6 високоприбуткових маркетингових стратегій для малого бізнесу

Назад до Записи
маркетингові стратегії

6 високоприбуткових маркетингових стратегій для малого бізнесу

Більшість малих підприємств працюють з обмеженим маркетинговим бюджетом. І вони повинні максимізувати цей маркетинговий бюджет, продовжуючи конкурувати з більш великими компаніями за увагу своєї цільової аудиторії. Так як же залишатися конкурентоспроможними в сфері цифрового маркетингу, Працюючи в рамках жорсткого бюджету?

На жаль, не існує єдиної чарівної маркетингової стратегії для малого бізнесу. Проте, існує кілька маркетингових стратегій для малого бізнесу, Які, так би мовити, приносять максимальну віддачу від вкладених коштів. Ці стратегії дозволяють зробити набагато більше при меншому бюджеті, оскільки вони забезпечують високу віддачу від інвестицій, незалежно від того, в якій галузі знаходиться ваш бізнес.

Ось лише кілька з найкращих маркетингових стратегій для малого бізнесу, А також кілька порад про те, як їх використовувати для розвитку вашої компанії:

 1. Пошукова оптимізація (SEO)

Пошукова оптимізація, або SEO, - одна з найважливіших маркетингових стратегій для малого бізнесуSEO - це процес оптимізації структури та контенту вашого сайту, щоб пошуковим системам було простіше сканувати або «читати». Вносячи невеликі зміни в свій сайт і розробляючи контент, орієнтований на релевантні ключові слова, ви можете працювати над підвищенням рейтингу на сторінці результатів пошукової системи. Чим вище ваш рейтинг в Google, тим більше у вас можливостей для залучення нового трафіку на ваш сайт.

Пошукова оптимізація особливо важлива для малого бізнесу, Тому що споживачі, які шукають бренди для місцевих покупок, часто використовують свої мобільні пристрої для пошуку найближчих місць розташування. Оптимізуючи свій сайт і контент для місцевого SEO, Ви можете підвищити свої шанси на появу в цих результатах локального мобільного пошуку. В якості додаткового примітки також важливо, щоб ваш сайт адаптувався для мобільних пристроїв, а це означає, що до нього можна легко отримати доступ і переміщатися по ньому на мобільному пристрої.

маркетингові стратегії для малого бізнесу
маркетингові стратегії для малого бізнесу

Отже, як поліпшити SEO для вашого малого бізнесу? Почати можна з аудиту сайту. Незалежно від того, вирішите ви провести аудит самостійно або найняти дослідне SEO-агентство, аудит сайту - це перший крок до розуміння того, де знаходиться ваш сайт, коли справа стосується пошукової оптимізації. Аудит буде дивитися на ваше внутрішнє SEO, Щоб визначити сильні і слабкі сторони вашого сайту, коли справа доходить до пошукової оптимізації. Це включає як структуру вашого сайту, так і контент.

Пошукова оптимізація важлива, але може бути трохи складною, особливо якщо у вас немає власних експертів, які знають тонкощі оптимізації вашого сайту для пошукових систем, таких як Google. На щастя, це можна дуже легко передати на аутсорсинг агентству SEO-маркетингу. Завдяки постійним послуг SEO, Що надаються LYFE, ми можемо допомогти вам поліпшити рейтинг в пошукових системах, поки ви зосередитеся на своєму основному бізнесі.

 1. Контент-маркетинг

Контент-маркетинг знаходиться в центрі більшості маркетингових стратегій малого бізнесуКонтент-маркетинг - це процес створення і публікації якісного контенту, релевантного вашої цільової аудиторії і забезпечує деяку цінність для читачів або глядачів. Ключем до розвитку якісного контент-маркетингу є знання того, що найбільше хвилює вашу аудиторію, включаючи її найбільші проблеми, потреби та бажання.

На відміну від деяких платних маркетингових стратегій для малого бізнесу, контент-маркетинг орієнтований на довгострокову перспективу. Ви можете використовувати якісний контент для поліпшення свого SEO. Однак це також корисно, якщо ви хочете завоювати довіру своєї аудиторії, просувати позитивний імідж бренду і налагоджувати міцні відносини зі своїми лідамі і клієнтами.

В кінці кінців, контент-маркетинг забезпечує привабливу рентабельність інвестицій для будь-якого бренду, Тому що ви можете продовжувати ділитися і просувати контент ще довгий час після публікації вихідного матеріалу.

Перш ніж приступити до контент-маркетингу , Вам необхідно переконатися, що ви чітко визначили свою аудиторію і зібрали інформацію про неї. Створення образу покупця - відмінний спосіб переконатися, що ваша аудиторія знаходиться в центрі всіх ваших зусиль по контент-маркетингу.

Персонажі покупців - це узагальнені профілі ваших цільових покупців, які містять такі дані, як демографічні дані, проблеми, симпатії і переваги, купівельну поведінку і іншу інформацію, яка життєво важлива для знайомства з вашим клієнтом.

Після того, як ви добре дізналися своїх покупців, прийшло час провести мозковий штурм за деякими можливим темам контенту. Почніть з найсерйозніших проблем вашої аудиторії. Які питання часто задають клієнти? Про що споживачі повинні знати більше, перш ніж прийняти рішення про покупку? Це відмінна відправна точка для розробки тем для широкого спектра контенту, від повідомлень в блогах і соціальних мережах до інфографіки та електронних книг.

При розробці тем для вашого контенту важливо враховувати, на якому етапі шляху покупця перебувають ваші потенційні клієнти. Різні теми і типи контенту краще підходять для різних частин воронки.

Наприклад, відео, Що дає огляд найбільшої проблеми людини, добре працює на етапі усвідомлення, коли споживач вперше усвідомлює проблему.

Проте, тематичне дослідження або варіант використання можуть краще допомогти тим, хто готовий зробити покупку, краще зрозуміти, яку вигоду може їм принести ваш бренд.

маркетингова воронка
маркетингова воронка

Створювати та публікувати якісний контент на постійній основі непросто. Це вимагає часу і ресурсів для того, щоб ваш контент був не тільки актуальним і цінним, а й того ж високої якості, що і ваші продукти і послуги.

Якщо у вас немає внутрішніх ресурсів для підтримки узгодженого календаря контенту, можливо, прийшло час викликати експертів. Наприклад, найм агентства для ведення блогів - відмінний спосіб переконатися, що ви постійно випускаєте новий контент, який приваблює і привертає ваших цільових покупців.

 1. PPC реклама

КПП, Або реклама з оплатою за клік, - це тип моделі онлайн-реклами, яка дозволяє малим підприємствам показувати свої оголошення людям, які шукають в Інтернеті відповідні продукти і послуги.

Читайте також:  Коментарі в Instagram отримати більше

Плата за клік працює так само, як звучить - ви платите кожен раз, коли споживач натискає на ваш рекламний контент.

Хоча Facebook і інші рекламні платформи використовують модель з оплатою за клік, ми збираємося зосередитися на рекламі КПП, Яка відображається в Google та інших пошукових системах.

Вам може бути цікаво, як саме КПП-реклама працює в пошукових системах?

Що ж, рекламодавці повинні робити ставки на певні ключові слова, які мають відношення до їх продукту або надання послуг. Пошукова система використовує алгоритм для визначення того, які оголошення з'являються на сторінці результатів пошукової системи (SERP) на основі якості, релевантності та достовірності.

Як і у випадку з SEO, Дослідження ключових слів відіграє важливу роль в рекламних кампаніях КПП, Оскільки ви повинні робити ставки на ключові слова, які, швидше за все, будуть використовуватися релевантними потенційними клієнтами.

Google Реклама (ви, можливо, раніше чули, що вона називається Google AdWords) - найпопулярніша рекламна платформа КПП. Оскільки більшість споживачів використовують пошукову систему Google для пошуку інформації про продукти та послуги, Google - відмінне місце для початку вашої реклами КПП.

Google використовує релевантність ключових слів, якість цільової сторінки та інші фактори для визначення показника якості, який впливає на те, коли і де ваші оголошення будуть відображатися в пошуковій видачі по зв'язаних пошуковим запитам.

Першим кроком до створення рекламних кампаній КПП є дослідження ключових слів. Це трудомісткий, але життєво важливий процес, оскільки вся ваша кампанія побудована на вибраних вами ключових словах.

Ефективний список ключових слів КПП повинен бути релевантним і вичерпним, включаючи як популярні, часто запитувані терміни, так і інші менш конкурентоспроможні ключові слова з довгим хвостом. Оскільки тенденції пошуку постійно міняються, важливо продовжувати розширювати і уточнювати список ключових слів КПП з плином часу, щоб забезпечити максимально можливу рентабельність інвестицій (ROI) для своїх рекламних кампаній.

оплата за клік
оплата за клік

Якщо ні у кого з вашої команди немає досвіду управління Google Рекламою або створення рекламних кампаній КПП і управління ними, ми настійно рекомендуємо вам не намагатися вирішувати цю проблему самостійно. КПП-реклама коштує грошей кожен раз, коли хтось натискає на неї, а це означає, що якщо ви не знаєте тонкощів КПП-реклама, ви можете витрачати свій бюджет на стратегії і тактики, які просто не працюють.

Замість цього ви можете найняти агентство з управління Google AdWords, яке допоможе створювати ваші кампанії і управляти ними. У нашого агентства не тільки є досвід управління рекламними кампаніями КПП для малих підприємств з різних галузей, але і наша команда завжди в курсі останніх передових практик і стратегій. Ми також надаємо Google Shopping Реклами послуги та послуги ремаркетингу Google, щоб допомогти вам захопити більше релевантний трафік в пошукових системах.

 1. Facebook реклама

За даними Facebook, в цій соціальній мережі розміщується 2 мільйони оголошень малого і середнього бізнесу.

І це не повинно викликати подиву, враховуючи, що реклама в Facebook - один з найефективніших і найменш дорогих способів реклами ваших продуктів практично для будь-якої нишевой аудиторії.

маркетингові стратегії для малого бізнесу Facebook
маркетингові стратегії для малого бізнесу Facebook

Незалежно від того, в якій галузі ви працюєте або на який цільовий ринок, є хороший шанс, що ви зможете залучити своїх цільових покупців на Facebook.

Одне з найбільших переваг реклами в Facebook - складні функції таргетингу. У той час як на інших рекламних платформах ви можете здогадуватися, хто насправді бачить вашу рекламу, Facebook допомагає вам звузити аудиторію, щоб тільки релевантні споживачі могли бачити ваш рекламний контент. Платформа дозволяє вам орієнтуватися на вашу аудиторію на основі ряду різних характеристик, включаючи місце розташування, вік, стать, поведінка в Інтернеті і інші фактори.

Почати роботу з рекламою в Facebook досить просто. По-перше, вам потрібно переконатися, що у вашій компанії є бізнес-сторінка. Ви отримаєте доступ до рекламної платформі через Facebook Ads Manager, до якого ви можете отримати доступ спливаючого меню в свого облікового запису Facebook. Просто натисніть «Управління рекламою», і ви отримаєте доступ до всіх функцій реклами.

Після того, як у вас є бізнес-сторінка Facebook і ви отримали доступ до Менеджеру реклами Facebook, ось ще кілька кроків, які вам необхідно зробити, щоб почати роботу з рекламою в Facebook:

 • По-перше, вам потрібно вибрати мету. Facebook дає вам кілька об'єктивних варіантів між етапами обізнаності, розгляду і конверсії на шляху покупця.
 • Потім попрацюйте над визначенням своєї аудиторії. Facebook дозволяє вам звузити аудиторію на основі безлічі демографічних чинників, а також інтересів, поведінки і зв'язків.
 • Встановіть бюджет. Коли справа доходить до реклами в Facebook, ви можете встановити денний бюджет, який встановлює межу того, що ви можете витрачати щодня, або довічний бюджет, який показує максимум, який ви хочете витратити за час існування рекламної кампанії.
 • Прийшов час створити своє оголошення. Перед тим, як розробити заголовок і текст оголошення, вам потрібно вирішити, який формат реклами ви будете використовувати. Крім того, обов'язково включите кілька привабливих і професійних зображень або відео.
 • Виберіть місце розміщення реклами. Ви можете розмістити свою рекламу в багатьох різних областях Facebook, а також в соціальній мережі Instagram.Сегодня ваші рекламні кампанії можуть з'являтися в Facebook, Instagram, Messenger і Audience Network. І все буде залежати від мети кампанії. Нещодавно Facebook оновив то, як вони групують місця розміщення реклами. Тепер вони згруповані по тому, як ви хочете, щоб користувачі сприймали вашу рекламу. Це або в стрічці користувача, або в історіях.

І тоді ви готові запустити свої кампанії! Налаштувати рекламу в Facebook швидко і легко. Але якщо ви хочете отримати максимальну віддачу від рекламного бюджету, вам необхідно стежити за успіхом з плином часу.

Читайте також:  Інтернет магазини. 25 найпопулярніших інтернет-магазинів

Якщо ви виявите, що одне оголошення перевершує інше, подивіться на успішне оголошення, щоб дізнатися, які чинники можуть впливати на продуктивність, наприклад, малюнок або заголовок. Потім використовуйте отримані знання при створенні майбутніх оголошень.

Потрібна допомога на початку роботи з рекламою в Facebook? Ознайомтеся з рекламними послугами Facebook, які ми пропонуємо малому бізнесу, Подібного вашому. З невеликою допомогою ви зможете в найкоротші терміни приступити до реалізації однієї з найприбутковіших маркетингових стратегій для малого бізнесу.

 1. Маркетинг в галузі засобів масової інформації

Використання каналів соціальних мереж для охоплення і залучення вашої цільової аудиторії більше не варіант - це необхідність! Замість того, щоб питати себе, чи слід вам проявляти активність в соціальних мережах, ви повинні запитати себе, скільки часу і ресурсів ви плануєте присвятити розширенню своєї аудиторії в соціальних мережах і зміцненню ваших відносин з потенційними клієнтами та клієнтами.

Перший крок в розробці стратегії маркетингу в соціальних мережах для вашого малого бізнесу - це вибір каналів, на які ви будете витрачати свій час. Ви повинні враховувати, які платформи соціальних мереж використовує ваша цільова аудиторія найчастіше, а також які канали соціальних мереж надають переваги, які можуть допомогти вам охопити і залучити свою аудиторію.

Нижче наводиться короткий наочне керівництво, яке допоможе вам зрозуміти різницю між кожним каналом:

канали соціальних мереж
канали соціальних мереж

Коли у вас з'явиться уявлення про те, які канали соціальних мереж ви будете використовувати для зв'язку зі своїми ідеальними покупцями, пора подумати про те, які типи контенту ви будете публікувати і як часто ви плануєте публікувати публікації.

Наявність календаря контенту в соціальних мережах може допомогти вам відстежувати, що і де було опубліковано. Важливо створювати та публікувати на своїх сторінках різні типи мультимедіа, від релевантних сторонніх статей до фірмових зображень і відео.

 1. рекламна розсилка

Електронний маркетинг - одна з найкращих маркетингових стратегій для малого бізнесу. Більшість споживачів не збираються купувати товари вашого бренду при першому відвідуванні вашого сайту. Ось чому важливо знайти способи підтримувати зв'язок з цими споживачами після того, як вони підуть. Після того, як ви зберете контактну інформацію своїх відвідувачів, ви зможете виростити цих потенційних клієнтів. І електронний маркетинг - відмінна стратегія для залучення потенційних клієнтів.

маркетингові стратегії для малого бізнесу

Перш ніж ви зможете приступити до розробки і реалізації маркетингових кампаній по електронній пошті, вам необхідно знайти спосіб отримати контактну інформацію вашої цільової аудиторії. Один із способів зробити це - використовувати «лід-магніт» - переконливе пропозиція, Яке відвідувачі отримують в обмін на їх адресу електронної пошти. Це може бути спеціальний контент, наприклад електронна книга або технічний документ, запрошення на веб-семінар або спеціальна акція.

Коли у вас є список передплатників по електронній пошті, ви можете приступити до розробці цільових кампаній, які дозволять вам зміцнити авторитет і розвивати відносини з потенційними клієнтами та клієнтами. Для досягнення найкращих результатів сегментує списки розсилки, щоб можна було відправляти передплатникам більш цільової контент і пропозиції. Наприклад, ви можете створити список для передплатників, які знаходяться на одному етапі шляху покупця, або для потенційних клієнтів, Які мають схожі характеристики.

Що стосується контенту електронного маркетингу, Існує безліч різних типів повідомлень, які ви можете відправляти до свого списку розсилки. Споживачі часто вважають за краще отримувати інформацію про акції та продажах по електронній пошті. Ви також можете використовувати електронний маркетинг для доставки цільового і цінного контенту, такого як повідомлення в блогах, електронні книги, інфографіка і будь-які інші типи створеного вами маркетингового контенту.

Інформаційні бюлетені по електронній пошті також є відмінним способом бути в курсі ваших клієнтів, Повідомляючи їм про ваших останніх рекламних акціях.

Якщо у вас немає часу або ресурсів для розробки та розсилки свого власного щомісячного інформаційного бюлетеня, вас може зацікавити служба розсилки новин по електронній пошті, де наша команда досвідчених маркетологів створить зміст інформаційного бюлетеня для вашої електронної пошти, Розробить електронну пошту і відправить її, одночасно керуючи вашим список розсилки по електронній пошті і коригування вашої стратегії для досягнення найкращих результатів.

Почніть використовувати ці маркетингові стратегії для малого бізнесу вже сьогодні

Той факт, що у вас невеликий маркетинговий бюджет, не означає, що ви не можете скористатися цими потужними і прибутковими маркетинговими стратегіями для малого бізнесу. Коли ви почнете розробляти свій власний маркетинговий план , Згадайте, яку користь кожна стратегія може принести вашому бізнесу:

 • Поліпшення вашого SEO допоможе поліпшити вашу видимість в Інтернеті, гарантуючи, що нові покупці зможуть знайти вас в пошукових системах, таких як Google.
 • розвиваючи свій контент-маркетинг , Ви можете створити нові точки дотику, які дозволять вам зміцнити довіру та зміцнити відносини, що ведуть до постійних клієнтів.
 • PPC-реклама працює як відмінне доповнення до вашим зусиллям в звичайному пошуку, дозволяючи вам негайно залучати релевантний трафік на ваш сайт.
 • За допомогою реклами в Facebook ви можете працювати над залученням нових потенційних клієнтів і клієнтів через популярну платформу соціальних мереж.
 • За допомогою маркетингу в соціальних мережах ваш бізнес може залишатися на зв'язку з потенційними клієнтами та клієнтами, одночасно розширюючи свій охоплення в Інтернеті.
 • Електронний маркетинг - відмінний спосіб залишатися в центрі уваги своєї клієнтської бази і відправляти ініційовані повідомлення відповідних сегментах клієнтів.

З невеликою допомогою і великими труднощами ви будете на шляху до залучення більш кваліфікованих потенційних клієнтів і збільшення свого прибутку. Незалежно від того, новачок ви в галузі або багато років ведете бізнес, Наведені вище стратегії - відмінне місце для початку.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська