Що таке контент високої якості?

Назад до Записи
мотивація продажів

Що таке контент високої якості?

«Якість означає робити все правильно, коли ніхто не дивиться». - Генрі Форд

Ах, якість.

Це невловиме золоте слово, яке вимовляють принаймні 20 разів на день. Якщо ви ставитеся до того типу людей, які відмовляються використовувати посереднє визначення «якості», ви, ймовірно, прийшли сюди, щоб визначити і дізнатися, що робить «якісний контент».

Але спочатку трохи про контент в мережі.

 Ви пам'ятаєте ті дні, коли використання ключових слів було найбільш популярним? Люди визначали декілька ключових слів і втиснули їх у максимально можливу кількість місць на своєму веб-сайті. Якщо ви хоч що-небудь знаєте про SEO сьогодні, звичайно, ви знаєте, що це вже не шлях. Замість того, щоб догодити Google, це насправді розсердить Google. Проте, дні, коли ви просто стратегічно розміщували ключові слова на своєму веб-сайті та закривали його, також пройшли. Як і споживачі, Google шукає якісний контент.

Ви коли-небудь були на веб-сайті, який неадекватно описує послуги, пропоновані бізнесом? Або, може бути, це не давало хорошого уявлення про те, ким вони були насправді? Ви, ймовірно, були незадоволені і почали шукати в іншому місці. Як споживачі, ми хочемо читати контент на веб-сайті, який відповідає тому, що ми шукаємо, а також цікавий. Це також означає, що ми не хочемо, щоб нас засипали комерційними пропозиціями і незручними ключовими словами. Що ж, просто уявіть собі скануючих роботів Google як вашого повсякденного споживача. Тепер новий алгоритм сканує ваш сайт і визначає, чи є ваш контент релевантним, читабельним і цікавим.

 

Чому важливий контент?

Контент не тільки важливий, це найголовніше. В кінцевому рахунку, ваш контент - це те, що змусить ваш касовий апарат дзвеніти. Хороший, цікавий і добре пророблений контент - це те, що відрізняє ваш веб-сайт і ваш бренд від маси конкурентів, які борються за увагу у вашій галузі. Якісний контент - це те, що хочуть бачити і клієнти, і пошукові системи. Кожна додаткова сторінка з якісним контентом - це нова цільова сторінка або шлях, по якому споживачі можуть знайти вас.

Підтримуючи високоякісний контент на своєму веб-сайті, ви також позиціонуєте себе як експерт в галузі. Суть в тому, що люди довіряють і спрямовуються до людей і компаній, які, на їхню думку, здаються надійними, яким Ви довіряєте і обізнаними.

Згадайте останній веб-сайт, який ви відвідували. Як довго ви залишалися на цьому сайті? Люди зазвичай зайняті. Їм є чим зайнятися і / або у них просто мало уваги. Якщо ви не запропонуєте їм те, що вони шукають і що їм подобається читати, вони, швидше за все, просто відмовляться, що зашкодить вашому показником відмов і вашого прибутку.

Тепер подумайте і про їхнє майбутнє виборі. Чи збираються вони повернутися на ваш сайт? Ну, це в основному залежить від людини і його інтересу до вашого продукту. Але якщо вони це зроблять, швидше за все, вони сподіваються не побачити такого ж нудний контент. Ось де виникає важливість поновлення вашого контенту. Людям завжди потрібна причина, щоб продовжувати повертатися, тому дайте їм її, оновивши свій контент. Якщо кожні кілька разів вони відвідують ваш сайт, він оновлюється, це показує їм, що ви активно орієнтуєтеся на їх потреби і бажання. Оновлення - хороший знак для споживачів.

Що таке знак якості контенту?

Справа в тому, що «якісний контент» повністю суб'єктивний.

Але є кілька об'єктивних і науково обгрунтовані ознак, що якість робить зміст, добре, «якість». Ось кілька порад, як зробити ваш контент якісним:

1. Довіра

Давайте вирушимо в альтернативну всесвіт і уявімо, що ця книга була про собак, які копають піцу з глибокого страви (тут я буду голою). Це відмінна книга, і ви виявили, що поглинаєте її зміст з такою готовністю, що забуваєте перевірити авторитет автора. Ви робите швидкий пошук в Google і виявляєте щось шокуюче: автор - любитель кішок, у якого алергія на піцу. Авторитет автора відразу ж різко впав би, чи не так? (До відома, цей письменник, якого ви читаєте, - любитель собак, який любить піцу).

моя собака

Це моя собака, Карма. (Вона теж любить піцу)

Цей приклад демонструє необхідність довіри до вашого контенту. Але, добре це чи погано, довіру майже ніколи не говорить багато про що. Це просто є , І це до читачів, чи вірять вони, щоб бути надійним. Найпростіший спосіб зробити це - провести власне дослідження.

Ось кілька способів переконатися, що до вас довіру:

 • Письменник. Робота письменника полягає в тому, щоб зміст був чесним, реальним і актуальним.
 • тон . Це означає баланс між серйозною інформацією і голосом. Давайте будемо чесними: більшість онлайн - контенту є спосіб занадто серйозно. Незалежно від того, чи є ваш природний голос письменника забавним, відвертим або мотивуючим, ви повинні вільно використовувати його, коли пишете. Ваш голос додає достовірності, що легко перетворюється в достовірність. 
 • Тема повідомлення. Зробіть ваш контент значимим для ваших читачів. Завжди ясно пропонуйте цінність. Чи даєте ви поради з приводу кар'єри або підтримуєте суперечливу точку зору про кішок (які їдять піцу), ви повинні виглядати «експертом» по предмету обговорення, не проявляючи поблажливості.
 • Унікальна перспектива. Якщо ви перефразіруете той же матеріал, що і всі інші в вашій галузі, ваш контент може не сприйматися як «якісний», тому що ніщо не виділяє вас. Замість цього наповніть свій контент своєї особистої чи професійної точкою зору. Коли ви поєднуєте свій особистий досвід з професійної перспективою, ви можете створити золото контенту.

2. Віртуозність

Віртуозність - це «любов до прекрасних предметів мистецтва». Так при чому тут контент?

Що ж, як і мистецтво, контент створює діалог і зв'язку, які ведуть до бізнесу. І оскільки я вважаю, що маркетинг вашого бізнесу - це мистецтво, віртуозність - це шлях до спілкування.

Кілька способів визначити віртуозність вашого контенту:

 • Дизайн. Ваш контент повинен розміщуватися на веб-сайті з простим приголомшливим дизайном. Завжди допомагають якісні зображення (які ви створюєте самі). Не завжди потрібні яскраві кольори (або не дай бог, спалах ), Щоб ваш веб-дизайн виділявся. Вам просто потрібна простота. Нехай ваші слова будуть в центрі уваги вашого сайту.
 • Граматика. Граматика - основа якісного контенту. Просто майте на увазі, що деякі з кращих письменників слідують Пабло Пікассо, який заохочував вивчення правил як професіонал, «щоб ви могли порушувати їх, як художник». вам не завжди потрібно турбуватися про неправильно поставлених ком при написанні для читачів Інтернету, але, будь ласка, уникайте ледачих і безглуздих помилок. 
 • Казка. Якщо дизайн - це серце якісного контенту, а граматика - це розум, то історії - це душа. Як і в хорошому фільмі або книзі, розповіді розкривають невидимі лінії, які пов'язують воєдино мета вашого контенту. Незалежно від формату контенту, чітко сформулюйте свою історію, перш ніж писати одне слово або створювати колірну палітру. 

3. Залучення

Підніміть руку, якщо вам подобається заручини. Тепер підніміть руку, якщо ви підняли руку.

Якщо ви просто підняли руку в якийсь момент - чудові новини! Займалися. Не в сенсі «якщо тобі подобається, надіньте кільце», а в сенсі «ми активно дізнаємося один одного».

Я просто залишу тут {хештег / заручини}.

хештег

Залученість - один з найбільш важливих аспектів якісного контенту, тому що це основний метод додавання контексту. Іншими словами, коли ви створюєте частина контенту, у вас є сам контент, а потім «все інше», що робить його високоякісним і доступним для спільного використання. Залученість - це «все інше».

Ось кілька порад щодо взаємодії з вашою аудиторією на самих популярних платформах поширення:

 • Зміст блогу. Ви розумна людина, тому, можливо, ви вже знаєте це: один з найпростіших способів брати участь в своєму блозі - дозволити коментарі. Це створює двосторонній зв'язок з вашими читачами, коли коментарі дозволяють письменникові бачити читача і навпаки. (Просто переконайтеся, що автор статті відповідає і взаємодіє з коментаторами).
 • Facebook. Facebook - одна з найбільш гучних платформ, тому перш ніж що-небудь публікувати, складіть план створення цінності. Не ставте просто посилання на статтю. Швидше створіть контекст для всього, чим ви ділитеся. Зробіть смілива заява або задайте питання. Що б ви не робили, не натискайте кнопку «опублікувати», поки не отримаєте ясність в своєму повідомленні і не дізнаєтеся, до якого дії ви хочете спровокувати.
 • Twitter. Публікуючи статтю в Твіттері, відзначте автора. Якщо стаття має відношення до певних впливових осіб, позначте їх теж. Це збільшує залученість і дозволяє автору знати, що ви читаєте і діліться його або її роботою.
 • Instagram. Щомісяця у Instagram колосальні 300 мільйонів залучених користувачів. Щоб взаємодіяти з цією платформою, ви повинні бути вибагливі в тому, чим ви ділитеся. Публікуйте тільки високоякісні зображення і обов'язково орієнтуйтеся на бажану аудиторію, використовуючи хештеги і трендові розмови.
 • Pinterest У Pinterest кожна стаття, яку ви створюєте, повинна мати гарне зображення. Подумайте про використання плагіна, такого як Pinterest Pin It Button for Images, який дозволяє читачам закріплювати ваші зображення на одній зі своїх дощок одним клацанням миші.

Тепер, коли ми знаємо об'єктивні аспекти залучення контенту, що можна зробити з суб'єктивністю, притаманною «якісному» контенту? Що ж, на краще чи на гірше, це, ймовірно, завжди буде просто суб'єктивним. Але, заклавши об'єктивно якісний фундамент, можна сміливо веселитися і експериментувати, знаючи, що його якість буде сяяти.

Читайте також:  управління брендом

Еволюція критеріїв якості контенту

Занадто багато організацій, з якими я зустрічаюся, припускають якість контенту. Або це делегується тим, хто створює контент. Певних і задокументованих критеріїв якості контенту не існує. Вони не є частиною угоди про надання послуг з групами по створенню контенту. Коли критерії якості контенту дійсно існують, вони зазвичай визначаються на найнижчому рівні зрілості якості.

Звичайно, в цьому немає сенсу. Це частина спадщини того, де і як традиційно був отриманий контент. Були найняті агентства і виробничі групи, щоб не тільки надавати якісний контент, але і з'ясувати, що це насправді означає.

Оскільки виробництво контенту і підзвітність передаються всередині компанії, цю прогалину в мисленні та практиці є важливою причиною низької продуктивності контенту. Це також впливає на продуктивність операцій з контентом. Висновок контенту на ринок затримується, а витрати зростають через переробки тематичних продуктів після початкових і часто множинних перевірок.

Ось як я описую еволюцію критеріїв якості контенту:

Чи добре написаний контент про бренд, чи є він точним і актуальним?  Традиційне і все ще поширене визначення критеріїв якості контенту. Очевидно, необхідно, але в цифрову епоху цього недостатньо. Це ставки столу.

Привабливий, захоплюючий, легко читається.  Хороший рада і ставки за столом.

Знайти. Чи відповідає він вимогам SEO з використанням правильних ключових слів, метаданих, тегів зображень і т. Д. Я б додав: чи пов'язані пов'язані активи або перехресно пов'язані?

Контекстно-релевантний і персоналізований. Мені здається, це новий базовий стандарт. Це означає, що він розроблений або пристосований для конкретного контексту і цілей користувачів контенту і аудиторії в цій ситуації. Запитайте себе: чи має контент правильні форми і формати для каналів доставки і переваг користувачів? Цим критеріям відповідає динамічно змінюється контент.

Проникливий і корисний.  Це сходинка вище, але умова для того, що ми називаємо високопродуктивним контентом. Оскільки контент служить двом господарям - користувачам і аудиторії, - корисність повинна підтримувати обох складових. Занадто часто ігноруються цілі і потреби користувачів контенту. Подумайте, наприклад, про свої продажі і зміст каналів.

Загальні і повторно використовувані.  Не тільки ваші готові активи (ставки столу). Чи доступні важливі компоненти вмісту готового активу і доступні вони для повторного використання? Також потрібно можливість реконфигурировать і повторно збирати ці компоненти.

Актив з довгим терміном служби.  Чи можуть активи підтримуватися для продовження терміну їх корисного використання, необхідне визначення будь-якого «активу». Це означає, що активи, які потребують обслуговування, повинні легко знаходити і редагувати.

Джерело контенту CORE Assets. Це виводить критерії якості контенту за межі окремого об'єкта. Це визначення зміщує акцент на якість і повноту «основного» набору вихідного контенту всієї організації, за допомогою якого можна створювати високопродуктивні, що залежать від ситуації активи.

Основні елементи контенту - це цінні, широко поширені активи, загальні для безлічі функцій і цілей контенту в організації. (CORE:  створити один раз, використовувати всюди ). Основні ресурси створюються на основі чітко визначеної інформаційної архітектури. Ці спільно використовувані і повторно використовувані елементи контенту розробляються і розгортаються як модульні мікроконтентние компоненти.

джерело контенту - це центральна точка пошуку та доступу для пошуку будь-яких активів, придатних для конкретних користувачів і функціональних груп. Сюди входять (серед інших і з'являються типів):

 • готові документи
 • Основні складові елементи
 • Текст і пов'язаний текст (посилання на внутрішні і сторонні ресурси в Інтернеті)
 • файли зображень
 • Аудіо та відео - готові, компоненти і вихідні файли

Поради щодо поліпшення якості вашого контенту

У цей момент ви, ймовірно, думаєте: чи буде що-небудь коли-небудь досить хорошим? По-перше, вам довелося відмовитися від зосередження виключно на ключових словах і справді розробити хороший контент, який природним чином включав би ваші ключові слова. Я кажу вам, що вам теж потрібно оновити цей контент? Світ SEO, маркетингу та Інтернету в цілому постійно змінюється, тому ви теж повинні змінюватися.

Google регулярно переглядає сайти, щоб визначити, які з них слід підвищити, а які - знизити.

Якщо ви ніколи раніше не концентрувалися на змісті свого веб-сайту або, може бути, знаєте, що трохи розслабилися - особливо після того, як прочитали про те, наскільки це дійсно важливо, не хвилюйтеся. Вступити в гру ніколи не пізно. Ось кілька порад щодо поліпшення вашого контенту:

Дослідження, дослідження, дослідження.  Написання будь-якого контенту завжди повинно починатися з дослідження. Вам необхідно вивчити ключові слова, які ви будете використовувати, щоб мати основу, на якій ви будете будувати свій контент. Єдиний спосіб природним чином представити ключові слова у вашому контенті - це побудувати його навколо них. Просто спробувати вставити ці ключові слова в кінці не вийде.

Однак дослідження ключових слів - не єдине, що підлягає дослідженню. Кращий спосіб випередити конкурентів - спочатку побачити, що вони роблять. Якщо вони нагорі, значить, вони щось роблять правильно. Вивчіть своїх найбільших конкурентів і подивіться, який тип контенту вони використовують. Звичайно, не копіюйте їх в точності, але ви можете використовувати це як керівництво для того, як виліпити свій. Він також може показати вам кілька речей, які можна було б зробити краще ще до того, як ви зробите помилку.

Справа не в тобі.  Ви, напевно, бачили це знову і знову - ви відвідуєте веб-сайт, і він сповнений технічного жаргону. Те, як читається контент, звучить так, ніби автор проекту написав його сам. Як власнику бізнесу цього буває складно уникнути. Однак лист для вашої аудиторії - ключ до якісного контенту.

Тримайте контент цікавим, короткими і легко читаються пропозиціями, релевантними вашому веб-сайту і продукту, але уникайте технічного жаргону за всяку ціну.

Просити про допомогу.  Це єдине, що ніхто ніколи не хоче робити - це змушує нас відчувати, що ми повинні визнати, що ми не можемо цього зробити. Однак є люди, які спеціалізуються на розробці привабливого контенту для веб-сайтів. Якщо ви зіткнулися з труднощами, можливо, прийшов час звернутися до професіоналів.

І остання порада: не зупиняйтеся на досягнутому. Ваш контент життєво важливий, нехай він буде центром вашого сайту, а потім створюйте його навколо. Думайте про своє контенті, як про маленького дорогому чорному платті, яке ви тільки що купили для вечірки. Ви б носили його без ідеальної пари взуття, ретельно зробленого макіяжу і декількох аксесуарів? Можливо немає. Ви повинні так само ставитися до змісту свого веб-сайту. Додайте високоякісний контент на свій веб-сайт, а потім прикрасьте його дизайном та іншими візуальними елементами, наприклад відео!

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська