Що таке електронний маркетинг і навіщо він потрібен моєму бізнесу?

Назад до Записи

Що таке електронний маркетинг і навіщо він потрібен моєму бізнесу?


Електронний маркетинг - це термін, який ви, можливо, чули нещодавно, але що саме таке електронний маркетинг?

Що таке електронний маркетинг і як він працює?

Що таке електронний маркетинг і як він працює? Електронний маркетинг - це процес відправки комерційних повідомлень по електронній пошті цільовим споживачам. Електронний маркетинг можна використовувати для збільшення продажів, підвищення лояльності до бренду і доставки важливої ​​інформації.

Це свого роду прямий маркетинг, і в минулому він використовувався для масового таргетингу на людей. Діючі правила посилюють використання електронного маркетингу.

Це пряма форма маркетингу, схожа на маркетинг через звичайну пошту, але електронний маркетинг набагато ефективніше для вашого гаманця і навколишнього середовища, оскільки він повністю безпаперовий!

Електронний маркетинг тісно пов'язаний з електронною рекламою.

Що таке електронна реклама?

Електронна реклама - це форма електронного маркетингу, при якій одержувачі погоджуються на перегляд реклами або рекламних матеріалів певних брендів. Ця форма реклами функціонує, надаючи споживачам можливість відмовитися від отримання цього контенту.

Як розмістити рекламу по електронній пошті?

Ось кілька ефективних порад по рекламі в електронній пошті:

 1. Завжди запитуйте адреси електронної пошти, так як ви не повинні відправляти небажані повідомлення
 2. Ведіть облік реєстрацій
 3. Завжди дайте людям можливість відмовитися
 4. Покажіть свою політику конфіденційності
 5. Тримайте свій список адрес електронної пошти в безпеці

Деякі люди думають, що електронний маркетинг застарів, але вони помиляються. Електронний маркетинг став використовуватися незабаром після появи Інтернету. З тих пір він значно змінився і до сих пір залишається неймовірно корисним маркетинговим інструментом.

Фактично, багато підприємців стверджують, що електронний маркетинг зараз важливіше, ніж будь-коли раніше. Є вагома причина, по якій 85% роздрібних торговців США вважають електронний маркетинг однією з найефективніших тактик залучення клієнтів!

що таке електронний маркетинг

Що таке електронний маркетинг і його переваги?

Електронний маркетинг вигідний, тому що він швидкий, ефективний і економічний. Використання цього методу маркетингу дає вам можливість зв'язатися з потенційними клієнтами і утримати існуючих, заохочуючи повторні відвідування сайту.

Отже, для чого використовується електронний маркетинг?

Електронний маркетинг можна використовувати, щоб з часом завоювати довіру клієнтів і перетворити їх на постійних клієнтів. Це також ефективний спосіб інформувати ваших клієнтів про нові продажі або рекламних акціях, які ви проводите.

Люди хочуть бути в курсі вашого бренду, а електронний маркетинг - один з кращих способів підтримувати зв'язок з цією аудиторією. Фактично, 28% онлайн-покупців в США повідомляють, що підписуються на електронні листи від магазинів або продуктів, щоб залишатися в курсі брендів, які їм дороги.

Що таке програмне забезпечення для електронного маркетингу?

Програмне забезпечення для електронного маркетингу і інструменти автоматизації спрощують відправку і моніторинг поштових кампаній. Наприклад, MailChimp і Constant Contact можна використовувати для відправки електронних листів та відстеження того, як передплатники взаємодіють з вашими листами.

Ви також можете використовувати програмне забезпечення для електронного маркетингу, щоб відстежувати такі аналітичні дані, як рейтинг кліків, відсоток відкриттів, показник відмов і конверсії.  

що таке електронний маркетинг

Отже, тепер, коли ми відповіли на ваше запитання про те, що насправді являє собою ця маркетингова стратегія, ви можете запитати: «Так чи потрібен моєму бізнесу електронний маркетинг?» Звісно!

Всі компанії можуть отримати вигоду з електронного маркетингу, Особливо малі підприємства. Електронний маркетинг, Як правило, недорого і легко відстежується, особливо в порівнянні з іншими формами традиційного маркетингу.

У чому перевага електронного маркетингу в порівнянні з іншими методами маркетингу?

94% інтернет-користувачів використовують електронну пошту. Таким чином, маркетинг за допомогою електронної пошти дозволяє охопити велику кількість користувачів Інтернету, навіть якщо вони не знаходяться в соціальних мережах.

Крім того, опитування показало, що вражаючі 75% дорослих онлайн-користувачів вважають, що електронний маркетинг є їх найкращим методом маркетингу!

Якщо ви ще не використовуєте електронний маркетинг, вам безумовно слід подумати про це, щоб охопити ширшу аудиторію і зміцнити відносини вашого бренду з поточними клієнтами.

Ще одна перевага електронного маркетингу полягає в тому, що відстежувати рентабельність інвестицій неймовірно просто. Все можна відстежувати за допомогою програмного забезпечення для електронного маркетингу, тому ви можете визначити, хто відкриває ваші електронні листи, хто натискає на ваш сайт через ваші електронні листи і багато іншого.

Крім того, рентабельність інвестицій зазвичай дуже висока, тому що вам не потрібно вкладати гроші в рекламу по електронній пошті, щоб донести її до потрібної аудиторії, як ви робите з більшістю інших форм реклами.

Вони вже націлені на ідеального споживача, тому що ви відправляєте електронні листи лише тим людям, які дали вам дозвіл, надавши вам свою адресу електронної пошти. Це робить електронний маркетинг однією з найдешевших маркетингових тактик.

Один маловідомий факт: 66% всіх електронних листів в США відкриваються на мобільних пристроях, таких як смартфони або планшети. Якщо ви замислювалися про використання текстового повідомлення або SMS-кампанії, електронний маркетинг може бути для вас кращим вибором.

Електронний маркетинг працює майже так само, як SMS-маркетинг, але ви також можете охопити користувачів настільних комп'ютерів, і більшість користувачів смартфонів знаходять електронні листи менш нудними, ніж текстові повідомлення від компаній.

що таке електронний маркетинг

хоча електронний маркетинг часто використовується в поєднанні з іншими формами маркетингу, Такими як реклама в соціальних мережах і навіть реклама на телебаченні і радіо, у нього є свій унікальний набір переваг.

Наприклад, припустимо, що у вас є магазин електронної торгівлі і ви проводите розпродаж. Коли ви публікуєте інформацію про розпродаж в соціальних мережах, не всі ваші передплатники її побачать. Тільки близько 1% ваших передплатників зазвичай бачать пост в Facebook, якщо ви не збільшили його за допомогою рекламних доларів.

Якщо ви відправите електронного листа про свій продаж, воно гарантовано буде доставлено кожному члену вашої електронної пошти.

Ще одне велике розходження між електронним маркетингом і іншими формами маркетингу полягає в тому, що люди дійсно хочуть бачити ваші рекламні акції по електронній пошті! Будь-яка людина з вашого списку розсилки навмисно надав вам свою адресу електронної пошти, тому що їм потрібно було більше інформації про ваш бренд.

Це сильно відрізняється від реклами в пошукових системах, соціальних мережах, на телебаченні, в журналах і на радіо. Хтось, хто побачить вашу рекламу на Facebook або під час перегляду ранкових новин, не просив дізнатися більше про ваш бренд, тому вони з більшою ймовірністю проігнорують ваше повідомлення або навіть будуть стурбовані ім.

Якщо споживач безпосередньо надає вам свою адресу електронної пошти, це тому, що він спеціально хоче підписатися на ваш електронний маркетинг. Можливо, їх спокусили купоном або інший рекламною акцією, але це як і раніше набагато більше орієнтована на згоду маркетингова стратегія.

Це частина того, що робить електронний маркетинг таким унікальним і успішним!

Як електронний маркетинг взаємодіє з іншими формами маркетингу?

Продовжуючи пояснювати цю форму маркетингу, ми також повинні згадати, як вона найкраще поєднується з іншими маркетинговими зусиллями. Як згадувалося раніше, електронний маркетинг відмінно працює разом з маркетингом в соціальних мережах.

Ви можете перехресно просувати профілі своєї компанії в соціальних мережах по електронній пошті за допомогою кнопок, що пропонують передплатникам Вашу електронну поштову скриньку підписатися на вас. Ви також можете використовувати свої профілі в соціальних мережах, щоб зібрати список адрес електронної пошти для використання в своїх маркетингових кампаніях по електронній пошті.

Є кілька способів зробити це, один з яких - запустити роздачу в ваших облікових записах в соціальних мережах, яка просить людей надати свою адресу електронної пошти для входу.

Ви також можете просто публікувати повідомлення, просячи своїх передплатників в соціальних мережах підписатися на ваш список розсилки і надавати посилання на форму, в якій вони можуть підписатися.

Швидше за все, якщо вони були мало зацікавлені, щоб стежити за вашим брендом в соціальних мережах, вони також захочуть дізнатися більше про ваш бренд по електронній пошті.

Ви навіть можете налаштувати кампанію по залученню потенційних клієнтів на Facebook, спрямовану на збір електронних листів, які потім можна буде використовувати в маркетинговій кампанії по електронній пошті.

Електронний маркетинг також працює разом з кампанією ремаркетингу! Ви можете використовувати електронні листи для відправки нагадувань про кошику своєї аудиторії ремаркетингу. Ці електронні листи можна навіть персоналізувати за допомогою певних продуктів з вашого інтернет-магазину! Див. Приклад на зображенні нижче.

Читайте також:  Ландшафтні компанії маркетингові ідеї.

що таке електронний маркетинг

 

Як ви займаєтеся електронним маркетингом?

Ось спрощений список кроків для запуску електронного маркетингу:

 1. Спочатку вам потрібно встановити свої цілі
 2. Почніть створювати цільової список розсилки
 3. Знайте свою аудиторію і розумійте їх больові точки
 4. Створіть переконливе електронного листа
 5. Виберіть підходящий інструмент для служби електронного маркетингу
 6. Плануйте подальші дії

Як почати маркетингову кампанію по електронній пошті?

Що таке електронний маркетинг? - Це неймовірно універсально. Використовуючи програмне забезпечення для електронного маркетингу, ви можете налаштовувати електронні листи з іменами передплатників і відправляти персоналізовані електронні листи на дні народження людей. Ви навіть можете вести окремі списки розсилки і розсилати різні пропозиції або рекламні акції різних груп аудиторії.

Чи не кожен лист, який ви придумуєте, знаходить відгук у кожного з ваших передплатників, тому може бути корисно сегментувати списки розсилки і створювати різні електронні листи, що відповідають різним частинам вашої загальної аудиторії.

Перший крок до запуску маркетингової кампанії по електронній пошті - це складання списку адрес електронної пошти. Перш ніж потенційний передплатник надасть вам свою адресу електронної пошти, він, ймовірно, розгляне кілька питань.

Ви будете їх спамити?

Що вони отримають, якщо нададуть вам свою адресу електронної пошти?

Ви надішлете спеціальні знижки?

Ви зробите їх адресу електронної пошти загальнодоступним або продасте його?

Ви захочете дати зрозуміти потенційним передплатникам, що вони отримають вигоду від підписки на ваш список розсилки, і ви не будете спамити їх або давати кому-небудь їх адресу електронної пошти.

Існує безліч способів створити свій список адрес електронної пошти , Але для початку найкраще вбудувати форму реєстрації електронної пошти на свій веб-сайт. Таким чином, ви можете залучити відвідувачів вашого сайту і запропонувати їм спеціальну інформацію або знижки в обмін на їх адресу електронної пошти.

Ви також можете використовувати свої облікові записи в соціальних мережах для збору електронних листів, як згадувалося раніше.

Яким має бути зміст електронного листа?

Коли у вас є надійний список адрес електронної пошти, саме час почати планувати свої електронні листи. В електронні листи можна включити широкий спектр контенту та унікальні параметри форматування на вибір. Електронний маркетинг набагато більше параметрів, ніж інші форми реклами, тому немає меж!

Деякі приклади вмісту, яке ви можете включати в свої електронні листи, - це посилання на статті на вашому веб-сайті, винагороди за лояльність для передплатників, відгуки клієнтів, інформація про нові акції або продажах, а також оголошення про нові товари або послуги.

Електронні листи також можна використовувати, щоб просто нагадати людям, які проявили інтерес до вашої компанії, що ви існуєте!

Коли вони, нарешті, приєднаються до вашого списку розсилки, не забудьте відправити їм переконливе вітальне повідомлення. Майте на увазі, що це не тільки гарячі Ліди, а й потенційні платоспроможні клієнти.

І якщо ви зробите свою роботу правильно, вони також стануть послами вашого бренду - безкоштовно. Вам просто потрібно зробити на них враження, і це вітальне повідомлення - ваш перший шанс. Зробіть це.

Що стосується винагород за лояльність, то 64% ​​користувачів Інтернету в США роздрукували купон з електронного листа! Електронні купони можна використовувати для стимулювання продажів як в магазині, так і в Інтернеті, що робить їх неймовірно цінними інструментами, які можна легко включити в вашу стратегію електронного маркетингу.

Обіцянка електронних купонів - також відмінний спосіб спонукати людей підписатися на ваш список розсилки!

що таке електронний маркетинг

Від написання ідеальної теми до вибору найбільш привабливого макета - створення електронних листів може бути непростою справою. Не хвилюйтеся! Ми тут, щоб допомогти!

Зміст, яке ви включаєте в свої електронні листи, дійсно залежить від типу вашого бізнесу. Однак є деякі методи, які найкраще підходять для більшості підприємств.

Наприклад, дослідження Relevancy Group показало, що маркетологи, що додають відео в свої поштові кампанії, бачать зростання доходів приблизно на 40%. Інфографіка, списки і акції / знижки також роблять електронні листи дуже привабливими.

UST бути обережним, щоб не зробити всі ваші листи про продаж товарів. Ваші електронні листи також повинні містити цінну інформацію, яку можуть зацікавити ваші передплатники.

Деякі приклади контенту, який може підвищити цінність ваших електронних листів, - це відповіді на популярні запитання й відповіді, уривки з повідомлень блогу на вашому веб-сайті, а також опитування або опитування.

Читайте також:  маркетинг B2B

Яким повинен бути макет письма?

Що стосується макета, ключовим моментом є узгодженість. Ваші електронні листи повинні відповідати стилю вашого веб-сайту, реклами і акаунтів в соціальних мережах для послідовного брендингу. Крім того, оскільки приблизно половина всіх електронних листів відкривається на мобільних пристроях, вам потрібно переконатися, що ваші електронні листи зручні для мобільних пристроїв.

що таке електронний маркетинг

Що таке оптимізація електронної пошти?

Оптимізація електронної пошти - це процес поліпшення ваших поштових кампаній, щоб вони доходили до більшого числа ваших одержувачів і покращували стосунки між брендом і споживачем. 

Ще одна корисна порада, який слід мати на увазі при проведенні власних маркетингових кампаній по електронній пошті, полягає в тому, що є оптимальний час, коли ви повинні відправляти свої електронні листи. Передплатники з більшою ймовірністю відкриють електронного листа, якщо в момент його отримання вони не зайняті. В іншому випадку вони можуть відкрити його пізніше або також можуть забути про нього і залишити його в своїй поштовій скриньці на невизначений час. 

Більшість програмних платформ для електронного маркетингу допоможуть вам визначити, в який час ви найкраще відправляєте електронні листи. В іншому випадку хороше практичне правило - відправляти електронні листи в години, коли люди з вашої цільової аудиторії, ймовірно, будуть вільні.

Ранній ранок перед тим, як люди підуть на роботу, популярні часи перерви на обід і вечори, коли люди йдуть з роботи, зазвичай є найбільш вдалим часом для розсилки електронних листів.

Ви завжди можете використовувати дані, отримані з попередніх листів, щоб поліпшити майбутні листи. Спліт-тестування A / B - кращий спосіб визначити, які типи контенту найбільше підходять вашої аудиторії.

Зрештою, головна мета ваших електронних листів повинна полягати в тому, щоб доставити потрібну повідомлення потрібній людині в потрібний час. Може бути складно домогтися ідеального поєднання всіх цих елементів, особливо з першої спроби. Ось чому так важливо спліт-тестування A / B!

Що таке електронний етикет? Що не є?

Тепер, коли ми обговорили, що таке електронний маркетинг, чому він корисний і як правильно використовувати електронну пошту в своїй маркетинговій стратегії, ось деякі речі, яких вам слід уникати в своїх проектах по електронному маркетингу.

По-перше, не розсилайте спам. Розсилка спаму вашим передплатникам по електронній пошті - неефективна стратегія електронного маркетингу, оскільки вона не призведе до збільшення продажів або сприятливою впізнаваності бренду і може зруйнувати репутацію вашої компанії.

Уявіть, що хтось надає вам свою адресу електронної пошти, схожий на той, який запрошує вас в свій будинок. Найменше вам захочеться завалити їх спамом або вводять в оману повідомленнями і не поважати їх в їх власному будинку.

Існує також законодавчий акт під назвою CAN-SPAM Act, який включає в себе ряд правил, що обмежують передачу спаму.

Ці правила включають наявність не вводить в оману рядки теми, спосіб, яким передплатники можуть легко відмовитися від підписки на ваш список розсилки, а також ваше ім'я та адресу в кінці всіх листів. Поки ви дотримуєтеся вимоги Закону про CAM-SPAM, ваші електронні листи не повинні містити спаму!

Ще одна погана тактика електронного маркетингу, якої ніколи не слід користуватися, - це покупка готових списків розсилки. Ви повинні створити свій список розсилки з людьми, які щиро цікавляться вашою компанією.

Купівля вже існуючого списку розсилки - погана ідея з багатьох причин, але в основному тому, що він може надати вам некваліфікованих людей, які з меншою ймовірністю будуть виявляти щиру цікавість до вашого бренду і з більшою ймовірністю відмовляться від ваших листів або навіть повідомлять про них. як спам.

що таке електронний маркетинг

Яке визначення стратегії електронного маркетингу?

Стратегія електронного маркетингу - це план, що охоплює всі аспекти вашої маркетингової кампанії по електронній пошті. Він повинен охоплювати вашу аудиторію, зміст електронного листа та частоту. Стратегія повинна грунтуватися на ваших цілях електронного маркетингу .

Які бувають типи електронного маркетингу?

Існує три важливих типу електронного маркетингу: інформаційні бюлетені по електронній пошті, транзакційні електронні листи і поведінкові електронні листи. Інформаційні бюлетені по електронній пошті використовуються для важливих повідомлень і рекламних акцій. Транзакційні електронні листи використовуються для підтвердження транзакцій. Поведінкові електронні листи - це листи, які запускаються діями клієнтів.

Яка найкраща служба електронного маркетингу?

Нижче наведені деякі з найбільш часто використовуваних постачальників послуг електронної пошти:

 • Mailchimp
 • крапельний 
 • ConvertKit
 • AWeber
 • GetResponse
 • постійний контакт
 • SendinBlue

Ці постачальники послуг електронного маркетингу зараз найбільш часто використовуються.

Яка найкраща служба електронного маркетингу?

Які бувають 4 типи маркетингових листів?

Сьогодні використовуються різні типи контенту для електронного маркетингу. До них відносяться:

 • вікторини
 • пазли
 • Інтерактивні відео
 • Опитування
 • GIFs

Як бачите, найкраще підходять матеріали з візуальними елементами і ті, які вимагають взаємодії.

Що таке послуги електронного маркетингу?

Послуги електронного маркетингу - це професійні стратегії, покликані допомогти підприємствам управляти своїми поштовими кампаніями і покращувати їх. Ці послуги можуть бути частиною загальної маркетингової стратегії, яка може включати елементи SEO, соціальних мереж і PPC-маркетингу, або можуть оброблятися як окремий об'єкт.

Яка найкраща безкоштовна служба електронного маркетингу?

Кращі безкоштовні інструменти поштового маркетингу, які доступні зараз:

 • Mailchimp
 • еталонний тест  
 • OmniSend 
 • Sendinblue  

Просто пам'ятайте, що безкоштовні інструменти електронного маркетингу матимуть обмежені можливості в порівнянні з платними.

Послуги електронного маркетингу покликані допомогти підприємствам задовольнити свої потреби в електронному маркетингу. Він може бути частиною загального інтернет-маркетингу разом з SEO, соціальними мережами або маркетингом PPC, або може бути сам по собі.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

 

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська