Що таке ключові слова з довгим хвостом і як залучити до них масовий трафік?

Назад до Записи
ключові слова з довгим хвостом

Що таке ключові слова з довгим хвостом і як залучити до них масовий трафік?

Завжди було складно ранжувати ключові слова з високою конкуренцією, за які вже конкурує ваша конкуренція.

Замість того, щоб брати участь в битві типу Давида і Голіафа, шукайте краще рішення - ключові слова з довгим хвостом. Цей тип стратегії ключових слів може допомогти збільшити інтернет-трафік, що в кінцевому підсумку призведе до успіху в бізнесі.

Давайте розглянемо переваги ключових слів з довгим хвостом і кілька порад про те, як використовувати їх для збільшення трафіку.

Метаописів: мета, передовий досвід і вплив на SEO

Що таке ключові слова з довгим хвостом?

Довгі ключові слова - це пошукові запити, які зазвичай (не обов'язково) містять більше двох слів в одній фразі. Довгі ключові слова можуть бути проігноровані через їх низького обсягу пошуку. Крім того, більшість довгих ключових слів отримують десять або менше запитів в місяць. Проаналізувавши 1,9 млрд. Ключових слів (з бази даних Арефса в США), 92,42% з них були довгими, проте обсяг пошуку за цими ключовими словами був вкрай низьким:

які ключові слова довгий хвістІ тепер зрозуміло, чому ключові слова з довгим хвостом можна було вважати «непопулярними».

Але це не обов'язково означає, що чим коротше ключове слово, тим вище обсяг пошуку.

Цей приклад показує, що ключові слова з 3+ словами у фразі мають більший обсяг пошуку на відміну від простої фрази з двох слів.

які ключові слова довгий хвіст

Ось приклад того, коли ключові слова з одним словом мали низький обсяг пошуку:

які ключові слова довгий хвіст

Ці приклади доводять, що ви не повинні визначати популярність ключового слова тільки за кількістю слів у фразі.

2. У пошуках ключових слів з довгим хвостом

Є кілька способів знайти довгі ключові слова. Найпростіший - за допомогою простого пошуку Google. Почніть вводити запит, і Google запропонує вам кілька ключових слів:

які ключові слова довгий хвіст

Також перевірте розділи «Люди також запитують» і «Пошуки, пов'язані з":

які довгострокові ключові слова

приклади довгих ключових слів

Цей метод є дієвим, але може займати багато часу. Вам знадобиться інструмент для дослідження ключових слів, який допоможе вам знайти найкращі «довгі хвости» для вашого бренду.

Що таке професійна етика? Приклади і типи.

Ви можете знайти різні професійні інструменти для дослідження ключових слів, але я рекомендую вам поекспериментувати з провідником ключових слів Ahrefs . Все, що вам потрібно зробити, це додати ключове слово seed і клацнути на звіті «Відповідність фраз» в меню ліворуч:

ключові слова, які довгий хвіст

Якщо ви хочете знайти більш конкретні запити, застосуєте фільтр підрахунку слів:

довгий хвіст ключові слова

Ви також можете вкрасти ідеї ключових слів з довгими хвостами у своїх конкурентів. Звіт «Органічні ключові слова» в Site Explorer допоможе вам:

пошук по довгому хвосту

  • Органічні ключові слова »(ліва колонка, розділ« Органічний пошук ») - це звіт, в якому показано загальна кількість ключових слів, за якими цільової веб-сайт, підрозділ або URL входять в топ-100 результатів органічного пошуку у всіх країнах в базі даних Ahrefs.
  • "Обсяг". Цей показник являє собою середньомісячну кількість пошуків за ключовим словом в обраній країні.
  • Фільтр «Кількість слів» дозволяє згрупувати ключове слово відповідно до кількості слів, яке ви хочете (наприклад, скільки довгих ключових слів містять 3-5 слів в кожній фразі)
Читайте також:  Збільшення продажів. Стимулювання ваших дій.

3. Використовуйте ключові слова довгого хвоста, щоб отримати тонни трафіку

Ключове слово з довгим хвостом "втрата ваги куркуми» має 2,4 тис. Запитів на місяць, але погляньте на список сторінок з найвищим рейтингом за цим ключовим словом:

ключове слово довгий хвіст в серп

Як бачите, на більшості цих сторінок з рейтингом в середньому близько 20 посилаються доменів.

Що це означає?

Це означає, що у вас є шанс отримати високий рейтинг в Google за цим ключовим словом.

На відміну від цього, «головний» запит, такий як «втрата ваги» з 98K пошуковими системами в місяць, має наступну статистику:

довгі хвости

Тут ви можете бачити, що деякі головні сторінки мають величезну кількість зворотних посилань. Це означає, що їх буде дуже складно перевершити.

Тим не менш, є також випадки, коли ключові слова з довгим хвостом і низьким об'ємом пошуку є висококонкурентними. Це тому, що деякі довгі пошукові запити не відображаються як окремі теми. Вони підпадають під окремі теми, пов'язані з однією спільною темою. Наприклад, давайте розглянемо цей приклад:

ключові слова в Ahrefs

Запити сформульовані по-різному, але вони висловлюють ту ж ідею. Люди шукають, як «схуднути», і Google це розуміє.

Вся ця інформація призводить до висновку, що кожна тема має «криву пошукового попиту», Яка виглядає наступним чином:

крива пошукового попиту

Цей графік говорить нам, що всі ці ключові слова з довгим хвостом відносяться до однієї «основний» темі - втрати ваги. У той же час, Є також ключові слова з довгим хвостом, які висловлюють свою тему, наприклад, «втрата ваги куркуми»:

крива попиту

Такі ключові слова з довгим хвостом є так званими «актуальними». Отже, у нас є два типи ключових слів з довгим хвостом - «актуальні» і «підтримують» довгі хвости. Кожен з цих типів має свою власну стратегію ранжирування.

Давайте розглянемо їх обох.

4. «Підтримують» ключові слова з довгим хвостом

Як отримати трафік від «підтримки» довгих ключових слів?

Орієнтуючись на основний «головний» термін «як схуднути»

Головний термін - це популярне ключове слово, яке стимулює великий обсяг пошуку. (Наприклад, «милий кіт» є популярною темою, тому він вважається терміном «голова», а «наймиліший кіт у світі» - це ключове слово з довгим хвостом, яке відноситься до цієї загальної теми)

Хитрість полягає в тому, що немає необхідності направляти «підтримують» довгі хвости окремо. Майте на увазі, що Google об'єднує їх усіх в одній широкій темі.

Питання в тому, як знайти «головний» термін? Щоб це з'ясувати, вам знадобиться сторінка з найвищим рейтингом для цільового ключового слова з довгим хвостом і звіт «Органічні ключові слова»:

планування ключових слів

Справа в тому, що якщо ви можете ранжуватися за деякими «головним» термінам, ви також зможете ранжуватися по ряду довгих ключових слів.

Вам може бути цікаво дізнатися рейтинг якомога більшої кількості довгих ключових слів. Перш за все, вивчіть топ-10 сторінок рейтингу і з'ясуйте, наскільки вони докладні. Ваша мета - зробити вашу сторінку краще (або, принаймні, не гірше). І друга порада - проаналізувати всі ключові слова, за якими ранжуються верхні сторінки. Це допоможе вам зрозуміти, що має бути представлено на вашій сторінці.

Читайте також:  Рекламні наклейки.

Буклет для індустрії моди.

5. «Актуальні» ключові слова з довгим хвостом

«Актуальні ключові слова з довгим хвостом» представляють собою окремі теми, а не є частиною більш широкої теми. (Наприклад, ключове слово «чорні туфлі з темно-синім костюмом» є актуальним ключовим словом з довгим хвостом.) Зазвичай вони мають низький обсяг пошуку:

довгі хвости

Ключове слово «ibanez k5 bass» має дуже низький об'єм пошуку і майже таку ж батьківську тему. Але справа в тому, що це окрема окрема тема. Перевірте результати на найрейтинговіших сторінках:

довгі хвости

Ви можете бачити, що ключове слово «ibanez k5 bass» - це окрема тема, тому що результати на відвідування сторінок орієнтовані саме на цю тему.

Як отримати трафік від «актуальних» довгих ключових слів?

Просто націлився на «актуальні» довгі хвости замість «головних» ключових слів з високою конкуренцією. Ви зможете отримати більше трафіку, оцінивши 20-50 таких ключових слів.

Ви можете піти далі і застосувати деякі модифікатори з «актуальними» ключовими словами довгого хвоста. Звіт «Фразова відповідність» пропонує вам хороші можливості для ключових слів:

ключові слова довгохвостий

Підказка в тому, що ви можете з більшою ймовірністю досягти успіху в ранжируванні по «актуальним» ключовими словами з довгим хвостом, ніж в ранжируванні по «ключовим» термінам. Іди і спробуй. Ви побачите, що ви отримаєте більше трафіку на ваш сайт.

Однак ...

Слід зазначити, що не всі ключові слова з довгим хвостом грають за цими правилами. Наприклад, пара сторінок з високим рейтингом для довгої фрази «як зробити електронну пошту»:

сторінка результатів пошуку

Один з результатів охоплює конкретну тему про те, чому рентабельність інвестицій в холодну мережа не працює, в той час як дві інші в цілому говорять про електронну пошту.

Крім того, якщо ви подивитеся на кількість зворотних посилань, Які є на цих топ-сторінках, ви зрозумієте, що вам не важко буде отримати високий рейтинг:

ахрефс

Простіше кажучи, ви повинні впорядкувати пріоритети для ключових слів з довгим хвостом, вибираючи між «актуальними» і «допоміжними».

Підводимо підсумки

Мета цього посту - пояснити, що таке ключові слова з довгим хвостом, як Google ставиться до них, як отримати трафік і розробити з ними свою маркетингову стратегію контенту.

Ви можете помітити, що ключові слова з довгим хвостом в основному мають низький обсяг пошуку. Але це не означає, що ви могли б ранжуватися по ним простіше, ніж за ключовими словами великого обсягу. Довгі ключові слова можуть бути частиною більш широкої теми. Ось чому Google може показати ті ж результати для «непопулярних» термінів довгого хвоста, зв'язавши їх з ключовим словом «head».

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська