7 поширених помилок продажів і як їх уникнути

Назад до Записи
помилки продажів

7 поширених помилок продажів і як їх уникнути

Ви хочете отримати хороші продажу? Тому що, якщо ви робите, є багато грошей, які будуть зроблені. Але перш ніж я навчу вас, як продавати, спочатку я повинен навчити вас, що не робити.

Якщо ви хочете заробляти на продажах, вам не обов'язково бути хорошим продавцем. Вам просто потрібно уникати цих поширених помилок:

Не забудьте пройти відбір

Перш ніж ви зможете продати, ви повинні знайти кого-то, щоб продати, вірно ? Незалежно від того, чи йде хтось до вас або ви знаходите когось, кому можна продати, перше, що вам потрібно зробити, - це визначити вашого потенційного клієнта.

Якщо ви забудете виконати кваліфікаційний етап, великий відсоток вашого часу буде витрачено на потенційних клієнтів, Які дійсно не мають потреби в вашому реченні або не можуть його собі дозволити.

Кожна можливість не дорівнює. Завдяки кваліфікації ви отримаєте краще розуміння того, що хоче кожен клієнт, коли він або вона хоче цього і яким є його або її бюджет. Найголовніше, ви зможете з'ясувати, розмовляєте ви з людиною, яка дійсно може прийняти рішення.

Якщо ви не впевнені, як кваліфікувати людей, все, що вам потрібно зробити, це поставити їм прості питання, такі як:

  • Що ви шукаєте конкретно?
  • Який у тебе бюджет?
  • Коли ви хочете почати?

Не будь людиною "та"

Ви знаєте, яку найбільшу помилку в продажах ви можете зробити? Це не забуває готуватися . Це говорить «так».

Коли потенційний клієнт робить запит, ви, природно, хочете сказати «так». І як тільки ви скажете «так» кілька разів, ви зрозумієте, що йдете по слизькому схилу, тому що клієнт буде продовжувати робити запити. Кожен з цих запитів не тільки буде коштувати вам грошей, але також дозволить клієнтові зрозуміти, що він або вона може бути вимогливим, і обійти вас.

Якщо те, що хоче клієнт, вигідно для вас і ви можете виконати, скажіть «так». Якщо запит необґрунтований, скажіть немає. Встановивши цей прецедент на ранній стадії, ви отримаєте більше щасливих клієнтів.

Коли я вперше почав продавати багато років тому, у мене була схильність постійно говорити так, навіть коли я не міг доставити. Це викликало невдоволення клієнтів і додало непотрібний стрес бізнесуТак що не роби те, що я зробив .

Читайте також:  11 правил для роботи

Чи не пропонуйте занадто багато інформації

Чим більше інформації ви пропонуєте людям, тим більша ймовірність того, що вони будуть збиті з пантелику. Коли люди збентежені, вони не стають клієнтами.

Навчіться швидко і коротко викладати своє повідомлення, так як його буде легше зрозуміти. Спроба виглядати розумно, використовуючи складну мову або говорити на технічному жаргоні, просто дурна.

Звертаючись до клієнтів, переконайтеся, що ви говорите їм тільки то, що їм потрібно і хочете знати. Я виявив, що коли ви говорите їм більше, ніж вони хочуть знати, намагаючись додати щось, що вражає уяву, іноді ви збільшуєте ймовірність закриття угоди, але в більшості випадків ви просто стомлюєте їх до смерті . Люди мають короткі проміжки уваги, тому будьте обережні при перетягуванні предметів.

Чи не переоцінювати

Точно так же, щоб не пропонувати потенційним клієнтам занадто багато інформації, ви повинні не перепродавати. Якщо ви занадто наполегливі, ви вимкнете багато людей.

Ви повинні думати про продажі, як знайомства. Якщо ви пахнете відчаєм, вас ніхто не притягне. Ви повинні бути обережні з вашими методами продажів і вести себе так, як ніби ви не хочете робити продаж. Зрештою, якщо ваш продукт або послуга настільки гарні, людина, якій ви продаєте, повинен відчувати привілей використовувати його.

Якщо ви один з тих людей, які хочуть бути трохи наполегливими, а не просто чекати, ви завжди можете створити відчуття терміновості, щоб закрити операцію. Плюс, не схоже, що ви перепродуєте .

Наприклад, коли у мене була консалтингова компанія, Я говорив потенційним потенційним клієнтам, що, якщо вони хочуть працювати зі мною, вони повинні підписати контракт до X датою, оскільки у мене було тільки одне відкриття в наступному місяці. При використанні цієї тактики я збільшив коефіцієнт закриття більш ніж на 50%. У той же час, Ви не повинні використовувати це, якщо це не правда, тому що брехня потенційним клієнтам - поганий спосіб почати робочі відносини.

Чи не випускати з уваги мету

Ви на торгових зустрічах, щоб робити продажувірно ? Звичайно ж. Отже, чому ви витрачаєте свій час, Розмовляючи про випадкових темах з потенційним клієнтом?

Читайте також:  Як створити свій бренд через аутріч?

У вас немає нерозділеного уваги людей назавжди. Тому переконайтеся, що ви відстежуєте час, Щоб донести своє повідомлення як можна швидше. Якщо після цього у вас буде вільний час, Ви можете почати базікати про спільні інтереси, так як це допоможе встановити більш міцний зв'язок, але ви не повинні цього робити, поки не розберетеся з усіма основними моментами і не піднімете собі людини.

Не відкладайте продажу

Якщо ваш продукт або послуга не готові, у вас буде тенденція не продавати, поки вони не будуть готові. Велика проблема в тому, що ви не можете передбачити, коли все буде готово. Так, ваші інженери можуть дати вам дату завершення, але є ймовірність, що будуть затримки.

Так чому б не почати продавати зараз? Вам не потрібно надавати своїм клієнтам ваш продукт або послугу прямо зараз. Ви можете дати їм доступ до нього в майбутньому. Якщо ви зареєструєтесь прямо зараз, ви завжди можете дати їм знижку, щоб спокусити їх.

Що мені також подобається робити, так це заздалегідь закривати продажу і повідомляти компаніям, що термін реалізації становить від 30 до 60 днів, оскільки це економить мені час. Це дійсно добре працює в сервіс-орієнтованому бізнесі.

Не кажіть повз продажу

Після того, як ви укладете угоду, вам потрібно навчитися перестати говорити. Я бачив, як люди втрачали угоди незліченну кількість разів, тому що вони продовжують говорити після того, як потенційний клієнт готовий стати клієнтом. Вони роблять це, кажучи щось дурне, що змушує цю людину двічі подумати.

Навчіться тримати язик за зубами після того, як хтось скаже вам, що хоче стати клієнтом. Якщо ви не можете, це краще час, Щоб поговорити про випадкових предметах , Які не мають відносини до політики або релігії .

Висновок

Вам не потрібно бути хорошим продавцем, щоб укласти угоду. Ви просто повинні уникнути помилок, про які я говорив вище. Якщо ви зможете зробити це, ви почнете укладати більше угод і заробляти більше грошей.

Так що не сосредотачивайте своє час на спробах стати виключно великим продавцем. Просто зосередьтеся на тому, щоб уникнути поширених помилок, які я обговорював.

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська