Трата часу - це різні види діяльності або речі, які віднімають у вас багато часу, не приносячи жодних продуктивних результатів. Усвідомлення того, що ви витрачаєте час, дуже важливо для підвищення вашої продуктивності, управління часом і сприятливих результатів.

До кінця посту ви дізнаєтеся про найпоширеніші витратах часу, яких слід уникати для оптимізації своєї роботи. Отже, без зайвих слів, давайте почнемо

Що таке «трата часу»?

У той час, коли цифрові засоби розваги, такі як Амазонка Prime, Netflix і т. Д., Завжди доступні на наших смартфонах, а також платформи соціальних мереж і мобільні ігри також залучають нас, важливо знати про речі, які витрачають ваш час,

Таким чином, втрата часу - це ті бар'єри, які стоять між вами і вашою продуктивною роботою.

Це можуть бути ваші соціальні мережі, люди навколо вас, багатозадачність або навіть коли ви намагаєтеся бути перфекціоністом. Знайдіть час, яке відволікає вас і не дозволяє вам досягти своєї цілі.

Важливо знати, що і де є перешкодою між метою і вами. Трата часу

Якщо ви строго прямуєте рутині, у вас менше шансів відволіктися.

Але якщо ви працюєте і не отримуєте того, до чого прагнете, це означає, що ви не працювали послідовно. Для досягнення будь-якої мети важлива послідовність, а втрата часу тільки порушує цю послідовність.

Спробуйте схопити це якомога швидше; часом не повернеться за вами.

Як використовувати соціальні мережі для збору інформації про потенційних клієнтів

Отже, давайте подивимося на деякі з найбільш поширених трати часу тут і зараз -

9 найпоширеніших видів часу. Трата часу

1. Мобільні телефони та інші цифрові пристрої

Згідно з дослідженням, майже 25% користувачів, які посіли перше місце в списку, проводять не менше 4,5 годин на своїх смартфонах. Android і інші цифрові пристрої сьогодні необхідні для того, щоб бути в курсі подій по всьому світу. Проте, люди повинні контролювати постійне бажання перевірити свої телефони. Ніхто не збирається забирати у вас телефон.

Брендинг роботодавця. Як забезпечити рентабельність інвестицій?

Це потрібно виправити, щоб не витрачати час даремно. Час дорогоцінне, і ви не можете дозволити собі втратити його, просто граючи в ігри або перевіряючи електронну пошту. Кожен раз, коли ви відкриваєте свій телефон, вам потрібно не менше 5-6 хвилин, щоб покласти його назад в кишеню.

Це тому, що ви залежні від нього, тому зупиніть це і використовуйте його тільки тоді, коли вам це потрібно.

2. Многозадачность. Трата часу

Багатозадачність. Трата часу

 

Одна з важливих причин, по якій люди втрачають свого часу і нічого не домагаються натомість, - вибір багатозадачності.

Це тому, що ви намагаєтеся витрачати більше часу, намагаючись зробити все відразу, а це неможливо. Люди не божевільні, які підтримують графік і строго слідують ім. Спробуйте збалансувати всі, замість того, щоб робити речі за менший час.

Всі знають, що робота не може бути завершена миттєво; це вимагає часу.

Ви також повинні розуміти це, намагатися підтримувати розум в своєму розумі. Чи не перевантажуй себе; Ви тільки отримаєте стрес, і багатозадачність не дозволить завершити будь-яку вашу роботу. Послідовність і якість роботи важливіше, ніж кількість роботи, пам'ятайте це.

Ви повинні розставити пріоритети в своїх завданнях, а потім виконати їх відповідно до етичних норм.

3. Зволікання. Трата часу

зволікання

 

Я зроблю це пізніше, і у мене все ще є час, дозвольте мені деякий час перевірити мій телефон, ці думки не дозволять вам завершити вашу роботу.

І саме тому зволікання вважається одним з найважливіших часу в нашому житті.

Якщо у вас є звичка ігнорувати свою роботу і відкладати, важко досягти того, до чого ви прагнете. Це мислення «я зроблю це пізніше» найгірше. Тому що кожен раз, коли ви думаєте про початок своєї роботи, розум нагадує вам зробити це пізніше.

Це не означає, що ви не можете впоратися з цією дилемою; Ви можете. Просто продовжуйте нагадувати собі, що у вас не так багато, щоб завершити цю роботу, почніть прямо зараз. Часто люди думають, що можуть втекти з роботи, якщо продовжують ігнорувати, ні, ви не можете. Це тому, що зараз або потім, це буде на вашому шляху, і вам доведеться це робити.

Читайте також:  На які книги робити ставку?

4. Сказати «ТАК» всім. Трата часу

Так, іноді це «Так» також може бути однією з найпоширеніших трати часу для вас.

Кілька людей навколо вас завжди готові відвернути вас від роботи. Або іноді є безліч робіт, які перевантажують вас. Таким чином, ви повинні розуміти, що ви не можете робити все, і вам також потрібно керувати своєю роботою та особистим життям.

Хоча хтось просить вас допомогти їм в їх роботі, ви можете сказати «так», але ніколи не намагайтеся потрапити в пастку. Ви тут не для того, щоб займатися іншою роботою, тому вам потрібно знати, що ви повинні робити, а що ігнорувати.

Витратьте час, щоб вирішити, що ви можете зробити і що знаходиться за межами вашої лінії. Не приймайте поспішних рішень і говорите «так» всьому.

5. Болтать більшу частину часу

Базікати більшу частину часу Витрата часу

 

Непотрібні розмови і гучне робоче місце можуть зробити вас менш продуктивним через сильні перешкод.

Дослідники припустили, що робоче середовище не повинна бути голосніше, ніж 50 децибел. Шумове забруднення може в кінцевому підсумку порушити вашу концентрацію і концентрацію. Тому ви зобов'язані триматися подалі від тих, хто регулярно спілкується, а не працює.

Менше розмов заощадить ваш час, і ви будете більш продуктивними завдяки своїй концентрації. Ви повинні контролювати своє бажання говорити. Ми не пропонуємо вам повністю відмовитися від оточуючих вас людей, але постарайтеся більше зосередитися на своїй роботі.

У перерві між перервами ви можете вести невеликі бесіди, А в решту часу намагатися якомога більше їх ігнорувати.

Таким чином, з огляду на, що велика кількість розмов в чаті є однією з основних причин втрати часу, ви напевно допоможете вам заощадити масу часу, який ви можете використовувати і в інших продуктивних завданнях.

6. Не слідувати рутині. Трата часу

Підтримка графіка і його суворе розвиток допоможуть вам зосередитися на роботі. Рутина робить вас дисциплінованим, і ваша концентрація збільшується, тому що ваш час розділено.

Але якщо ви не дотримуєтесь рутині і не маєте часом, ви не віддає належне своїй роботі.

Постарайтеся дотримуватися рутини і слідуйте їй хоча б, щоб нагадати вам, щоб не відволікатися. Важливо розуміти, що ви не можете працювати і працювати весь час, але працюєте зосереджено.

Намагайтеся зберігати рівновагу і концентруватися на роботі, а не відволікатися. Слідуйте за рутиною і дотримуйтеся цього.

При добре спланованому образі життя у вас буде рутина, яка ніколи не дозволить вам витрачати свій час на виконання завдань, які не варті вашого часу. Таким чином, відсутність рутини, безумовно, є однією з найважливіших тратеров часу, які ви повинні вирішити, щоб підвищити свою продуктивність.

7. Нездорова дієта і зволоження

Нездорова дієта і зволоження

 

Витрачати час і гроші на їжу - це одна з найгірших речей, які ви робите для себе. Не забувайте, що нездорова їжа робить вас хворим, і в кінцевому підсумку ви втрачаєте свою енергію.

Крім того, гроші, витрачені на нездорову їжу, можна було заощадити і витратити на те, що мало б сенс. Намагайтеся підтримувати здорову дієту, щоб підтримувати себе у формі.

Звички до їжі і питва впливатимуть на ваш час; Ви повинні це зрозуміти. Тримайте себе напоготові, коли ви працюєте, і пийте багато води. Уникайте вживання напоїв або їжі, що містить жир і цукор. Трата часу

Вони є кращим джерелом зниження вашої енергії, і ви будете постійно відчувати млявість.

Тому; Знання схеми харчування, яку можна розглядати як один з найбільш корисних для здоров'я людей, має велике значення для підтримки енергії та ентузіазму у вашому житті для оптимізації вашої ефективності та рівня продуктивності.

8. Інтернет відволікаючі

Соціальні мережі - це солодкий і повільна отрута, так, ми можемо так сказати.

Це тому, що він більш відповідальний за трату вашого часу, ніж все інше. Навіть люди, які базікають навколо вас, нудьгують і повертаються до своєї роботи, але соціальні мережі оновлюють вас новими подіями кожну секунду. Чи не балуйте їх занадто сильно, так як це сильно вас відволіче. Трата часу

Читайте також:  Yesware. Які альтернативи?

Це постійне бажання перевіряти свій телефон кожен раз, коли ви отримуєте повідомлення, шкода. І вам потрібно контролювати це бажання. Збалансуйте свого часу і постарайтеся зберегти розрив між вашим телефоном і використанням соціальних мереж.

Це дуже важливо, тому що соціальні мережі є відмінним джерелом відволікання в наші дні, і вам потрібно триматися подалі від цього.

Це одна з кращих трата часу, і щоб уникнути цього; Ви можете автоматизувати свої канали соціальних мереж, оскільки це напевно допоможе вам заощадити ваш час.

9. Намагатися бути перфекціоністом. Трата часу

Намагатися бути перфекціоністом

 

Коли ви намагаєтеся бути перфекціоністом, ви будете приділяти більше часу, необхідного для виконання завдання; тоді це також може бути одним із значних втрат часу тут.

Бути реалістичним і мати практичний підхід до своїх завдань допоможе вам тут вирішити проблему схильності до правильного виконання роботи.

Як перестати витрачати час? Трата часу

Найбільш поширені трата часу

 

Найбільш поширені трата часу - 9 способів, якими ви витрачаєте свій час

1. Витрати часу. Визначте непродуктивну роботу. Трата часу

Непродуктивні роботи, такі як надмірне використання соціальних мереж, чатів і зволікань.

Ви можете судити про ці речі і намагатися триматися подалі від цих непродуктивних робіт. Наприклад, якщо ви використовуєте соціальні мережі більше 5 годин на день, вимкніть їх.

Чи не скорочуйте це негайно, це займе час, але принаймні зменшить використання.

Тому, коли ви виявите, що непродуктивні завдання, які ви виконуєте протягом дня, допоможуть вам знайти пов'язані з цим втрати часу, а потім ви перестанете витрачати свій час на ці завдання.

2. Витрати часу. Усунути відволікаючі елементи

Все, що вас відволікає, це може бути ваша сім'я, друзі, електронна пошта або знайомі.

Намагайтеся триматися подалі від ваших відволікаючих чинників. Іноді ви занадто захоплюєтесь розмовою і розумієте, що витратили даремно свій час.

Не роби цього; завжди підтримуйте своє оточення і тривалість розмови.

Виняток відволікаючих елементів з вашого життя видалить деякі з великих втрат часу з вашого життя.

3. Трата часу. Управління часом і графіком.

Отримайте доступ до своїх пріоритетів і керуйте своїм розкладом.

Найбільш важливим аспектом контролю втрат часу є підтримка вашого управління часом. Вам буде важко, якщо ви зробите все відразу, тому постарайтеся збалансувати це.

Використовуйте практичні інструменти для управління своїм часом і почніть стежити за ним.

Трата часу, як уникнути?

Чому пошук часу - це важливо трата часу

 

Всі знають, що час дорогоцінне, і ми не можемо просто дозволити йому текти з наших рук.

Тому вам потрібно знати ціну часу і поважати її.

Кожен раз, коли ви витрачаєте свій час, запитайте себе, які продукти ви могли б зробити все це час. Ми впевнені, що ви почнете відчувати почуття провини, що пронизує ваш розум.

Не просто дай своєму часу пройти; Використовуйте кожну секунду свого життя, щоб бути продуктивним. Навіть розмовляти з іншими - це продуктивно, але в певних рамках.

Не плутайте себе, перевантажуючи себе в ім'я продуктивності. Але спробуйте спростити свою роботу і зробити це вчасно.

Коли ви дізнаєтеся про втрату часу, ви зможете найбільш ефективно оптимізувати свою роботу.

Загортати!

Ви коли-небудь розуміли, чому ви витрачаєте свій час?

Це тому, що у вас є безліч відволікаючих чинників навколо вас, і все, що вам потрібно, це судити їх і позбавляти їх життя. Все, що встає між вашою метою і вами, відволікає. Намагайтеся триматися подалі або хоча б дотримуйтесь обмеження від них. Трата часу

Час не повернеться для вас, не для вашого віку. Отже, постарайтеся досягти своїх цілей, поки у вас є час. Ви ніколи не знаєте, що життя буде служити вам далі.

Ми пропустили час, який витрачає даремно ваш час? Не соромтеся ділитися своїм життєвим досвідом про речі, які витрачають ваш час і в кінцевому підсумку знижують вашу продуктивність.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"