алгоритм YouTube

Назад до Записи

алгоритм YouTube

Оскільки алгоритм YouTube використовується практично на кожному видавничому каналі, знання того, як працює кожен з цих унікальних алгоритмів, має вирішальне значення для залучення і підтримки аудиторії. На щастя, хоча деякі канали досить приховані в секретах своїх алгоритмів, YouTube, найпопулярніша Тб, була на диво прозора.

У 2016 році YouTube опублікував дослідницький документ, в якому міститься загальний огляд архітектури своєї системи рекомендацій, а також для авторів був розроблений курс по виявленню на їхній платформі.

Природно, ми хотіли прочитати статтю і пройти курс, щоб допомогти вам точно зрозуміти, як підвищити свій рейтинг на YouTube. Читайте далі, щоб дізнатися, що ми виявили і як ви можете посилити свою присутність на відео-платформи.

Як працює алгоритм YouTube?

Алгоритм YouTube надає найбільш релевантні персоналізовані відео своїм користувачам в п'яти різних розділах їх платформи: пошук, домашня сторінка, рекомендовані відео, Тренди і підписки. Допомагаючи користувачам знаходити відео, Які вони, швидше за все, будуть дивитися і дивитися, YouTube може якомога довше утримувати глядачів на платформі і регулярно відвідувати їх сайт.

Щоб з'ясувати, які відео і канали, які користувачі найчастіше люблять дивитися, YouTube «слід» за своєю аудиторією, що означає, що вони відстежують взаємодія своїх користувачів з кожним відео, Яке вони дивляться. Зокрема, вони звертають увагу на те, які відео кожен користувач переглядає, що вони не дивляться, скільки часу вони витрачають на перегляд кожного відео, Їх симпатії і антипатії і їх «нецікаві» відгуки.

Оскільки їх алгоритм заохочує участь, а не метрики марнославства, такі як кількість переглядів і кліків, YouTube спонукає авторів створювати відео, Які їх глядачі насправді люблять дивитися, і відмовляє їх від спроб грати в систему.

Але алгоритм YouTube також використовує різні сигнали і метрики для ранжирування та рекомендації відео в кожному розділі своєї платформи. Маючи це на увазі, давайте розглянемо, як алгоритм вирішує надавати контент користувачам в розділі пошуку, будинки, пропонованих відео, Тенденцій і підписок.

Пошук. алгоритм YouTube

Два головні чинники, які впливають на пошуковий рейтинг ваших відео, - це ключові слова і релевантність. при ранжируванні відео в пошуку YouTube буде враховувати, наскільки ваші заголовки, описи і контент відповідають запитам кожного користувача. Вони також врахують, скільки відео переглянули користувачі з вашого каналу, і в останній раз дивилися інші відео на ту ж тему, що й ваше відео.

Читайте також:  Ескіз логотипу для професіонала. Як накидати логотип?

Головна і рекомендовані відео

Немає двох користувачів, які матимуть однаковий досвід на YouTube - вони хочуть надати найбільш релевантні персональні рекомендації кожному зі своїх глядачів. Для цього вони спочатку аналізують історію активності користувачів і знаходять сотні відео, Які можуть мати до них відношення.

Потім вони оцінюють ці відео по тому, наскільки добре кожне відео привертає і задовольняє схожих користувачів, як часто кожен глядач переглядає відео з кожного каналу або інших відео, Що відносяться до тієї ж теми, і скільки разів YouTube вже показував кожне відео користувачам.

YouTube також зауважив, що користувачі, як правило, дивляться більше контенту, коли отримують рекомендації від різних каналів, тому їм подобається урізноманітнити пропонований канал відео і домашні сторінки користувачів.

Trending. алгоритм YouTube

Сторінка трендів - це стрічка нових і популярних відео в конкретній країні користувача. YouTube хоче збалансувати популярність з новизною, коли вони ранжирують відео в цьому розділі, тому вони ретельно враховують кількість переглядів і швидкість перегляду для кожного відео, Яке вони ранжирують.

Підписки. алгоритм YouTube

Як створити канал YouTube з нуля

У YouTube є сторінка підписок, де користувачі можуть переглядати всі недавно завантажені відео з каналів, на які вони підписані. Але ця сторінка - не єдина перевага, яку отримують канали, набуваючи тонну передплатників.

Для визначення рейтингу на своїй платформі YouTube використовує показник швидкості перегляду, який вимірює кількість передплатників, які дивляться ваше відео відразу після його публікації. І чим вище швидкість перегляду вашого відео, Тим вище буде рейтинг ваших відео. YouTube також враховує кількість активних передплатників, які у вас є, коли вони оцінюють ваші відео.

Як оптимізувати відео Алгоритм YouTube

Щоб отримати рейтинг на YouTube, в першу чергу необхідно оптимізувати відео і канал для популярних пошукових запитів. Для цього помістіть відповідні ключові слова в заголовки ваших відео, Теги, опису, файли SRT (які є транскрипціями), відеофайли і файли мініатюр.

Вам також слід перевірити найбільш популярні запити, які спрямовують глядачів до ваших відео, І знайти їх в звіті з пошуку на YouTube. Якщо ці запити трохи відрізняються від теми вашого відео, Спробуйте оновити своє відео, Щоб заповнити ці прогалини в змісті і додати ключові слова в свої метадані. Якщо є серйозна різниця, подумайте про створення нових відео про ці популярних запитах.

Читайте також:  Друк логотипу

Наступне, що потрібно враховувати при визначенні рейтингу на YouTube, - це оптимізація ваших відео і каналу взаємодії. Однак, щоб привернути увагу, спочатку потрібно привернути увагу користувачів. І одним з кращих способів миттєво привернути увагу користувачів є створення яскравих мініатюр для кожного з ваших відео.

Мініатюри, маленькі клікабельні знімки, які глядачі бачать при пошуку відео на YouTube, можуть бути так само важливі, як і заголовок відео. Вони переглядають ваше відео і спонукають глядачів переходити по посиланню. Мозок також запрограмований реагувати на вражаючі візуальні ефекти, і це може допомогти вам виділитися на платформі, забитої стандартними слайдами, все кричущими за увагу.

Щоб створити вражаючий ескіз, подумайте про те, щоб включити говорить голову. Людей природно привертають людські обличчя, тому що це укорінений механізм виживання, який допомагає нам швидко оцінити чиїсь емоції і визначити, чи є вони загрозою або іншому. Компанія Research Gate також виявила, що фотографії з особами в Instagram на 38% частіше отримують лайки і на 32% частіше отримують коментарі. Крім того, подумайте про контрасті кольорів переднього плану і фону вашого ескізу, щоб він дійсно виглядав.

Як тільки ви привернули увагу користувачів, ви можете залучити їх, створивши серію або серіал. Ви також можете створювати плейлисти на певну тему, які починаються з відео з найвищим рівнем утримання аудиторії. Це збільшить ймовірність того, що користувачі будуть дивитися більшість відео в ваших списках відтворення, що збільшить час перегляду вашого каналу і відео.

Ще один спосіб уточнити загальну стратегію відео - це вимір продуктивності ваших відео за такими показниками залучення, як час перегляду, середній відсоток переглядів, середня тривалість перегляду, утримання аудиторії і середня тривалість сеансу. Якщо ви зможете з'ясувати, які теми і відео викликають найбільшу зацікавленість, і зосереджені виключно на створенні контенту такого типу, ви зможете відкрити сторінку з результатами пошуку YouTube і пропоновану стрічку відео.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Поділитися цим записом

Назад до Записи
Русский Українська