Що таке логотип?

Назад до Записи
Що таке логотип?

Що таке логотип?

Що таке логотип?

На самому базовому рівні логотипи - це символи, що складаються з тексту і зображень, які допомагають нам ідентифікувати бренди, які нам подобаються. Але їх може бути набагато більше! Хороший логотип є наріжним каменем вашого бренду. Це допомагає клієнтам зрозуміти, що ви робите, хто ви і що ви цінуєте. Це велика відповідальність на крихітному зображенні! Ось визначення того, що таке логотип і як максимально використовувати його.

що таке логотип: графіка, яка вказує на елементи логотипу
Що таке логотип? Ось основні елементи, з яких складаються логотипи.  

Що таке логотип?

Логотип - це символ, що складається з тексту та зображень, який ідентифікує бізнес. Хороший логотип показує, що робить компанія і що цінує бренд.

Дизайн логотипу - це створення ідеальної візуальної марки для компанії. Залежно від типу логотип зазвичай складається з символу або фірмового знака, логотипа і слогана.

Що робить логотип?
-

Логотипи роблять щось крім красивого, вірно? Так! Логотипи виконують безліч функцій.

Логотип виділяє вас серед конкурентів

Можливо, сама фундаментальна функція логотипу - дати вашому бізнесу унікальний знак, який відрізняє вас від інших підприємств.

Зелений Кактус дизайн логотипу

Це особливо важливо, якщо у вашого бізнесу є конкуренція (що роблять 99,9%). Перш ніж ви отримаєте логотип для вашого бізнесу, ви захочете вивчити, як виглядають ваші конкуренти, щоб ви могли позиціонувати себе.

Звичайно, ви не хочете бути настільки незвичайним, щоб потенційні покупці не розуміли ваш бренд.

Логотип ідентифікує ключову інформацію про ваш бізнес

брендинг компанії wildhearts

Наряду с демаркацией вашего бизнеса, хороший логотип также предоставляет вашему клиенту некоторую важную информацию о вашей компании: он может рассказать о отрасли, в которой вы находитесь, предоставляемых вами услугах, вашей целевой аудитории и ценностях вашего бренда.

Наприклад, компанія може використовувати зображення схеми в своєму логотипі, щоб показати, що вони працюють в індустрії програмного забезпечення. Або вони можуть використовувати певний колір, щоб повідомити, що вони прагнуть бути зеленими / екологічними. Або вони можуть використовувати стильний шрифт, щоб підкреслити, що вони розкішні. Подивіться, як Wild Hearts використовує образ книги з серцем, щоб показати, що їх бізнес спеціалізується на любовних романах

Логотип створює впізнаваність бренду

24/7 логотип виробника хіп-хопу
 

Логотипи також залишають візуальний ефект, який нагадує вашим клієнтам, що ... ну, ви існуєте!

Іншими словами, логотипи можуть створювати міцні візуальні асоціації з бізнесом. Ця асоціація допомагає клієнтам пам'ятати ваш бренд.

Подумайте о таких брендах, как Nike или McDonalds, чьи логотипы настолько вездесущи, что их можно сразу узнать с указанным именем или без него. Неудивительно, что логотипы являются центральной частью фирменного стиля .

Які елементи логотипу?
-

99designs.com/campaigs/xhr/email-subscriptions "method =" post "data-email-capture-form =" "data-email-capture-name =" gated-download-form-in-page ">

Поки немає однозначної відповіді, ми можемо розбити деякі із загальних елементів дизайну логотипу. Ці елементи працюють разом, щоб сформувати 7 типів логотипів .

Читайте також:  Псіхографія

Друкарня

Коли справа доходить до форми, логотип зазвичай містить якийсь друкарський елемент. Це може варіюватися від однієї букви в стилі монограми, до абревіатури або повної назви компанії.

Коли-небудь дизайн логотипу

образність

Іноді друкарня супроводжується символами або значками. Вони можуть бути репрезентативними або складатися з абстрактних геометричних елементів.

У деяких випадках логотипи також включають декоративні елементи, такі як штрихування або візуальні знаки пунктуації, такі як маленькі зірки або пунктирні лінії, які не обов'язково створюють окреме окреме зображення.

Логотип Ever South Brewing містить типографіку, супроводжувану геометричним, ілюстрованим символом заходу з висхідним стеблом зерна.

Синергія геометричний дизайн логотипу

Колір

За пределами формы приходит цвет. Логотипы могут быть черно-белыми , монохромными или разноцветными. Разноцветные логотипы часто имеют палитры , которые являются либо аналогичными, то есть цвета , подобный оттенок, или дополняют друг друга, то есть цвета отдаленного или противоположного цвета.

Приклад Synergy містить повнокольоровий додаткову колірну палітру.

Контекст

У деяких випадках логотип також визначається контекстом, в якому він використовується.

Правила будинку Настільна гра Бістро Logo

При цьому важливо подумати про те, коли і де можна наносити логотипи.

Зазвичай ми бачимо логотипи онлайн, на візитках, на вітринах, в рекламі і в пресі. Але у вашого бізнесу можуть бути певні потреби.

У прикладі зліва кругової дизайн ідеально підходить для підставок для напоїв!

Статичні або динамічні елементи

Варто зазначити, що однією з перешкод на шляху до дизайну логотипів є створення статичного логотипа, який всюди виглядає однаково, чи динамічного логотипу, який змінюється в залежності від контексту. Зверніть увагу, як приклад міняє місцями елементи в залежності від програми.

лев логотип

Що робить хороший логотип?
-

Відповідь: будь-яку кількість різних речей. Давайте подивимося на деякі приклади з реального життя і поговоримо про те, які елементи вони використовують для успішної передачі своїх повідомлень.

логотип nooStance

Логотип nooStance состоит из простой типографии и иллюстрированного талисмана. Он использует разноцветную, дополняющую сине-желтую цветовую палитру. В то час как общий дизайн сильный, этот логотип в значительной степени успешен в своей незабываемой привлекательности!

дизайн логотипу пивний бар крафт

Логотип Tapp'd є ілюстрований удар в негативне простір між буквами назви компанії. Ця проста, але розумна концепція відокремлює цей логотип від інших підприємств, робить його таким, що запам'ятовується і дозволяє клієнтові зрозуміти, що це місце, де можна купити свіже пиво!

Логотип пивоварні сімейства Ліферброй

Пивоварня Lieferbräu складається з вишуканою типографіки і декоративних ліній. У той час как декоративные зерна намекают на тот факт, что это пивоварня, сообщение здесь классное. Дизайн элегантный и утонченный – нет сомнений в том, что ценности бренда здесь.

Дизайн логотипу додатки Rhythms

У деяких компаній є ім'я, яке відіграє певну роль в поясненні бізнесу і не потребує надмірно розробленому логотипі. У наведеному вище прикладі назва «Ритми» допомагає користувачеві зрозуміти, що це додаток для створення ритму. В цьому випадку дизайнер заповнив заготовки декількома кольоровими геометричними пунктирними лініями. Ці елементи допомагають донести ідею про те, що тут задіяні треки і ритм. В кінцевому рахунку, дизайн досить добре показує користувачеві, що він завантажує.

Читайте також:  Помилки в відеомаркетінга і що з ними робити: поради професіоналів
Skillzy дизайн логотипу

Skillzy - освітня онлайн-платформа. Їх монохромний логотип містить простий текст з символом перевернутого парасольки. Логотип простий і привабливий. Сенс перевернутого парасольки неясний, але, можливо, це загадка, яка заінтриговує глядача. Це духовна посилання на одержимість? Це напевно змусила нас задуматися! Що б це не означало, ця проста комбінація елементів відокремлює бізнес і залишає незабутній слід.

Artisan Pies текстовий логотип

Деякі з найбільш успішних логотипів не є концептуальними або складними взагалі. Насправді логотип Artisan Pies, представлений вище, є, мабуть, самим ідеальним рішенням для цього бізнесу. Назва точно говорить глядачеві, що це за послуга, дизайн передає їх фірмові цінності без BS, а шрифт із зарубками дозволяє вам знати, що вони серйозно ставляться до пирогів! Не кажучи вже про те, що назва настільки просте, що його важко забути!

Запуск логотипу хот-дог

Fatima Frankfurter 3k / 5k Walk-Run використовує біжить талісман хот-дога, щоб розповісти історію. У деяких випадках очевидно, що це добре, особливо для періодичних подій, які хочуть залучити якомога більше людей якомога швидше. Не бійтеся викласти речі для вашої цільової аудиторії.

Ескізний дизайн логотипу ферми

Логотип Brollywood Farm використовує декоративний, але простий монохромний дизайн із зображенням ферми. Мало того, що він швидко повідомляє глядачеві, що це логотип ферми, але вінтажний стиль говорить про те, що цінності бренду прості і прості.

Індійська фотодрук логотип компанії

PrinstaIndia использует дополнительный монохромный дизайн, который доказывает, что выбор цвета в логотипе важен! В этом случае используется палитра CMYK, Яка має сильну зв'язок з друкованими матеріалами. Це дозволяє клієнту зрозуміти, що якщо вони шукають послуги друку, PrinstaIndia може допомогти їм.

Чим логотип відрізняється від брендинга?
-

Ми бачимо одну загальну плутанину в розумінні відмінностей між логотипами і брендингом . Звучить складно, але різниця досить проста: ваш бренд - це набір уявлень про вашу компанію. Іншими словами, це можна уявити як загальне враження, яке ваша компанія залишає на клієнті. Це враження можуть залишити багато речей, такі як ваша реклама, реклама, обслуговування клієнтів, а також ваш логотип.

Це вірно, ваш логотип є частиною вашого бренду (а не навпаки). Наприклад, незважаючи на те, що логотип Apple є знаковим і впізнаваним відразу, це не єдине, що створює їх елегантну, просту у використанні і зручну для клієнта ідентичність бренду. Ці якості виражаються у виборі дизайну в рекламних щитах, рекламних роликах, веб-дизайні і розташуванні магазина на місці. Логотип просто тримає візуальну зв'язок з цими речами. Крім того, давайте подивимося правді в очі, Apple просто не буде такою ж без цього симпатичного, частково з'їденого Apple.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська