Поєднання кольору логотипу

Назад до Записи

Поєднання кольору логотипу

Кожному бренду потрібно поєднання кольори логотипу. Навіть якщо у вас чорно-білий або кілька відтінків сірого, це колірна палітра. Бренди використовують комбінації кольорів логотипу, Щоб висловити, хто вони. Колір працює на первинному рівні, сигналізуючи про специфічні емоціях в мозку глядача. Перш ніж хто-небудь ще пильно розгляне логотип або почує назву вашого бізнесу, Він визначить, хто ви і чим ви займаєтеся, на основі кольорової палітри вашого логотипу.

різні поєднання кольорів логотипу

У колірних поєднаннях логотипу окремі кольори працюють разом, щоб зробити бренди запам'ятовуються. Коли ви розробляєте логотип, Вибрані вами кольори мають вирішальне значення для його успіху і, відповідно, успіху вашого бренду. Ось все, що вам потрібно знати про поєднання кольорів логотипу.

Що робить поєднання кольору логотипу?
-

колір викликає емоції. Грунтуючись на культурі, традиціях і навіть нашої власної еволюції, кожен колір має глибокі психологічні асоціації. Наприклад, жовтий колір викликає дружелюбність, а коричневий - більш грубий і натуральний.

жовтий контур кульбаби з накладеним на нього теплим сірим зображенням бджоли

Кольори працелюбні. вони розповідають історії, Передають настрій, повідомляють ціну і пов'язують ідеї.

естетично, колір може грати багато різних ролей в дизайні логотипу. Ви можете використовувати колір, Щоб поліпшити елементи дизайну або встановити тон, ви можете зробити колір фокусною точкою або залишити його на задньому плані. Іноді, використовуючи чорний, ви можете зробити інші кольори в логотипі поп. В інших логотипах чорний є основною подією.

червоний логотип з написом «події 6-го почуття» на чорному фоні

 

круглий вінтажний логотип із зображенням ретро-автомобіля

 

абстрактні, зубчасті форми шеврони в золоті на чорному тлі

 

Кольори роблять все це - і вони роблять це в одну мить. Ось чому важливо вивчити всі ваші варіанти кольору і вибрати правильну комбінацію для вашого логотипуДізнайтеся більше про основи теорії кольору тут.

Скільки квітів логотипу мені потрібно?
-

Немає певного правила щодо того, як мало квітів ви повинні використовувати в своєму поєднання кольори логотипу. Вам може знадобитися тільки один або два. Скільки квітів вам потрібно, залежить від того, що ваш логотип говорить про ваш бренд.

Більшість логотипів використовують два або три різних кольори. Як правило, це один основний колір і один або два колірних акценту, щоб додати логотипу більше розмірів і показати всю індивідуальність бренду.

круглий логотип з буквою «т» в «Нати», зображений у вигляді стовбура дерева з зеленим листям і плаваючими над ним квітами

 

квадратна гуртка з логотипом в стилі американського прапора

 

Ви бачили відмінні логотипи, Які використовують тільки один колір. Іноді все, що вам потрібно, це буквально один колір або кілька різних відтінків одного кольору. В інших випадках має сенс використовувати більш широку колірну палітру, щоб візуально розповісти історію свого бренду.

24 надихаючих поєднання кольору логотипу
-

Сміливі поєднання кольорів логотипу

Насичені відтінки - це найкращий спосіб додати енергію і життя в ваш дизайн логотипу і створити ідеальний сміливий бренд.

Червоний, оранжевий і чорний

Є причина, чому червоний колір так популярний для логотипів спортивних команд - він сповнений енергії! Хочете кричати з кольором? Пара яскраво-оранжевого і шумно-червоного.

щитоподібний логотип із зображенням сокола з м'ячем для регбі на крилі

 

м'яке, мультяшне особа тигра, обведене білим

 

Синій і золотий

Однак теплі кольори - не єдині сміливі кольору. висококонтрастний логотип часто виділяється жирним шрифтом, як логотип, Який підкреслює яскраве золото на синьому льоду.

синій і білий лев в жовтій короні на тлі щита

Фіолетовий і жовтий

Ще одна безкоштовна колірна комбінація, пурпурний і жовтий, створює відмінну яскраву і барвисту команду.

пурпурно-жовта літера E логотип

Комбінації кольорів логотипу «схожі»

Деякі бренди вибирають колірні комбінації, які буквально виглядають як речі. Популярний спосіб використовувати кольори, подібні до цього, полягає в тому, щоб надавати абстрактних форм певні кольори, які сигналізують глядачеві про те, що вони представляють, наприклад сині закарлюки, що позначають точки кольору води або тілесного кольору, які символізують людей.

Темно-оранжевий, бірюзовий і темно-синій

Яскравий червоно-помаранчевий в поєднанні з відтінками синього, такими як бірюза і темно-синій, - це додаткова комбінація кольорів, яка неодмінно виділиться. Він миттєво викликає спогади про море і захід сонця і одночасно відчуває тепло і освіжає.

Читайте також:  Обкладинка на клей. Чи підходить Вам?
помаранчевий і синій логотип у формі шпильки

Натуральний зелений і коричневий

Буквальне поєднання кольорів може також використовуватися для передачі інформації про те, що робить бренд, Коли його назва не дає чіткого уявлення, тому ви бачите так багато логотипів зеленого саду та ландшафтного дизайну.

мінімальний і натуральний зелений і коричневий дизайн логотипу рослини

Помаранчевий, жовтий і червоний

Цей яскравий, триколірний градієнт теплих кольорів прекрасно викликає заходи, спеку чи вогонь.

червоний помаранчевий і жовтий градієнт логотип у формі Африки

Мирні колірні поєднання логотипу

Зменшіть яскравість кольорів, додавши білий до чистого відтінку, створивши приглушений пастельний варіант, відомий як відтінок. Сірі і сині теж відмінно працюють.

Темно-синій і світло-рожевий

Ця комбінація підкреслює спокійний світло зорі. Як теплі, так і холодні кольори можуть бути частиною мирної кольорової палітри, де ключ полягає в тому, щоб використовувати кольори, які поєднуються один з одним, а не з високою контрастністю.

півколо з гілками дерев

Відтінки зеленого і синього

Поєднання різних відтінків зеленого і синього в вашому логотипі має заспокійливу, заспокійливу дію і відмінно підходить для брендів, які хочуть полегшити своїм клієнтам.

зелений і синій коло логотип

Світло-фіолетовий і бежевий

Кармазин - ідеальна картина безтурботності. Якщо ви шукаєте ідеальний основний колір для створення мирної палітри, ви не помилитеся з фіолетовим.

круглий логотип із зображенням двоколірного фіолетового тюльпана

Природні колірні комбінації логотипу

Зафіксуйте магію природи за допомогою колірних схем, які викликають красу Землі. Лісові і садові тони землі прекрасно працюють, але не бійтеся досліджувати далі! Наприклад, поєднання обпаленої Сієни і жовтого може створити гарячу палітру природи в пустелі, а темно-синій з відтінками срібла і білого може походити на трек через Північне полярне коло. Якщо ви хочете, щоб ваш логотип виглядав як природний об'єкт, візьміть фотографію цього об'єкта і виберіть найбільш яскраві кольори.

Традиційні тони землі

логотип бонсай з камінням

Нетрадиційні тони землі

Земний не повинен бути нудним! Спробуйте додати в свій логотип менше «традиційних» відтінків землі. Рожевий, червоний і жовтий можуть порушити баланс між динамікою і приземленням.

Синій, зелений і жовто-коричневий

Зніміть капелюха, щоб очистити небо і кришталевий океан, додавши прохолодний блюз в ваш логотип. З'єднайте це з зеленим для ідеальної комбінації.

Веселі комбінації кольорів логотипу

Химерний + барвистий = веселощі. Якщо ви не впевнені, що ваша колірна схема звучить «весело», запитайте себе, чи знайдете ви ці кольори в кондитерській. Яскраві, теплі, контрастні кольори - це веселощі, а також неонові і «неприродні» кольору, такі як рожевий, фіолетовий і салатовий.

Зелений, рожевий і жовтий

для забавного логотипу зелений, рожевий і жовтий відмінно поєднуються. Зробіть кольорову комбінацію своєї власної, вибравши цікаві відтінки, такі як м'ятний відтінок зеленого або кораловий відтінок рожевого.

яскравий льодяник цукерка логотип

Веселка

Як правило, логотипи мають один колір і кілька акцентів. Ну, не всі логотипи є типовими. Поповніть свій кумедний фактор веселкою кольору. Просто переконайтеся, що ви використовуєте правильні відтінки і кількість кожного кольору, щоб ваш логотип ні переважною.

барвистий логотип веселки з помпонами і повітряними кулями

Червоний і зелений

Завдяки поєднанню потужної енергії і природного спокою червоний і зелений кольори доповнюють один одного, створюючи веселу, безтурботну атмосферу.

кругової логотип з різними продуктами, оточуючими слова «чітерскіх їжа»

Рожевий і бірюзовий

Рожевий і бірюзовий кольори створюють ідеальне поєднання кольорів логотипу. Виберіть це поєднання, якщо ви прагнете до сміливого, яскравого і веселого.

рожевий і синій ескімо логотип

Синій, зелений і жовтий

Жовтий - найцікавіший колір, І ця яскрава комбінація утримує його попереду і в центрі. Сині та зелені акценти врівноважують це для колірної схеми, яка є забавною, природною і такою, що заслуговує довіри.

акварельне зображення двох собак і одного кота, що сидить в ряд, кожен з яких акцентовано акварельних кругом

Серйозні колірні комбінації логотипу

Якщо ви займаєтеся фінансами, юриспруденцією, медициною - все, що є серйозним, є точкою продажу - ваша ідеальна колірна схема - це використання нейтральних і глибоких відтінків, які повідомляють, наскільки серйозно глядачі повинні сприймати ваш бренд.

Чорне і біле з акцентами

Читайте також:  Google Product Reviews

А коли сумніваєшся, чорний завжди серйозно в стилі. Додайте темні акценти для сплеску кольору. Думайте малиновий замість вишні, темно-синій замість бірюзового.

вінтажний логотип із зображенням двох чорних лабрадорів

Синій і чорний

серйозні колірні схеми виділені жирним шрифтом, але вони скоріше сміливі, ніж сміливі у вашій особі. Це поєднання синього і чорного викликає динамічну, яка заслуговує довіри індивідуальність бренду.

ліс з логотипом оленя

Коричневий, бежевий і чорний

Коричневі і бежеві тони мають чітко вінтажний вид, що надає вашому логотипу миттєвий авторитет. Використовуйте різні відтінки, щоб додати глибину і деталізацію.

логотип глибоководного дайвера

Сірий, коричневий і золотий

Ця комбінація трьох приглушених кольорів нагадує про висококласних професійних послугах. Разом з жорсткими лініями форм у вас є логотип з трохи серйозним тоном.

кругле зображення різних відтінків сірого, потім жовто-коричневого

Комбінації кольорів на основі аудиторії

Іноді завдання кольорової палітри полягає в тому, щоб повідомити, що бренд призначений для конкретної аудиторії. Використання квітів, адаптованих до цієї категорії населення, може виділити бренд серед конкурентів.

Основні кольори

Яскраві, основні кольори, подібні цим, часто означають, що бренд призначений для дітей.

чотири різнокольорові руки, розташовані в квадраті

Рожевий і синій

М'яка пастель, як правило, підходить для дитячих товарів.

зображення слоненяти, який тримає зоряний кулю з хоботом, віч-на-птиці

Флот, білий і жовтий

Флот традиційно вважається чоловічим кольором, тому, якщо ваш бренд в основному «для чоловіків», подумайте про те, щоб стати синім. Пара темно-синій з жовтим і білим для спортивного, динамічного відчуття.

мікрофон з підставою для блискавки

Рум'янець рожевий, сірий і жовтий

Якщо ви шукаєте більш жіночне поєднання кольорів, поєднуйте м'які, теплі кольори з нейтральними. Рожево-рожевий і сонячний жовтий прекрасно поєднуються з сірим для грайливого, але елегантного образу.

акварельний квітка логотип

Креативні способи використання поєднання кольору логотипу
-

Після того, як ви вибрали кольорову палітру, наступний вибір - як створити логотип з нею. Чи буде один колір основним фокусом логотипу, В той час як інші будуть контрастувати з тлом? Або ж кожен колір буде представлений однаково, можливо, надавши кожній букві в назві вашого бренду свій власний колір або перетворивши їх в шаблон, в якому у всіх буде однакове ігрове час.

градієнти

Градієнти - це простий спосіб виставити повну колірну палітру. Градієнти гладкі і безтурботні. Вони легко переходять від одного кольору до іншого, створюючи красиві проміжні відтінки при переміщенні по палітрі. Ваш градієнтний логотип може бути тонким, переміщатися між двома досить близькими квітами або бути веселкою, переходити від одного жирного кольору до іншого і зустрічати безліч інших по шляху.

круглий логотип літери «с» всередині мовного міхура

геометрія

Коли ви використовуєте геометричний візерунок в своєму логотипі, ви отримуєте можливість ще більше підкреслити характер свого бренду, Вибравши відповідні форми. Ми розповімо про психологію форми більш детально в нашому керівництві по ідентифікації бренду , Але ось швидкий варіант: круглі форми, такі як кола і овали, мають тенденцію відчувати себе більш теплими, доброзичливими і прощати, в той час як прямі лінії і гострі кути відчуваються сильними, ефективними і серйозними.

Книжка-розмальовка

Інший спосіб використовувати вашу колірну палітру - використовувати її для розмальовки вашого логотипу. Уявіть, що ви дитина з книжкою-розфарбуванням, і ваша палітра - ваш набір для малювання олівцями. У вас є тільки кілька олівців для роботи, тому ви повинні використовувати їх творчо, щоб втілити свій логотип у життя.

намальований лінією єдиноріг, мирно сидить серед поля листя

-

вибір поєднання кольори логотипу - це робота, але це кумедна робота. Грайте з квітами і сполученнями, щоб знайти ідеальну палітру, і не бійтеся шукати натхнення від інших брендів у вашій галузі або просити зворотний зв'язок. Один з ефективних способів з'ясувати, які кольори повинні бути у вашій палітрі, - це використовувати наш генератор кольорів логотипу, Щоб узгодити індивідуальність вашого бренду з колірною схемою логотипу.

 

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська