11 надихаючих тенденцій графічного дизайну на 2021 рік

Назад до Записи
дизайн в 2021 г

11 надихаючих тенденцій графічного дизайну на 2021 рік

Саме чудове в тенденціях графічного дизайну то, що кожен рік приходить з можливістю перезавантаження. А з огляду на складну форму 2020 року, тенденції дизайну 2021 року можуть запропонувати нам найбільший ковток свіжого повітря.

У той час як минулі тенденції були обумовлені обіцянкою нового десятиліття, запозиченим з наукової фантастики і футуристичних технологій, тенденції графічного дизайну 2021 року ставлять людей на перше місце. Ми вибрали думки нашого глобального співтовариства графічних дизайнерів, і їх прогнози - від класичної символіки до елементів природи і аналогової живопису - сигналізують про тенденції, заснованих на теперішньому моменті.

Графічний дизайн - це перетворення рівнини на щось особливе. Отже, давайте подивимося, як дизайнери 2021 року впливають на траєкторію цього десятиліття.

11 трендів графічного дизайну, які стануть величезними в 2021 році:

 1. абстрактна психоделія
 2. Відродження символу
 3. ретро футуризм
 4. безшовний сюрреалізм
 5. автентичне уявлення
 6. нешанобливі персонажі
 7. Комікси і поп-арт
 8. Настоянка образотворчого мистецтва
 9. стихії природи
 10. Розумієте і зерно
 11. Соціально свідомий дизайн

 

1. Абстрактна психоделія
-

Психоделія сягає своїм корінням в музичну і художню життя 60-х років. Це пов'язано з галюциногенами і творчими експериментами на тлі соціальних потрясінь: коротше кажучи, з відкриттям розуму. На відміну від того часу й сьогодення, він, здається, відповідає часу: хаотичні образи психоделії, що сприяють свободі, відчуття того, що дизайнери більше не пов'язані традиційними обмеженнями.

Барвиста і абстрактна психоделічна ілюстрація плаката
Психоделічний плакат для музичного фестивалю

В 2021 році графічні дизайнери будуть відроджувати психоделію за допомогою надмірної кількості квітів і сильно хитромудрих абстракцій, від яких у самого М.С. Ешера паморочиться голова. Це проекти, які живуть своїм власним життям, як по їх вибухового розташуванню, так і по своїй складності - до такої міри, що ніякі два погляду не здаються абсолютно однаковими.

Психоделічна ілюстрація для етикетки пивної банки
Ілюстрований психоделічний дизайн логотипу для картографічної компанії
Барвистий і абстрактний психоделічний дизайн розпису
 

Я був дуже схвильований, коли клієнт з Берліна попросив мене зробити гігантську психоделическую фреску. Я повністю відчував себе Елізою в Країні чудес, що бродить по нічних вулицях, яка творить мистецтво при неонових вогнях.
- Еліза Осмо

Психоделічна абстрактна ілюстрація для обкладинки альбому

Автор LazebraArt

Психоделічний ацтекскій черв'як для етикетки мескаля

Автор: miremi_design

Психоделічний ілюстрований дизайн логотипу руки хамси

Автор: Альдо XNUMX

психоделічний дизайн логотипу

Автор: aleT

У той час як спотворені форми і заплутані образи можуть бути причиною, симетрія може зробити навіть найскладніші з цих композицій стабільними. Начебто ця нова психоделія підказує, що є способи залишатися на землі навіть в самих безглуздих обставин.

2. Відродження символу
-

У дизайні мають значення дрібниці. Кольорові смуги на розвівається прапор можуть об'єднати націю, а така проста форма, як червоний восьмикутник, може врятувати життя на жвавому перехресті.

Історично подібні символи уособлювали універсальність. Незалежно від того, чи йде це в формі попередження або виявлення причини за допомогою загальної іконографії, сила класичних символів полягає в їх здатності виходити за рамки мови. У 2021 року дизайнери скористаються цією силою, щоб створити надихаючі символи стійкості, зростання і розширення прав і можливостей.

Логотип перукарні в стилі ескізу, який показує всевидюче око
Автор Yokaona
Дизайн логотипу з зображенням символу богині
Сучасний ілюстрований герб із зображенням лицаря з левом

Вони роблять це, творчо використовуючи впізнавані символи влади, такі як богині, зірки і стоїчно леви. Ми також бачимо, як дизайнери модернізують класичні візуальні мотиви, такі як середньовічний герб Елізи Осмо або обрамлення вітражів svart ink. За допомогою класичних символів дизайнери створюють талісмани, які нам знадобляться, щоб відвести відчай в наступаючому році.

Дизайн упаковки мила з небесними символами
Органічний логотип з руками навколо квітки лотоса
Логотип бренду одягу з символом всевидющого ока
Намальований від руки дизайн логотипу, який показує руки молиться навколо змії і голуба

3. Ретро футуризм
-

Ретро-футуризм, науково-фантастична мрія минулої епохи, привертає вражаючими способами, якими минуле помилявся. До теперішнього часу у нас повинні були з'явитися літаючі машини, променеві гармати і покоївки-роботи. Замість цього у нас є Roombas.

Але протягом століть ретро-футуризм як візуальний стиль переважав завдяки його сміливому уяві з дивно оптимістичним поглядом - по крайней мере, в більшій мірі, ніж наше нинішнє бачення загибелі в таких шоу, як « Чорне дзеркало » . Ретро футуристи вірили в людський прогрес до такої міри, що навіть страшні зелені марсіани на літаючі тарілки не могли зрівнятися з нашої наукової винахідливістю.

Синій ретро футуристичний дизайн плаката для комп'ютерного бренду
Барвиста ретро футуристична ілюстрація

Для цієї роботи мені потрібно було представити класну і сильну жінку в сонячних окулярах з відображенням футуристичного міста. Потім я згадав Тома Круза! Навіщо? Через його сонцезахисних окулярів в «Top Gun». Коли я знайшов його головну леді Келлі Макгілліс з її ретро-поглядом, курткою та кучерявим волоссям, я знайшов натхнення для своїх робіт.
- XZEQUTEWORX ™

Ретро футуристичний дизайн атомного логотипу для медіа-бренду
Ретро футуристичний дизайн логотипу Skyline для технологічного бренду

Стилістично цей оптимізм знаходить своє вираження в акценті на яскравих кольорах, комп'ютерної друкарні і кривих - від космічних шоломів-акваріумів до арок і куполів. Замість того, щоб повертати нас в ідеалізоване минуле, ретрофутуризм 2021 року обіцяє повернути нас в старі добрі часи, які ще не настали.

Календар з ретро футуристичними ілюстраціями
Дизайн обкладинки книги scifi з ретро-футуристичними елементами
Фіолетовий світиться дизайн веб-сторінки з ретро-футуристичними ілюстраціями

4. Бездоганний сюрреалізм
-

«Сюрреалізм» - один з тих художніх термінів, які люди схильні асоціювати з незбагненним - образами, безглуздими за задумом. Але люди часто забувають, що в ньому є слово «реалізм». Реальне переплітається з сюрреалістичним, і жодного разу це не відчувалося сильніше, ніж у 2020 році, коли пандемії поганий фантастики стали нашим способом життя.

сюрреалістичний фотоколаж
Обкладинка книги сюрреалістичний фотоколаж
Сюрреалістичний дизайн упаковки для фотоколажів

Мені подобається виривати персонажів або об'єкти з контексту, щоб дати їм нові атрибути, які допомагають передати те, чого хоче клієнт.
- _Ossobüko_

Графічні дизайнери висловлюють це занепокоєння з допомогою сюрреалістичних колажів, де зображення, які були б нормальними окремо, стають дивними при об'єднанні. Людина з яблучною головою може бути звичайним від шиї і нижче, а басейн на задньому дворі може вмістити цілий гірський хребет.

Сюрреалістичний дизайн обкладинки ілюстрованої книги
Сюрреалістичний колаж винна етикетка
Обкладинка альбому сюрреалістичний фотоколаж
Сюрреалістична ілюстрована обкладинка альбому

Ілюзія безшовна, що ускладнює відділення одного зображення від іншого. Ефект полягає в тому, щоб байдуже вітати дивне, приймати неможливі комбінації як одне ціле. Як високо концептуальний підхід, ми очікуємо, що ця тенденція буде частіше зустрічатися в ЗМІ, орієнтованих на зображення, таких як плакати, обкладинки альбомів і обкладинки книг.

Сюрреалістичний дизайн обкладинки ілюстрованої книги
Сюрреалістичний чорно-білий ілюстрований дизайн обкладинки книги

 

Читайте також:  Що таке спілкування?

5. Автентичне уявлення
-

Рух Black Lives Matter є безпрецедентний переломний момент глобального протесту. Ми як і раніше сподіваємося, що це тільки початок переоцінки системних забобонів і що їх вплив буде як і раніше відчуватися у всіх галузях у 2021 році, включаючи графічний дизайн.

Абстрактне фото і портретний колаж для косметичного бренду
Ілюстрація мілленіальной дівчата

Как дизайнер, изображая разнообразие, мы можем внести свой вклад в лучшее и более инклюзивное будущее. Изображая разнообразие, мы вдохновляем и поощряем людей любого происхождения в их путешествиях, и это столь необходимое и позитивное изменение.
- Fe Melo

Ілюстрація шаржу космонавта для дитячої сорочки

Мы уже видели, как дизайнеры стараются отказаться от моделей в пользу аутентичных и разнообразных людей в иллюстрации и стоковой фотографії . Ми припускаємо, що в 2021 році це піде ще далі, і це буде виходити за рамки простого участі в святкуванні. Ми бачили, як дизайнери кольору були натхнені безпосередністю протестів BLM, і результатом стали портрети чорношкірих чоловіків і жінок в яскравих і надихаючих декораціях і позах.

Ілюстрований дизайн етикетки для масла кешью
Акварельний дизайн винної етикетки матері і дитини
Дизайн винної етикетки з фотопортретом

2021 год станет годом, чтобы показать, насколько разные люди и насколько богата наша планета именно этим. В моде используются изображения реальных людей со своими особенностями, недостатками и уникальностью.
- IsaDesignNet

Якщо є чогось, чого слід уникати дизайну, так це однаковості. Виділення різних культур, відтінків шкіри, віку та ідентичності являє собою захоплюючу можливість створювати дизайн, який, як і справжні люди, дійсно є єдиним у своєму роді.

6. нешанобливості персонажі
-

Хороший дизайн може розповісти історію. Чудовий дизайн робить цю історію незабутньою. У 2021 році багато графічні дизайнери прагнуть відмовитися від абстрактних візуальних ефектів на користь химерних персонажів. І чим більше індивідуальності втілюють ці персонажі, тим більше, що запам'ятовуються вони стають.

Ілюстрація пивний етикетки сумного блазня
Карикатура ілюстрації примари ховається в матрьошці
Карикатура ілюстрації двох шматочків суші боротьба

Концептуальна ілюстрація лежить в основі цієї тенденції, пропонуючи не тільки пози персонажів, але і індивідуальність в формі мальованого підходу. Ось чому ці стилі можуть варіюватися від детальної штрихування до спрощених форм, ліній і кольорів сучасних мультфільмів. Самі концепції - тварини в костюмах і антропоморфні суші - сигналізують про довгоочікуване повернення гумору і дивацтв в найближчі місяці.

Блакитна пивна етикетка з зображенням кози, що їде на мотоциклі

Натхненням для цього дизайну послужила байкерське культура старої школи 70-х років. Що мені найбільше подобається в ньому, так це те, що загальний вигляд відображає те, що коза їде на своєму байку, як ніби завтра не настане.
- Вінтрігрей

Ілюстрація етикетки горілки гусака в людському одязі

 

7. Комікси і поп-арт
-

Подібно заклятому ворогові, стилі дизайну минулого ніколи не вмирають. А в цьому році графічні дизайнери відроджують зернисті кольору, насичені чорнило і лінії дії вантажних коміксів.

Ілюстрація текстури півтонів для обкладинки книги

За Хосе Антоніо Варела

Вантажний дизайн упаковки в стилі коміксів

За Tomie O

Дизайн електронної пошти в стилі коміксів

Автор: ScarlettaDesign

Дизайн упаковки в напівтоновому стилі

Автор lliiaa

Вантажний дизайн пивної етикетки в стилі коміксів
Автор: WolfBell

Народжені в епоху примітивних технологій друку, комікси часто використовували півтони або спрощене точкове затінення для представлення кольору. В наші дні такий підхід може вдихнути нове життя в сучасні мінімалістські тенденції, такі як плоский дизайн за счет зернистой текстуры и глубины. Точно так же веб-дизайнеры могут разбить сетку с помощью наклонных панелей и наклонных форм, чтобы создать ощущение драматизма и движения.

Напівтонові текстуровані фруктові ілюстрації для дизайну етикеток
Автор: bayuRIP
Дизайн футболки в стилі поп-арт

Автор: Pinch Studio

Ілюстрація персонажа супергероя для медсестер і лікарів

В условиях глобальной пандемии наши медицинские работники считаются нашими современными супергероями. Я выбрал стиль комиксов, потому что в детстве мне очень нравились комиксы, такие как Супермен и Марвел. Стиль комиксов действительно вдохновил меня в процессе разработки.
- Спритний

Хоча супергерої, одягнені в спандекс, не є обов'язковими для цієї тенденції, дизайнери 2021 року звертаються до текстури і ілюстративним технікам своїх графічних романів, щоб врятувати сучасний дизайн. За винятком коміксів без змісту. Нічого не врятує.

8. Настоянка образотворчого мистецтва
-

Завжди існував розподіл між образотворчим мистецтвом і дизайном, але 2021 рік менше стосується традиційних кордонів. В результаті ми прогнозуємо, що мальовничі техніки, такі як акрилові мазки і абстрактний експресіонізм, з'являться на полицях і екранах по всьому світу.

Тенденція в дизайні упаковки образотворчого мистецтва: етикетка для вина в стилі реалістичного живопису
Автор: LucaToni

Абстракція - одне з моїх улюблених напрямків і технік живопису, яке дає нам повну свободу вираження. Абстракція не обмежена законом: кольору, текстури, форми і простору.
- LucaToni

Абстрактна ілюстрація стилю джазу для обкладинки книги
Обкладинка книги в стилі реалістичного живопису

Живопис додає дизайну варіативність поверхні і глибину, роблячи їх досить реальними, щоб їх можна було доторкнутися. З цієї причини ця тенденція добре поєднується з фізичними продуктами. Зокрема, оскільки образотворче мистецтво пов'язане з культурою і класом, воно корисно для продуктів, які хочуть передати елегантність старого світу, наприклад, винних етикеток і косметичної упаковки.

абстрактний живопис надихнула дизайн пивної банки
натюрморт надихнув упаковка сиру

Малювання також дає більш темні тони, ніж ті, які створюються на комп'ютері, і це додає дизайну атмосферу урочистості. Хоча це може здатися невтішним, подібні дизайни, природно, запрошують глядача задуматися.

9. Стихії природи
-

Цього не можна уникнути: багато людей провели більшу частину цього року під замком всередині. Це буде подвійно, якщо дизайнери, які, можливо, зазнали свій спосіб життя позаштатної роботи з дому, почали нагадувати одиночне ув'язнення. Тоді не дивно, що зовнішній світ проникне в графічний дизайн 2021 року.

Рожева косметична упаковка з ілюстрованої флорою
Дизайн зеленої коробки для миловарній компанії
Рожева упаковка для догляду за шкірою з зеленим листям
Дизайн сайту з елементами природи

Багато з нас відчували себе під замком в 2020 році через COVID і відчувають сильне бажання проводити час в зелених насадженнях. Навіть перегляд фотографій цих місць може заспокоїти вас, якщо ви застрягли в квартирі. Я думаю, що в 2021 році ми побачимо велику вдячність за такі візуальні ефекти.
- Меган Делл, директор по дизайну 99designs

Анімований скролл-ілюстрований сайт для цифрового агентства
Абстрактний дизайн упаковки для шоколадних цукерок з квітковими елементами

Виявляється ця тенденція у вигляді листяних візерунків, колірних схем в земляних тонах або ілюстрацій захоплюючих пейзажів, графічний дизайн стає зеленим. Найкраще в цій тенденції - ми бачимо, що вона виходить за рамки екологічно орієнтованих продуктів.

Ефект від зображень природи полягає в тому, щоб принести безтурботність, оновлення і зростання - всього цього ми будемо затамувати подих в 2021 році.

зелений дизайн плаката з листям
Квіткова одяг, ілюстрована кімоно, принт

Що особливо вплинуло на мене в цій статті, так це цитата, яку я прочитав: «Природа подібна жінці, яка любить маскуватися, і чиї різні маскування, відкриваючи то одну частину її, то іншу, дозволяють тим, хто її вивчає і старанно сподівається день , коли вони дізнаються її особистість повністю ».
- Ванесса Айвс

Дизайн упаковки кавового мішечка з ілюстрованої природою
Ілюстрований квітковий дизайн етикетки

 

10. Розумієте і зернистість
-

Градієнти і переходи кольору стали популярною тенденцією ось уже кілька років. У 2021 році багато дизайнери будуть прагнути відхилитися від нового напряму: до ще більш розмитому та змішаного фону. Додайте зернистий фільтр, і ці дизайни зможуть пройти грань між відчуттям скороминущість і реальним на дотик.

Дизайн веб-сторінки з кольоровим розмиванням графіки

Перевага цієї тенденції в тому, що вона дозволяє елементам переднього плану, таким як жирна типографіка або викликають спогади зображення, виділятися на майже невиразні тлі. Він також процвітає в більш похмурих умовах, на відміну від веселих градієнтів минулих років. Гранж і бруд притаманні зернистим структурам, а розмите зображення може викликати тіні і невидиме. Ця тенденція є настроєм, і ми очікуємо, що вона буде все більше і більше використовуватися в дизайні з темною стороною.

Дизайн обкладинки книги з кольоровою розмитою графікою
Дизайн веб-сторінки з розмитим фоном
Дизайн веб-сторінки з кольоровим розмиванням графіки
Дизайн веб-сторінки з кольоровим розмиванням графіки

 

11. Соціально свідомий дизайн
-

На зорі нового десятиліття здається доречним, що 2020 рік став роком, коли світ зрозумів, наскільки йому потрібно змінитися. Від охорони здоров'я до захисту навколишнього середовища, життя чорношкірих і готовності до пандемії - 2020 рік оголив багато проблем, які треба буде розв'язати. Гарна новина полягає в тому, що цей конфлікт може стати поворотним моментом, якщо кожен внесе свій вклад.

Ілюстрований дизайн футболки, протестуючий проти жорстокості поліції
Напис від руки, присвячена пандемії COVID

Маючи це на увазі, дизайнери зі всього світу роблять все можливе, щоб внести свій внесок у поліпшення своєї спільноти. Ми побачили це в зростанні креативного письма від руки, несе послання єдності, відповідальності і рад. Це відбувається у формі протестного мистецтва. Він представлений в ілюстраціях, які персоналізують носіння маски. Будь то благодійна діяльність або особисті дизайнерські проекти, 2021 рік стане поворотним роком для дизайну.

У 2021 року ми побачимо більше дизайнів і зображень, що резонують з рухом, соціальними та екологічними проблемами. Я бачив, як все більше і більше брендів об'єднуються навколо проблем і спілкуються зі своїми користувачами на більш глибокому рівні.
- Тристан Ле Бретон, креативний директор

Ілюстрований дизайн футболки BLM
Ілюстрація футболки з пандемією COVID
Ілюстрація футболки Розі заклепочник на тему пандемії COVID
Велика хвиля у Канагави тематична ілюстрація про зміну клімату

Чи готові до найбільших тенденціям графічного дизайну 2021 роки?
-

Як початок десятиліття, минулий рік, можливо, виявився розчаруванням. Але графічні дизайнери 2021 року сповнені рішучості змінити ситуацію по-своєму. З трагедії нам дають нешанобливі персонажі. Через самоізоляції вони дають нам природу. І від замішання вони дають нам наші символи мови. Щороку тенденції графічного дизайну завжди будуть приносити зміни, і саме дизайнери будуть визначати, на краще це чи на гірше.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

 

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська