5 порад, які допоможуть Вам спілкуватися

Назад до Записи
спілкування в бізнесі і в команді

5 порад, які допоможуть Вам спілкуватися

мистецтво спілкування - це мова лідерства.

- Джеймс Хьюмс

Як батько, я часто посилаюся на давню мудрість філософа Епіктет:

У нас два вуха і один рот, тому ми можемо чути вдвічі більше, ніж говорити.

Якщо у вас є діти, ви знаєте, як важливо нагадувати їм менше говорити, особливо коли вони постійно перебивають і розмовляють по колу, але мудрість застосовна до всіх нас, незалежно від віку.

Хоча я впевнений, що в нашому спільному дизайні було більше, цитата є гарним нагадуванням про те, що ефективне спілкування починається з активного слухання і розуміння, перш ніж реагувати.

Ще одна улюблена цитата Стівена Кові: « слухайте з наміром зрозуміти, а не з наміром відповісти ». 

Коли справа доходить до ефективного спілкування, Витратьте більше часу на те, щоб слухати, читати, задавати питання і обробляти те, що ви дізналися, перш ніж давати нефільтрований і непродуманий відповідь.

Чому не можна ігнорувати маркетинг виробників

Комунікація складається з двох компонентів: передачі і отримання.

При такій великій кількості способів зв'язку: телефон, текст, відео передане повідомлення не завжди є отриманим. Тон, довжина, вибір слів і безліч інших чинників можуть перетворити, здавалося б, невинне повідомлення в повноцінну мовну атаку, якщо його не передати обережно і вдумливо.

Спілкування - це вулиця з двостороннім рухом, але щедрий комунікатор надасть слово, щоб дізнатися більше, перш ніж реагувати.

У багатьох бесідах, як професійних, так і особистих, я виявив, що моя початкова реакція не завжди є остаточною, оскільки ми знімаємо шари і виявляємо, що повідомлення знаходиться під поверхнею. Іншими словами, моя початкова оцінка змінюється, коли ми копаємо трохи глибше і розпаковуємо трохи більше інформації.

Як і ви, я отримав те, що здається їдким або звинувачує, тільки для того, щоб дізнатися, що у цієї людини був поганий день або він поспішав. Якщо ми будемо відповідати, не намагаючись зрозуміти, просте непорозуміння може зіпсувати відносини.

Читайте також:  Кращі міжнародні SEO поради для вашого сайту

Що таке організаційна комунікація? І чому це важливо

Коли справа доходить до спілкування, знайдіть час, Щоб отримати вдвічі більше, ніж ви передаєте.

П'ять порад щодо поліпшення комунікативних навичок

  1. Запитай більше, говори менше

Ви коли-небудь помічали, як приємно розмовляти з кимось, що дозволяє вам говорити все час? Яким би дивним це не було для вашого его, ви, ймовірно, маєте досвідченого комунікатора, цікавого за своєю природою і щиро зацікавленого в тому, щоб дізнатися про вас. Це освіжає і є основою для побудови хороших відносин. Задавайте багато питань, проявляйте щирий інтерес, виходьте за рамки світської бесіди. Якщо ви збираєтеся на мережеве захід або вечірку, попросіть ведучого надати вам кілька фрагментів інформації про учасників, щоб полегшити початок розмови.

  1. В паузі є сила

Одне з улюблених висловів мого батька: «У тебе було багато слів». Це завжди змушує мене сміятися, тому що це важливий спосіб сказати, що я можу занадто багато говорити. Взагалі кажучи, у всіх нас багато слів, і люди часто готові говорити більше, ніж ми їм дозволяємо. Якщо випаде можливість, вони детально зупиняться на тому, що вже сказали, і нададуть вам можливість для більшого розуміння. Додайте паузу і зверніть увагу на більш детальну інформацію.

  1. створіть цікавість

Беручи участь в розмові, утримайтеся від довгих деталей. Надайте критичну точку зору, досвід або думка, але потім зробіть паузу і дозвольте інтересу проявитися в одержувача. Я впевнений, що ви розмовляли з кимось, хто вивантажив скриню, повний слів, через що ви відчували себе змученими і пригніченими, просто слухаючи, не будь цією людиною. Боріться з бажанням ділитися всім. Робіть короткі і прямі заяви. Якщо необхідні додаткові роз'яснення або пояснення, дозвольте їм запитати - якщо вони це зроблять, це означає, що вони, ймовірно, будуть більше зацікавлені в тому, що ви хочете сказати.

  1. спостерігати більше
Читайте також:  Як опублікувати книгу на Amazon?

Ви коли-небудь зустрічали когось, хто пам'ятає ваше ім'я і шматочок особистої інформації, як ніби це їх суперсила? Ми всі любимо цю людину, тому що він приділяє нам увагу і змушує нас відчувати себе особливими; будь цією людиною. під час розмови зверніть увагу, чи є щось нове або незвичайне в їх зовнішності. Зверніть увагу на їх тон і темп; вони здаються розслабленими або квапливими? Коли ви робите спостереження, ви можете вплітати їх у розмова, І це показує, що ви щедрий і уважний комунікатор.

  1. Перевірте свою мову тіла

Одного разу в моїй команді був людина, яка сиділа, схрестивши руки, безкорисливо у час кожної розмови. Спочатку я подумав, що це разове, але швидко зрозумів, що це відразлива норма. На жаль, ця людина зовсім нічого не знав, але, на щастя, був готовий прийняти зворотний зв'язок і внести позитивні зміни. Ваш мова тіла говорить багато про що, тому переконайтеся, що ви відправляєте правильне повідомлення. Підтримуйте зоровий контакт, сядьте прямо і будьте уважні; це означає, що перестаньте намагатися крадькома глянути на свій смартфон або дивитися через кімнату на щось ще, що може привернути вашу увагу.

Комунікація - це основа міцних, здорових і заснованих на співпраці відносин. Приділяйте більше часу слухання і навчання, і з часом ви станете краще розмовляти, поліпшите взаєморозуміння і досягнете ідеальних результатів.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

 

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська