6 причин, за якими ви не досягнете успіху

Назад до Записи
ви не досягнете успіху

6 причин, за якими ви не досягнете успіху

Щотижня я зустрічаю людей, які хочуть йти за моїми підприємницьким стопах. Хоча я не думаю, що багато чого досяг для свого віку, я завжди відкритий, щоб допомагати іншим людям.

Але одна річ, яку я усвідомив, полягає в тому, що більшість з вас не досягнуть успіху, тому що у вас просто недостатньо закручена голова.

Ось чому я думаю, що у вас нічого не вийде:

Перевірка реальності № 1: Дізнайтеся, як керувати грошима

Я недавно тусувався з декількома молодими людьми, які хочуть розвиватися. Вони гострі, розумні і працьовиті. Проблема в тому, що вони не знають, як управляти своїми грошима. Вони вичерпали свої кредитні карти, і на їх банківських рахунках мало грошей. Проте, вони витратять 150 доларів на розкішні послуги.

Якщо розкішні послуги роблять вас щасливими, неодмінно отримаєте їх. Але ви не повинні витрачати гроші на такі речі, коли у вас є великі борги. Особисто я не бавився предметами розкоші, поки не заробив більше шести цифр.

Я не пытаюсь сказать вам, что вы должны или не должны делать со своими деньгами, потому что в конце концов это ваша жизнь, и вы должны делать все, что делает вас счастливыми. Но если вы хотите добиться успеха в бизнесе, вам нужно научиться управлять деньгами. Если вы не можете оплатить счета вовремя, оплатить співробітникам или научиться собирать чеки, у вас возникнут большие проблемы с наличностью. Без денег вы не будете в бизнесе долго.

Перевірка реальності № 2: Не приймайте можливості як належне

Буквально минулого місяця я підстригся у великого перукаря, у якого, здавалося, було більше клієнтів, ніж вона могла впоратися. Вона хотіла розширити свій бізнес і відкрити салон пристойних розмірів. Я запропонував зустрітися з нею і, можливо, інвестувати в її ідею, якби вона могла придумати план, який мав сенс.

Коротше кажучи, я зустрівся з нею, але вона виявилася непідготовленою. Я запропонував їй другий шанс, сказавши, що вона повернеться до мене з планом, але я до сих пір нічого не чув від неї.

Якби вона не упустила можливість, у неї, ймовірно, були б гроші, які вона хотіла б створити в салоні своєї мрії. Я вже знав, що вона була хорошим перукарем і що у неї будуть клієнти, так як у неї вже було більше, ніж вона могла мати справу.

Читайте також:  Емоційний брендинг - визначення, значення, етапи та приклади

Неважливо, з ким ви зустрічаєтеся або що вам пропонують люди, ніколи не приймайте речі як належне. Ви ніколи не знаєте, хто може вам допомогти і що вони можуть зробити для вас.

Перевірка в реальності # 3: Ідеї - десять центів

Каждую неделю я буквально получаю горстку людей, которые хотят получить отзывы о своих бизнес-идеях. Это идеи, которыми люди увлечены, но они никогда не реализуются.

Наприклад, шість місяців тому у мене був джентльмен прийшов до мене, хто хотів створити хмарний сервіс зберігання для людей, які дивляться порнографію. Думайте про це як Dropbox , Але для порно.

Хоча ідея звучала чудово, він нічого не робив з нею. Якщо ви хочете добитися успіху, ви повинні виконати. Такі речі, як ідеї, не мають значення; виконання робить. Це причина, по якій такі компанії, як Facebook, Twitter і Groupon, так добре себе почувають. Вони здатні виконати.

Не витрачайте свій час, рассказывая сотням людей свои бизнес-идеи; просто иди туда и реализуй их.

Перевірка в реальності # 4: спілкуйтеся, спілкуйтеся і ще спілкуйтеся

Моє покоління любить текстові повідомлення і використовувати Facebook. Але те, що вони смокчуть в порівнянні з іншими поколіннями, це відповідати на електронні листи і відповідати на телефонні дзвінки.

З мого досвіду, причина номер один, чому люди втрачають можливість, полягає в тому, що вони жахливо спілкуються. Що ще більш важливо, вони жахливі в спілкуванні по звичайних каналах, до яких звикли більшість ділових людей:  електронна пошта і телефон .

Переконайтеся, що ви на вершині, і що ви своєчасно відповідаєте людям. Це змусить вас виглядати чудово, і це допоможе вам зберегти ваші клієнти щасливими.

Перевірка реальності № 5: емоції і бізнес не змішуються

Если вы знаете меня, вы знаете, что я не эмоциональный человек. Большинство вещей для меня либо черные, либо белые, и я всегда делаю то, что лучше для моего бизнеса, даже если это вредит «чужим» чувствам.

Читайте також:  Як збільшити прибуток, зосередившись на стратегії утримання клієнтів

Останні кілька місяців я спілкувався з людьми мого віку. Я зрозуміла, що в їх житті багато неконтрольованих емоцій і драми. Це, в свою чергу, зробило мене більш емоційним, що почало впливати на мої ділові рішення. Я повільно почав вирізати цих наповнених емоціями людей з мого життя.

Якщо ви хочете добитися успіху в діловому світі, ви повинні навчитися приймати рішення, грунтуючись на логіці, а не на емоціях. Це не завжди буде легко, але це те, що ви повинні зробити, щоб приймати мудрі рішення. Якщо з якоїсь причини ви не можете думати прямо, не приймайте ніяких рішень. Спи на своїх емоціях, поки не отримаєш логічна відповідь або не отримаєш керівництво від однолітка.

Перевірка реальності # 6: F може йти раніше W, але робота йде раніше веселощів

Хто не хоче веселитися,  вірно ? Я знаю, що знаю, але вам потрібно навчитися отримувати задоволення тільки після того, як вся ваша робота закінчена. Наприклад, я не взяв відпустку протягом десяти років, тому що мені потрібно постійно працювати над моїм стартапом.

Не зрозумійте мене неправильно, мені весело, але я завжди ставлю роботу вище задоволення. Звучить легко, коли ви робите пристойний шматок змін, але на початку це виявляється трохи складним, тому що ви не будете заробляти купу грошей.

Якщо ви навчитеся ставити роботу попереду задоволення, ви досягнете успіху в житті, особливо якщо ви роботяга. Вам просто потрібно набратися терпіння, так як ви не побачите переваг цього в короткостроковій перспективі.

Висновок

Те, що я заявив, що у вас нічого не вийде з-за потенційних недоліків, які я перерахував вище, не означає, що ви не можете змінитися. У всіх, включаючи мене, є недоліки. Так що не просто впадайте в депресію і не відчувайте себе безнадійно. Зроби що-небудь з цим!

Якщо ви хочете змінитися, ви можете добитися успіху. Вам просто потрібно навчитися знаходити перешкоди у вашому житті і вирішувати їх. І якщо з якоїсь причини ви не можете їх вирішити, не бійтеся просити допомоги у інших.

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська