6 Галузі, на які вплинув голосовий пошук

Назад до Записи

6 Галузі, на які вплинув голосовий пошук

Більше не потрібно витрачати час на введення онлайн-запитів. Більш швидкий і все більш популярний варіант - використовувати голосовий пошук. У більшості смартфонів вже є додатки, що підтримують голосовий технологію, тому людина може просто запустити або активувати одне і висловити своє питання або запит.

MarketsandMarkets очікує, що вартість ринку розпізнавання мови і голос  досягне 24,9 млрд. Доларів до 2025 року. Аналітики компанії вивчили період з 2018 по 2025 рік і очікували, що сукупний річний ріст складе 18,72%.

За останні пару років ми побачили, що голосовий пошук перетворився з цікавою, але, здавалося б, непотрібної функції в функцію, на яку багато людей в значній мірі покладаються », - зазначає Кейла Меттьюс з блогу Productivity Bytes.

Ось шість галузей, в яких розпізнавання голос струшує і змінює те, як люди взаємодіють з брендами.

Вуглецевий слід листів

Індустрія громадського харчування

Бренди в харчовому секторі стрімко розвиваються, щоб задовольнити потреби клієнтів. Хоча загальні показники використання голосового пошуку для визначення того, що пропонує ресторан, Все ще відносно низькі, експерти вважають, що розпізнавання голос стане наступною технологією великого ресторану.

Опитування Yext 2018 року показав, що 80% людей використовували голосовий пошук, щоб отримати докладну інформацію про певні атрибути ресторану. Для них було найбільш поширеним, щоб дізнатися про кухнях або опціях меню. Але деякі користувачі вимовляли голосові команди, щоб дізнатися години роботи ресторану або дізнатися про певні функції, таких як доступ до Wi-Fi.

McDonald's навіть сподівається, що інтерес громадськості до голосового пошуку сподобається людям, які шукають роботу. Нещодавно була запущена опція, за допомогою якої люди можуть запускати свої додатки для роботи через пристрої Амазонка Alexa або Google Home.

Що стосується замовлення їжі з можливостями голосового пошуку, в цій області ще є можливості для поліпшення. Наприклад, австралійці, які хочуть замовити їжу в KFC, можуть робити це з Alexa, але тільки якщо вони купують щось, що вони недавно купили або зберегли в якості фаворита. Буде цікаво подивитися, чи стане голосовий пошук в харчовій промисловості більш різноманітним і чи дозволить шукати конкретні ключові слова в меню.

5 Тенденції цифрового маркетингу, які потрібні в неспокійний час

індустрія охорони здоров'я

Інтернет різко змінив те, як люди шукають і отримують медичну інформацію. Тому не дивно, що технологія розпізнавання голос AI викликала ще один зсув.

Наприклад, Амазонка вступив в партнерство з Національною службою охорони здоров'я Великобританії (NHS). Ця організація надає медичну допомогу понад 66 мільйонам пацієнтів. Таке з'єднання дозволяє клієнтам NHS здійснювати пошук медичної інформації, наданої органом, підтримуваним державою, без необхідності відвідувати інші веб-сайти, які можуть мати сумнівне зміст.

Урядовці в Сполученому Королівстві сподіваються, що цей новий спосіб отримання медичної інформації може знизити навантаження на лікарів і фармацевтів. Однак інші скриньку голосової технології в цьому секторі допомагають людині знайти найближчого медичного закладу.

Наприклад, система охорони здоров'я Університету Дьюка володіє навиком Alexa,  який дає детальну інформацію про  прилеглих установах невідкладної допомоги. Будь-хто може знайти найближчих до них людей, а також отримати інформацію про час очікування і водіння.

Читайте також:  Коротка історія брендингу

Ці методи голосового пошуку можуть допомогти пацієнтам відчути себе впевнено. Однак сторони, що надають медичні програми своїм клієнтам, повинні віддавати пріоритет конфіденційності.

Хештег в Instagram

державна лотерея

Державні лотерейні програми дають жителям можливість спробувати щастя, а також підтримують державне утворення. Зі зрозумілих причин гравцям в лотерею потрібні прості способи пошуку інформації про лотереї, де вони живуть, і голосовий пошук може допомогти в цьому.

Наприклад, вміння Alexa в лотереї Virginia Lottery дає користувачам докладну інформацію про виграшних номерах або іграх, в які вони можуть грати. Програми в Огайо і Нью-Йорку мають схожі голосові інструменти для людей, щоб спробувати.

Існують також більш широкі програми такого роду розпізнавання голос ІІ, де людина може шукати, щоб дізнатися, чи є у нього виграшні номери в будь-якому штаті, де є така програма.

Ви, напевно, чули захоплюючі випадки, коли переможець займає більше часу, ніж очікувалося, щоб вийти вперед після того, як номери будуть розіграні. Це може відбутися з кількох причин, в тому числі, якщо переможець не почує заплановане оголошення. Ці з'являються додатки голосового пошуку означають, що люди можуть отримувати інформацію про лотереї в той час, Яке відповідає їх розкладом, і уникати пропуску деталей, які вони хочуть або повинні почути.

індустрія туризму

Мовний пошук також допомагає людям швидше дістатися до місця призначення. Одне з найбільш простих додатків такого роду голосових технологій пов'язано з тим, як люди можуть шукати найближчі китайські ресторани і отримувати до них вказівки.

Але є більш конкретні способи застосування голосового пошуку для подорожей. Наприклад, британська компанія з бронювання відпусток Teletext Holidays володіє навиком Alexa, який задає користувачам ряд питань. Відповіді, які вони дають, допомагають голосовим технологій в пошуку можливостей поїздки і пропозиції найбільш привабливих варіантів.

Проте, голосові технології також допомагають тим, кому потрібні деталі, що відносяться до систем громадського транспорту, де вони живуть або відвідують. Новий додаток голосового пошуку під назвою OneBusAway надає таку інформацію для 10 міст США. Крім того, недавнє оновлення платформи дозволяє їй розрізняти різних людей, що використовують один і той же пристрій Alexa або додаток, наприклад, в домашньому господарстві.

Подорож є необхідністю для багатьох людей, і це часто може бути весело. Наведені тут приклади голосового пошуку показують, що бренди прагнуть надати своїм клієнтам більше зручності.

Роздрібної торгівлі

У той час як рітейлери проводять мозковий штурм про те, як змусити покупців приходити в фізичні магазини, деякі з них одночасно розуміють, що покупцям може сподобатися робити покупки будинку за допомогою голосових технологій. Такий варіант може бути особливо привабливим для людей старше, з обмеженими можливостями або не вистачає часу.

Walmart має продуктовий навик Google Assistant, який стає розумнішою, чим більше ви його використовуєте. Інструмент передбачає переваги користувача на основі їх попередніх покупок.

Наприклад, якщо людина говорить, що хоче купити знежирене молоко, додаток визначить, чи купували вони цей продукт, перш ніж використовувати свій голос. Якщо це так, він автоматично додасть певний вид знежиреного молока в віртуальну корзину.

Читайте також:  Написання цілей: 10 надійних способів встановити і дотримуватися своїх цілей

Macy's, Bloomingdale's і QVC - це інші бренди, Що володіють навичками Alexa, деякі з яких дозволяють споживачам шукати статуси товарів, придбаних у цих компаній. У Великобританії функція голосового зв'язку Interflora дозволяє людям шукати квіти в залежності від сезону або причини їх покупки. Додаток також дає користувачам поради по догляду і цікаві факти.

Однак наявність голосового пошуку не завжди означає, що користувачі залишаються вдома і не відвідують фізичні підприємства. BrightLocal провів дослідження 2018 року про вплив голосових технологій на місцеве підприємство. З'ясувалося, що 25% голосових шукачів хотіли б зарезервувати продукти, кажучи.

Argos - британський рітейлер, де покупці вибирають потрібні товари, переглядаючи їх в Інтернеті або в каталозі. Пізніше вони йдуть в місцевий магазин Argos, щоб отримати продукти. У компанії також є навик Google Home, де покупці можуть побачити, є  Чи товари Argos на складі, і зарезервувати їх для отримання.

Вища освіта

Коледжі також враховують той факт, що багато студентів розбираються в технологіях і будуть раді можливості знайти інформацію, пов'язану з університетом, за допомогою розпізнавання голос ШІ.

Наприклад, Університет штату Арізона володіє навиком Alexa, який дозволяє шукати робочі години або отримувати інформацію про майбутні події, включаючи спортивні ігри.

Є навіть навик, який повідомляє студентам в Університеті Меріленда, чи є безкоштовні пральні машини і сушарки на об'єкті, найближчому до їх кімнатах в гуртожитку. Або, якщо учні з Північно-західного університету хочуть використовувати юридичний дослідний центр кампусу, для цього теж є навик голосового пошуку. Він дає детальну інформацію про годинник, друкарні і багато іншого.

Університет Сент-Луїса також став першим вищим навчальним закладом, в якому розумні колонки Амазонка були розміщені у всіх гуртожитках і отримали навички, характерні для цього навчального закладу. Хоча деякі студенти, які отримали їх, говорили, що гаджети змушували їх відчувати себе менш самотніми, інші висловлювали стурбованість з приводу можливих проблем з конфіденційністю.

Студенти можуть знайти більш узагальнені варіанти, які допоможуть їм досягти успіху в житті коледжу, не відчуваючи себе перевантаженим. Вони можуть використовувати навички голосового пошуку, щоб допомогти їм знайти інформацію, яку професор, швидше за все, опублікує на майбутній екзамен, або навіть шукати стипендії, щоб витрати на навчання були менш страшними.

Голосові технології злітають

Ці приклади показують широкий спектр галузей, які використовують технологію голосового пошуку або, по крайней мере, відкриті для цієї ідеї.

Надання людям миттєвого доступу до інформації, якої вони потребують або хочуть отримати, може знизити ймовірність їх відволікання або розчарування. Тоді шанси, що людина буде вести бізнес с брендом, Який пропонує голосовий пошук, а не з тим, що не збільшується.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Записні книжки з індивідуальним дизайном. Друкарня Азбука

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська