Що таке маркетинг дозволів і як він працює?

Назад до Записи
маркетинг дозволів

Що таке маркетинг дозволів і як він працює?

Маркетинг дозволів як він все таки працює?

Ви коли-небудь підписувалися на отримання оновлень по електронній пошті і спеціальних пропозицій від бренду, Який ви любите? Швидше за все, відповідь буде « тисячу разів, так. «Скажімо, ви відкриваєте свою електронну пошту, щоб побачити нову акцію від Starbucks. Можливо, на день народження вам запропонують безкоштовний напій або купон на знижку 20%. це пропозиція та інші подібні до нього є прикладами заснованого на вирішенні маркетингу.

Поштовий маркетинг на основі дозволів

Маркетинг на основі дозволів - це термін, придуманий Сетом Годином. У ньому пояснюється, як підприємства можуть здійснювати маркетинг для передплатника, який дає свій дозвіл на продаж або «згода» на отримання пропозицій та оголошень від бренду.

У своїй книзі « Маркетинг дозволів: перетворення незнайомців в друзів, а друзів у клієнтів » Годін пояснює, що споживачі повинні мати право вибирати, яким чином вони продаються. Коли споживачі погоджуються отримувати маркетингові електронні листи, маркетологи краще розуміють і враховують їхні інтереси.

Якщо ви підпишетеся на Starbucks Rewards, це, ймовірно, тому що ви любите їх напої і думаєте, що заохочення заробляти очки за кожен куплений ванільний латте є досить вигідною операцією.

Ви також можете ввести свою адресу електронної пошти для доступу до аналітичного звіту та встановити прапорець, що дає компанії дозвіл на відправку вам інших відповідних пропозицій контенту. Ці випадки включають в себе надання клієнтом інформації в обмін на щось цікаве - основу маркетингу дозволів. Коротше кажучи, це спосіб нішевого ринку для клієнтів на їх умовах.

Існує два види дозволеного маркетингу: Явний і мається на увазі.

 • Експрес-маркетинг - Споживач надає свою електронну пошту для отримання маркетингових повідомлень. Наприклад, вони можуть підписатися на розсилку новин. Експрес-маркетинг поширений при створенні нових ділових відносин.
 • Маркетинг з імовірною дозволом - бізнес має існуючі відносини зі споживачем. Це може бути хтось, хто є поточним клієнтом або частим відвідувачем сайту.

Яку б форму поштового маркетингу ні використовували, обидві сторони передають кермо влади клієнту, надаючи їм контроль над початком і закінченням відносин.

Читайте також:  Моніторинг зворотних посилань для управління вашим сайтом

Маркетинг на основі дозволів - це можливість для компаній пропонувати стимули, відповідні інтересам клієнтів.

Отримання дозволу на маркетинг для ваших одержувачів - це спосіб завоювати довіру, Цінність і лояльність бренду до споживачів. Відправлення пропозицій без дозволу може призвести до розчарування споживачів, порушень конфіденційності і втрати бізнесу.

Маркетинг дозволів варто?

До теперішнього часу ви, ймовірно, зрозуміли, що маркетинг дозволів є економічно ефективним методом маркетингу. Це не єдиний плюс. Інші плюси включають підтримку міцних відносин з клієнтами, побудова репутації та підвищення лідерства.

вкладаючи час в те, що клієнти хочуть бачити, вони стануть лояльними до вашого бренду. Компанії також створюють позитивну репутацію, Надаючи аудиторії високоякісний електронний маркетинг.

Крім того, заснований на вирішенні маркетинг породжує нові ліди. Коли хтось підписується на ваш контент, він підписується, щоб дізнатися більше про послуги, які пропонує ваш бізнес.

Але не все підходить до вирішення заснованих на маркетингу троянд. Маркетинг дозволів має свої недоліки. Наприклад, оскільки ці електронні листи з дозволами на маркетинг часто автоматизовані, підприємствам слід з обережністю відправляти занадто багато повідомлень. Компанія, яка відправляє своїм клієнтам електронні листи про кожну нову угоду, продажу або запуску функції, може перевантажувати поштову скриньку і знижувати інтерес клієнтів.

Те ж саме можна сказати і про відправку занадто мало листів. Ведучий може забути, що ваш бізнес існує так само швидко, як вони виявили вас. Балансування обсягу контенту і частоти обертання педалей - це ключ.

Отже, який контент найкраще використовувати при використанні заснованого на вирішенні маркетингу? Ось деякі з них, щоб почати гру:

 • Акції - відправляйте передплатникам повідомлення під час рекламної акції, яка є виключно їх інтересами.
 • Переваги членства - тримайте передплатників інвестованими, ділячись пропозиціями тільки для членів.
 • Інформаційні бюлетені - тримайте передплатників в курсі останніх оновлень або змін вашого продукту в інформаційному бюлетені.

Аналогічним чином, відправка користувачам контенту, не пов'язаного з тим, на що вони підписані, може привести до відмови від них. Якщо клієнт підписується на щотижневу розсилку про маркетинг в Instagram, його, ймовірно, не цікавить оголошення про випуск нового продукту для продажу.

Читайте також:  Що таке психологічні бар'єри?

маркетинг дозволів

Поштовий маркетинг буває в різних формах. Ось кілька практичних правил для створення надійних рекламних листів:

 • Переконайтеся, що клієнт дає дозвіл
 • Чітко заявити, що інформація споживача є приватною
 • Надайте зручну опцію скасування підписки в нижньому колонтитулі листів.
 • Виберіть контент, який спонукає передплатника продовжувати повертатися знову і знову.
 • Додайте індивідуальність - ці електронні листи - шанс для бізнесу підвести своє волосся і бути більш спокійними зі своїми передплатниками.

Ці приклади електронних листів короткі з їх змістом, використовують привабливу графіку і включають заклик до дії для споживача.

поштовий приклад маркетингового дозволу

Я підписався на електронні листи для «Later», планувальника Instagram. Я отримую поновлення про нові функції Instagram і забавних трюках. Мені подобається, що кожна з рядків теми «Пізньої» закінчується відповідними смайликами, а контент відображає зрозумілі, цікаві кнопки заклику до дії.

Навіть для платформи B2B, Пізніше знайде спосіб додати свій особливий голос в свої щотижневі інформаційні бюлетені. Кожен з них підписаний генеральним директором платформи Тейлором, тому він завжди здається персоніфікованим.

хороший приклад заснованого на вирішенні маркетингу

 

Електронна гра Forever 21 сильна. Я став передплатником, щоб отримувати повідомлення про продажі. Те, що я отримую, це приємні щотижневі електронні листи з поп-культурно значущими темами.

Зверніть увагу, як розпродаж тільки для тих, хто замовляє онлайн? Мало того, що в заклику до дії відбувається одна розпродаж, але дві інші акції в верхній частині електронного листа дають мені можливість персоналізувати свої покупки.

Оскільки маркетинг дозволів, як правило, являє собою автоматизований метод маркетингу, Існують інструменти, які допомагають зі створенням і складанням розкладу.

Вибираючи поштовий маркетинговий сервіс, майте на увазі кілька речей:

 1. Переконайтеся, що є ясний і очевидний спосіб для клієнтів зареєструватися і управляти своєю підпискою.
 2. Переконайтеся, що ваш сервіс автоматизації відповідає вашій поточної маркетингової стратегії.

Маркетинг на основі дозволів важливий для бізнесу, Який хоче отримати більше від своїх маркетингових зусиль і залучити нових клієнтів. Ви можете налаштувати свої маркетингові повідомлення, а клієнти можуть персоналізувати пропозиції, Найбільш відповідні їм.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська