Мінімалізм веб-дизайну

Назад до Записи
мінімалістський веб-дизайн

Мінімалізм веб-дизайну

Когда они говорят, что меньше, значит больше , они, вероятно, имеют в виду минимализм веб-дизайна. Вы можете подумать, что минималистичный веб-дизайн - це всього лише скорочення дизайну, але це все мислення і ставлення до того, як ви підходите до своєї творчої роботи.

Подумайте про це так: якщо ви намагаєтеся досягти вершини гори, вам потрібно бути якомога легшим. На самому верху, коли це тільки ви і ваші необхідні гаджети, ви отримаєте саме просторе і чітке уявлення про світ. Мінімалізм допомагає вам пережити подорож з найменшою кількістю ресурсів, щоб ви отримали кращий досвід.

Це ядро ​​мінімалізму.

В мире веб-дизайна минимализм – это создание полноценного пользовательского опыта без посторонних элементов дизайна, которые отвлекают внимание. Минимализм может сделать ваш сайт умным, интеллектуальным, современным, легким и способным достичь гораздо большего с меньшими затратами . Когда отвлекается, действие, взаємодія і перетворення йдуть вгору.

Мінімалізм не поширюється тільки на один аспект вашого сайту. Це означає максимізувати все, що у вас є. У цій статті розглядаються всі компоненти мінімалістського веб-дизайну і як розрізнити хороший і поганий мінімалізм. Читати далі!

4 основи мінімалістського веб-дизайну
-

Мінімальний веб-дизайн бере необхідні елементи дизайну та будує їх навколо великої кількості білого (або будь-якого одного колірного) простору. Використовуючи ці елементи, дизайнери видаляють шари і шари безладу, щоб створити баланс, який не тільки радує око, але і доставляє повідомлення.

1. Негативне простір

ультра мінімалістичний веб-дизайн з хвилястим чорно-коричневим фоном

Правильне використання негативного простору - це різниця між ідеальним і приголомшливим дизайном. Іноді простір використовується в якості фону для елементів макета, або воно може цілеспрямовано скеровувати увагу на конкретне повідомлення або заклик до дії.

Наприклад, домашня сторінка Google є класичним прикладом правильного простору:

головна сторінка гугл

Простір також допомагає збалансувати інші елементи в дизайні, так що кожен відчуває, що у нього є своє місце. Наприклад, мінімалістський веб-сайт «Ми не пластик» займає багато місця, а посередині знаходиться тільки один елемент дизайну - простий, але вражаючий.

Читайте також:  10 кращих інструментів бухгалтерського обліку для вашого бізнесу в 2020 році
мінімальний ми не пластиковий сайт
 

Крім створення почуття спрямованості і балансу, простір покращує розуміння і читаність. Наприклад, читачі знаходять короткі окремі текстові блоки більш привабливими, ніж довгі без пробілів. Простір дає користувачам кращий досвід, що не втомлюючи їх очі.

2. Візуальні

Большие, смелые и контрастные визуальные элементы создают основу для эффективного минималистического веб-дизайна. Визуальные элементы включают в себя все изображения, видео и даже типографику, которые создают первое впечатление о вашем сайте.

мінімальний модний веб дизайн з великим зображенням

Google сообщил, что пользователи формируют свое мнение о веб-сайте в течение 17 миллисекунд. Основные результаты показывают, что чем проще визуальные эффекты, тем больше они привлекают пользователей. Фактически, первые впечатления, созданные визуалами, преобладают в удобстве использования . Для минималистичных веб-сайтов это притягательное, качественное, оригинальное изображение.

початкова сторінка squarespace
 

SquareSpace демонстрирует эффектные визуальные эффекты. Здесь сильные визуальные эффекты являются единственным значимым элементом дизайна. От текстовых полей до навигационной панели все остальное контрастирует с визуальными эффектами, чтобы привлечь внимание пользователей к аккуратным «белым» CTA.

Уникальные визуальные эффекты вдохнут жизнь в дизайн вашего сайта, и их даже можно использовать на заднем плане в виде белого / негативного пространства. Используйте их, чтобы улучшить внешний вид сайта, привлечь внимание, повысить доступность и повысить удобство использования.

3. Шрифти

У мінімалізмі величезні шрифти заголовков в сочетании с более мелким, разборчивым текстом тела имеют огромное влияние. Когда пользователи посещают веб-сайт, они хотят узнать, что это такое. Типография добавляет слой жизни и смысла вашим динамическим визуальным элементам и пустому пространству.

мінімалістичний монохромний веб-дизайн з великою фотографією велосипеда

Как и все элементы дизайна, типография имеет свой собственный язык: стиль, размер, интервалы и другие атрибуты придают каждому шрифту индивидуальность.

За стартовим екрану домашньої сторінки тільки по асоціації
 

На цій домашній сторінці все сказано в кількох словах. Повідомлення і мінімалізм прекрасно працюють разом. Тут все на місці.

Ось ще один приклад того, як жирна типографіка з мінімальними елементами дизайну може зробити істотний вплив. Цей сайт став великим з типом і робить велику роботу візуально висловлюючи творчий підхід дизайнера.

Читайте також:  Контент-маркетинг
мінімалістичний веб-дизайн зі сміливою типографікою
 

Крім того, що це привертає увагу, відмінна друкарня також полегшує навігацію і розуміння. Вибір правильних шрифтів може поліпшити читабельність, створивши чітку ієрархію обміну повідомленнями, яка допоможе користувачеві насолоджуватися їхнім досвідом.

4. Кольори

Минималистский веб-дизайн использует широкий спектр цветов – от нейтральных и пастельных до праймериз и неоновых – которые соединяют все элементы дизайна вместе, чтобы создать цельный визуальный опыт. Цвет также вызывает емоції і допомагає як вашому дизайну, так і копіювання взаємодіяти з користувачами на більш глибокому, інтуїтивному рівні.

мінімалістичний біло-синій веб-дизайн

На тлі текстурованого піщаного фону Progressive Punctuation створює ідеальну минималистичную комбінацію кольорів з глибоким прусським синім кольором. Темний текст контрастує з нейтральним фоном, який направляє користувача до визначних об'єктів сайту.

мінімальний веб-дизайн з великою типографікою

BOUGUESSA робить модне заяву з нейтральною колірною гамою: модель насиченого коричневого і чорного кольорів в поєднанні з тонкими кремовими шторами створює відчуття моди та елегантності.

мінімалістичний дизайн одягу з простою колірною схемою
 

В обоих примерах цветовая схема создает приятный и привлекательный пользовательский опыт. Подсознательно пользователи воспринимают эмоциональную атмосферу бренда и лично подключаются к сайту.

Записні книжки з індивідуальним дизайном. Друкарня Азбука

Будь майстром мінімалізму!
-

Чтобы добиться успеха с вашим минималистским веб-дизайном, вам понадобится проницательность, непредвзятость и смелость, чтобы пройти путь от беспорядка к беспорядку. Но конечный результат того стоит. Минимализм сводит ваш бренд к сути, чтобы потенциальные клиенты могли встретиться с вами и взаимодействовать с вами ни с чем на их пути.

Тенденції дизайну упаковки, на які варто звернути увагу в 2020 році

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська