Безкоштовна реклама для вашого бізнесу

Назад до Записи
Безкоштовна реклама

Безкоштовна реклама для вашого бізнесу

Безкоштовна реклама, чи існує?

Коли ви працюєте в малому бізнесі з обмеженим бюджетом, насправді неможливо викласти 340 000 доларів за 30-секундний рекламний ролик або 10 000 доларів за маркетингову кампанію по електронній пошті.

Може бути неприємно, коли ваш бюджет диктує, скільки людей може охопити ваш бізнес.

Дивно, але існує безліч безкоштовних способів доповнити ваші платні рекламні зусилля. Включивши в свою стратегію безкоштовну рекламну тактику, ви можете усунути деякі несуттєві витрати і присвятити свій бюджет більш глибоким і довгостроковим ігор.

Насправді, ми пропонуємо деякі з цих методів незалежно від вашого бюджету.

Щоб допомогти вам поширити інформацію про вашому бізнесі без шкоди для банку, ми розробили 14 способів отримати безкоштовну рекламу.

Безкоштовна реклама. Як отримати?

1. Використовуйте Google My Business для оптимізації для локального пошуку.

Один з найпотужніших безкоштовних способів реклами вашого бізнесу - через Google My Business, який дозволяє компаніям керувати своєю присутністю в Пошуку Google і Картах Google. Інструмент може підтримати ваш рейтинг в результатах локального пошуку.

Високий рейтинг в локальному пошуку показує, що ви - легітимна і релевантна компанія: ви б не зайняли перше місце в Google за «місця для піци поруч зі мною», якби закрилися шість місяців тому. Крім того, якщо ви займаєтеся високим рейтингом в локальному пошуку, більше споживачів зволіють ваш бізнес конкурентам. У сучасному мінливому світі зручність є ключовим.

2. Перевірте Yext

Чим більше місць вашого бізнесу буде відображатися в Інтернеті, тим більше у вас шансів з'явитися в результатах пошуку і тим легше потенційним клієнтам знайти вас. Щоб забезпечити відмінне місцеве SEO, Дані ваших списків на кожному веб-сайті та в онлайн-каталозі повинні збігатися.

Наприклад, якщо на вашому веб-сайті вказано новий номер телефону вашої компанії, а в Yelp вказано ваш старий, це невідповідність може зашкодити вашому SEO . Yext сканує Інтернет, щоб знайти всі місця, де знаходиться ваша компанія, так що ви можете налаштувати свої списки, щоб гарантувати точність.

3. Напишіть гостьові повідомлення для інших блогів

Є кілька головних переваг для гостьового постінгу в усталеному блозі. Ви можете отримати вигоду від підключення до аудиторії цього блогу, а також можете стати лідером у своїй галузі.

Оскільки гостьова публікація в популярному блозі дозволяє отримати доступ до усталеної аудиторії і високому авторитету домену, така практика іноді може бути більш вигідною, ніж публікація в вашому власному блозі. Крім того, ви можете посилатися на свій власний сайт зі своєї статті, даючи вам входить посилання, яка підвищує авторитет вашого домену і може підвищити рейтинг вашого власного сайту в пошукових системах.

4. Дайте відповідь на питання Quora.

Написання контенту для Quora може розкрити ваш бізнес широкої аудиторії: TechCrunch повідомив, що деякі активні учасники Quora отримують більше 30 000 переглядів в місяць.

Крім великої вбудованої аудиторії, ваш бізнес може відповідати на прямі запитання від потенційних клієнтів. Це дозволяє вам взаємодіяти з потенційними потенційними лідерами високої якості і зарекомендувати себе в якості експерта в областях, найбільш важливих у вашій галузі.

5. Публікуйте контент на LinkedIn.

LinkedIn - це платформа для спілкування з професіоналами, тому вона також є відмінним місцем для обміну бізнес-контентом. платформа блогів LinkedIn дозволяє вам продемонструвати свій досвід в своїй галузі.

Ваші зв'язку та інші учасники LinkedIn взаємодіятимуть з вашими повідомленнями і ділитися ними, роблячи безкоштовне просування для вас. Оскільки майже половина всього трафіку соціальних мереж надходить на сайти компаній B2B з LinkedIn, Це упущена можливість, якщо ви не публікуєте і не рекламуєте контент в LinkedIn.

Читайте також:  Мікромаркетінг

6. Запропонуйте зробити інтерв'ю на інших бізнес-подкастах.

Щоб з'ясувати, які платформи вашій команді слід віддавати пріоритет, важливо диверсифікувати свої рекламні платформи, щоб дізнатися, де ваша аудиторія вже споживає контент. Деякі з вашої аудиторії можуть віддати перевагу слухати подкасти, А не читати статті. Щоб зв'язатися з цими людьми, зв'яжіться з декількома компаніями з впорядкування файлів і запропонуйте ідеї для інтерв'ю.

7. Продвигайте свій сайт по електронній пошті.

З усіма листами, які ви відправляєте кожен день, прикро, якщо ви не використовуєте рекламний потенціал своєї електронного підпису. Ваш підпис електронної пошти також може бути несподіваною власністю для реклами продажу, Конкурсу, події або навіть нового повідомлення в блозі. Також додайте посилання на веб-сайт своєї компанії в свої профілі в Facebook, Twitter і Instagram.

8. Відправлення електронних розсилок.

Електронна розсилка може бути корисним засобом для просування контенту, обміну новинами, пов'язаними з бізнесом, І встановлення більш глибоких відносин як з потенційними, так і з існуючими клієнтами. Існує безліч безкоштовних інструментів, які допоможуть вам у розробці, відправлення та оптимізації вашого інформаційного бюлетеня.

При правильному вкладенні часу розсилка по електронній пошті може стати ідеальним місцем для обміну якісним контентом з провідними і потенційними споживачами, роблячи ваш бренд корисним і інформативним.

9. Мережа на особистих заходах.

Спілкування з колегами-професіоналами на галузевих мережевих заходах - це відмінна можливість зустрітися з потенційними споживачами в місці, де вони хочуть обговорити ваш бізнес. Нішеві теми мережевих заходів гарантують, що ви зустрічаєте висококваліфікованих лідерів. Наприклад, захід «Кращі технологічні стартапи 2018 року» буде в основному заповнене учасниками, які цікавляться технологіями та стартапами.

Зокрема, для малих підприємств, які бажають встановити свої перші зв'язку, мережеве взаємодія - це шанс показати своє ім'я, зустрітися з потенційними партнерами і знайти можливості для зростання. Крім того, він буде тримати вас в курсі тенденцій у вашій галузі.

10. Говорити на заході.

Як і у випадку з мережею, виступ на заході по темі, що стосується вашої галузі, - це ще один спосіб продемонструвати свій досвід. Виступ, що змушує задуматися і потужний виступ, приверне увагу до вас і вашого бізнесу, Що може підвищити впізнаваність бренду і довести, що ваш бізнес здатний вирішувати проблеми споживачів.

Для початку проведіть мозковий штурм з різних тем і візьміть участь в різних майбутніх мережевих заходах і конвенціях торгових асоціацій. Якщо ви боїтеся публічних виступів (не хвилюйтеся, багато хто з нас), ви можете записатися в місцеву главу Toastmasters, щоб поліпшити свою гру.

11. Зробити безкоштовну роздачу продукту або конкурс

Роздача продукту або конкурс - це простий спосіб спонукати нових глядачів перевірити і підписатися на ваші канали соціальних мереж або веб-сайт. Крім того, поширення недорогих фірмових товарів, таких як футболки або кружки, є хорошим способом поширення вашого бренду. З вуст в уста жива і здорова - і маленький видобуток може мати велике значення.

12. Додайте брошури або листівки.

Розміщення брошур або листівок в місцевих бібліотеках, кав'ярнях і на підприємствах - це унікальний спосіб виходу в офлайнові місця, де люди проводять багато часу.

Ви можете створювати безкоштовні брошури і листівки на PowerPoint. Залежно від вашої галузі, це може навіть допомогти вам досягти ідеальної клієнтури: наприклад, якщо ви фізіотерапевт, ви можете роздавати брошури в місцеві спортивні зали або довколишні лікарні.

13. Створюйте відео на YouTube.

У YouTube понад мільярд активних користувачів, що становить майже третину всіх користувачів Інтернету. Крім того, 59% керівників, тобто осіб, які приймають рішення, відвідують відеоролики перед написанням контенту.

Створення привабливих і інформативних відео на YouTube - один з найефективніших способів продажу вашого бренду. Якщо все зроблено правильно, ваші відео на YouTube будуть досить цікаві для перегляду вашого сайту.

14. Скористайтеся перевагами вашого партнерства.

Партнерство - це можливість запропонувати додаткові послуги, які ви не надаєте. Наприклад, компанія веб-дизайну і агентство з копірайтингу можуть вибрати партнерські відносини, Тому, коли компанія HP вимагає письмовий контент для своїх веб-сторінок, компанія веб-дизайну може запропонувати послуги копірайтингу від свого партнера.

Це підвищує рівень задоволеності замовника, а також надає виняткові рекламні можливості. Коли споживачам вашого партнера знадобляться ваші послуги, ваш партнер направить їх в вашу сторону.

Читайте також:  Символізм в дизайні

15. Пост в соцмережах.

В даний час соціальні мережі мають вирішальне значення для більшості маркетингових стратегій. На щастя, більшість типів платформ і постів в соціальних мережах безкоштовні - навіть для бізнесу. У той час як багато платформи дозволяють вам розміщувати рекламу, ви все одно можете безкоштовно публікувати або твітити повідомлення, якщо у вас обмежений бюджет.

Виберіть платформи, які найкраще підходять вашій аудиторії. потім публікуйте посилання, фотографії, відео або текстові повідомлення про вашу компанію, випусках продуктів або будь-яких інших подіях, які ви хотіли б рекламувати. Facebook, Twitter і LinkedIn - підходяще місце для початку бізнесу. Всі вони пропонують спосіб обмінюватися відео, Текстом, фотографіями та публікаціями на основі посилань і мають велику базу користувачів.

16. Експериментуйте з фото і відео платформами.

Хоча Facebook, Twitter і LinkedIn можуть бути відмінними платформами для початку, розширення до таких платформ, як Instagram або Pinterest, дасть вам більше можливостей для демонстрації знімків продуктів або використання в значній мірі візуальної стратегії впливового маркетингу.

Крім розповсюдження інформації про безкоштовні зображеннях вашого продукту або послуги, більшість соціальних платформ, включаючи Facebook, пропонують функції відео і сюжетів в режимі реального часу, які дозволяють створювати рекламні ролики, пов'язані з вашими продуктами. Наприклад, ви можете використовувати Instagram Stories або Facebook Live в якості виходу, щоб публікувати навчальні посібники з використання ваших продуктів.

оскільки ці відео и фотографії знаходяться в соціальних мережах, ви також можете підвищити їх спільне використання, додавши до них хештеги, створюючи цікаві підписи і заохочуючи шанувальників реагувати на дії типу «лайки» або коментарі.

17. Заохотьте щасливих клієнтів давати огляди онлайн.

З вуст в уста, як і раніше один з кращих способів для просування вашого продукту. Споживачі довіряють думці інших споживачів, особливо коли є багато хороших свідоцтв.

Якщо у вас є щасливі клієнти, запропонуйте їм написати відгук про їхній досвід на таких популярних платформах, як Google, Facebook і Yelp . Якщо ви хочете хороші відгуки на Facebook, обов'язково створіть сторінку Facebook Business, якщо у вас її ще немає.

Як безкоштовно розмістити рекламу в Google

Як згадувалося вище, ви можете створити безкоштовну сторінку в Google My Business, яка допоможе вам зайняти більш високе або перше місце в результатах пошуку. Ось як це працює.

Створіть свій аккаунт Google My Business

По-перше, ви захочете створити обліковий запис GMail для вашого бізнесу. Потім ви захочете зареєструватися в Google Мій бізнес з цим аккаунтом.

Google спочатку попросить вас ввести назву вашої компанії. Потім вам буде запропоновано вибрати «Область доставки». У цій формі запишіть пробіг і область, де живе ваша цільова аудиторія.

Форма доставки в Google My Business

Оптимізація вашої бізнес-сторінки

Після завершення процесу встановлення ви зможете заповнити свій профіль. Роблячи це, ви в ідеалі хочете заповнити всю інформацію, яку Google запитує для кращої пошукової оптимізації. Ось декілька ключових речей, які ви захочете включити:

  • Ваша адреса
  • Номер телефону, адреса електронної пошти та іншу контактну інформацію.
  • Ваш сайт
  • Години роботи
  • Фотографії вашого бізнесу і продуктів
  • Детальний опис того, що пропонує ваш бізнес
  • Інформація про ціни або меню
  • Рік відкриття вашої компанії
  • Інші бізнес-атрибути, такі як «безкоштовний Wi-Fi».

Вищевказані предмети - речі, які місцеві жителі могли б шукати спеціально. Наприклад, якщо хтось шукає «дешевий мексиканський ресторан, Відкритий після 8 години вечора », Google перевірить дані вашого профілю і визначить пріоритети вашого ресторану, Якщо він виявиться відповідним.

Ось приклад того, як це виглядає, коли бізнес Google заповнює всю свою інформацію:

Cambridgeside Galleria Google My Business Listing-1

Перевірте і контролюйте свою бізнес-сторінку

Після того, як ви створили свій профіль Google My Business, обов'язково підтвердіть свої дані, щоб Google знав, що це реальний, законний бізнес. Є кілька способів зробити це, включаючи електронну пошту, листівку і підтвердження по телефону.

Не забувайте про SEO

Поряд з Google My Business, використання безкоштовних стратегій SEO також може допомогти вашому сайту піднятися вище в результатах пошуку. Ця тактика може бути простою і зручною для роботи з блогами, веб-ДИЗАЙН або іншими процесами.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська