Amazon Ads: що потрібно знати маркетологам?

Назад до Записи
amazon ads

Amazon Ads: що потрібно знати маркетологам?

Хочете дізнатися більше про рекламу на Амазонка Ads? Які рекламні опції і послуги пропонує Амазонка Оголошення?

Щоб дізнатися, що маркетологи повинні знати про рекламу на Амазонка, Я беру інтерв'ю у Бретта Каррі на подкасті маркетингу в соціальних мережах.

Бретт є генеральним директором OMG Commerce, агентства, що спеціалізується на рекламі в Google і Амазонка, І організатором подкасту eCommerce Evolution.

Бретт пояснює, чому ви повинні розглянути рекламу Амазонка і які типи реклами ви повинні спробувати. Він також ділиться найкращими практиками для проведення кампаній Амазонка.

Чому маркетологи повинні враховувати рекламу Amazon Ads

Більшість людей вважають Амазонка тільки інтернет-магазином. Це місце, де вони купують речі онлайн. Тим не менш, це також цифрова рекламна платформа номер три в світі після Google під номером один і Facebook під номером два.

У 2018 році Амазонка отримав приголомшливі 10 мільярдів доларів доходу від реклами. У той час синоптики думали, що компанія буде генерувати тільки 3 або 4 мільярди доларів.

Десять мільярдів доларів можуть здатися маленькими в порівнянні з Google, який приносить 136 мільярдів доларів річного доходу від реклами, а Facebook - 55 мільярдів доларів. Проте, Бретт бачив прогнози, згідно з якими рекламний бізнес Амазонка досягне 23-25 ​​мільярдів доларів доходу протягом наступних 2-3 років.

Ще одна причина для розгляду Amazon - зрушення в поведінці при пошуку товарів серед споживачів. У минулому пошукові системи, в першу чергу Google, отримували більше запитів по продуктах, ніж будь-які інші сайти. У 2014 році 55% всіх пошуків товарів почалися в пошуковій системі і тільки 38% - в Amazon.

Згодом ці цифри змінилися. Тепер тільки 30% пошуку товарів починаються в пошукових системах, і, за оцінками, понад 52% починаються в Амазонка. Число молодих людей у ​​віці 18-29 років, які починають пошук товарів на Амазонка, Досягає ще вищого рівня.

Пошук - це те, як більшість людей відкривають для себе нові продукти на Амазонка. Іноді, деякі знаходять товари через блискавичну операцію або спеціальні події Prime Day, але пошук все ще домінує.

Пов'язаний результат цього підвищення в пошуку товарів полягає в тому, що у Амазонка є безліч даних про покупців і покупках, які можна використовувати для реклами як на сайті, так і за його межами. Амазонка знає, для чого ми купуємо, коли ми знаходимося на ринку, і що ми купили в минулому. Це особливо вірно для купівельного поведінки членів Амазонка Prime, яке Амазонка відстежує і знає виключно добре.

Традиційні варіанти реклами на Amazon Ads

Через свою рекламну платформу Амазонка пропонує два традиційних варіанти реклами: рекламні продукти і брендові бренди. І те, і інше, як правило, ефективно стимулює негайні продажу і забезпечує високу віддачу від витрат на рекламу продуктів, що продаються через Амазонка. Вони працюють добре, тому що вони з'являються в той самий момент, коли хтось або знаходиться на початку свого походу по магазинах, або майже готовий купити обнародувано продукти або щось подібне.

Спонсорувати продукти і бренди-спонсори є двома основними рекламними блоками на Амазонка і становлять основну частину рекламних витрат на Амазонка. Більшість рекламодавців витрачають свої гроші на спонсоровані продукти, а спонсоровані бренди посідають друге місце.

Спонсорувати продукти

Спонсоровані продукти - це найпопулярніші результати пошуку продуктів у додатку Амазонка або на веб-сайті. Ці рекламні блоки можуть виглядати як звичайні оголошення, але чітко позначені як рекламні оголошення і працюють однаково рекламних оголошеннях Google для покупок.

Спонсоровані продукти працюють на основі ціни за клік (CPC), рекламодавці платять тільки тоді, коли користувач натискає на один з цих рекламних блоків.

товар Amazon Ads

Спонсорувати бренди

Ще один основний рекламний блок на Амазонка називається спонсорські бренди. Ці оголошення також показуються на основі ціни за клік і забезпечують видимість ваших продуктів або послуг на Амазонка.

Коли ви запускаєте пошуковий запит по продукту на Амазонка, В результатах пошуку буде відображатися банер у верхній частині сторінки, на якому зазвичай зображені три продукти відповідного бренду. Кожна одиниця може бути зроблена, щоб бути схожою на органічний список Амазонки або маркована заголовком і логотипом. Потім рекламодавці можуть вказувати, куди вони хочуть, щоб користувач натискав на продукти.

Наприклад, ви можете вибрати посилання на сторінку категорії, яка виглядає як стандартна сторінка результатів пошуку Амазонка, Але ексклюзивно демонструє ваш бренд. Спонсорований трафік також може бути спрямований на вашу вітрину Амазонка, Яка може виглядати як окремий міні-сайт, на якому також ексклюзивно представлені ваш бренд і всі ваші продукти.

товари Amazon Ads

Використання реклами Amazon DSP (платформа попиту)

Хоча Амазонка воліє це, вам не обов'язково бути дилером Амазонка, Щоб користуватися рекламною платформою Амазонка. Існує кілька способів використання Амазонка для просування послуг або продуктів, а також для запуску пропозицій і купонів.

Amazon DSP (Платформа попиту) дозволяє рекламодавцям використовувати багатство даних Амазонка про покупців і покупців і застосовувати їх для відкритих рекламних обмінів. Потім вони можуть показувати цільові рекламні оголошення на основі купівельної поведінки аудиторії в Амазонка. Сюди входять дані про історію покупок, пошуку товарів, найбільш популярні сторінки товарів без покупок, ймовірних наступних покупок і багато іншого.

За винятком деяких продуктів з обмеженим доступом, які заборонено продавати будь-де на Амазонка, Рекламодавці також можуть використовувати рекламу Амазонка DSP для відправки трафіку з Амазонка і на свої власні сайти, де клієнти можуть дізнатися про них більше або зробити покупку. Ці посилання можуть бути легко відслідковані за допомогою коду Google UTM або пікселя Амазонка, Який можна використовувати для ретаргетінга веб-сайту точно так же, як піксель Facebook.

Це рекламна можливість, про яку багато людей не знають, але вона дуже швидко росте і має безліч застосувань.

Де з'являються медійні рекламні оголошення

Медійна реклама Амазонка може з'явитися наступного разу, коли хтось на сторінці категорії Амазонка шукає щось ще, що викликає нагадування про те, що вони шукали кросівки раніше. Оголошення про пов'язаних продуктах можуть з'являтися на сторінках конкретних продуктів, внизу або вгорі сторінки.

Читайте також:  Як виростити свій бізнес?

Медійна реклама Амазонка також може з'являтися на ESPN.com, CNN або будь-якому іншому сайті, який входить в Медійну мережу Google, оскільки обмін Google AdX є частиною пропозиції Амазонка DSP. При використанні Амазонка DSP ви можете націлити на сім відкритих рекламних бірж.

високі продажі Амазон

Можливості медійної реклами Amazon Ads

Бретт зазначає, що багато нових і недавно випущені фільми рекламуються на Амазонка з використанням даних Амазонка. Виробничі компанії, які стоять за останнім фільмом « Месники », Можуть бути націлені на тих, хто шукав що-небудь, пов'язане з Marvel, що-небудь, пов'язане з Captain America, Ironman або інші товари супергероїв. Ці люди активно займаються пов'язаними з Marvel матеріалами на Амазонка. Має сенс вразити їх рекламою нового фільму « Месники », Вказати їх на трейлері в Інтернеті або перенаправити на головний сайт фільму, де вони можуть купити квитки.

Аналогічним чином, туристичний бренд, такий як авіакомпанія або мережу готелів, може бути націлений на людей, що купують багаж або певні предмети, пов'язані з поїздками, на Амазонка. Оголошення про маркетингові продуктах або конференціях можуть бути орієнтовані на людей, що купують маркетингові книги. Веганські товари без жорстокості можна продавати людям, які купують веганські кулінарні книги.

Незважаючи на те, що можливості безмежні, будь-який продукт, який ви вибираєте для націлювання своєї реклами, повинен мати не менше 5000 унікальних щомісячних відвідувачів, перш ніж Амазонка побудує навколо нього аудиторію. Ви можете створити колекцію і об'єднати кілька продуктів, які б разом досягли цього порогу.

Ціна Amazon Ads за рекламний блок

Незалежно від того, відображаються чи рекламні оголошення Амазонка на Амазонка.com або на відкритих біржах, всі вони розраховані на основі моделі ціни за тисячу показів (CPM) або ціни за показ. Амазонка розрахує ціну за клік і віддачу від витрат на рекламу на основі значення конверсії, розділеного на вартість, але рекламодавці платять за покази.

Залежно від цільової аудиторії, деякі ціни за тисячу показів можуть бути дуже низькими. Для оголошень, що розміщуються у відкритому обміні і призначених для більш широкої аудиторії на ринку, ціна за тисячу показів може становити від 2 до 4 доларів США. Ретаргетінг аудиторії на Амазонка.com призводить до набагато більш високою ціною за тисячу показів, іноді від 10 до 15 доларів, аж до 30 доларів. Проте, показники конверсії та рейтинг кліків настільки ж високі при ретаргетінге оголошень на Амазонка. Com.

Доступ до рекламних сервісів Amazon Ads

Існує кілька способів доступу до рекламних сервісів Амазонка. Ви можете перейти безпосередньо в Amazon Marketing Group або пройти через Амазонка DSP, який пропонує модель самообслуговування.

як продати в Amazon

Проте, рекламні послуги Амазонка Ads, як правило, вимагають досить великих мінімумів. під час цього запису вони очікують, що ви витратите на рекламу від 15 до 35 тисяч доларів на місяць, перш ніж ви зможете отримати доступ до цієї послуги або інструменту.

Інший варіант - найняти таке агентство, як Brett's, OMG Commerce, для розміщення реклами Амазонка DSP для вашого бренду. При роботі з агентством, безумовно, вигода від обсягу. Всі клієнти в сукупності відповідають або перевищують обов'язкові рекламні витрати Амазонка, І агентство виступає посередником в організації кампаній для кожного клієнта.

У той час як агентство Бретта не встановлює конкретних мінімумів для кожного додаткового клієнта, все агентства встановлюють свої власні мінімуми на основі встановлених Amazon. Чи будуть введені мінімуми, залежить від філософії окремого агентства.

Ретаргетінг параметрів реклами на Amazon Ads

Бретт використовує приклад одного зі своїх клієнтів, компанії з виробництва кросівок, щоб показати, як рекламодавці можуть використовувати Амазонка DSP. Звичайне використання Амазонка DSP - це зібрати аудиторію людей, які відвідували певні списки продуктів на Амазонка, Але не купували. Потім його компанія буде використовувати дані Амазонка для показу реклами для цієї аудиторії, яка буде розміщуватися на Амазонка.com або інших сайтах.

більшість рекламодавців Амазонка запускають ретаргетінг оголошень, спрямованих на те, щоб змусити клієнтів повернутися в Амазонка і зробити покупку. Ось де реклама Амазонка найбільш ефективна.

Amazon продажу

Ретаргетінг лояльної аудиторії для рітейлерів Amazon Ads

Рекламодавці можуть використовувати дані Амазонка для формування аудиторії людей, які купували у них в минулому і, ймовірно, будуть купувати у них знову. Потім вони можуть проводити кампанії лояльності на основі останніх подій.

Для компанії, що займається кросівками, це може означати націленість на людей, які купили у них кросівки, але не купили сандалі або похідні черевики. Ми знаємо, що вони вже покупці. Вони вже знають марку і, сподіваюся, люблять і довіряють їй. Кампанії лояльності просто показують їм інший продукт, який вони можуть купити. Потім компанія може показувати рекламу в дусі «Ей, ти любив наші кросівки. Ось наша похідна взуття. Ви повинні розглянути це також. "

Потоки ретаргетінга можуть бути побудовані на основі людей, які переглядали продукт за останні 10 днів, 7 днів або навіть за останні 3 дні. Амазонка також пропонує 30-, 60- і 90-денну аудиторію в залежності від циклу покупки конкретного продукту. Ретаргетінг Амазонка Ads може навіть доходити до 365-денної аудиторії сезонних товарів. Як правило, чим свіжіша аудиторія, тим ефективніше буде кампанія. З досвіду Бретта, 60 або 90-денна аудиторія добре підходить для кампаній лояльності.

Ще один ефективний спосіб використовувати кампанії лояльності на Амазонка - рекламувати витратні матеріали, які регулярно викуповуються, наприклад, повітряні фільтри для будинку. Оскільки повітряні фільтри слід заміняти кожні 60 днів, ви можете орієнтуватися на 60-денну або 90-денну аудиторію, виключати свою 30-денну аудиторію і показувати рекламу, що нагадує людям про те, що прийшло час купувати нові повітряні фільтри. Ви можете показати їм продукт, який вони купили в минулому, і запропонувати їм купити його знову.

Читайте також:  Як видавці вирішують, на які книги робити ставку?

Ретаргетінг аудиторії конкурентів Amazon Ads

Ще один тип орієнтування, пропонований Амазонка, - це можливість націлюватися на ваших конкурентів. Ви можете створити аудиторію з людей, які перевіряли продукти ваших конкурентів на Амазонка, Але не купували.

Підключіть точні стандартні ідентифікаційні номери Амазонка (ASIN), які функціонують як SKU, до платформи Амазонка DSP, і або створіть список людей, які знаходяться на ринку для конкуруючого продукту, але ще не зробили покупку, або список з тих, хто придбав у конкурента в минулому і може бути знову на ринку. Тоді досягнете їх зі своїм продуктом.

Як ви можете собі уявити, у конкурента можуть бути мільйони ASIN або SKU, і розумний вибір потрібних продуктів може бути складним завданням. Амазонка пропонує кілька способів зробити це. По-перше, ви повинні додати свої ASIN в систему і дозволити Амазонка автоматично створювати цільову аудиторію на основі аналогічних або пов'язаних продуктів. Другий спосіб - підключити ASIN вашого головного конкурента, щоб зробити те ж саме.

Amazon Ads

У той час як таргетинг на аудиторію конкурентів не конвертує, а націлює аудиторію на ретаргетінг, він є потужним способом досягнення висококваліфікованих потенційних клієнтів і унікальний для Амазонка. У реклами Google і реклами Facebook є кілька обхідних способів націлювання на аудиторію конкурентів, але вони не настільки точні, як у Амазонка Оголошення.

Бретт зазначає, що його компанія використовувала аудиторію конкурентів Амазонка, Орієнтуючись на продавців іграшок у святкові дні, а також на товари для дому та постіль, і обидві кампанії були дуже хорошими.

Створіть аудиторію навколо продуктів, які схожі або хоча б в одному класі з тими, які ви рекламуєте. Якщо ви продаєте дорогий органічний корм для собак, немає сенсу робити ремаркетинг клієнтам брендів, що продають бренди зі знижкою або вигідні корми для собак. Вони не будуть вашими ідеальними покупцями. В цьому випадку вам слід орієнтувати свої оголошення на інші конкуруючі бренди натуральних кормів для собак, які схожі на ваші.

Орієнтація на аудиторію Amazon Ads на ринку

Амазонка пропонує ще один варіант «трохи вище воронки», який називається «аудиторія на ринку». Як випливає з назви, аудиторія на ринку охоплює тих, хто активно робить покупки за категоріями товарів. Амазонка розбиває їх на широкі, заздалегідь певні категорії. Щоб проілюструвати це, виробник іграшок може зібрати аудиторію людей, які купують розвиваючі іграшки для дітей у віці 10-12 років.

На Амазон стільки ж категорій на ринку, скільки категорій товарів. Це дуже докладно, і, можливо, є тисячі на вибір. У Амазонка є інструмент, який допоможе вам уточнити ваш список. Пошук «органічного корму для собак» поверне список пов'язаних категорій, які ви можете використовувати для аудиторії на ринку.

Таргетування реклами для аудиторії всередині ринку добре працює в періоди пікових покупок, таких як святкові покупки, прем'єр-день або інші сезонні заходи, наприклад, просування товарів на відкритому повітрі навесні. Як і інші рекламні оголошення Амазонка, Вони можуть з'являтися на Амазонка.com, на будь-якому належить Амазонка сайті, такому як IMDb.com або Twitch, або в будь-якому іншому місці на семи різних біржах відкритої реклами в Інтернеті.

Платна реклама в LinkedIn

Таргетування аудиторії на основі пошуку Amazon Ads

В Амазонка Ads з'явилася нова потужна опція таргетингу, заснована на тому, що люди насправді шукають на сайті. В даний час не так багато інформації про цю нову можливість таргетингу, так як Амазонка все ще знаходиться в процесі її запуску. Однак очікується, що він буде функціонувати аналогічно користувальницької цільової аудиторії Google, що складається з людей, які шукали певні речі в Google. Потім рекламодавці можуть націлити на них в Медійній мережі, на YouTube і т. Д.

Завдяки пошуковому таргетингу Amazon рекламодавці зможуть створювати аудиторію людей на основі того, що вони шукали в Amazon.

Кращі практики та ідеї з реклами Amazon Ads

Почніть з ретаргетінга

Якщо ви тільки починаєте роботу з рекламою Amazon, Бретт рекомендує почати з нижньої частини воронки з тестування ретаргетінга реклами та апеляцій. Переконайтеся, що це працює для вашого бренду, перш ніж йти в воронку з рекламою конкурентів і таргетингу на ринку.

Дозвольте даними інформувати ваші рішення і подивитися, що насправді конвертує. Тоді приймайте рішення відповідно.

Нові продукти і опції, що надходять в Amazon Ads

пошукУ певному сенсі Amazon більш просунутий, ніж інші платформи; зокрема, з орієнтуванням на конкурентів, який недоступний на інших платформах. Ще один унікальний рекламний продукт, який в даний час розробляє Amazon, називається відео в пошуку. Новий формат реклами доступний тільки в мобільному додатку Amazon і відображається в результатах пошуку товарів. Відео автоматично відтворюється як відео з Instagram в стрічці.

Є й інші способи, якими Amazon не так просунутий, як інші платформи. Якщо ви порівняєте пошукові пропозиції з Google, Amazon, можливо, не так просунуті. Amazon починає розширювати свої можливості в області штучного інтелекту і машинного навчання, Щоб пропонувати коригування ставок, але це не те, де знаходяться Google і Facebook, коли мова йде про налаштування цільової ціни за клік або окупності рекламних витрат.

Amazon зростає неймовірно швидко і набагато перевершує очікування. Він буде тільки продовжувати рости, і, як це відбувається, більше варіантів відкриються і стануть доступними для рекламодавців.

Зверніть увагу на те, що відбувається на платформі Amazon Ads. У найближчі роки це в якійсь мірі вплине на всіх маркетологів.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська