Будьте самі собою

Назад до Записи
Будьте самі собою

Будьте самі собою

Будьте собою, тому що всі інші вже зайняті ».

Ми поставили запитання Крісу Дакеру:

Яке одну дію, рішення або вибір зробили найбільший вплив на зростання вашого особистого бренду?

Він відповів чудовою цитатою про унікальність:

Воістину, я. Усе час. Коли я починав вести блог, я ховався за іншим доменним ім'ям «бренду»І завжди відчував, що повинен стежити за собою, з точки зору того, що я говорю, як я це говорю і т. Д. Як людина, у якого багато корпоративних клієнтів Як і дивовижне онлайн-плем'я, я турбувався про те, що подумають мої клієнти.

У той момент, коли я переключився на ведення блогу на chrisducker.com , Я пообіцяв собі, що буду все час «Справжнім» Крісом. Це дозволило мені набагато більше резонувати з моїми послідовниками і відкрило двері для більшої кількості можливостей, ніж я можу потрясти!

Мені подобається бути собою. Крім того, я єдиний Кріс Дакер, який робить мене, мої думки, мою індивідуальність і мій стиль 100% оригінальними.

Подумайте про великих людей, якими ви захоплюєтеся - лідери бізнесу, Батьки, родина, друзі й усі люди у вашому житті, які зробили щось гідне похвали. Цілком ймовірно, кожен з цих людей пішов своїм шляхом. Вони зробили висновки з тих, що були раніше, але вони впровадили нововведення на цих уроках, щоб створювати речі краще.

Все керівництво, яке ви читали, присвячене створенню вашого особистого бренду. Мова не йде про копіювання чужого бренду. У цьому керівництві багато відкриттів. Вам доручено пройти вправи, які дозволять вам зрозуміти, чим ви захоплені і що зробить вас щасливими в житті, якщо ви відкине на 50 років пізніше, щоб задуматися.

У цьому останньому розділі ми збираємося дати вам ще кілька вказівок про те, як бути унікальним. Це найважливіший момент з усього цього керівництва. Світові потрібно більше людей, які не залежать. Потрібні люди, охочі пробувати нові речі і знаходити нові способи зробити життя більш успішною і більш приємною для більшої кількості людей.

Так що дотримуйтесь цих останніх кроків і почніть свою подорож, щоб дізнатися, хто ви є і яке ваше бачення майбутнього.

Чому необхідно виділятися з натовпу

Ми задали Льюїсу Хоуса це питання:

Якби ви сьогодні створювали свою присутність в Інтернеті з нуля, які 3 речі ви б хотіли забезпечити, щоб забезпечити максимальну рентабельність інвестицій в ваше час і гроші?

Його відповідь включав пункт про унікальність і створенні чогось унікального:

Створення чогось унікального: це може бути книга, подкаст, Програмне забезпечення або навіть кумедна новинна розсилка. Створіть що-небудь, засноване на певній темі / ніші, і рекламуйте себе всюди, як шлях до цієї ніші. Людей хвилює те, що вони застрягли в одній темі, але це кращий спосіб швидко дізнатися, щоб потім можна було говорити про що завгодно, коли люди будуть стежити за тобою і слухати тебе.

Деяких з нас все життя змушували мовчати і йти на другий план. На задньому плані безпечно. Коли ви на задньому плані, мало що може вам нашкодити, але якщо ви провели якесь час у фоновому режимі, ви помітили, що ви теж не зможете багато чого досягти.

Людей приваблює унікальність. Окремі особи, компанії та організації, Які дотримуються унікальності, можуть зробити себе більш привабливими, виділяючись із натовпу.

Наприклад, ви повинні піти в теплицю, щоб забрати квіти для свого кухонного столу, які ви хочете подарувати комусь, про кого ви дбаєте; Ви йдете в теплиці, і все, що у них є, це червоні троянди. Наскільки ви можете судити, немає ніякої різниці між квітами, тому ви йдете з найближчої до вас зв'язкою і виходите за двері.

Якщо ви звикнете бути червоними трояндами серед інших червоних троянд, ви дасте собі більше конкуренції, ніж необхідно. Червоні троянди - прекрасні квіти. Будь-яка зв'язка була б хорошим вибором, по крайней мере, на поверхні, але людина, яка збирає квіти, не може зрозуміти різницю.

Тепер ви йдете в іншу оранжерею і знову бачите букет червоних троянд. Але на цей раз ви помічаєте красивий букет жовтих троянд. Ви відразу йдете і відчуваєте запах. Ви захоплюєтеся їхньою красою і змушені вибирати їх.

Бути іншим дає вам перевагу перед конкурентами. У прикладі з трояндою немає нічого особливого між червоною трояндою і жовтою трояндою. Вони обидві троянди, але одного простого відмінності, такого як колір, Може бути досить, щоб спокусити кого-то помітити вас.

Якщо ви хочете досягти успіху, Виконавши кроки в кожній з глав цього керівництва, вам необхідно з'ясувати, що робить вас «жовтим». Бути іншим дає вам перевагу. У цьому світі мільярди людей борються за однакові робочі місця, однакових клієнтів і однакові рекламні акції.

Ваш ключ до перемоги в вашому житті - з'ясувати, що відрізняє вас від інших, навчитися сприймати цю унікальність і використовувати її, щоб змусити людей звернути увагу і вибрати вас серед усіх інших.

Ось три коротких кроку, щоб зрозуміти, що робить вас унікальним.

Крок перший Перерахуйте свої примхи, пристрасті і історію

Ми поставили це питання Янику Сильверу, засновнику Maverick1000 і автору « 34 Правил для підприємців Maverick » :

Яке одну дію, рішення або вибір зробили найбільший вплив на зростання вашого особистого бренду?

Він відповів:

Я зрозумів, що люди хочуть спілкуватися з людьми. Це означає бути «реальним». Занадто легко позитивно вплинути на все, але це не є автентичним або якщо справжнім. Я поділяю хороше, погане і іноді «потворне». Наприклад, сер Річард Бренсон - один з моїх найбільших ділових героїв. Мені неймовірно пощастило провести більше 6 тижнів з ним і групою Maverick entreprenurs, яку я приймаю на його приватному острові. З цих екскурсій я поділюся деякими історіями та ідеями в своєму блозі. Тепер на іншій стороні монети я також розповім про те, як я провалився на горищі. (Так, я поняття не мав, що повинен був ходити тільки по суглобах.)

У більшості людей є унікальні примхи, пристрасті і навіть історія, Яка відрізняє їх. Створіть список всіх речей, які можуть зробити вас унікальним. Це може бути крива посмішка або певна хвиля в вашому волоссі. У вас може бути неймовірний талант до свисту, або ви можете бути тузом в боулінгу. Ваша історія може включати в себе роботу на фермі бабусі і дідусі щоліта або участь в безлічі плавальних заходів в школі і навіть в ваші поточні роки.

Ця вправа для мозкового штурму, так що пройдіть і перерахуйте все про себе, що дивно і відрізняється. Також перерахуйте свої захоплення, речі, які вас хвилюють найбільше на світі.

Крок другий Пріоритет вашого унікального списку

Потім, можна звернутися до списку, який ви створили, і розставте пріоритети. Перерахуйте речі, які вас найбільше хвилюють, або речі, які, на вашу думку, відокремлюють вашу від інших. У всіх нас є унікальні речі, які можуть бути не такими вже унікальними, коли ми думаємо про це.

Пам'ятайте, що ви намагаєтеся відокремити себе від інших людей, що борються за те ж саме в житті. Якщо у вас є щось неймовірно інше, ви захочете використовувати це в своїх інтересах.

Читайте також:  Ніші для Вашого онлайн-бізнесу

Крок третій Змішайте свої унікальні риси з вашими особистими цілями бренду

Як тільки у вас є список пріоритетів, ви можете почати використовувати свої самі унікальні риси в ваших особистих цілей бренду. По суті, ви додаєте свою унікальність свого бачення майбутнього.

Наприклад, якщо ви приватний пілот, який любить літати на літаках у вільний час, Це, ймовірно, те, що ви збираєтеся робити на протязі всього свого життя. Ви віддані цьому, тому що отримуєте від цього величезне задоволення. Ви можете внести це у ваші особисті цілі бренду різними способами. Ви можете почати колонку в своєму блозі, де ви поділіться історіями про ваш досвід польоту. Ви можете почати бізнес, Пов'язаний з авіацією. Ви могли б навіть зробити свою любов до авіації тим, що люди бачать, зустрічаючи вас. Ви можете носити маленьку шпильку для літака на своїй сорочці, куди б ви не пішли.

Ці речі - все початок розмови. Вони збираються разом, щоб побудувати свою історію, і історії запам'ятовуються. Коли ви йдете на це співбесіду або збори з продажу, ви змагаєтеся з багатьма іншими, але людина, з яким ви зустрічаєтеся, може пам'ятати: «Кандидат з чудовими літаючими історіями»

Це може означати різницю між отриманням нової роботи або застреванием в старій. Це може означати різницю між величезним зростанням продажів або стагнацією продажів.

Як розробити свою особисту історію, яка відділяє вас
від інших

це інша бізнес-поговорка, і коли справа доходить до досягнення успіху в житті, ви завжди продаєте. Ви продаєте себе роботодавцю. Ви продаєте товари споживачам. Якщо ви зможете відточити свою особисту історію, вам буде набагато легше і успішніше досягати успіху у всіх аспектах життя.

Ви вже почали створювати свою історію з попереднього кроку. Тепер все зводиться до відточування історії, В якій детально розповідається про те, хто ви є. Це дозволяє людям дізнатися вас, а коли люди дізнаються вас, вони довіряють вам і купують те, що ви продаєте.

Крок перший Чому ти тут?

Арнольд Палмер - один з найуспішніших людей, коли справа доходить до особистих брендів. Він відомий у всьому світі за його імідж. Очевидно, що основною частиною його бренду є його здатність грати в гольф, але з тих пір, як він вперше почав будувати свій бренд, Він використовував історію своєї сім'ї і те, звідки він прийшов.

Палмер був сином фермера і зберігача поля для гольфу. Він рано прийшов з мізерних коштів, і деякі люди могли б уникати ділитися цим аспектом свого життя з іншими, але Палмер прийняв його, і люди були залучені до нього і його історії.

Запишіть, звідки ви прийшли. Пишаєтеся тим, що ви пережили, і особливо тим, що ви подолали. Люди чіпляються за ці історії, І вони відчувають, що вони дійсно знають вас після того, як ви поділіться інформацією про ваше минуле і історії.

Крок другий Яке ваше бачення?

Далі люди хочуть знати, куди ти йдеш. Ми цікаві види в тому сенсі, що ми завжди хочемо знати, що буде далі. Ми завжди з нетерпінням чекаємо, і ви можете врахувати це цікавість, розказавши людям про своє бачення майбутнього, включаючи власне майбутнє.

Звичайне питання на співбесідах: «Де ви бачите себе через п'ять років?»

Ви повинні бути в змозі відповісти на це питання, і дивно, мало хто може. Ми думаємо наперед, але насправді ми не вигострюємо своє бачення. Ви можете отримати перевагу, використовуючи своє бачення в своїх інтересах.

Крок третій Практикуйте розповідати свою історію і писати свою історію

Ви працювали над своїм баченням протягом усього цього керівництва. Тепер ваше завдання - розповісти про своє бачення іншим. Спробуйте це зі своїми друзями та родиною. Розкажи їм свої плани на життя. Виміряти їх реакцію. Якщо вони задають питання, це добре. Якщо ви бачите іскорку інтересу в їх очах, значить, ви робите гарну роботу.

Ваша історія відрізнить вас від конкурентів. Почніть практикувати свою історію зараз, і вона буде добре служити вам протягом усього вашого кар'єри.

Як створити персональний ліфт, який перемагає
людей, яких ви зустрічаєте

Висота підйому - це коли ви робите крок комусь протягом часу, необхідного для їзди на ліфті. Вони поруч з вашою поїздкою в машині, і у вас є тільки близько 30 секунд, щоб зробити ваше діло. Коли справа доходить до вашого особистого бренду, Важливо мати можливість розповісти свою історію і висловити свою цінність за час, Необхідне для їзди на ліфті.

Протягом усієї вашому професійному житті вам будуть надаватися можливості зустрічатися з людьми. Ви можете навіть зустріти їх в офісі на ліфті. Це можливість представити себе та зацікавити їх тим, що ви робите. Вони можуть найняти вас. Вони можуть співпрацювати з вами. Вони можуть бути заінтриговані до такої міри, що розповідають колезі про вас.

Ось як ви можете перетворити свою історію і ціннісне твердження в ліфт.

Крок перший: що ви робите для людей

Людина, якого ви зустрічаєте, часто запитує ваше ім'я і питає, що ви робите.

Вкажіть, що ви робите з точки зору того, наскільки це корисно для вашої цільової аудиторії. Ви хочете, щоб людина, якій ви висловлюєте свою думку, бачив цінність того, що ви можете їм запропонувати.

У водопровідника було б кілька потенційних заяв для цього відкриття: я вирішую проблеми з сантехнікою і допомагаю людям виходити з брудних ситуацій.

Або: я допомагаю людям вибрати нові сантехнічні пристосування і професійно всі встановити.

Крок другий - підтвердження вашої цінності

Доказ може дійсно встановити ваш крок ліфта окремо. Наведіть один або два приклади виконану вами роботи, які були дійсно успішними, і пам'ятайте про те, що ви готові використовувати ваші можливості для підйому.

Ви могли б розповісти про недавній проект, над яким ви працювали, і про те, як він збільшив прибуток для вашого роботодавця, або про те, як ваша нещодавня робота зробила ваших клієнтів чудово виглядають перед їхньою родиною і друзями.

Що стосується водопровідника, він або вона могли б сказати:
недавно наш клієнт недавно розмістив свою кухню в розділі місцевої газети «Best Of» для статті про ремоделировании.

Крок третій закінчується закликом до дії

Нарешті, завершите кожен розмова закликом до дії. Ви можете просто передати людині свою візитну картку і попросити його зв'язатися з вами, якщо їм коли-небудь знадобиться робота або хтось, кому може знадобитися робота.

Іноді різниця між тим, щоб змусити людей діяти, і ніколи більше не чути від них, полягає просто в тому, щоб змусити їх діяти.

Як створювати презентації для розповіді своєї історії

Ваш місцевий університет і професійні групи зазвичай шукають доповідачів. Вони хочуть, щоб професіонали приходили і говорили зі студентами та іншими фахівцями в співтоваристві про досвід робочої сили. Студенти шукають приклади того, як вони можуть взяти в професійному світі, і зазвичай є розчаровані професіонали, які шукають способи поліпшити їх становище в житті.

Читайте також:  Рекламні брошури. Розвивайте свій бізнес.

Ви можете використовувати ці виступи як можливості для розвитку вашого бренду перед вашою цільовою аудиторією. Доповідачі на цих заходах знайомляться не тільки зі студентами та іншими фахівцями, а й з професорами і власниками бізнесу.

На цих заходах вас зазвичай просять принести презентацію слайд-колоди, яку ви можете використовувати для обговорення. Правильна настройка цієї презентації може виділити вас серед інших доповідачів і доповідачів і залучити до вашої цільової аудиторії.

Крок перший Вирішити загальну проблему Акції аудиторії

Почніть свою презентацію з розгляду загальної проблеми, з якою стикається кожна людина в аудиторії. Якщо ви говорите зі студентами, ви почнете з розмови про боротьбу за отримання першої роботи після закінчення коледжу. Якби ви розмовляли з групою розчарованих професіоналів, ви б торкнулися це розчарування, Вказавши, скільки людей розчаровані своєю роботою, але не знають, з чого почати отримувати щось краще.

Звертаючись до загальної проблеми, ви говорите правильно кожній людині в аудиторії і залучаєте його увагу. Вони бачать потенційну вигоду для них і звернуть увагу.

Крок другий Поділіться своєю історією боротьби

Потім перейдіть до своєї історії боротьби. Ви повинні довести свій авторитет і заробити відсотки. Ваша історія виконує обидва з них. Ви вже працювали над своєю історією протягом всієї цієї глави. Для кожної презентації допрацьовуйте свою історію, щоб деталі були зосереджені на темі обговорення.

Ваша історія може не відображати аудиторію аудиторії, але історії дають людям можливість зрозуміти тему, і вони можуть внести свій власний досвід і ситуації в історію і побачити, якими можуть бути рішення, слухаючи вас.

Крок третій Поділіться своєю історією успіху

Почніть з того, що поділіться своєю історією успіху - я був випускником, який всього кілька років тому намагався знайти підходящу роботу ... - а потім перейдіть до вашої історії успіху. Поговоріть про кроки, які ви зробили, щоб взяти під контроль або своє життя для досягнення своїх цілей.

Крок четвертий. Надайте дії для аудиторії.

Далі дайте дії аудиторії. Ви можете говорити про це протягом всього свого історії і презентації, а потім, коли ви закінчите з презентацією, перерахуйте дії, які повинна зробити аудиторія, щоб йти шляхом, аналогічного вашому. Люди люблять дієві презентації, і ці кроки зроблять вас відмінними від інших ораторів. Ви хочете бути таким, що запам'ятовується і відрізнятися від інших.

Крок п'ятий закінчується закликом до дії

Нарешті, закінчіть закликом до дії. Завжди залишайте щось в цьому для вас в кінці. Поділіться своєю контактною інформацією та попросіть людей зв'язатися з вами, якщо у них є питання. Члени аудиторії можуть зв'язатися з вами, щоб відповісти на кілька додаткових питань, або хтось із аудиторії може запитати вас про вакансії, яку вони мають.

Як отримати можливість говорити

Розмова була важливий для людей, які вирощують особисті бренди, Включаючи Кріса Дакера . Ми задали Крісу наступне питання:

Якби ви сьогодні створювали свою присутність в Інтернеті з нуля, які 3 речі ви б хотіли забезпечити, щоб забезпечити максимальну рентабельність інвестицій в ваше час і гроші?

Його відповідь включав пункт про можливість говорити:

Я почав дивитися на події та зустрічі, де я міг говорити. Розмова дозволяє вам спілкуватися з людьми набагато більш різноманітним способом, ніж, наприклад, в блогах і подкастинг. Надавати тонни цінності особисто, а потім можливість говорити зі своєю аудиторією відразу після того, як ви йдете зі сцени, не тільки дуже приємно, але і є величезним кроком вперед у створенні тих відносин P2P (люди до людей), які означають найбільше в побудові бренду , Я вірю. Крім того, виступ перед натовпом миттєво ставить вас в лідери, Тому люди завжди там, щоб побачити вас.

Джеймс Шрамко також мав корисну інформацію про те, як знайти можливості для розмови. Ми запитали його:

Яке одну дію, рішення або вибір зробили найбільший вплив на зростання вашого особистого бренду?

Його відповідь:

Подорож на більші ринки (США з Австралії) для розширення моєї мережі. Це призвело до подання і виступу зі сцени на великих заходах.

Як згадувалося вище, кращими місцями для пошуку можливостей для виступів є місцеві університети та професійні групи. У вашому місті, швидше за все, є торгова палата. Зв'яжіться з ними і запитайте, чи є у них будь-які програми, куди можуть прийти місцеві професіонали і поділитися своєю історією.

Зробіть те ж саме з університетами. Зв'язок з приймальними комісіями і запитайте, чи є які-небудь класи або групи в університетському містечку, які хотіли б почути від професіонала у вашій галузі.

Ці можливості виступають за створення вашої колекції облікових даних, і вони також ставлять вас перед вашою цільовою аудиторією. Ви навіть можете отримати визнання місцевої преси, ще більше розширивши охоплення.

Роботодавці, клієнти і т. Д. Завжди шукають соціальних доказів, а можливість виступати в офіційних організаціях, таких як університети і професійні організації, Є доказом того, що ви є експертом у своїй галузі.

Льюїс Хоус також вірить у здатність говорити. Ми запитали його:

Яке одну дію, рішення або вибір зробили найбільший вплив на зростання вашого особистого бренду?

Його відповідь була:

Спілкування з впливовими особами на ключових заходах, на яких вони виступають і беруть участь.

Будьте самі собою, тому що все інше прийнято

Бути іншим може також включати в себе те, що інші не роблять. Наприклад, ми задали Гаганов Біяні наступне питання:

Яке одну дію, рішення або вибір зробили найбільший вплив на зростання вашого особистого бренду?

Його відповідь була:

запуск Growth Hackers конференції були самим цінні діями, які допомогли створити свою особисту бренд. початок конференції дозволило мені поспілкуватися і поговорити з рядом неймовірно талановитих маркетологів. Ви можете зробити це, тільки якщо ви вже заслуговуєте довіри, тому насправді хитрість в створенні особистого бренду полягає в тому, щоб спочатку мати послужний список. Після цього запуск заходів і конференцій - відмінний наступний крок.

У цьому керівництві ми даємо вам інструменти, необхідні для створення вашого особистого бренду.

Ви можете черпати натхнення у інших, але завжди продовжуйте думати про створення свого бренду. Можливості прийдуть до вас, якщо ви виділитеся з натовпу. Ніхто не збирається наймати вас на роботу, вибирати вашу компанію в якості постачальника або інвестувати в ваш бізнес, Якщо вони не розуміють, чому ви відрізняєтеся.

Використовуйте елементи цієї глави і раніше в керівництві, щоб допомогти вам створити свій особистий бренд. Тоді прийми те, що робить тебе унікальним. Ухвалення вашої унікальності і захопленість нею робить вас привабливим для людей. Це змушує вас здаватися більш цінним, ніж інші, які не володіють своїми унікальними якостями.

Будьте собою і будьте впевнені в спілкуванні з людьми. Одне це може привести до дивних можливостям як у вашій професійній, так і в особистому житті.

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська