9 креативних тенденцій в області дизайну додатків

Назад до Записи
креативні тенденцій в області дизайну додатків

9 креативних тенденцій в області дизайну додатків

Якщо ви подивіться на перспективні тенденції дизайну додатків 2020 року нижче, ви помітите пару речей. По-перше, багато додатків виглядати шлях яскравіші, більш полірований, більш захоплюючий, і насправді в усіх відношеннях тільки більш докладної , Ніж додатки, які ми бачили в минулому, завдяки нашим телефонами еволюціонують технологій специфікації. Але в той же час багато дизайнерів додатків вчасно шукають натхнення і працюють над ретро-стилем, як піксельні шрифти і повертають колірні палітри в свої дизайни, щоб з'єднати почуття ностальгії користувачів.

тенденції дизайну додатків 2020

Тенденції дизайну додатків на 2020 рік не такі вже випадкові. Оскільки програми продовжують грати все більш важливі і важливі ролі в нашому житті, їх розробки розвиваються, щоб відображати і визначати, як ми взаємодіємо з ними. Чи готові подивитися, що буде далі з вашим телефоном, і знайти натхнення для вашого наступного дизайну програми? Тут ми зібрали 9 трендів додатків, які, за прогнозами, стануть наймоднішими у 2020 році.

Ось 9 найбільших тенденцій дизайну додатків 2020:

1. Ілюстрації спереду і по центру

У 2020 році ілюстрації в додатках стануть великими - в буквальному сенсі. Не просто графіка, а справжні ілюстрації, Що демонструють твори мистецтва, якими є додатки. У багатьох випадках ми бачимо плоскі і полуплоскостние ілюстрації в контрастних, привабливих палітрах, які Outcrowd робить в своєму дизайні для Rent a boat. Ілюстрація може здатися більш органічною, ніж фотографія або малюнок, який виглядає, ну, в загальному, графічним. надаючи користувачам зображення, Які здаються органічними, додатка позначають себе як зручну, знайоме середовище.

Анимированное додаток для прокату човнів з яскравими зображеннями байдарок

Якщо чесно, скільки разів ви відкривали додаток або виходили за межі цільової сторінки додатка, зустрічалися зі стіною тексту, потім говорили «ні, тл; д-р »і йшли? Ця тенденція додатки спрямована на те, щоб привернути увагу користувачів і утримувати їх досить довго, щоб переконатися, що вони отримали всю необхідну їм інформацію, наприклад, дизайн додатки погоди Анджеліни Скиби, який просто показує користувачам , що відбувається на вулиці, щоб вони знали, як планувати свої наряди і їх маршрути.

барвисте додаток погоди з напівплощиною фотографіями різних погодних умов
додаток для медитації пастельних тонів, що показує зображення котів в сценах в приміщенні
додаток усвідомленості з м'якими кольоровими зображеннями жінок, що займаються різними усвідомленими вправами
екрани з дитячого додатки з різними персонажами і предметами
в основному фіолетовий екран з літаючою тарілкою, паряться над каньйоном
додаток, що показує ілюстрацію будівлі Нью-Йорка

2. Шрифти із зарубками

До тих пір, поки додатки були єдиним цілим, в них переважали шрифти sans serif. У 2020 році все змінюється. Шрифти без зарубок нікуди не дінуться, але дизайнери знімають їх для підтримки ролей і дають шрифтів із зарубками вищий рахунок.

Спільне використання двох видів шрифтів створює візуальну ієрархію, миттєво відокремлює заголовки від допоміжного тексту, як ми бачимо, що Мартін Загава робить у своїй концепції дизайну для соціального додатки. У його дизайні шрифти із зарубками призначені для структурного, незмінного тексту в додатку, такого як ім'я користувача і його стрічка майбутніх подій. Шрифти Sans Serif, навпаки, призначені для всієї тимчасової і змінною інформацією, такий як назви і дати конкретних партій.

серія скріншотів, що показують додаток стрічки подій

Зрозуміло, що додатки далеко зайшли в світ Whisper і Angry Birds. Ми використовуємо додатки для управління нашими інвестиціями, брокерських ділових угод і обговорюємо наші найглибші думки з нашими терапевтами. Оскільки додатки грають серйознішу роль в нашому житті, шрифти із зарубками підкреслюють цю роль і візуально надають їм серйозність, якої вони заслуговують.

зелене і персикове додаток для аналізу новин
світле музичний додаток
додаток для читання, що показує шрифти із зарубками і зображення авторів
пурпурно-біле додаток для здоров'я, що відстежує шлях користувача до відмови від куріння
садівництво додаток, що показує яскраві зображення рослин і людських рук
чорно-біле додаток зі сміливими зображеннями в відтінках сірого

3. Футуристична колірна перевантаження

Ще одна з головних тенденцій в брендінгу додатків на 2020 рік - це максимальна кількість квітів. І хоча дизайнери додатків працюють над створенням кожного кольору веселки, деякі з них, зокрема, фіолетовий, синій, рожевий і інші неонові кольори, здаються кращими. Навіщо? Вони кольору майбутнього. На відміну від коричневих і зелених тонів рідкоземельні-то пурпурного, блакитного і рожевого, які ми бачимо домінують тенденції додатки є кольори, які не з'являються в природі, кольору, які можуть тільки бути зроблені людиною дизайнером. Це, і вони кольору, які дійсно з'являються на темному тлі, даючи їм сяючий, навіть кіберпанк відчуття.

Крім того, що дизайнери виглядають модно і пурпурно-синім, є ще одна причина, по якій дизайнери грають з кольором ширше, ніж раніше, і це також пов'язано з технологіями: сучасні телефони можуть демонструвати сміливі, яскраві кольори в повній мірі.

в основному фіолетове додаток для медитації з рожевими градієнтними сесіями

У своєму дизайні додатки для медитації Entrain використовує яскравий, сміливий фіолетовий колір, Щоб створити персональний журнал користувача, а потім розрізняє їх різні сесії і цілі нижче з рожевими, фіолетовими і персиковими градієнтами. Жирний фіолетовий і синій знову є основними кольорами в дизайні фотогра Hazki, де світло-синя рамка візуально відокремлює чат від іншої частини гри. Joharwn також використовує яскравий, майже неоновий синій колір в якості вторинного кольору в своєму дизайні додатки для подкастів, але його максимальна колірна палітра йде в протилежному напрямку: яскраво-жовтий, жирний помаранчевий і різкий, яскравий фон за фотографіями художників, щоб зробити їх особи. поп на темному тлі.

Читайте також:  Платні медіа
музичний програвач зеленого кольору
фіолетовий і синій фотогра
барвисте музичне додаток доходу, що показує різні інструментальні панелі і дані
барвисте банківський додаток з чорним фоном і округлими формами
сміливо барвистий інтерфейс програми подкасту
темно-синій поштове додаток
м'який фіолетовий інтерфейс програми валюти

4. Прозорі елементи

Як ми бачимо з інших перспективних напрямків дизайну, в 2020 році градієнти як і раніше сильні. У світі додатків їх відрізняє те, як ми бачили їх використання в останні кілька років, це те, як дизайнери працюють з градієнтами. , У 2020 році градієнти, накладення і спливаючі вікна будуть прозорими і напівпрозорими на вашому екрані.

Коли ви можете бачити крізь зображення, воно здається легким. Таке відчуття, що ви можете протягнути руку і доторкнутися до того, що за цим стоїть, і це саме те, що дизайнери додатків сенсації використовують в цьому році. BrioRom робить це в своєму дизайні для Meetup, де прозоре червоне накладення дозволяє зберегти червоний фірмовий стиль Meetup, одночасно показуючи користувачам, в чому суть Meetup: відвідування IRL і зустрічі з людьми лицем до лиця.

колекція сірих екранів додатків з червоним накладенням

Роблячи деякі елементи дизайну прозорими, дизайнер полегшує розміщення великої кількості інформації на сторінці, при цьому вона не здається надмірною або важкою. Це важливо, тому що на телефоні у вас немає тонни простору для роботи. У дизайні додатки для тренувань Elias craft прозорий фіолетовий, зелений і сірий градієнти задають колірну палітру додатки, дозволяючи користувачеві чітко бачити зображення і текст будь-якого тренування, яку вони виконують в даний момент. Це створює видимий бар'єр між текстом і зображенням, але бар'єр, який більше нагадує прозору завісу, ніж суцільну стіну.

кілька екранів додатка для продажу квитків
додаток тренування з використанням прозорого градієнта, накладеного на фотографію
дизайн градієнта від фіолетового до рожевого
фіолетовий і синій градієнт
кілька екранів домашнього перегляду програми

5. Округлі, органічні форми

Округлі, органічні форми - це ще одна тенденція, яку ми спостерігаємо за межами дизайну додатків. Подібно до багатьох тенденціям дизайну додатків 2020 на цьому списку, ці недосконалі, м'які форми набирають обертів, тому що вони спрощують взаємодія зі стереотипно холодними, стерильними технічними середовищами. Фінанси - це одна з областей, де круглі форми в дизайні додатків можуть використовуватися, щоб зруйнувати незручні очікування.

Замість темно-синіх і сірих квадратів і прямокутників, які ми зазвичай очікуємо від фінансових додатків, в розділі «Нагляд» нижче використовуються незбалансовані форми ніжно-рожевого кольору, щоб проілюструвати, де користувач витрачає гроші, за допомогою графіка солов'я. Зіткнення з тим, куди йдуть наші гроші, зазвичай незручно ... але завдяки м'яким, органічним, недосконалим формам дизайн Oversight знімає весь страх и стрес з особистих фінансів і робить його доступним, людяним і навіть забавним.

білий і рожевий інтерфейс програми фінансів
в основному фіолетове голосове музичний додаток
дизайн програми чату з круглими зображеннями профілю і хвилястим заголовком

Дизайн додатка від дизайнера Нагляд

Яскраво-рожевий інтерфейс програми знайомств з помаранчевими колами і білими закарлюками
Дизайн додатка від дизайнера AleksandrCucu

6. Темний режим

Ми витрачаємо від трьох до п'яти годин на день, дивлячись на наші телефони, і хоча це може зашкодити нашим очам і розрядити батареї, наші звички не зміняться найближчим час. У 2020 році дизайнери додатків пристосовуються до звичок наших телефонів і зосереджуються на темному режимі. У темному режимі світлий (але не яскраво-білий) текст контрастує з темним тлом. Перегляд додатків в темному режимі не тільки захищає ваші очі від втоми при прокручуванні і надсилання текстових повідомлень в темних приміщеннях, але і знижує навантаження на батарею телефону.

У підготовленому до 2020 року дизайні додатків в темному режимі ми бачимо, як дизайнери використовують неонові і світяться градієнти, щоб елементи виглядали на темному тлі. ADS дійсно здорово використовує яскраві кольори в своєму додатку для аналізу музичних даних, де кожному музичного жанру призначається свій колір, І користувач може бачити, які жанри він слухав кожен день і в різні моменти дня.

темно-фіолетові музичні екрани додатків
Дизайн додатка від дизайнера Emmanuel®
темний інтерфейс фінансового додатки

Дизайн додатка від дизайнера iQdink

Темний дизайн програми vape, що показує статистику вейпінга синім кольором

Дизайн додатка від дизайнера 7plus7

додаток темний цифровий гаманець з помаранчевими лініями, показуючи баланс

Дизайн додатка від дизайнера Simply Ali

додаток для аналізу темних даних, що використовує яскраві кольори для відображення різної статистики

Дизайн додатка від дизайнера ADS

параметри світлого і темного режиму для програми робочого процесу
Дизайн додатка від дизайнера Themesmile

7. 3D елементи

Деякі з найбільших тенденцій брендингу на 2020 рік спрямовані на вихваляючись, що наші останні телефони можуть зробити , Можливо, це одна найбільше. Дизайнери роблять 3D-елементи центральними елементами дизайну своїх додатків, демонструючи імерсивні світи, які вони можуть створювати з їх допомогою. Коли повністю тривимірне зображення ідеально відтворюється на плоскому екрані телефону, воно перетворює додаток в фізичний простір, в яке користувач відчуває, що може вступити.

Читайте також:  Як створити канал YouTube з нуля

Glyph робить це виключно добре в своєму дизайні для Soap Store, який має обертові 3D-рендеринг певних продуктів, які несе магазин. Дивлячись на цей додаток не сильно відрізняється від перегляду Lush магазину; повільно обертаються мила виглядають настільки реалістично, що користувачі можуть підняти свої телефони і спробувати трохи понюхати.

додаток для роздрібної торгівлі милом в пастельних тонах з 3D-рендерингом мив
Дизайн додатка від The ​​Glyph через Dribbble .
рожево-біле 3D зображення плавального басейну

Дизайн додатка від Crystal Yumumu. Віа Дрібббл

кругла тривимірна рожева кнопка з написом «свобода слова»

Дизайн додатка від дизайнера ttime

Дизайн додатка від 昼 昼 NoirChen. Віа Беханс

8. Ретро флюїди

Ще одна з перспективних тенденцій в дизайні додатків 2020 року - це тенденція, яку ми спостерігаємо (і нам подобається!) У багатьох інших місцях : ретро-стиль! Зокрема, ми маємо на увазі проекти, які повертаються до відеоігор і комп'ютерним екранів кінця 80-х і початку 90-х з піксельним текстом і блокової, простою графікою.

У деяких додатках, таких як дизайн Джесіки Альваро для екрану, ретро-шрифт утримується на одному місці, привертаючи увагу користувача до кнопки «Пуск», протиставляючи її більш сучасним шрифтів в інших місцях на екрані. Ця стратегія аналогічна використанню шрифтів із зарубками для позначення заголовків замість тексту підтримки, як ми бачимо в інших проектах додатків в цьому році. Інші дизайни не тримають його в собі - вони йдуть повністю в стилі ретро, ​​як і дизайн Morzsamx для Flappy Turtle, який повертає користувачів в 90-і роки.

білий, синій і червоний інтерфейс програми з декількома шрифтами

Дизайн додатка від дизайнера Джесіки Альваро

піксельна гра з черепахою з крилами

Дизайн додатка від дизайнера Morzsamx

Хоча багато хто з ретро-дизайнів, які ми бачимо, включають пікселі і інші елементи екрану, але не всі з них. Деякі з них, такі як додаток Look Book Олівії Кінг, також працюють в колірних схемах і ілюстраціях в стилі ретро.

інтерфейс програми з різнокольоровими фонами для різних сторінок

Дизайн додатка Олівія Кінг. Віа Беханс

додаток для ідентифікації жовтих, білих і чорних птахів

Дизайн додатка від Марти Віцковской. Віа Дрібббл

9. Персоналізація і настройка

Ще одна перспективна тенденція в додатках, в якій використовуються технології, - це настроюються додатки. Це тому, що індивідуалізація - це те, що ми хочемо і чого ми очікуємо в наші дні. Ми звикли до того, що наші програми знайомляться з нами, наприклад, Spotify курирує призначені для користувача плейлисти і Facebook, якимось чином просто знаючи , про ніж ми говорили з друзями за пізнім сніданком. У 2020 році ми знаємо, що наші програми можуть ставитися до нас як до особистостей. Таким чином, дизайнери додатків дають нам саме те, що ми хочемо, створюючи дизайни, які дозволяють персоналізувати наш досвід роботи з ними, в кінцевому підсумку даючи нам кращий досвід роботи з додатками.

Додаток генератора цитат Манодж Бхадани дає користувачам мотивацію, яка працює для них, надаючи їм безліч різних варіантів. Ці варіанти включають шрифт і тип мотивації, На яку відповідає користувач. Таким чином, генератор не просто видає загальну, універсальну мотивацію. Це дає користувачам інструменти для створення цитат, які говорять безпосередньо з їх унікальними душами.

призначені для користувача опції для програми генератора котирувань
Дизайн додатка від Manoj Bhadana. Віа Беханс

Настроюються додатки дають нам вибір, якого у нас не було кілька років тому. Тепер користувач може створити свій власний персоналізований досвід з додатком, що дозволяє їм відчувати, що вони знаходяться на місці водія. Цей вид дизайну ідеально підходить для додатків, які користувачі тримають біля себе і хочуть взаємодіяти на їх власних умовах.

різні варіанти кольору для додатка час молитви
Дизайн додатка від дизайнера М. Тоні
кілька варіантів кольору екрана програми фільму

Дизайн додатка від Мафр Фаруки. Віа Дрібббл

кілька екранів додатка сімейного планування

Дизайн додатка від дизайнера Хуссейна Мааз

Чи готові побачити, як дизайнери «додатки» приховують ці тенденції?
-

Майбутні тенденції додатки 2020 року - приємний дизайн. Темний режим приємний на очах, коли ми читаємо пізно вночі, а ностальгічна піксельна графіка переносить нас назад у часі, коли все стало простіше, веселіше і просто добре. Ці тенденції - лише початок того, як ми побачимо, як дизайнери додатків розширюють межі і приймають старі ідеї в несподіваних напрямках в наступному десятилітті, і ми тут для цього!

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська