Чим менше ви знаєте, тим більше грошей ви заробите

Назад до Записи
Чим менше ви знаєте, тим більше грошей ви заробите

Чим менше ви знаєте, тим більше грошей ви заробите

Чим менше ви знаєте, тим більше грошей ви заробите. Ви починаючий підприємець? Ви намагаєтеся дізнатися, що вам потрібно зробити, щоб зробити це в цьому світі? Якщо так, добре!

Хоча ви збираєтеся возитися і робити багато помилок, ось чому ви заробите більше грошей, ніж ці всезнайки:

Ви готові слухати

Якщо ви розгублені і розгублені, що ви робите в першу чергу? Ви, ймовірно, виходьте туди і шукайте допомогу.

Будь то дослідження в Інтернеті, відправка електронного листа іншому підприємцю або телефонний дзвінок другу, ви знайдете спосіб отримати допомогу.

Як тільки ви отримаєте деяку допомогу, ви будете слухати і намагатися діяти за порадою, який був вам дано.

З іншого боку, всезнайки мають тенденцію не просити про допомогу, і якщо хтось намагається з усіх сил допомогти їм, вони зазвичай ігнорують рада. Або, що ще гірше, вони будуть продовжувати запитувати у вас ради, але вони ніколи не будуть діяти відповідно до цього.

І якщо ви коли-небудь дійдете до точки, коли ваші клієнти почнуть давати вам відгуки, Ви будете слухати.

ти наївний

Я не хочу, щоб ви помилилися, але ви як дитина. Ви вступаєте в абсолютно нову сферу, і вам ще є чому повчитися.

Погана частина наївності полягає в тому, що ви будете робити багато помилок. Хороша сторона наївності, однак, в тому, що ви захочете спробувати майже все, навіть якщо ця «річ» - дурна ідея.

Але те, що ви, ймовірно, не знаєте, так це те, що ваш бізнес, Ймовірно, буде отримувати більшу частину доходів від цієї дурної ідеї, яка, як ви ніколи не думали, спрацює.

З іншого боку, всезнайки не настільки гнучкі, коли справа стосується їх бізнес-моделей, що означає, що вони будуть повільно адаптуватися.

Читайте також:  Характеристики маніпулятивних людей і як з ними боротися?

Ти не перфекціоніст

Справа не в тому, що тобі не подобається, коли все ідеально. Ви просто не знаєте, що таке ідеально . Через це ви будете рухатися набагато швидше, ніж всезнайки, які намагаються вдосконалити свої продукти або послуги.

Коли ви спробуєте створити ідеальний бізнес, Ви скоро зрозумієте, що це ніколи не кінчається. Ви завжди знайдете щось не так, і вам знадобиться вічність, щоб запустити свою компанію. І якщо ви коли-небудь дійдете до моменту фактичного створення вашої компанії, ви скоро дізнаєтеся, що клієнтам не подобається ваш «ідеальний» бізнес. Але до цього моменту ви вже витратили багато часу і грошей, тому ви не зможете налагодити свій бізнес так, щоб він відповідав очікуванням клієнтів.

Спритність - це те, чого у вас немає в цьому всезнайку, а це значить, що ви не повинні стикатися з проблемою, яку я описав вище.

Ти не впевнений

Що відбувається, коли ви очікуєте, що щось принесе вам купу грошей? Ви схильні заробляти гроші. І коли ви не очікуєте, що щось принесе вам багато грошей, що станеться? Ви робите купу грошей.

Оскільки ви не впевнені, ви не будете очікувати, що ваш бізнес зробить вас брудними. Звичайно, це не означає, що ти неминуче станеш багатим. Це просто означає, що ви будете працювати старанніше, щоб спробувати розібратися. А коли ви працюєте старанніше, зазвичай відбуваються хороші речі. Вони просто займають час.

Всезнайки схильні до надмірної впевненості, що знижує їхні шанси на успіх. Зазвичай це те, що прямо перед їх носом, призводить до краху їх бізнесу.

Ти голодний

Ні, я не маю на увазі, що ви хочете піти в Макдональдс і набити собі кілька Біг Маків. Я маю на увазі, що ви дійсно хочете досягти успіху. У вас є цей вогонь в ваших очах. Це не тому, що ти цього хочеш. Це тому, що ви збанкрутували і у вас немає вибору, окрім як знайти спосіб заробити трохи грошей, щоб ви могли покласти трохи їжі на стіл.

Читайте також:  Чотири бренду з дивно смішним тоном голосу

Якщо ви всезнайка, ви, ймовірно, дійсно добре попрацювали над тим, щоб покласти достатньо грошей в свою кишеню, що означає, що ви фінансово стійкі. І якщо ваш бізнес провалиться, ви не будете жити на вулиці. Отже, у вас немає цього прагнення бути голодним.

Висновок

Я знаю, ви, ймовірно, задається питанням, чому досвідчені підприємці, такі як Еван Вільямс або Елон Маск, продовжують заробляти купу грошей.

Барабанний дріб, будь ласка ... Це тому, що підприємці, як вони, не всезнайка. Вони просто досвідчені. Досвідчені підприємці знають, що їм ще є чому повчитися, і розуміють, що вони не майстри на всі руки.

Хоча існує велика різниця між досвідом і всезнайства, це тонка грань. Просто переконайтеся, що ви залишаєтеся на стороні досвіду. Найголовніше, залишайся скромним, щоб не помилитися.

 

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська