Ніші для Вашого онлайн-бізнесу

Назад до Записи

Ніші для Вашого онлайн-бізнесу

Як знайти ніші для онлайн бізнесу?

Якщо ви хочете, щоб ваш маркетинг працював, ви повинні зосередитися.

Ви повинні зрозуміти, для кого ваше повідомлення, а потім поговорити з цією людиною.

І ви повинні скласти свої пропозиції, Щоб служити цій людині. Уявіть варіанти, які їй подобаються, відповідають тому, що вона готова витратити, і це принесе їй користь в тому, що стосується її турботи.

Іншими словами ... вам потрібно спеціалізуватися. У вас немає бюджету, щоб покрити землю оголошеннями, які подобаються всім, і я теж.

Перше, що люди роблять, коли думають про побудову бізнесу в Інтернеті, - це прагнення визначити свою «нішу». І це не так ... але це складніше, ніж може здатися на перший погляд.

Слово ніша не просто означає сфокусовану тему. У біології ніша ставиться до того, як кожен тип організмів взаємодіє з усіма іншими організмами в своїй екосистемі.

Це як рослина або тварина вписується в ширший контекст.

Ваша тема, звичайно, є частиною вашої ніші. Але і ваша аудиторія теж. І ваше позиціонування. Не кажучи вже про ваших потенційних партнерах. І люди, які діляться вашим контентом. І тематичні платформи, на яких ви публікуєте.

як власники бізнесу живуть в своїх нішах?

Ранні ніші для онлайн бізнесу

свого час створення «нішевого веб-сайту »означало створення компактного сайту на основі недостатньо обслуговується ключової фрази, витягування всіх SEO-стопов для підвищення рейтингу, а потім завантаження його за допомогою партнерських пропозицій.

Це було акуратно, і деякі з цим впоралися дуже добре, але сьогодні це не працює.

Рей Хоффман прибив його кілька років тому до посту, який все ще дуже актуальний для того, як вижити в еволюції філії.

Навички фасилітації, необхідні для гарного фасилітатора

В її пості йшлося про перехід до більш насиченого і якісного контенту, поліпшенні взаємодії з користувачем, якісному спілкуванні (як з відвідувачами, так і з потенційними партнерами), а також про встановлення достовірних відмінностей.

Проблема старого підходу до ніш полягає в тому, що він зосереджений на пошуку, а не на пошуковику. Ключова фраза - це фокус, а не людина за клавіатурою, який використовує цю фразу для вирішення проблеми.

Отже, я хотів би поглянути на деякі більш ефективні моделі. Давайте розглянемо тему навчання мистецтву.

У мережі є величезна кількість безкоштовних освітніх програм, особливо на YouTube. Ви можете навчитися малювати, малювати, ліпити - все, що плаває на вашій човні.

Важко заробляти на життя, навчаючи мистецтву онлайн. Але є багато підприємств, які роблять саме це. Як? Чітко визначаючи свою аудиторію, фокусуючи їх повідомлення і пропозиції, І диференціюючи себе. Знаходження цієї точки різниці.

Майте на увазі, що художню освіту - це ненульовий ринок. Іншими словами, люди, зацікавлені в тому, щоб більше дізнатися про мистецтво, не просто дивляться одне відео, Читають одну електронну книгу або приєднуються до одного членським сайту. Вони мають тенденцію занурюватися, особливо на початку своїх подорожей.

Тепер давайте подивимося на чотири приклади сайтів, які роблять це добре.

1. Мега авторитет. Ніші для онлайн бізнесу

Один із способів відзначитися - просто бути більшим і всеосяжним, ніж будь-хто інший.

Просто в цьому випадку не означає легко.

Сайт Artists Network об'єднує десятки відомих художників і вчителів малювання під одним віртуальної дахом, співпрацюючи з великими видавцями книг по мистецтву, щоб дати авторам можливість викладати.

Читайте також:  10 способів оптимізувати ваші маркетингові SMS-кампанії

Якщо ви та людина, у якого на книжковій полиці є книги «Як малювати», непогано б посперечатися, що деякі з цих авторів проходять курси в мережі художників.

Модель така: знайдіть висококваліфікованих авторитетів, опублікуйте відмінний навчальний контент, який буде цікавим і корисним, а потім використовуйте платформу публікації, щоб пропонувати більш просунутий контент за додаткову плату.

Звичайно, є й окремі мегаполіси. Всі ми знаємо ім'я Боба Росса, художника «щасливих маленьких дерев», відео якого було так дивно заспокоювати, щоб дивитися.

Росс фактично змоделював свою картину і свою скоромовку на «щасливих деревах» свого наставника, Білла Олександра, у якого було шоу PBS, яке я з любов'ю пам'ятаю, коли дивився, як дитина. Сім'я Олександра як і раніше проводить курси з мистецтва, які ви можете вибрати в Інтернеті, а також пропонує витратні матеріали, книги і безкоштовну бібліотеку.

Влада може конкурувати з величезною кількістю «безкоштовних» в цій темі, тому що вони ... влади.

перевага художнього навчання полягає в наданні виключно привабливого контенту, який глядачі можуть побачити і сказати: «Я хочу знати, як це зробити».

Ці вчителі демонструють чудове володіння своїми предметами. Вони завоювали нагороди і написали книги, але найголовніше, вони знають, як вчити тому, що ми хочемо робити.

2. Професійний авторитет.

Університет Мистецтва Освіти зосереджується на професійний розвиток для дуже чітко визначеної групи художників - вчителів малювання.

Як упакувати продукти для роздрібної торгівлі та інтернет-магазинів

Університет Мистецтва Освіти пропонує курси для випускників або студентів бакалаврату, а також задоволення поточних вимог до освіти для викладачів.

Курси оцінені, щоб бути дуже конкурентоспроможними з курсами, пропонованими в звичайних закладах. Таким чином, хоча вчителі малювання не відомі своїми глибокими кишенями, продукт має сенс у фінансовому відношенні для його аудиторії.

Як і інші моделі, Університет Мистецтва Освіти також пропонує безкоштовний авторитетний контент, випускаючи обмінюється, релевантний матеріал, який привертає увагу клієнтів до їх бізнес-Потреба.

Якщо ви можете створювати контент з належною якістю, професійний розвиток - це завжди розумна гра. Це добре продається, тому що це те, що потрібно професіоналам для просування по кар'єрних сходах, особливо тим, хто має потребу в постійному освіту, щоб зберегти свої ліцензії.

для контентмаркетологів, Які беруть на себе зобов'язання по роботі, це може бути відмінною моделлю.

3. Посвідчення особи.

Ще один серйозний авторитет в мистецькій освіті - Боб Девіс - кричущий, тихий вчитель акварелі, який створив послідовників на YouTube, а потім у великій кількості продав свої домашні DVD-серіали.

Боб і його син Філ заснували сайт по художній освіті, схожий на Artists Network - з одним ключовою відмінністю, яке вони фактично не згадують в своєму маркетингу.

Девіс британець. Зокрема, Девіс північний, з уельським минулим. Мій головний аналітик по британським акцентів фігурує в північно-західній Англії, можливо, десь недалеко від Ліверпуля.

Акцент Девіса, його поставка, його самоприниження і його почуття гумору все спокійно вказують на сильне почуття ідентичності ... то, що Роберт Чалдини назвав би Єдністю.

Боб і Філ керують сайтом під назвою ArtTutor. Він не такий великий, як Artists Network, але у нього набагато більше згуртована ідентичність.

Не всі їхні учні британці, але кожен учитель, якого я зміг знайти на їхньому сайті, є. Більшість поділяють північний фон засновників. Курси включають в себе такі теми, як «Англійські акварельні пейзажі», «Йоркширські пейзажі», «Зелений пейзаж» і, просто щоб розібратися, «Лінія острова Мен і миття».

Читайте також:  Чому так багато веб-сайтів виглядають однаково?

(Я трохи їх дражню - але якщо ви хочете навчитися малювати або малювати, це дуже хороший сайт з великою кількістю тем для проектів).

І крім питання акцентів або тем для картин, існує точка зору, яка дуже послідовна в ArtTutor - серед засновників, вчителів і коментарів учасників на їх форумах.

Це повертається до тієї особистості Боба ... заниженою, самоунічіжітельние, трохи сухої.

Я не думаю, що це про географію. Йдеться про певний набір поглядів, поглядів і виразів, які схильні ділити любителі мистецтва з Північної Британії.

Маркетинг ArtTutor не говорить: «Це сайт по художній освіті для художників з Північної Британії та художників-скетчів». Вони не повинні. Ідентичність м'яко наповнює контент - як безкоштовний, так і платний - привабливим способом.

Хоча може бути стратегічно вигідно проганяти тих, хто не є частиною вашого «племені», в цьому випадку в цьому немає необхідності. Згуртованість групового єдності робить сайт привабливим для студентів з усього світу.

Якщо вони спробують стати більш інтернаціональними - якщо вони спробують йти лицем до лиця з таким сайтом, як Artists Network - я думаю, вони зазнають невдачі. Їх сайт втратив би свою індивідуальність і смак - і особистість має вирішальне значення, якщо ви хочете виділитися, і ви не найбільший в блоці.

ДРУК БРОШУР ДЛЯ КОНФЕРЕНЦІЙ І ВИСТАВОК

4. Категорія одного органу

Сайти, які я згадав, всі були великими. Відомі вчителі, багато контенту, багато грошей і часу на налаштування.

Але великий не єдиний шлях.

Художниця Ені Окен підштовхнула свою тему декількома способами.

Вона сертифікований вчитель Zentangle - форма медитативного малюнка, яка сама по собі є плем'ям. Але навіть в цій специфічній ніші Ені звужує свою увагу до певних підтемах, таким як малюнки штрихування або певні композиційні підходи.

Ені керує популярною групою в Facebook, де вона вкладає багато часу і сил. Вона також добре розбирається в SEO і підбирає ключові слова для популярних методів малювання в форматі Zentangle.

Вона звертає увагу своєї аудиторії в список адрес електронної пошти, Щоб просувати свою бібліотеку електронних книг і стежить за призом заохочення з послідовними закликами до дії.

В її змісті багато прекрасного мистецтва, але ви ніколи не сумніваєтеся, що у неї теж є бізнес.

Коли ви готові зробити себе «зіркою» свого бізнесу, Диференціація стає досить простий.

Ені Окен розрізняє за темами і підтемами (вона «учитель затінення Zentangle»), але це всього лише введення в справжню диференціацію - її відмітна художній стиль, Її підхід до навчання і її індивідуальність. Ці елементи об'єднуються в «бренд Eni ».

Вам не потрібно будувати весь свій бізнес навколо своєї особистості - це не повинно бути вашим єдиним відзнакою.

Але для тих, хто бажає, додавання елемента індивідуальності - бюлетень засновника, блог, подкаст, Відеоблог - може мати вирішальне значення.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Електронна комерція B2B

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська