для всех. (Другими словами, вы угрожаете «забрать» ваше отличное предложение для тех, кто этого не заслуживает.) Когда вы достаточно уверены в себе, чтобы сказать людям: «Пожалуйста, не заказывайте этот продукт, если вы не встретите [укажите свою квалификацию здесь ] », Вы показываете, что не отчаянно нуждаетесь в продаже. Это почти повсеместно привлекательно.

100. Вы ставите это предложение перед холодными перспективами? Что, если вы предложите какой-нибудь вариант его людям, которые уже что-то у вас купили? Ваша собственная существующая клиентская база – лучший рынок, который у вас когда-либо был. Убедитесь, что вы регулярно отправляете им привлекательные предложения

101. Если они не купят ваше основное предложение, попробуйте отправить их на продажу с пониженной ценой. Это более дешевый продукт, который дает потенциальному клиенту второй шанс получить что-то от вас. Помните, что даже очень небольшая покупка дает вам покупателя, которого можно будет продать позже. Составление списка покупателей – одна из самых мудрых вещей, которые вы можете сделать для своего бизнеса.

102. Що в ваш продукт або послугу змушує людей відчувати себе краще? В кінцевому підсумку все повинно зводитися до цього.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

 

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська