Що таке концепція аутсорсингу процесу найму (RPO)?

Назад до Записи
концепція аутсорсингу

Що таке концепція аутсорсингу процесу найму (RPO)?

Аутсорсинг процесу найму або RPO обертається навколо практики, при якій роботодавці наймають зовнішнього постачальника послуг для обробки і управління всіма завданнями найму.

RPO відповідає за оптимізацію ефективності рекрутингових зусиль організації, Оскільки залучені на аутсорсинг рекрутери не тільки несуть відповідальність за процес найму, але також несуть відповідальність за пов'язані з цим результати.

Загалом, аутсорсинг процесу найму не обмежується тільки заповненням вакансій; замість цього їх наймають для пропозиції -

Повна допомога в прийомі на роботу
Звітність через портал в реальному часі і інформаційні панелі
Наймання на основі технологій
консультації
Якщо ви також хочете дізнатися, як RPO може вам допомогти, дозвольте нам зануритися в світ того, що таке аутсорсинг процесу найму, щоб зрозуміти, як він працює і коли вам слід найняти RPO. Отже, без зайвих слів, давайте почнемо -

9 головних тенденцій цифрового маркетингу на 2021 рік.

Що таке аутсорсинг процесу найму?

Процес найму є невід'ємною частиною процедури адаптації будь-якої компанії. Деякі компанії роблять це самостійно, в той час як деякі компанії вдаються до допомоги сторонніх організацій для всього процесу найму.

Аутсорсинг процесу найму - це процес, за допомогою якого третя сторона виконує весь набір від імені роботодавця.

Роботодавець компанії може передати все або часткову відповідальність стороннім службам за процес найму. Аутсорсинг процесу найму (RPO) - це проста форма аутсорсингу бізнес-процесів (BPO).

Ключові концепції аутсорсингу процесу найму

Ключові концепції аутсорсингу процесу найму

Всі процедури аутсорсингу процесу найму виконуються відповідно до Керівництва Асоціації аутсорсингу процесу найму (RPOA).

Провайдер RPO може надати свої інструкції або використовувати ресурси компанії для полегшення процедури найму.

Аутсорсинг процесу найму може використовувати всі методології компанії для успішного виконання роботи з підбору персоналу. Кожна RPO відрізняється своєю роботою і методами набору співробітників.

RPO також використовують всі можливості для найму бізнесу від імені роботодавця.

це економить час роботодавця. Це також дає роботодавцю додаткове час для виконання інших обов'язків в організації.

Залучення аутсорсингу процесу найму - мудрий крок, зроблений роботодавцем компанії для отримання різних переваг.

також прочитайте   вторинний ринок: приклади, типи, характеристики, інструменти і гравці

Чи слід вибрати аутсорсинг процесу найму?

Тепер, коли ви знаєте, що таке аутсорсинг процесу найму, ви можете подумати, чи варто вам наймати RPO чи ні? - Дозвольте нам зрозуміти, коли вам слід передати процес найму на аутсорсинг тут і зараз -

 1. Якщо у вас нова фірма і вашого менеджера по найму потрібно керівництво
 2. Якщо ви шукаєте кращих співробітників у своїй галузі
 3. Якщо ваша HR-команда не може знайти відповідного кандидата і найняти будь-якого, хто прийде,
 4. Якщо ви хочете додати більше членів в свою команду по найму
 5. Якщо ви хочете поглянути на показники, які можуть сказати вам, чи буде ваш прийом успішним чи ні

Загалом, вам слід найняти RPO, якщо ви виявите, що вам потрібна додаткова допомога в підборі персоналу.

Читайте також:  Як уникнути помилок в нестандартній упаковці

Як працює аутсорсинг процесу найму?

Як працює аутсорсинг процесу найму
Як працює аутсорсинг процесу найму

Аутсорсинг процесу найму відрізняється від інших процесів аутсорсингу. RPO швидко ростуть в світі через їх доступності та простоти.

Із залученням аутсорсингу процесу підбору персоналу набір співробітників для компанії став легким завданням. Старші посади також можуть бути заповнені шляхом впровадження RPO. Цей процес спрощує процес адаптації кваліфікованих кандидатів.

RPO - це простий і ефективний метод заповнення вакансій. Відповідний роботодавець надає методологію агентству RPO. Роботодавець контролює процес найму, а аутсорсинг процесу найму виконує весь процес найму.

Деякі з найважливіших елементів аутсорсингу процесу найму пояснюються нижче:

1. Планування робочої сили

RPO використовує всю аналітику залучення талантів відповідної компанії для оцінки недавнього пропозиції талантів. Оцінка проводиться шляхом ретельного аналізу пропозиції талантів в компанії. RPO додатково перевіряє попит на автоматизацію ринку, який включає коефіцієнти винагороди за ролями, географічними регіонами та відділам.

Аутсорсери процесу найму об'єднуються з основною командою компанії для складання плану кадрових ресурсів. Цей набір планів виявляється в прогнозі кадрових ресурсів компанії.

2. Пошук робочих місць

Пошук робочих місць є обов'язковим при будь-якому аутсорсингу процесу найму. Коли 80% робочих місць знаходять через мережі на різних платформах, наступним кроком буде розробка цільової стратегії пошуку постачальників. Цим займається команда експертів з аутсорсингу процесу найму.

також прочитайте   проблеми з атестацією

Вони глибоко підбирають різні вакансії для вирішення конкретних завдань компанії, включаючи підбір талантів, відбір, оцінку і т. Д. Спостереження за брендингом і аналітикою талантів також є роботою RPO.

3. Перевірка анкет кандидатів

Наступним кроком в аутсорсингу процесу найму є метод відбору. Профілі кандидата перевіряються командою, а потім аналізуються з урахуванням посади. Команда RPO проводить їх ретельний відбір на всебічному рівні, щоб надати кандидатам краще.

Це створює пул потенційних кандидатів для співбесід і оцінок. Команда також проводить відбір на предмет культурного відповідності компанії. Це гарантує, що тільки ті кандидати отримають посади, відповідні поточної культурі компанії на той момент.

Цей крок виключає непридатних і включає тих, хто підходить для роботи і культурного відповідності.

Аутсорсингова компанія процесу найму Vs. Стандартна кадрова компанія

Провайдер аутсорсингу процесу найму відрізняється від інших кадрових компаній. Кодекс поведінки RPO сильно відрізняється від цих звичних кадрових компаній.

RPO дуже ефективно оптимізує процес найму в компанії. Це ще більше оптимізує процес, фокусується на довгострокових і короткострокових бізнес- цілях. Кадрові компанії зосереджуються лише на короткострокових цілях і непередбачених обставин, а це занадто високі витрати. Для порівняння, аутсорсинг процесу найму виконує роль найму за нижчими ставками, які економічні для компанії.

Використовуючи аутсорсинг процесу найму, ви можете розраховувати на кращих кандидатів на конкретну посаду з повною узгодженістю. Поки кадрова компанія займається тільки заповненням вакантних посад. У ньому немає ніякої послідовності і якості.

Більш того, при аутсорсингу процесу найму використовуються гнучкі методи, які призводять до гарних результатів у кваліфікованих кандидатів. У той час як. Кадрова компанія нічого з цього не реалізує. Їм не вистачає для роботодавця такої якості роботи.

Читайте також:  Як бути харизматичним? Навички та поради для харизми

RPO використовує іншу структуру оплати замість оплати непередбачених витрат у час найму. Для цього є кодекс поведінки, і RPO його дотримується.

Переваги аутсорсингу процесу найму

Переваги аутсорсингу процесу найму

Цей новий світ складається з безлічі конкуруючих компаній, які хочуть найняти кваліфікованих і кращих співробітників. Щоб домогтися цього, компанії звертаються за допомогою до сторонніх організацій, які займаються аутсорсингом процесу найму.

Є багато переваг включення аутсорсингу процесу найму в ваше кадрового підрозділу. Давайте розглянемо деякі переваги RPO, які дає компанії.

Також прочитайте «   Постійне поліпшення: значення, переваги, недоліки і додатки »

1. RPO масштабує рішення відповідно до потреб вашої компанії.

Неважливо, скільки співробітників ви хочете для своєї компанії. Після того, як ви привернете RPO, ви отримаєте бажану кількість співробітників, що володіють навичками і здібностями.

2. RPO знижує вартість найму

Аутсорсинг процесу найму значно знижує витрати компанії на найм. Компаніям не потрібно покривати внутрішні витрати на набір персоналу після залучення RPO.

3. RPO змушує вас вибирати послуги, які ви хочете для своєї компанії.

Всі рішення RPO налаштовуються. Вони досить гнучкі, щоб задовольнити ваші послуги. Незалежно від того, чи потрібні вашій компанії хороші цільові кандидати або невелика кількість співробітників, RPO зробить все це для вашої компанії.

На додаток до цього, RPO несуть відповідальність за забезпечення оптимального досвіду кандидатів, глобальне охоплення, сучасні технології, гнучкість і т. Д.

Давайте також поглянемо на деякі з кращих аутсорсингових компаній з підбору персоналу -

Аутсорсингові компанії процесу найму

1. HireVelocity

Найняти цей RPO за-

 • Цілеспрямовані та масштабовані методології найму
 • Чутливі до часу процеси поряд з поліпшеною якістю найму та утримання
 • Передові технології, які також включають гнучку доставку на місці, за його межами або віртуальну доставку
 • Наскрізне або часткове управління процесами поряд з багатоканальними стратегіями пошуку постачальників і високоякісними кадрами для майбутніх співробітників

2. Труп

За допомогою цього RPO ви можете отримувати такі послуги, як:

 • Управління життєвим циклом співробітників, навчання і розвиток
 • Адміністрація по дотриманню нормативних вимог і пільг
 • Залучення і утримання співробітників разом з адмініструванням заробітної плати

3. KPRO

Як компанія, що надає повний спектр послуг з аутсорсингу процесу найму, KPRO пропонує:

 • Зниження витрат до 75% разом з 120+ рекрутерами і відмінним терміном виконання робіт
 • Англомовні рекрутери, а також різні поради з працевлаштування
 • Перегляд резюме і цілодобовий пошук

Останні думки!

Аутсорсингові послуги з підбору персоналу можуть надати вашій компанії краще. Ринок повний конкуренції.

Щоб перевершити цю конкурентоспроможність, вам знадобиться потужний сервіс. У цій ситуації RPO вступає в рольову гру. Знайдіть для вашої компанії хорошу RPO, щоб задовольнити потреби ваших цільових співробітників.

На закінчення ми сподіваємося, що ви зрозуміли, що таке аутсорсинг процесу найму і чим він може бути корисний для організації, Яка хоче наймати кращих співробітників.

 

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

 

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська