Безкоштовні ілюстрації: модна і художня графіка, що розповідає історії

Назад до Записи
Безкоштовні ілюстрації

Безкоштовні ілюстрації: модна і художня графіка, що розповідає історії

Нарешті, нова тенденція в графічному дизайні та ілюстрації для Інтернету - мистецтво зустрічає ілюстрації.

Люди люблять ілюстрації. Будь то дизайнер, розробник або звичайний користувач, намальовані від руки картинки завжди радують око . Вони привносять автентичність і індивідуальність в цифрові проекти, яким не вистачає тепла, яке можна знайти в реальному світі. Їх артистичний характер допомагає ефективно передати повідомлення і показати дух ідеї. Вони збагачують призначений для користувача досвід, не псуючи контент.

Шукаєте безкоштовні ілюстрації?

👉 Завантажити ілюстрації на Absurd.Design безкоштовно.

Эта коллекция содержит бесплатные иллюстрации, которые могут рассказать историю, и каждая история может быть создана вашим посетителем.

Більш того, є тенденція використовувати ілюстрації в сфері веб- і мобільного дизайну. Ми бачимо їх буквально всюди. Розглянемо ці видатні приклади з реального життя: Static Pages, Airtable і MailChimp.

конструктор шаблонів електронної пошти в інтернеті

З Postcards ви можете створювати і редагувати шаблони електронних листів онлайн без будь-яких навичок програмування! Включає більше 100 компонентів, які допоможуть вам створювати власні шаблони електронних листів швидше, ніж будь-коли раніше.

Ці ілюстрації для веб-сайтів досить умовні. Кожен має базову структуру з чистим дизайном і правильним розташуванням блоків. Остання являє собою навіть просту сторінку, схожу на пост, з тривіальним макетом.

Однак невеликі ілюстрації, які розкидані по всій сторінці для супроводу контенту, рятують становище. Вони не тільки додають естетики, а й підкреслюють важливість повідомлення. Незважаючи на те, що вони яскраві, вони не приголомшують читачів, тому що вони врівноважені величезною кількістю білого простору для ділової природи проекту і, звичайно ж, контенту.

Приклади художньої ілюстрації

статичні сторінки

статичні сторінки

Аеростат

Безкоштовні ілюстрації: модна і художня графіка, що розповідає історії

Mailchimp

Mailchimp

Мобільний дизайн наповнений прикладами використання ілюстрацій. Графічні ресурси - це не супутні, а невід'ємні елементи, без яких деякі додатки втомлять нас до смерті.

Розглянемо мобільні приклади Арнаса Йонікаса. В проекті передбачено стандартний процес адаптації, який вміло пояснюється набором описових ілюстрацій. Mi Smart Home від Стена Якусевич - ще один чудовий тому приклад. Ілюстрація наводиться в рух, щоб зробити речі більш захоплюючими і грайливими.

Мобільні приклади Арнаса Йонікаса

Мобільні приклади Арнаса Йонікаса

Розумний будинок Mi від Стена Якусевич

Розумний будинок Mi від Стена Якусевич

Ілюстрації відмінно справляються зі своїм завданням. Якщо ви хочете, щоб вони працювали в вашому наступному проекті, озбройтеся одним або двома творами мистецтва. Щоб допомогти, ми створили колекцію безкоштовних ресурсів, де ви можете отримати відмінні ілюстрації.

Ми розглянули різні типи і стилі, щоб ви могли знайти ідеальне поєднання для будь-якого задуманого вами проекту.

Безкоштовні набори художніх ілюстрацій

Безкоштовні сюрреалістичні ілюстрації і векторні зображення

Безкоштовні сюрреалістичні ілюстрації і векторні зображення

Не піддавайтеся сміливому назвою «Абсурдні ілюстрації», кожна частина тут приховує внутрішній зміст і важливі концепції, вміло взаємопов'язані, даючи глядачам їжу для роздумів.

Якщо ви хочете відірватися від натовпу, цей набір сюрреалістичних малюнків, безумовно, вам підійде.

іконки 8

іконки 8

Від сюрреалізму до реальності, якщо попередня колекція для вас занадто складна, і ваш внутрішній геній шукає спосіб бути ясним і прямим в чомусь, спробуйте ілюстрації, створені Ouch! Команда. Є безліч фантастичних малюнків, виконаних в різних стилях і розділених на підкатегорії. У галереї є що запропонувати кожному, від сучасного і художнього до дивного і пухнастого UX-мистецтва.

Інші безкоштовні ілюстрації

Хумааанс

Хумааанс

Цей фантастичний збірник векторних людей, подарований обдарованим Пабло Стенлі, дозволяє вам написати свою власну історію з провідним актором. Комбінуйте зачіски і одяг, щоб створювати унікальних персонажів. Більш того, Пабло також поділився кількома фоновими сценами, так що ви можете створити бездоганне твір мистецтва без особливого клопоту.

Галерея ілюстрацій від Manypixels

Галерея ілюстрацій від Manypixels

Команда Manypixels поділилася великою колекцією ілюстрацій, що зображують різні життєві ситуації. Змініть забарвлення, натиснувши на палітру кольорів в заголовку. Скачайте і використовуйте їх в будь-якому особистому або комерційний проект.

отрисовать

отрисовать

У той час як попередні ілюстрації монотонні, зведення Undraw включає барвисті малюнки. Ви також можете динамічно змінювати основний тон за допомогою генерації зображення на льоту. Є сотня крихітних творів мистецтва, що передають різні концепції.

асорті ілюстрацій

асорті ілюстрацій

Як ми всі знаємо, «зима більше не наближається. Він уже тут, і кінець близький ». Цей фантастичний набір, безсумнівно, сподобається кожному фанату «Ігри престолів». Команда Outlane також підготувала видатні пакети, присвячені різним сферам, включаючи робочі місця, хімію, різдвяні речі і т. Д

Екрани з ілюстраціями помилок

Екрани з ілюстраціями помилок

За цим чудовим набором ілюстрованих мобільних екранів варто Teks Mobile. Вони були розроблені для того, щоб сторінки з помилками виглядали дружелюбно і грайливо, тим самим зберігаючи інтерес аудиторії навіть в незручних ситуаціях. Кожен з них призначений для повідомлення про проблеми, такий як збій з'єднання або непрацююча посилання. Без сумніву, ви знайдете щось особливе для свого наступного проекту.

Безкоштовні ілюстрації від Streamline Icons

Безкоштовні ілюстрації від Streamline icons

Streamline славиться якісними іконками; не дивно, що їх набір ілюстрацій може похвалитися деталізованої ідеальної реалізацією. П'ятдесят крихітних малюнків, ефективно охоплюють різні повсякденні ситуації, доступні в трьох стилях (різнокольоровий, двоколірний і лінійний) і в безлічі форматів, від PNG до PDF.

Набір річної графіки

Набір річної графіки

Хелтер Скелтер розробив набір «Літня графіка», щоб передати позитивну атмосферу пляжного життя. Є 20 яскравих акварельних ілюстрацій і сім прекрасних фонів для створення фантастичних літніх сцен.

Новорічні ілюстрації Вікторія Семенова

Новорічні ілюстрації Вікторія Семенова

Вікторія Семенова створила гарний набір новорічних ілюстрацій. У нього всього чотири малюнки, але вони воістину святкові та унікальні. Кожен доступний у форматі AI і PSD.

Безкоштовні ілюстрації ЛГБТ

Безкоштовні ілюстрації ЛГБТ

Це ще один пакет, створений Streamline. Цей дотримується теми. ЛГБТ лежить в основі цього проекту, який включає 240 невеликих, яскравих і якісних ілюстрацій. Вони ідеально підходять для пропаганди гендерної та сексуального різноманітності.

Художні ілюстрації Designmodo Market

Невгамовний Ілюстрації,

Невгамовний Ілюстрації,

У наборі, створеному командою Craftwork Design, вас чекають двадцять вишукано вишуканих ілюстрацій. Кожен був створений з урахуванням інформаційних технологій. І кожен з них - ідеальний кандидат для зображення або підтримки різних тривіальних ситуацій, властивих концепціям Startup. Якщо вам потрібно створити проект електронної комерції або повідомити користувачеві, що щось йде не так, в пакеті є все.

Цукерки Ілюстрації,

Цукерки Ілюстрації,

Цей набір милих ілюстрацій викликає позитивні емоції і з самого початку піднімає настрій в будь-якому проекті. Як і попередній набір, він також відповідає потребам дизайнерів, що створюють веб-додатки. Тут кожне зображення може бути адаптоване для відображення основних концепцій, таких як підписка або вихід із системи. Усередині ви знайдете 20 виняткових і трохи веселих творів мистецтва, які стануть рушійною силою вашого наступного проекту.

Хоча пакети, створені окремими художниками або командами, безсумнівно, хороші, є й інші місця, де ви можете знайти високоякісні ілюстрації в різних категоріях.

Висновок

Ілюстрації встановлюють особливий спосіб спілкування з аудиторією, що виходить за рамки простого розповіді історії. Вони задають тон і роблять роботу з користувачем приємною. Вони надають цифровим проектам індивідуальність і характер. І вони відмінно працюють в різних середовищах, виступаючи в якості надійного інструменту, який може врятувати вас, коли вам це потрібно.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

Читайте також:  Тенденції веб-дизайну

(050) 462-02-45

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська