9 способів збільшити вашу участь в Messenger Bot

Назад до Записи
Messenger Bot

9 способів збільшити вашу участь в Messenger Bot

# 1: Стимулюйте передплатників Messenger Bot з ексклюзивним доступом

Messenger Bot - не самі помітні канали масового маркетингу, Тому залучення трафіку до них може стати проблемою.

Існує кілька причин, за якими ви можете встановити бота Messenger для своєї бізнес-сторінки в Facebook. Для вхідних цілей ви можете використовувати його для обробки поширених запитань або інших запитів в службу підтримки. Крім того, ви можете налаштувати автоматизований досвід електронної комерції, Як це зробив LEGO з їх розумним брендом  Ralph, Gift Bot .

Інші компанії використовують ботів Messenger для вихідних цілей в якості каналу доставки контенту, відправляючи своїм передплатникам регулярні оновлення з вражаючими відкритими ставками.

Як отримати своє відео на YouTube?

Один з ефективних способів змусити людей підписатися на вашого бота - стимулювати їх ексклюзивним контентом. Англійська панк-рок-група Frank Carter & the Rattlesnakes запропонувала ексклюзивний передпродажний доступ до вінілу з обмеженим тиражем свого нового альбому.

Група використовувала пряме посилання m.me для залучення трафіку до боту Messenger. Посилання не залежить від платформи: на робочому столі вона відкриває Messenger.com в новій вкладці, а на мобільних пристроях - окремий додаток Messenger.

Збільште активність Facebook Messenger, крок 1.

# 2. Запускайте оголошення з переходом при натисканні

Оголошення Click-to-Messenger є одним з найбільш швидкозростаючих форматів реклами Facebook, так як все більше компаній використовують Messenger для зв'язку зі своєю аудиторією, оптимізації поїздок по клієнтам і залучення нових клієнтів. Цей формат реклами дозволяє вам направляти трафік з новинної стрічки прямо в Messenger.

Facebook Натисніть на Messenger оголошення, крок 1.

Коли ви налаштовуєте оголошення «натисни і відправляєте», найпростіший спосіб підключити його до вашого боту - вибрати опцію «Використовувати ваш екран» в спадному меню в розділі «Налаштування Messenger». Це відправить людей, які натискають кнопку «Відправити повідомлення» в оголошенні, прямо на екран «Початок роботи» вашого бота.

Facebook Натисніть на Messenger оголошення, крок 2.

Щоб підключити користувальницький досвід бота для цього типу реклами, виберіть параметр «Призначений для користувача шаблон» в розділі «Налаштування Messenger» і натисніть кнопку «Почати».

Facebook Натисніть на Messenger оголошення, крок 3.

Звідси ви можете налаштувати кнопки швидкої відповіді або звичайні кнопки, які ведуть прямо до призначеного для користувача боту, що дозволяє вам створювати досвід спеціально для реклами.

Реклама Facebook: 10 порад від експертів.

Якщо ви виберете кнопку швидкої відповіді, натисніть посилання Підключити свого бота.

Facebook Натисніть на Messenger оголошення, крок 4.

Потім вставте корисне навантаження вашого власного бота в поле, щоб переконатися, що він спрацьовує, коли люди натискають кнопку швидкої відповіді.

Facebook Натисніть на Messenger оголошення, крок 5.

Якщо ви вибираєте звичайну кнопку замість швидкої відповіді, ви повинні вибрати «Надіслати відповідь» з випадаючого меню. Знову ж таки, просто вставте свою корисне навантаження бота в поле, щоб підключити свого чат-бота.

Facebook Натисніть на Messenger оголошення, крок 6.

Оголошення Click-to-Messenger можуть бути надзвичайно ефективними для збільшення вашої аудиторії Messenger або залучення високоякісних потенційних клієнтів. Просте, добре продумане оголошення може дати неймовірні результати.

Хеві-метал і хард-рок група Mötley Crüe запустили просту рекламу «натисни і відправ», щоб залучити трафік на екран «Початок роботи» свого бота. Кампанія призвела до того, що витрати на одного передплатника склали всього 0,05 дол. США за перші 30 000 передплатників. Після цього він стабілізувався між 0,10 і 0,15 дол. США на голову до закінчення кампанії.

№3. Надішліть свій бот Messenger на вкладку «Виявлення» в Facebook

Додаток Facebook Messenger для мобільних пристроїв має функцію під назвою вкладка «Виявлення», де користувачі можуть переглядати ботів, налаштованих компаніями. Боти організовані за категоріями, недавньої активності і показаним подіям.

Щоб отримати більше інформації про вашому боті Messenger, ви можете відправити запит в Facebook, щоб ваш бот був включений на вкладку «Виявлення».

Facebook Messenger Відкрийте вкладку.

Щоб відправити свого бота, перейдіть в розділ Messenger Platform налаштувань вашої сторінки Facebook.

Надіслати на вкладку «Виявлення» в Facebook Messenger, крок 1.

Потім перейдіть, щоб відкрити настройки. Переконайтеся, що для параметра «Виявлення видимості» встановлено значення «Показати», і натисніть кнопку «Налаштувати», щоб відкрити форму відправки.

Надіслати на вкладку «Виявлення» в Facebook Messenger, крок 2.

Заповніть наступні поля у формі подачі заявки:

  • Огляд : Додайте короткий опис того, що робить ваш бот. Facebook прийме цю інформацію до уваги при оцінці вашої пропозиції.
  • Категорія : Виберіть дві категорії (первинну і вторинну), які найбільш актуальні для бота. Ваш бот з'явиться тільки в одному з них, перевага буде віддана основної категорії.
  • Ключові слова : Додайте до 10 ключових слів, щоб визначити зовнішній вигляд бота в результатах пошуку.
  • Мова : Виберіть мови, на яких ви хочете, щоб ваш бот з'явився. За замовчуванням використовується мова за замовчуванням для вашої сторінки.
  • зведення : Напишіть коротке зведення (до 40 символів), яка буде відображатися під вашим ботом в результатах пошуку.

Коли ви закінчите, натисніть кнопку «Відправити», щоб оцінити вашого бота на Facebook.

Показ вашого бота на вкладці «Виявлення» може допомогти вам залучити більше передплатників, особливо якщо він набирає обертів і потрапляє в категорію «Популярні».

# 4: Створіть QR-код для вашого Messenger Bot M.Me Link

деякий час назад Facebook представила коди Messenger для приватних і ділових акаунтів. Ці скановані коди працювали як традиційні QR-коди і могли бути відскановані, відкривши камеру в додатку Messenger і центрованої її на коді.

Приклад коду Facebook Messenger.

На початку 2019 року Facebook почав поступово виводити коди Messenger для підприємств і недавно оголосив, що функція камери додатки Messenger більше не буде підтримувати сканування кодів Messenger, починаючи з 15 серпня 2019 року.

Facebook рекомендує компаніям використовувати традиційні QR-коди, які замість цього йдуть по посиланню m.me. Щоб бути справедливим, за винятком підтримки в додатку і витонченої Facebook-blue естетики кодів Messenger, QR-коди також ефективні.

Ви можете використовувати будь-який безкоштовний генератор QR-кодів, прив'язати код до свого чат-боту Messenger і завантажити його в будь-який зі своїх соціальних акаунтів або роздрукувати на листівках, візитках, плакатах, футболках і т. Д. Це відмінний спосіб перевірити свої навички в офлайновом маркетингу, тому подумайте про креативних способах отримання ваших QR-кодів і, відповідно, свого бота Messenger.

Читайте також:  Редагувати фотографії в Photoshop

Генератор QR-коду Facebook Messenger.

# 5: Увімкніть функцію підказки для відправки повідомлень

Ви можете включити функцію Facebook, яка гарантує, що люди, які відвідують сторінку, знають, що існує кілька способів відправити повідомлення. Схоже, що Facebook навмисно амбівалентний, щоб конкретно визначити, як це відбувається. Це дозволяє їм регулярно перевіряти різні типи підказок, коли настройка включена.

Щоб увімкнути налаштування, перейдіть в розділ «Повідомлення» в настройках сторінки Facebook і знайдіть «Загальні настройки». Встановіть повзунок поруч з параметром Запитувати людей для відправки повідомлень на Увімкнути.

Facebook Messenger Відправлення повідомлень.

Одним з певних способів, за допомогою якого користувачам пропонується відправляти повідомлення, є вікно чату, яке відкривається, коли відвідувачі досягають вашої сторінки.

Це відбувається тільки в тому випадку, якщо ваша сторінка була позначена як дуже чуйна на повідомлення або коли ви в мережі. На щастя, якщо до вашої сторінці підключений бот, який автоматично відповідає на повідомлення, його легко помітити як дуже чуйний.

Ось так виглядає спливаюче вікно чату на сторінці Facebook.

Приклад вікна чату Facebook Messenger.

Звичайно, кнопка «Надіслати повідомлення» на сторінці Facebook вже є відмінним закликом до дії (CTA). Додавання спливаючого вікна чату до міксу - це просто ще одне запрошення, яке гарантує, що люди, які відвідують сторінку, знають, що вони можуть взаємодіяти з вами в Messenger. Ця обізнаність і видимість в кінцевому підсумку допоможуть стимулювати зростання передплатників.

# 6: Збільште кількість постів в Facebook, які включають ваше посилання M.Me

Власна публікація привабливого відеоконтенту в Facebook - це величезна перемога для збільшення вашого охоплення на платформі. Зазвичай він працює набагато краще, ніж текстові або графічні повідомлення, тому використовуйте це в своїх інтересах, намагаючись залучити трафік до вашого боту Messenger.

Не забудьте додати посилання на m.me в опис відео і надати інструкції про те, що люди повинні робити.

Крім додавання посилання m.me в ваше повідомлення, ви також можете додати кнопку, яка буде пропонувати користувачам зв'язатися з вами в Messenger.

Facebook Messenger M.Me посилання, крок 1.

Ця кнопка відображається під вашим відео як кнопка відправки повідомлення, яка направляє трафік безпосередньо в Messenger. Попросіть людей взаємодіяти з вашим каналом, щоб підвищити зацікавленість і переконатися, що вони підписалися на вашого бота.

Ось як виглядає кнопка «Надіслати повідомлення» на самому пості:

Facebook Messenger M.Me посилання, крок 2.

Ви можете налаштувати автоматичні відповіді в своєму боті, які відповідають на певні тригери, і створювати унікальні можливості для людей, які потрапляють в ваш бот Messenger таким чином.

Найлегший спосіб збільшити охоплення вашого поста - витратити на нього невелику кількість коштів, щоб підвищити його. Це гарна ідея, якщо ви хочете швидко набирати обертів для своїх повідомлень або не знайомі з використанням Менеджера реклами Facebook для настройки реклами.

Щоб збільшити публікацію, яка містить ваше посилання m.me, натисніть кнопку «Збільшити публікацію» під публікацією. потім виберіть мета, CTA, вашу цільову аудиторію, А також тривалість і бюджет підвищення.

Якщо у вашому повідомленні вже є кнопка «Надіслати повідомлення», виберіть мета «Повідомлення», щоб ваш розширений пост був оптимізований для підключення і спілкування з потенційними клієнтами.

Facebook Messenger M.Me посилання, крок 3.

Звичайно, використовуючи посилені пости, ви не користуєтеся усією міццю рекламної платформи Facebook. Якщо ви вже знайомі з Менеджером реклами в Facebook, розгляньте можливість показу оголошення "Дзвінок по месенджер", як описано раніше в цій статті.

# 7: Інтегруйте ваш Messenger Bot з вашим сайтом

Facebook дозволяє неймовірно легко вбудувати віджет Messenger на ваш сайт. Це ідеальний спосіб використовувати трафік вашого сайту і розширити аудиторію вашого бота. Віджет в основному є розширенням клієнта Messenger, вбудованого прямо на ваш сайт. Це означає, що розмови в віджеті зберігаються і відображаються на пристроях в папці вхідних повідомлень Messenger.

Щоб додати цей плагін на свій веб-сайт, перейдіть в розділ «Платформа Messenger» налаштувань своєї сторінки Facebook, перейдіть, поки не побачите «Плагін чату для клієнтів», і натисніть кнопку «Налаштувати».

Налаштуйте Facebook Customer Chat, крок 1.

У спливаючому вікні натисніть «Далі», щоб почати простий трьохетапний процес додавання Messenger на свій веб-сайт.

По-перше, змініть вітання, яке побачать люди, перш ніж прийняти рішення про взаємодію з вашим ботом Messenger.

Налаштуйте Facebook Customer Chat, крок 2.

Потім ви можете вибрати колір для емблеми Messenger і її кнопок, щоб вони відповідали візуальному брендингу вашого сайту.

Налаштуйте Facebook Customer Chat, крок 3.

Останній крок цього процесу - додавання домену вашого веб-сайту (ів) та копіювання коду для плагіна. Просто додайте цей фрагмент коду на свій сайт, і ваш віджет буде запущений.

Налаштуйте Facebook Customer Chat, крок 4.

Ось як виглядає плагін, коли він вбудований в веб-сайт:

Налаштування чату Facebook, приклад

Переконайтеся, що ваше привітання запрошує, і виберіть яскравий колір для кнопки CTA, Який відповідає естетиці вашого сайту.

Увімкніть ваше посилання M.Me в ваші запитання й відповіді, контакти та інформаційні сторінки

Залежно від того, для чого служить ваш бот, було б непогано зробити посилання на нього з певних сторінок вашого сайту. Якщо ви використовуєте свого бота Messenger для обслуговування клієнтів, І він добре спроектований, подумайте про те, щоб залучити трафік до боту зі сторінок поширених запитань, контактів або підтвердження бронювання.

В рамках свого 25-річного туру франшизи нічного клубу Sankeys використовували бот Messenger для продажу квитків. На своїй сторінці поширених запитань і на контактній сторінці вони зв'язалися зі своїм чат-ботом, переконавшись, що процес автоматичної продажу квитків використовується повною мірою.

Посилання на бота Facebook Messenger на сайті.

# 8: Поділіться своєю посиланням M.Me в своїй біографії і історіях в Instagram

Оскільки охоплення і участь в новинних стрічках в соціальних мережах стають все більш конкурентними, а конфіденційність ефемерних історій Instagram стає все більш привабливим способом обміну інформацією в соціальних мережах, в тому числі посилання на m.me за прокруткою - відмінний спосіб розширити свій месенджер. аудиторія.

Читайте також:  Дошка безкоштовних оголошень України

Однак не всі облікові записи мають автоматичний доступ до опції прокрутки в Instagram Stories. Ця функція доступна тільки для бізнес-аккаунтов Instagram з 10 000 або більше передплатників і перевірених акаунтів.

Запуск реклами в Instagram Stories дозволяє обійти це обмеження. В якості альтернативи, якщо ви не хочете брати на себе витрати на рекламу, ви можете просто згадати своє посилання m.me в самій історії.

Рада для професіоналів: історії з Instagram залишаються видимими вашим передплатникам протягом 24 годин. Додавання історії, Що містить короткий огляд, до основних моментів вашої історії обходить це 24-годинне вікно, зберігаючи контент постійно доступним у вашому профілі Instagram.

Приклад історії в Instagram.

Ви, ймовірно, добре знаєте, що посилання на зовнішні сайти в Instagram можуть бути складними, але це не означає, що вам не слід намагатися перенаправляти трафік зі свого профілю в Instagram на канал Messenger.

Є кілька способів поділитися посиланнями в Instagram. Найпростіший спосіб - додати посилання на вашу біографію. Це єдине місце в Instagram, де ви можете додати клікабельно посилання. При редагуванні свого профілю в Instagram введіть посилання m.me в поле «Веб-сайт».

Посилання Facebook Messenger в біографії Instagram.

Використовуйте посилання m.me, щоб підвищити обізнаність своїх передплатників в Instagram про те, що вони можуть зв'язатися з вами в Messenger, особливо якщо у вас є активні передплатники в Instagram.

Оскільки ви отримуєте лише одну клікабельно посилання, можливо, ви не зважитеся використовувати її для просування свого бота в Facebook Messenger. В цьому випадку розгляньте можливість використання служби посилань, яка дозволяє відображати кілька посилань.

Linktree пропонує безкоштовний базовий план, який дозволяє вам обмінюватися необмеженими посиланнями зі своїми передплатниками в Instagram, включаючи посилання m.me. Базовий план дозволяє вибрати одну з кількох тем, що дозволяє внести деякі зміни. Якщо ви виберете платний тариф (6 доларів в місяць), ви зможете відслідковувати трафік і налаштовувати свою сторінку Linktree.

Instagram біо посилання.

Більшість компаній використовують свою біографію в Instagram для посилання на веб-сайт своєї компанії. Використання служби посилань означає, що вам не доведеться відмовлятися від цього місця тільки для того, щоб натиснути посилання m.me.

# 9: Посилання на ваш бот Messenger Facebook в повідомленнях електронної пошти

Багато маркетологи вже посилаються на свої соціальні сторінки в своїх підписах електронної пошти, Так чому б і не посилатися на свого бота в Facebook Messenger?

Просто додайте значок Facebook Messenger, який йде по вашому посиланню m.me, і все готово! Для тих з вас, хто хоче щось більш складне, ви можете використовувати генератор підпису електронної пошти.

Особистим фаворитом є недавно оновлений (безкоштовний) Генератор шаблонів підпису електронної пошти HubSpot. Хоча цей інструмент не дозволяє додавати власний значок Messenger до його власним параметрами загального доступу до соціальних мереж, ви все одно можете додати посилання на свого бота, приховавши її за значком Facebook або створивши спеціальне поле.

Додайте Facebook Messenger до підпису електронної пошти, крок 1.

Ще одна чудова особливість полягає в тому, що вона дозволяє вам додати CTA до вашого підпису електронної поштиCTA може включати в себе 24 символу копіювання, посилання і кнопку. Ви також можете налаштувати колір тексту.

Додайте Facebook Messenger до підпису електронної пошти, крок 2.

створіть привабливий CTA, Який направляє трафік вашому боту Messenger, щоб кожне відправлене вами електронного листа потенційно приваблювало нового передплатника для вашого бота Messenger.

Багато маркетологи використовують Messenger як заміну традиційному маркетингу розсилок по електронній пошті через високі показників відкритості в порівнянні з Messenger. Але якщо у вас є час і ресурси, щоб піти на компроміс? Ще краще скористатися можливістю перехресного просування обох каналів збуту.

Якщо у вас вже є довгий список адрес електронної пошти і регулярно будуть надсилатись розсилку новин, використовуйте її, щоб оголосити про існування вашого бота Messenger або додайте можливість підписатися на розсилку новин в своєму боті. Також розгляньте можливість розсилки вашої розсилки через Messenger. Просто переконайтеся, що ви змінили зміст інформаційного бюлетеня в чаті.

Висновок

зміст і досвід вашого чат-мессенджера повинні бути вищої якості. Це, ймовірно, найважливіша тактика для досягнення постійного зростання вашого бота і його аудиторії. Ризик при налаштуванні бота з автоматичним відповіддю полягає в тому, що це в кінцевому підсумку призведе до порушення зв'язку.

Якщо ви не є майстром обробки природної мови і штучного інтелекту, є реальний шанс, що ваш бот не витримає припинення невіри, що робить взаємодія з ним приємним та незабутнім досвідом.

Точно так же, якщо ви використовуєте Messenger для вихідного мовлення, пам'ятайте про свою аудиторію і ділите її на сегменти належним чином, щоб доставляти контент тим передплатникам, які це оцінять. У вас є можливість практикувати як розмовна, так і досвідчений маркетинг.

Якщо ви хочете залучити трафік на свого бота або тільки починаєте і хочете бути добре підготовленими до його запуску та просування, є багато способів розширити свій канал. від пропозиції ексклюзивного контенту і знижок в якості заохочення, показу оголошень у форматі клік-мессенджера або друку QR-кодів на ваших візитних картках - все залежить від того, наскільки ви і ваша команда присвятіть себе і проявіть творчий потенціал, щоб ваш чат-чат був успішним.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

 

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська