Що робить значущою культура компанії?

Назад до Записи
корпоративна культура

Що робить значущою культура компанії?

Культура компанії може означати щось інше для кожного, в залежності від того, з якою компанією ви розмовляєте. У зв'язку з тим, що деякі з провідних світових компаній стали лідерами, було набагато більше дискусій про те, що саме являє собою корпоративна культура і яка її цінність.

Ми збираємося глянути на деякі з найбільш значущих підходів до культури компанії - крім холодильника з пивом і столом для пінг-понгу - і поділимося деякими міркуваннями про те, що культура підприємства означає для нас на 99designs.

ізометрична ілюстрація корпоративної культури з командами, які працюють разом в офісі
У кожної організації є своя корпоративна культура. Це відбивається в тому, як люди в організації працюють разом і відносяться один до одного. Ілюстрація Андреса.

Культура компанії набагато більше, ніж пільги, хоча, звичайно, приємно їсти обіди. Якщо ми заглибимося в те, що насправді означає культура на робочому місці і як її можна розвивати, нам потрібно поговорити про стилі і тоні спілкування, Довірі, відповідальності, вразливості. Тоді ці матеріальні пільги є видимим продовженням цього - хоча, звичайно, пільги втрачають свою цінність без глибшої культури позаду них.

Чому послуги «купуй зараз, плати потім» стрімко розвиваються в електронній комерції

Чому культура компанії має значення?
-

Культура вашої компанії має значення, тому що, встановлюючи свої цінності і місію, ви привернете потрібних людей, які будуть відповідати тому, чого ви хочете досягти.

У цій статті, в якій йдеться про те, що корпоративну культуру слід розглядати як продукт, Емма Бруднер, директор з управління персоналом програми управління поїздками Lola.com, каже: «Коли культура не визначена, і ви покладаєтеся на асортимент пільг, щоб заповнити розрив, ви завжди повинні йти в ногу з тим, що пропонують ваші конкуренти ». Бруднер продовжує, що продукт, який спирається на «безглузді навороти», не буде тривати довго на ринку, і те ж саме може застосовувати до культури вашої компанії.

Коли ви покладаєтеся на асортимент пільг, щоб заповнити пробіл, ви завжди повинні йти в ногу з тим, що пропонують ваші конкуренти.

- Емма Бруднер, директор по персоналу Lola.com

Якщо ви цінуєте пошук відповідних людей для роботи у вашій команді, культура вашої компанії - це те, що допоможе вам виділитися в море компаній, що пропонують ті ж старі пільги. Бруднер також підкреслює, що культура компанії може допомогти з внутрішніми процесами, визначити такі речі, як методи управління або навчання і розвиток співробітників.

Ілюстрація трьох усміхнених жінок, що працюють разом

«Сполучень немає», - говорить генеральний директор BambooHR Бен Петерсон в цьому цікавому відео про культуру компанії. BambooHR надає людське програмне забезпечення як послугу.

«Культура компанії, в кінцевому рахунку, полягає в тому, як ми ставимося один до одного. Як люди в організації взаємодіють один з одним і працюють разом », - пояснює Петерсон.

Якщо вам цікаво, як створити корпоративну культуру, у Петерсона є наступні поради:

 • Визначте свою місію (... крім заробляння грошей)
 • Визначте своє бачення : Чого ви хочете досягти в довгостроковій перспективі?
 • І визначите свої цінності : Які ваші основні переконання щодо того, як люди повинні діяти і до них відносяться?

«Коли ви концентруєте свої культурні зусилля на людях і на те, як з ними поводитися, все інше стає на свої місця - це те, що роблять кращі компанії», - говорить Петерсон.

Коли ви зосереджує свої культурні зусилля на людях і на те, як з ними поводитися, все інше стає на свої місця.

- Бен Петерсон, генеральний директор BambooHR

Культура вашої компанії може відбуватися, коли ніхто не дивиться
-

У кожної компанії, якою б маленькою вона не була, є культура - незалежно від того, активно ви намагаєтеся її сформувати чи ні.

Бен Горовіц, технологічний підприємець і автор нової книги, спрямованої на навчання керівників по корпоративній культурі «Що ти робиш, той, хто ти є», цікавий погляд на корпоративну культуру. Горовіц вважає, що місія вашої компанії - це не культура вашої компанії, а ваша культура полягає в тому, щоб активно встановлювати позитивні орієнтири, а не дозволяти речам ковзати.

Якщо ви бачите щось поза культурою і ігноруєте це, ви створили нову культуру.
- Бен Горовіц

Горовіц дотримується філософського підходу до корпоративної культури, пропонуючи наступне: в уривку зі своєї нової книги він пояснює: «Ваша культура - це те, як ваша компанія приймає рішення, коли вас немає поруч. Це набір припущень, які ваші співробітники використовують для вирішення проблем, з якими вони стикаються щодня. Це те, як вони поводяться, коли ніхто не дивиться. Якщо ви методично не встановлює свою культуру, то дві третини її виявляться випадковими, а решта буде помилкою, - продовжує він, - якщо ви бачите щось некультурне і ігноруєте це, ви створив нову культуру ».

Читайте також:  Поліграфія для виставки. Сім кроків до успіху

Який підходимо до корпоративної культури?
-

У будь-якої перспективної компанії керівний принцип полягає в тому, щоб створити спільне і повноцінне робоче місце, і загальні цінності:

 • Ми віримо, що люди повинні бути на першому місці.
 • Ми вважаємо, що дизайн не має кордонів.
 • Ми віримо в людей, які допомагають людям створити свій власний успіх.
 • Ми вважаємо, що подорож має бути веселим.

Наші цінності впливають на все, від того, як ми ставимося один до одного до цілей, які ми ставимо, і на людей, яких ми наймаємо.

Ось Катрін Дюрінг, керуючий директор 99designs Berlin, про важливість однієї з наших основних цінностей - ставити людей на перше місце: «Люди завжди були в центрі нашого бізнесу - будь то дизайнери, клієнти або наші співробітники. В 99designs ми віримо в людей, які допомагають людям створювати свій власний успіх. Це те, що надихало мене з самого початку моєї роботи в компанії, коли я почав створювати нашу європейську команду підтримки. Приймаючи рішення про прийом на роботу, я надаю великого значення підтримує і шанобливого ставлення до кандидатів, що, я думаю, сприяло зміцненню командного духу тут, в Берліні, і позитивно вплинуло на культуру нашої компанії »

Я надаю великого значення підтримує і шанобливого ставлення кандидатів, що, я думаю, сприяло сильному командному духу.
- Катрін Дюрінг, Керуючий директор 99designs Берлін

Команда 99designs в Мельбурні
Команда 99designs в Мельбурні

Щороку потрібно відправляти опитування всім співробітникам , Щоб у кожного була можливість поділитися своїми почуттями і надати анонімні коментарі та відгуки. Це реєстрація всієї компанії, яка допомагає виміряти залученість і виділити можливі місця для поліпшення.

Команда 99designs на глобальної кліматичної страйку в Берліні

Ми все робимо свій внесок у створення сприятливої ​​і поважної середовища кожен день. І, надавши кожному шанс бути почутим і внести свій вклад, ми створили мотиваційну і повноцінну атмосферу для всієї команди.

Як ви можете створити корпоративну культуру віддалено?
-

Створення гарної корпоративної культури завжди вимагає роботи, але це особливо складно для віддалених команд.

У цьому проникливому повідомленні в блозі генерального директора Close.com Стелі Ефті він розповідає, як їм вдається керувати повністю віддаленою командою з більш ніж двадцяти чоловік з допомогою загальних щотижневих командних цілей і щомісячного огляду, щотижневого відеодзвінка для всієї компанії і 1-1 чати, які допомагають тримати всіх в курсі.

Сучасна мінімальна ілюстрація жінки, яка працює за столом

Двічі на рік всі члени команди Close особисто збираються разом для відступу компанії. Close також допомагає співробітникам оплачувати членство в команді: «Ми хочемо, щоб люди покидали будинок. Взаємодіяти з людьми. Підіть в події і мережу, "говорить Ефті.

Щоб допомогти новим співробітникам влаштуватися на роботу в Close, новачки заповнюють форму «Керівництво для вас» про їхню роботу та вподобання в спілкуванні, яка потім передається в компанію.

Неформальна чат-кімната для обміну ДІФКУ, статтями та анекдотами допомагає замінити чат, який зазвичай може мати віддалена команда «Закрити» з колегами за чашкою кави в звичайному офісному середовищі.

Help Scout - ще одна повністю віддалена компанія, в якій працюють 75 співробітників з дванадцяти країн світу. Співзасновник і генеральний директор Help Scout Нік Френсіс підкреслює, що одним з основних переваг віддаленої роботи, яка також приносить користь і сприяє розвитку корпоративної культури, є доступ до більш широкого кола талантів: «В житті мені особливо цікаво працювати з люди, які набагато краще за мене і які змушують мене вчитися з високою швидкістю. Я не можу насититися цим, тому я так сильно прихильний цього способу роботи », - говорить Френсіс.

Читайте також:  Як генерувати повторювані продажу шляхом реалізації підписок?

Спілкування на роботі має першорядне значення для виконання вашої роботи і сильно впливає на те, як ваша команда відчуває себе в кінці дня. 99designs - це глобальна компанія з офісами в Берліні, Мельбурні й Окленді, а також з віддаленими командами і працівниками в Бразилії і на Філіппінах, тому для нас важливо, щоб наша глобальна команда відчувала себе на зв'язку, що є великою проблемою. Ми вирішуємо цю проблему технічно за допомогою таких зручних інструментів, як Slack для чогось короткого, а також новітніх гифок Keanu - і Zoom, щоб ми могли відвідувати зустрічі разом в різних часових поясах.

Крім того, у нас є можливість відвідати і попрацювати в іншому глобальному офісі протягом тижня, щоб познайомитися з нашими колегами, які працюють, коли ми зазвичай спимо. Коли я пишу цю статтю, моя колега Конні відвідує наш офіс в Окленді, і минулого тижня Денніс з Мельбурна був з нами тиждень. Випадкові особисті зустрічі, подібні цим, незамінні і дійсно допомагають кожному відчувати себе більш пов'язаним.

Що дійсно важливо для співробітників?
-

На початку цього року у співпраці між Glassdoor і Sloan Business School в MIT був створений інструмент Culture 500, який проаналізував понад мільйон відгуків Glassdoor, залишених співробітниками для компаній, в яких вони працювали, щоб порівняти культуру компанії в цілому ряді областей. компанії, в яких працюють в цілому 34 мільйони чоловік.

Завдяки аналізу даних, отриманих за десять років оглядів працівників на Glassdoor, були виявлені дев'ять ключових культурних чинників, які найбільш важливі для співробітників:

Ілюстрація людей поруч з великою передачею
 • спритність
 • співпраця
 • Прислухаючись до клієнта,
 • Різноманітне та інклюзивне робоче місце
 • Надання співробітникам можливості діяти і нести відповідальність
 • новаторство
 • цілісність
 • Продуктивність
 • повага

Наприклад, співробітники Netflix позитивно ставилися до інновацій і операціями на роботі, але низько оцінювали компанію за чесність і пріслушіваніе до думки клієнтів.

Культура компанії є одним з головних факторів, які шукають роботи вважають частиною свого пошуку роботи.
- Скляні двері

У повідомленні в блозі Glassdoor про Culture 500 платформа каже, що «корпоративна культура є одним з головних факторів, які шукають роботи вважають частиною свого пошуку роботи». Майже половина ключових чинників в Culture 500 - це ті, які сприяють значуща корпоративна культура - співпраця, різноманітність, чесність і повага.

Перкі навряд чи з'являються - можливо, під егідою «Performance», для компенсації і визнання. Glassdoor сподівається, що ці дані допоможуть компаніям зрозуміти важливість цих ключових факторів для співробітників і в ідеалі скористатися їхнім досвідом на робочому місці.

Виготовлення бирок і ярликів.

Дайте вашої компанії культуру тієї уваги, якого вона заслуговує

-

Корпоративна культура не повинна бути чимось, що потрібно просто з'ясувати, - вона потребує вдумливого розгляді і проактивному плануванні, замість того, щоб застосовувати пластирі перків поверхневого рівня, які просто не можуть замінити значущі аспекти робочого місця, такі як спілкування , Різноманітність і відповідальність.

Розвиток здорової корпоративної культури не тільки розширить мережу для того, які таланти може привернути вашу робоче місце, але і допоможе вам встановити цінності, які ваша компанія повинна відображати і до яких прагнути. На загальну думку, значна корпоративна культура, в якій співробітники відчувають себе почутими і шанованими, варто витратити час на те, щоб обміркувати, з'ясувати, яку культуру компанії ви хочете мати або сприяти.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська