11 правил для роботи

Назад до Записи
11 правил для роботи

11 правил для роботи

Правила повинні бути порушені, вірно ? Звичайно, ви можете порушувати правила в будь-який час, Але просто пам'ятайте: є наслідки.

За останні 10 років я порушив багато правил. Кожен раз, коли я це робив, це призводило до негативних наслідків. У більшості випадків наслідки не виникали відразу; однак це відбулося в кінці кінців.

Если вы хотите быть сорвиголовой, во что бы то ни стало, нарушайте правила. Но если вы хотите создать процветающий бизнес, вы должны следовать правилам. И, что более важно, вы должны следовать этим правилам:

Правило № 1: ніколи не літайте в поодинці

Google, Apple, Groupon, Zygna і Microsoft - це лише кілька прикладів компаній, які досягають успіху. Ви знаєте, що у них спільного? Всі вони були засновані кількома співзасновниками.

Якщо ви хочете потрапити в діловий світ, зробіть це з кимось. Спочатку соло може здатися прекрасним, але якщо у вас немає другого пілота, все може стати непросто. Таким чином, коли ви не знаєте, що робити, коли справи йдуть погано, у вас є хтось, з ким ви можете проконсультуватися.

Найважливіше час для співзасновника - це коли ви починаєте свою компанію. Як правило, це час, Коли готівкові гроші обмежені, і ви не можете дозволити собі наймати людей, навіть не дивлячись на те, що належить виконати величезну роботу.

Якщо ви один з тих щасливчиків, у яких вже є співзасновник, добре для вас ! Якщо ви цього не зробите, ви повинні прочитати цю статтю, оскільки вона допоможе вам знайти ідеального ділового партнера.

Правило № 2: майте чітке відчуття власності

Коли ви працюєте з діловими партнерами і членами команди, ви не тільки повинні мати письмовий договір із зазначенням прав власності кожної людини, але, що більш важливо, ви повинні чітко визначити, за що відповідає кожна людина.

Видите, цель иметь деловых партнеров и сотрудников состоит в том, чтобы иметь людей, которые приносят различные наборы навыков к столу. Обладая этими уникальными навыками, каждый человек может выполнять разные задачи и начинать специализацию, чтобы ваш бизнес был более эффективным.

Четко распределенные обязанности в вашей организации гарантируют, что каждый знает, кто что делает, что он ожидает и когда все будет сделано. Это помогает всем сотрудникам вашей компании быть на одной странице и придерживаться единого взгляда.

Правило № 3: ніколи не давай обіцянок, які ти не можеш стримати

Найпоширеніша помилка, яку роблять нові підприємці, і я зробив це, коли тільки починав, полягає в тому, що вони переоцінюють і недооцінюють. На щастя, я швидко зрозумів, що, якщо я буду недостатньо обіцяний і доставлений, у мене будуть щасливі клієнти, які будуть платити мені протягом тривалого часу.

До цього дня я зустрічаю підприємців, які дають обіцянки, які вони не можуть виконати. Найсмішніше в цьому те, що більшість обіцянок, які вони не можуть виконати, не важливі.

Якщо ви навчитеся стримувати свої обіцянки, ви швидко висвітліть світ підприємців. За останні 10 років більшість людей, з якими я зіткнувся, не змогли виконати свої обіцянки.

Правило № 4: зроби все можливе, щоб зробити клієнтів щасливими

Как я уже упоминал в правиле № 3, недостаточно обещаний и чрезмерных поставок. Это самый простой способ порадовать ваших клиентов.

Что вы найдете, так это то, что лучший способ привлечь новых клиентов – сделать своих нынешних счастливыми. Благодаря социальным сетям у клиентов теперь гораздо больше возможностей, чем когда-либо раньше. Таким образом, если вы можете превзойти обещания, которые вы обещали своим клиентам, они с радостью будут сообщать о вашем бизнесе в твиттере, хвастаться другим компаниям об услугах, которые они получили от вас, и, самое главное, постоянно сообщать вам о новых бизнес.

Кроме того, самое большое преимущество радости ваших клиентов состоит в том, что они будут держаться намного дольше, что увеличит их жизненную ценность . Это важно, так как вы быстро поймете, что найти новых клиентов гораздо сложнее, чем сохранить текущих. Итак, убедитесь, что вы делаете все возможное для ваших клиентов.

Читайте також:  Дизайн флаєра. Баланс між зображеннями і текстом.

Правило № 5: немає такої речі, як робота з 9 до 5

Вы могли бы даже сказать, что это правило применяется, даже если вы работаете с 9 до 5, но если вы предприниматель, оно применяется еще больше. За последние 10 лет у меня не было ни отпуска, ни выходного дня. То, что вы устали от работы или больны, не означает, что бизнес остановится и будет ждать вашего возвращения.

Будьте готові працювати цілодобово і не скаржтеся на довгі години. Це життя, і якщо ви не можете цього зробити, значить, ви не готові стати підприємцем.

Найкраща порада, яку я можу вам дати, це переконатися, що вам подобається те, що ви робите. Тому що якщо ви працюєте, 80-годинні тижні не будуть такими важкими, тому що це не буде схоже на роботу.

Правила № 6: Бізнес і емоції не змішуються

Хотя я упоминал об этом в одном из предыдущих постов этого месяца, я не могу не подчеркнуть, что бизнес и эмоции не смешиваются . Когда вы почувствуете эмоциональность, вы начнете принимать решения, которые, скорее всего, улучшат ваше самочувствие в краткосрочной перспективе, но от этого пострадает ваш бизнес.

Засновуйте всі свої рішення на логіці. За допомогою цих 4 простих тактик ви можете позбутися від емоцій при прийнятті ділових рішень:

  1. Залишайтеся на зв'язку - коли з вами трапляється щось хороше, не дуже хвилюйтеся, тому що хтось там краще, ніж ви. І коли трапляється щось погане, не падайте духом, бо у людей це набагато гірше, ніж у вас.
  2. Чи не спілкуйтеся виключно з емоційними людьми - якщо ви схильні тусуватися з емоційними людьми занадто часто, ви почнете сприймати негативні емоції.
  3. Досить нісенітниці - відсікаючи непотрібні розмови в своєму житті, ви також виключіть непотрібну драму. Чим менше у вас драми, тим легше приймати логічні рішення.
  4. Чи не вважайте своїх курчат до тих пір, поки не вилупляться яйця - просто тому, що контракт підписаний або хтось заявляє, що він або вона заплатить вам, не означає, що вони це зроблять. Ви повинні почекати, поки у вас не з'являться гроші на вашому банківському рахунку, і вони очищаються. Якщо ви починаєте хвилюватися про «потенційну бізнесі», ви часто розчаровуєтеся.

Правило № 7: чи не розсовуй себе занадто тонко

Я сделал эту ошибку слишком много раз за эти годы, и я все еще делаю это, хотя в гораздо меньшей степени. Сосредоточив свои усилия на одной компании, а не на нескольких, я смог потратить больше времени на стартап, что привело к увеличению дохода.

Хороший приклад підприємця, який не надто розсовує себе, - Марк Цукерберг. Він їсть, п'є і спить в Facebook. Він не інвестує в інші компанії і не намагався заснувати інші компанії. Він знав, що якщо він проведе все своє час в Facebook, і нічого більше, він доб'ється успіху.

Звичайно, якщо ви проводите весь свій час в одной компании, она, вероятно, не будет такой же большой, как Facebook, но у вас будет больше шансов на успех, чем если бы вы разделили свое время на несколько предприятий вместо одного.

Правило № 8: Ніколи не припиняйте вчитися

Як тільки я почав заробляти гроші, я почав відчувати себе комфортно, і, природно, я втратив трохи свого драйву. Коли я заробив ще більше грошей, мені стало ще зручніше, і я почав зациклюватися на своєму.

Сначала это звучит не так плохо, потому что вы думаете, что знаете, что лучше для вашего бизнеса, но, к сожалению, это не всегда так. Вы должны следить за тем, что происходит в вашей отрасли, иначе ваши конкуренты начнут есть ваш обед.

Читайте також:  Чому так багато веб-сайтів виглядають однаково?

Це сталося з однієї з моїх старих компаній. Ми змогли одужати і перевершити наших конкурентів знову, але це швидко навчило мене, що ви завжди повинні вчитися, щоб ви могли продовжувати інновації.

Ніколи не застрягти на вашому шляху. І хоча це звучить не так просто, як тільки ви почнете заробляти гроші, ви зрозумієте, що змінитеся. Слідкуйте за речами, так як ви завжди можете вчитися.

Правило № 9: Захисти свій зад

За останні пару років я відчув, що мені не пощастило. Здається, уряд постійно перевіряє мене, і люди намагаються подати на мене в суд на випадкові речі. Однак, поговоривши з досвідченими підприємцями, я швидко зрозумів, що це природна частина підприємницької гри.

Бачите, чим більше ви отримуєте і чим більше заробляєте, тим більше людей захочуть йти за вами. Причина проста:  вы просто рисуете большую цель на спине . І вони бачать в цьому спосіб швидко заробити.

Замість того, щоб підкреслювати ці речі, ви повинні бути готові. Переконайтеся, що ви спілкуєтеся з хорошими юристами і бухгалтерами, і у вас є страховка на вашу компанію на випадок, якщо хтось подасть на вас до суду.

Найкраща порада, яку я можу вам дати, якщо хтось спробує прийти за вами, не повинен бути дешевим. Хороші юристи і бухгалтери коштують грошей, а гроші, які вони вам стоять, - це крапля в морі в порівнянні з тим, скільки вони можуть вам заощадити.

Правило № 10: будьте дешеві, але не з співробітниками

Те из вас, кто знает меня лично, знают, что я скромный парень. По сравнению с тем, что я зарабатываю, я не трачу столько денег. Я не люблю тратить деньги на модные офисы, машины, материальные объекты или даже еду. Но я трачу много денег на сотрудников.

Я верю, что вы должны тратить деньги на хороший талант. Хороших сотрудников трудно найти. В то же время вы должны также экономить деньги на всем остальном, чтобы в трудные времена вам не приходилось прибегать к увольнению ни одного из ваших сотрудников.

Лучшая часть заботы о ваших сотрудниках заключается в том, что они будут лояльными и будут поддерживать вас в течение очень долгого времени. Если вы являетесь серийным предпринимателем, вы всегда хотите иметь возможность пригласить своих сотрудников к следующему бизнесу, и это возможно только в том случае, если вы правильно относитесь к своему сотруднику.

Я був перфекціоністом. Раніше мене хвилювало, що думають мої однолітки про мою компанію і як я виглядаю. Але я швидко зрозумів, що ніхто з них не витрачає гроші на мою компанію, тому не має значення, що вони думають.

Если бы я сосредоточился на создании минимально жизнеспособного продукта и как можно быстрее выпустить его, я бы буквально сэкономил более миллиона долларов с моим последним бизнесом. И еще миллионы с моими предыдущими.

Правило № 11: Досконалість не має значення, швидкість це

Выпустите вещи как можно быстрее, потому что если вы этого не сделаете, кто-то другой будет бить вас ударом. Ничто не будет идеальным! Получите ваш продукт или услугу, получите обратную связь от ваших клиентов / потенциальных клиентов и повторяйте.

Висновок

Правила, які я згадав вище, - ті, які я знайшов, щоб працювати добре для мене за минулі десять років. Але замість того, щоб повірити мені на слово, спробуйте їх самі, і дайте мені знати, що ви думаєте.

Правила меняются со временем, и то, что я некоторое время был предпринимателем, не означает, что я знаю все. Как и вы, я каждый день учусь чему-то новому.

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська