25 корисних Slack-хаков, які повинен знати кожен

Назад до Записи

25 корисних Slack-хаков, які повинен знати кожен

Одна з чудових особливостей Slack полягає в тому, що повідомлення і файли легко доступні для пошуку. Оскільки канали рухаються дуже швидко, ви можете використовувати ці команди розширеного пошуку, щоб отримати саме те, що ви шукаєте, не втрачаючи часу.

Advanced_Search_Slack.png

Канали і прямі повідомлення

 • in: ім'я каналу - пошук тільки повідомлень і / або файлів в певному каналі.
 • in: name - Пошук ваших прямих повідомлень з конкретним користувачем.

Повідомлення або файли від конкретної людини

 • from: username - обмежує ваш пошук повідомленнями від конкретної людини в будь-якому каналі або прямим сполученням.
 • from: me - пошук тільки тих повідомлень, які ви відправили, в будь-якому місці в Slack.

Посилання, помічені елементи і реакції смайликів

 • has: link - звужує ваш пошук до повідомлень, які містять певний URL.
 • has: star - витягує повідомлення, відмічені вами.
 • has :: emojiname: - Пошук повідомлень, які містять певні Emoji.

Дати і час

 • до: використовуйте такі слова, як «вчора» або «сьогодні».
 • після: використовуйте такі слова, як «тиждень», «місяць» або «рік».
 • в: або під час: використовуйте певні дати і ключові слова діапазону, такі як «понеділок», «Февраль» або «2016».

Рада для професіоналів: щоб використовувати дуже конкретні дати, використовуйте формат MM / DD / YYYY (США) або YYYY / MM / DD (міжнародний).)

Вплив на бренд

2. Використовуйте команди / remind для створення списку справ.

Встановіть нагадування Slackbot, щоб допомогти вам відстежувати, що вам потрібно зробити. Щоб почати, просто введіть / нагадайте в текстове поле, а потім свою задачу. (Примітка: тільки ви зможете побачити команду і нагадування.) Ви можете запланувати нагадування на певний час або встановити дату, використовуючи формат MM / DD / YYYY.

Remind_function_Slack.png

Якщо ви хочете переглянути свій список нагадувань, просто використовуйте команду / Список нагадувань . Звідти ви можете помітити певні завдання як виконані або видалити ті, які вам більше не потрібні.

Screen_Shot_2016-02-05_at_1.15.08_PM.png

3. Реагуйте за допомогою GIF.

Подивимося правді в очі: ми всі любимо GIF . А завдяки інтеграції Giphy ви можете ділитися веселими GIF-файлами зі своїми колегами за допомогою команди / Giphy [емоція, Слово або фраза] .

Чому так багато веб-сайтів виглядають однаково?

Щоб налаштувати додаток Giphy, відвідайте цю сторінку . Звідси все, що вам потрібно зробити, це натиснути «Встановити» поруч з назвою вашої команди, а потім натиснути «Додати інтеграцію Giphy».

Примітка : Giphy може бути ударом або промахом ... іноді GIF-файли є NSFW або не зовсім підходять для ситуації. Але, якщо ви не проти грати з результатами, цей хак дуже легко налаштувати.

Giphy_slack.png

4. Використовуйте команди / collapse & / expand для відкриття і закриття файлів.

Проповзати через море картинок, щоб отримати коментар, який ви шукаєте? Ви можете згорнути всі вбудовані зображення и відео за допомогою команди / collapse . Коли вам потрібно знову звернутися до візуальних елементів, просто введіть / Розгорніть, щоб вони знову з'явилися.

Expand_and_Collpase.png

5. Додайте текст і форматування посилань в ваші повідомлення Slack. ,

Хочете викликати текст, внести зміни, відобразити посилання або поділитися кодом? Посилання на наступний синтаксис:

 • Просте форматування посилання: щоб поділитися посиланням із зображенням попереднього перегляду, просто відправте URL в повідомленні. Slack автоматично створить попередній перегляд, якщо у користувача не відключені настройки попереднього перегляду. Примітка: поки неможливо пов'язати окремі слова в повідомленні Slack.
 • акцент: Щоб створити жирний текст, оточіть ваше слово або фразу * зірочками. * Щоб виділити текст курсивом, помістіть _underscores_ навколо розділу.
 • закреслення: щоб викреслити певні слова, використовуйте ~ тильду ~, щоб оточити текст.
 • списки: щоб створити списки, натисніть «Shift» + «Enter», щоб додати новий рядок. Щоб додати маркери, виберіть Opt + 8 (Mac) або Alt + 0149 (PC).
 • Вставити розрив абзацу: якщо ви хочете розбити слова без використання списку, використовуйте програмний повернення. Замість того, щоб натискати введення в кінці речення, яке відправить повідомлення, утримуйте shift і торкніться введення, щоб почати новий рядок.

Використання м'якого введення в повідомленні Slack

 • лапки: Щоб додати кутові дужки на початку повідомлення для відступів і лапок, введіть «>», щоб зробити відступ в один рядок, або «>>>», щоб зробити відступ в кілька абзаців.
 • Блоки коду: Щоб відобразити розділ у вигляді вбудованого тексту фіксованої ширини, використовуйте поодинокі «зворотні мітки» навколо виділеної області. Щоб створити блок попередньо відформатованого тексту з фіксованою шириною, використовуйте потрійні "` backticks "`

Text_Formatting.png

6. Перехід між станами за допомогою команди / away.

Не залишайте своїх колег висячими. Якщо вам потрібно відійти від комп'ютера або піти на зустріч, проясніть це, змінивши свій статус. Щоб швидко перемикатися між «відсутнім» і «активним», використовуйте команду / away .

Slack_Away_Command.png

7. Додайте повідомлення для ключових слів і фраз.

Незалежно від того, керуєте ви конкретним проектом або намагаєтеся стежити за певним відділом або діяльністю, зміна налаштувань для включення настроюються повідомлень може значно заощадити час.

Щоб отримувати повідомлення при згадці конкретного слова або фрази, почніть з вибору свого імені в верхньому лівому кутку, а потім натисніть «Налаштування» в спадному меню. Звідти виберіть «Налаштування повідомлень» і перейдіть до «Виділити слова». У текстовому полі додайте слова або фрази, про яких ви хочете отримувати повідомлення (обов'язково розділяючи їх комами).

Читайте також:  Друковані шрифти для поліграфії. Друкарня Азбука.

Highlight_Words.png

8. Швидко відправте приватне повідомлення за допомогою команди / msg.

Іноді ми стикаємося з питаннями, які вимагають уваги кожного на певному каналі. Ви знаєте, важливі речі, такі як, "У кого-небудь є степлер?" або "Хто вільний на обід?"

Після того, як ви задасте питання, уникайте подальших збоїв, зв'язуючись з людьми через e-mail. Наприклад, якщо ви знаєте, що Стів може перекусити, використовуйте наступну команду, щоб швидко відкрити ПП для хеширования деталей: / Msg @user [ваше повідомлення] .

9. Редагування повідомлення, які ви вже відправили.

Ми все сказали те, що хотіли б повернути. А зі Slack ви можете ... ніби. Щоб швидко відредагувати повідомлення, відправлене вами в бесіді, натисніть клавішу зі стрілкою ,, відредагуйте повідомлення і натисніть «Введення».

Ця функція особливо корисна, коли ви робите щось жахливо незручне, наприклад, використовуєте неправильну форму «своїх»:

Message_Edit.png

10. Підключіть свій Google Drive до Slack.

Багато команд уже використовують Google Drive для створення і зберігання файлів в Інтернеті, так чому б не отримати найкраще з обох світів? Коли ви підключаєте Google Drive до Slack, у вас є можливість читати і індексувати імпортовані файли і швидко шукати їх, коли вони вам потрібні.

Є два способи підключити ваш Google Drive до Slack:

Якщо у вас є посилання на Google Диск, якій ви хочете поділитися, просто вставте її у вікно повідомлення. Це спонукає Slackbot доставити наступне повідомлення:

Screen_Shot_2016-02-07_at_5.34.39_PM.png

Натисніть «Так», щоб надати Google Диску дозвіл на читання файлу.

Якщо у вас немає файлу, яким ви готові поділитися, але хочете підключити Google Drive для подальшого використання, відвідайте сторінку додатка Google Drive . Звідси натисніть «Налаштувати» поруч з назвою вашої команди, потім натисніть «аутентифицироваться свого облікового запису Google Диску»> «Дозволити».

Slack_Google_Doc.png

11. Налаштуйте свою тему Slack.

Незалежно від того, чи використовуєте ви Slack для різних груп і хочете залишатися організованим, або ви просто хочете персоналізувати зовнішній вигляд свого облікового запису, ви можете змінити свою тему, вибравши своє ім'я у верхньому лівому кутку.

У спадному меню поруч з вашим ім'ям виберіть «Налаштування»> «Тема бічній панелі». Звідси ви можете досліджувати і вибирати теми або прокручувати вниз до «Користувальницької теми», щоб ввести свої власні значення кольору HTML.

Screen_Shot_2016-02-07_at_7.28.16_PM.png

12. Підключіть IFTTT до Slack для автоматизації завдань.

Працюючи як універсальний адаптер, IFTTT - це зручний інструмент, який дозволяє автоматизувати завдання між двома службами. І коли ви поєднуєте IFTTT зі Slack, можливості здаються безмежними. Для цього почніть з реєстрації в IFTTT або входу в існуючий обліковий запис. Потім увімкніть з'єднання тут .

Після того, як вони підключені, ви можете переглядати «рецепти» або створювати свої власні, щоб почати автоматизувати завдання. Щоб почати, ознайомтеся з деякими з наших улюблених:

Скажіть Рингу, щоб він попередив Слека, коли продзвенить дзвінокПідключіть Twitter до Slack, щоб побачити згадки в темі SlackОпублікувати в Trello через Slack

(Або отримувати повідомлення про призначених картках Trello .)

13. Створіть свій власний емодзі.

Щоб почати, натисніть на своє ім'я у верхньому лівому кутку і виберіть «Customize Slack» з випадаючого меню.

Заповніть форму, щоб створити свій власний емодзі. По-перше, вам потрібно вказати ім'я для значка - це те, що ви введете для відображення смайликів. Потім завантажте зображення смайлика.

Slack просить використовувати квадратне зображення розміром не більше 128 пікселів по ширині або висоті з розміром файлу менше 64 КБ. Щоб видалити фон з зображення (Як показано в прикладі з Райаном Гослінгом нижче), ознайомтеся з цим керівництвом .

Custom_Emoji.png

14. Створіть власні тригери для відповідей Slackbot.

Зробіть Slack своїм, налаштувавши автоматичні відповіді Slackbot на певні слова або фрази. Для цього клацніть своє ім'я у верхньому лівому кутку і виберіть «Налаштувати провисання» в спадному меню.

Виберіть другу вкладку зліва з написом «Slackbot», щоб отримати доступ до поля настройки повідомлення. Вставте одну або кілька вхідних фраз з запитом, а потім додайте відповідь або відповіді Slackbot, додавши кожен з них в свою рядок ( «Shift» + «Enter»). Якщо ви вставите кілька відповідей, Slack викликатиме один випадковим чином при його запуску.

Наприклад, цей автоматизований відповідь Брітні Спірс на слово "Ой!" перетворює помилки в посмішки.

Custom_Response.png

15. Додати призначені для користувача повідомлення про завантаження.

Коли-небудь помічали дотепні повідомлення і підказки, які відображаються при завантаженні Slack? Ну, ви можете додати свої власні повідомлення про завантаження для забавного, персоналізованого досвіду.

Щоб почати додавати нові повідомлення, натисніть своє ім'я у верхньому лівому кутку і виберіть «Налаштувати провисання» в спадному меню. Натисніть на третю вкладку зліва з написом «Завантаження повідомлень», додайте повідомлення в текстове поле і натисніть «Додати повідомлення».

Рада професіонала: Ніколи не було кращої можливості Ріка Ролла дляваших колег, ніж ця.

Load_Messages.png

16. Перейдіть до будь-якої розмови за лічені секунди, використовуючи швидке переключення Slack.

Якщо у вас дійсно велика команда, швидше за все, ви задіяні в декількох каналах Slack. Щоб швидко і легко перемикатися з каналу на приватне повідомлення та назад на інший канал, просто натисніть K + K (Mac) або Ctrl + K (Windows і Linux) . У спливаючому вікні, де ви можете почати вводити людини або канал і вибрати правильний варіант, щоб відкрити діалог.

Читайте також:  Кращі ідеї для початку онлайн-бізнесу в 2020 році

Quick_Switcher.png

17. Уявіть себе знаменитістю, щоб обдурити вашу команду.

Тролліруйте своїх колег, використовуючи Нероба - зручний інструмент, який дозволяє вам публікувати кумедні відповіді в якості вашого улюбленого персонажа. Slacker поставляється з купою вбудованих персонажів, від Каньє Уеста до Мардж Сімпсон.

Ви навіть можете додати свого власного персонажа, вибравши зелений значок «+». Просто додайте ім'я, URL-адресу зображення і повідомлення за замовчуванням, щоб додати їх в свою колекцію.

Slack_Celeb.png

Screen_Shot_2016-02-07_at_7.34.10_PM.png

18. Використовуйте смайлики для швидкого опитування.

Слова складні. Іноді набагато простіше повідомити нашим колегам, що ми відчуваємо, реагуючи за допомогою смайликів. А в Slack це легко. Просто наведіть курсор миші на повідомлення і виберіть значок смайлика зі знаком плюс, щоб вибрати емодзі.

Хочете зробити крок вперед? Реакція смайликів дозволяє дуже швидко швидко опитати вашу команду. Ось відмінний приклад від людей з BetterCloud:

 

 

19) Отримуйте зразки, використовуючи колірні коди HTML.

Чи співпрацюєте з іншим членом команди над дизайнерським проектом? Зробіть швидкі пропозиції кольори, використовуючи колірні коди HTML. Коли ви набираєте код - наприклад, # F7761F - ви побачите маленький зразок, наприклад:

HTML_color_code.png

20. Створено список справ з використанням зірочок.

Приміщення елемента в Slack - це спосіб позначити завдання як важливу. Щоб позначити об'єкт, просто наведіть курсор миші на повідомлення або файл і виберіть сіру зірочку, щоб вона стала жовтою. Щоб переглянути помічені об'єкти, клацніть значок зірочки в верхньому правому куті.

У ролях запитів і файлів, над якими вам потрібно працювати, ви зможете легко створювати список справ на льоту.

Slack_to-do_list_stars.png

21. Струси це з знизуванням плечей.

Не знаєте відповідь? Зробили невелику помилку? Хочете повідомити своєму колезі, що ви насправді не знаєте, що відбувається на цій зустрічі? Пішли їм шуггі.

Виступаючи в якості « почуття Інтернету до стандартних », Шруггі скаже все, що вам потрібно сказати ... нічого не сказавши. Щоб підняти його, введіть команду / shrug .

Shruggie.png

22. Змініть своє ім'я в своєму профілі, щоб показати, коли ви ТОВ.

Незалежно від того, чи перебуваєте ви у відпустці або в декретній або батьківському відпустці, ви можете повідомити про це своїм колегам, змінивши своє прізвище на Slack. Наприклад, я змінив би своє ім'я на «Carly Stec» і додав «OOO» в поле прізвища, як показано в прикладі нижче.

Щоб відредагувати своє ім'я, натисніть на назву вашої команди в верхньому лівому кутку, щоб відкрити меню команди. Потім виберіть «Перегляд профілю і облікового запису», щоб відкрити каталог групи, і натисніть «Змінити», щоб відкрити редактор профілю.

OOO.png

23. Провести відеодзвінок.

Хочете провести відеочат з однією з ваших груп Slack або з декількома людьми? Вам насправді не потрібно використовувати зовнішній відео сервіс для цього.

Щоб почати відеодзвінок, перейдіть до теми, з якої ви хочете поспілкуватися, і натисніть на телефон поруч з панеллю пошуку Slack.

Slack Відеодзвінок Символ телефонуВиклик почнеться негайно, як в Skype або Zoom. Звідти ви можете так само включати і вимикати аудіо та відео, Або ділитися своїм екраном з вашою командою.

24. Зробіть замітку для своєї теми.

Якщо ви не хочете ділитися окремим документом Google зі всім ланцюжком, ви можете зробити замітку прямо в Slack. Для цього просто натисніть знак плюс поруч з областю повідомлень в вашій темі. Потім натисніть «Створити новий», а потім «Опублікувати».

Створити пост на SlackПісля того, як ви натиснете «Опублікувати», з'явиться вікно введення, в якому ви зможете створити документ для своєї команди. Коли ви закінчите писати, ви можете поділитися ним з заголовком і заголовком, який описує, що це таке.

25. Реагуйте на чиєсь повідомлення.

Іноді повідомлення вимагає великого пальця, що сміється особи або більш традиційного смайлика. Наступного разу, коли ваш бос Слек проінформує команду про чудову річ, яку ви або ваша колега по команді, відреагуйте на повідомлення за допомогою відповідних смайликів, щоб зробити розмова більш захоплюючим. Ось як це зробити.

Якщо ви хочете відреагувати на повідомлення, наведіть на нього курсор миші. З'являться параметри повідомлень, включаючи той, який виглядає як смайлик.

Параметри повідомлень в SlackНатиснувши на смайлик, ви зможете побачити і знайти всі можливі варіанти смайликів.

Варіанти слабку реакцію EmojiЯк тільки ви натиснете на одну, ви будете реагувати на повідомлення. Emoji з'явиться прямо під ним. Звідти інші користувачі можуть клацнути по ньому, щоб реагувати з тими ж смайликами, або знайти свої власні смайлики.

Хочете дізнатися більше про Slack?

Ми сподіваємося, що 25 корисних порад Slack допоможуть вам зробити ваші розмови більш ефективними і захоплюючими.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Поділитися цим записом

Назад до Записи
Русский Українська