Що таке програмна реклама? Важливість і типи

Назад до Записи
програмна реклама

Що таке програмна реклама? Важливість і типи

Програмна реклама - це коли автоматична система ставок використовується для автоматизації покупки і продажу рекламних ресурсів в реальному часі. Це один з найпопулярніших сучасних методів проведення рекламних кампаній в Інтернеті.

Програмна реклама дозволяє компаніям і агентствам купувати рекламні місця / покази на сайтах видавців або в додатках для потокової передачі, DOOH (Digital Out of Home), голосовий, відео, Теле- і онлайн-реклами.

Простіше кажучи, програмну рекламу можна зрозуміти як рекламну техніку, яка дозволяє рекламодавцям розміщувати свої оголошення на сайтах або в додатках видавців за допомогою алгоритмів на базі штучного інтелекту і програмних систем, які не вимагають участі людини або майже нульового.

У цьому пості ми заглибимося в світ програматики-реклами і зрозуміємо, що це таке і як ви можете використовувати її в своїх інтересах. Отже, без зайвих слів, давайте відразу перейдемо до цієї автоматизованої паспортної системи торгів.

Вашому бізнесу потрібна воронка цифрового маркетингу?

Що таке програмна реклама?

Введення в програмну рекламу
Введення в програмну рекламу

Реклама - важливий спосіб маркетингу. Це спосіб спонсорованих повідомлень про підвищення продажів продукту або послуги, яку пропонує компанія. Один з безлічі методів, використовуваних для реклами, - це «програмна реклама».

У цифровій рекламі є запаси або сховища рекламних оголошень. Раніше його купували через пропозиції, Тендери, особисті переговори і розцінки.

Управління часом і підвищення продуктивності

Проте, це вік сплеску технології. Сьогодні все робиться за допомогою цифрових медіа. Для покупки цієї цифрової реклами використовується програмне забезпечення. Існує автоматична система торгів, яка дозволяє компаніям купувати сайти видавців або покази реклами та використовувати їх для цифрового маркетингу. Це програмні торги.

Це сприяло революції в онлайн-рекламі і відкрило величезні цифрові ринки.

Тепер вам повинно бути цікаво, чому програматики-реклама так важлива, коли інші засоби інтернет-реклами вже існують! Давайте також зрозуміємо це -

Важливість програмної реклами      

Раніше люди працювали більше, ніж роботи і технології.

Однак було відмічено, що люди дороги і ненадійні. У них є емоційні здібності, які можуть становити загрозу для їх практичних сил.

Вони більш схильні до помилок. Це може знизити їх ефективність і створити проблеми в їх продуктивності.

Тут рішення - програмна реклама. - По можливості виключає втручання людини.

Люди в значній мірі замінені автоматизованими інструментами з підтримкою ІІ.

Це виключає можливість людських помилок. Програма не хворіє і не вимагає відпусток. Він просто продовжує безперешкодно працювати. Ось чому програмна реклама принесла значний прибуток.

Однак люди не замінені повністю. Їм, як і раніше належить зіграти досить важливу роль. Вони можуть планувати стратегії і оптимізувати рекламні кампанії.

Це може привести до налаштування рекламних планів і створення більш цілеспрямованих послуг. Це максимізує рекламні кампанії, що не загрузли в недоліках людей.

Типи програмної реклами

Типи програмної реклами
Типи програмної реклами

Існує чотири основних типи програмної реклами. Характер операцій різний, як і їх мета. Також тип показу реклами відрізняється в різних режимах. Ось список чотирьох основних типів автоматизованої реклами:

1. Приватна торгова площадка (PMP)

У приватній торговельного майданчика є система, яка дуже схожа на систему торгів в реальному часі. Однак є невеликі відмінності.

В системі ставок в реальному часі є відкритий аукціон, який є безкоштовним для всіх рекламодавців, які зацікавлені в покупці надійного рекламного інвентарю. На приватній торговому майданчику репозиторій оголошень проводить закриті торги. Колекція оголошень може бути виставлена ​​на аукціон тільки тими, кому надано доступ до неї. На цьому аукціоні можуть бути привілейовані рекламодавці, старі клієнти або ті, хто проявив інтерес до подібних видів реклами.

Інвентар для звільненій торговельного майданчика є преміальним і зарезервований для привілейованих клієнтів. Одним з переваг цієї системи є те, що рекламодавець знає, на якому веб-сайті показується реклама.

Це дуже корисно для вимірювання рентабельності реклами з максимальною точністю. Якщо сховище оголошень не продається на приватній торговому майданчику, він використовується для торгів в режимі реального часу.

 2. Призначення ставок в реальному часі (RTB)

Призначення ставок в реальному часі (RTB)
Призначення ставок в реальному часі (RTB)

У торгах в реальному часі є відкритий аукціон. Слоти для реклами безкоштовні для всіх. Слоти зумовлені, і кожен може вибрати їх з цієї колекції слотів відповідно до їх зручністю і вимогами.

Для кожного слота проводяться торги. Рекламодавці роблять ставки на слоти, і найвища ставка отримує слот. Тендер проводиться з точки зору його ціноутворення. Переможцем аукціону стає той, хто запропонує найвищу ціну за нішу.

Але є одне невелике умова при торгах в реальному часі. Стан такий, що учасник, який запропонував найвищу ціну, повинен заплатити за все на 0,01 долара більше, ніж учасник, який запропонував найвищу ціну. Ця система називається аукціоном другий ціни.

Таким же чином учасник, який запропонував друге місце, повинен заплатити суму, яка лише трохи вище, ніж ціна учасника, який запропонував третє місце. Ця система забезпечує прозорість і справедливу можливість проведення торгів для всіх.

Читайте також:  Збір даних

 3. Пріоритетні угоди

Це робиться перед виведенням угоди на приватну торговельну площадку і навіть до проведення торгів в режимі реального часу. ці популярні пропозиції доступні для покупців, які заглянули в рекламний репозиторій видавця перед покупкою.

Після цього можуть бути переговори один на один про ціни і варіантах реклами, пропонованих в пакеті. Навіть після зустрічі між видавцем і рекламодавцем рекламодавець не зобов'язаний купувати пакет. Якщо рекламодавець відхиляє пропозиція, Воно відправляється на приватну торговельну площадку.

Якщо і там не знаходить підходящого покупця, то він береться для торгів в режимі реального часу і відкритих аукціонів. Пріоритетні угоди - це спосіб привернути клієнтів ще до того, як рекламний інвентар піде на публічні аукціони. У такій програмної рекламі відбуваються особисті зустрічі і приватні переговори.

4. Гарантовані алгоритмічні продажу.

Це останній, але самий надійний вид програматики-реклами. Це також називається автоматизованої гарантованої або прямий програмної продажем. У цьому типі рекламодавець і видавець безпосередньо обговорюють ціни і інші специфікації сховища реклами.

іноді збір реклами налаштовується спеціально для конкретного рекламодавця. Цей метод зазвичай використовують ті, у кого величезні бюджети на маркетинг і рекламу. Цей метод передбачає проведення зустрічей один на один. Ведуться переговори про ціни та інших характеристиках рекламного пакету.

Коли рекламодавець і видавець погоджуються на однакові умови, угода завершується. Це відмінний спосіб купувати рекламні запаси. Тут рекламодавець має право вибору. Він / вона може вибрати відповідний пакет відповідно до своїх потреб.

У разі торгів в режимі реального часу або приватної торгової площадки є один пакет, на який роблять ставки все рекламодавці. Але тут можна вибрати відповідний набір оголошень для компанії.

Процес програмної реклами

Процес програмної реклами
Процес програмної реклами

Програмна реклама - це нова революція в світі реклами. Його процес досить нескладний і зрозумілий. Ось кілька важливих порад, які допоможуть домогтися найкращої алгоритмічної реклами.

1. Знайте ринок

Для будь-якої людини, яка хоче зайнятися рекламою, більш ніж важливо знати ринок, на якому ви збираєтеся рекламувати свій продукт або послугу. Це дає вам уявлення про роботу ринку.

Виробництво відповідає вимогам ринку. З іншого боку, рекламодавців хвилює психіка ринку. Як тільки вони це зрозуміють, вони зможуть зробити ставку на правильний репозиторій реклами. Крім того, це дає їм більш чітке уявлення про переважаючих умовах і ринку, і вони можуть розробити більш ефективні способи реклами.

2.Ставьте перед собою цілі

Ставте перед собою цілі
Ставте перед собою цілі

Друкована реклама вимагає більше часу для досягнення аудиторії і ще більше часу для отримання позитивного відгуку. Однак коли справа доходить до цифрової реклами, клієнти відразу ж відгукуються.

Це підвищує терміновість роботи. Треба працювати краще і ефективніше. Реклама повинна бути більш цілеспрямованої і різкою. Він повинен правильно вразити цільову аудиторію і спонукати її інвестувати в ваш продукт.

Для цього вам буде потрібно ідеальний інвентар реклами, який ви можете отримати за допомогою алгоритмічної реклами.

3. Завжди підтримуйте людський контакт

Рекламні оголошення в наші дні розробляються і структуруються за допомогою програмного забезпечення. В цьому суть програматики-реклами. Однак потрібно розуміти, що це не применшує важливості людини у виробничому ланцюжку.

Раніше ми обговорювали, що люди менш ефективні, ніж роботи. Але цього недостатньо, щоб зробити висновок про те, що люди не важливі. У кожному процесі має значення людське дотик. У рекламі це допомагає оптимізувати рекламні кампанії і зробити їх орієнтованими на цільову аудиторію.

Поведінка аудиторії можна розшифрувати за допомогою статистичних даних, але люди можуть зрозуміти їх психологію. Це допомагає краще управляти людьми і послугами, які їм пропонуються.

4. Підходьте до цифрової реклами.

Підходьте до цифрової рекламі

Програмна реклама - це спосіб цифрової реклами, що працює в основному по заздалегідь визначених алгоритмах. Це може поставити під загрозу доречність реклами. Якщо вони з'являться не в тому місці, це може поставити під загрозу репутацію бренду, Який вони представляють.

Читайте також:  Чи допомагає покупка Google Adwords рейтингам SEO

Щоб цього уникнути, вам необхідно переконатися, що чорний список реклами та веб-сайтів з боку попиту підтримується і оновлюється з вашого боку. Це допоможе вам виключити ці веб-сайти і не потрапити в непотрібні неприємності.

Крім того, якщо ваш продукт дуже чутливий, ви можете зберегти білий список. У цьому списку будуть виділені веб-сайти, які можуть показувати вашу рекламу і не створювати загрози для вашого бренду. Це призведе до таргетированной рекламі, і ви зможете отримати набагато кращі відгуки, використовуючи цей метод.

5. ошукали.

В онлайн-рекламі шахрайство не новина. У цифровому маркетингу теж було багато випадків шахрайства. Програмна реклама працює по алгоритмам. Отже, якщо вдасться знайти лазівку в цих алгоритмах, це може привести до їх несправності.

Це викличе шахрайство. Подібні шахрайства завдають шкоди репутації бренду. Разом з тим це може привести до фінансових втрат. Статистичні дані показують, що видимість програмної реклами становить близько 44% -55%.

Цьому заважає використання ботів. Це приносить мільярди збитків. Про це потрібно подбати при використанні програмної реклами.

Переваги програмної реклами

Переваги програмної реклами
Переваги програмної реклами

Програмна реклама має безліч переваг, які приносять користь компаніям, що використовують її. Деякі з цих переваг перераховані нижче.  

1. вбирає прозорість

У рекламній кампанії повинна бути прозорість статистики і використовуваних ресурсів. Програмна реклама дозволяє рекламодавцеві точно знати сховище оголошень, на які вони посилаються.

Це створює більш прозору та справедливу статистику. На цю прозорість можна покластися при плануванні інших рекламних стратегій.

2. Статистика в реальному часі

У фізичної рекламі досить складно отримати і зрозуміти реальну статистику. Відповідь публіки надходить пізно; це створює пролом в плануванні і розумінні успіху його виконання.

Однак в алгоритмічної рекламі рекламодавцю надається статистика і аналітична інформація в реальному часі. Це змушує рекламодавця краще планувати рекламні кампанії і отримувати більше результатів.

3. Можливості точного наведення

У інших рекламних ЗМІ є велика аудиторія. Це змушує їх докладати більше зусиль і отримувати меншу віддачу. З іншого боку, якщо розглядати програматики-рекламу, існує цілеспрямований набір аудиторій.

Це дозволяє рекламодавцеві відповідним чином планувати свої рекламні стратегії. Компанія може робити ставки тільки на ті рекламні репозиторії, які вони вважатимуть придатними для свого виду реклами. Розміщення реклами відбувається концентровано.

Це створює більше можливостей для бізнесу з потрібними клієнтами.

4. Більш ефективне використання санкціонованого бюджету.

бюджет на маркетинг і рекламу має вирішальне значення для компанії. Багато компаній вкладають в цю сферу величезні суми, оскільки її важливість не має собі рівних. Однак бувають випадки, коли незграбна і недоречна реклама руйнує маркетингові кампанії.

Цю проблему можна вирішити за допомогою програмної реклами. У цьому типі реклами цілі сфокусовані, а висновки ясні. Це обіцяє більш високий прибуток компанії в цілому. Зроблені вкладення окупаються.

Отже, є більш ефективне використання бюджету, яке санкціонується вищим керівництвом компанії.

Найпопулярніші платформи для автоматизованої реклами

З програмної рекламною платформою ви зможете автоматизувати покупку і управління своїми цифровими рекламними кампаніями. Процес обертається навколо-

  • Купівля ЗМІ
  • Розміщення реклами
  • продуктивність стеження
  • оптимізація кампанії

Деякі з кращих платформ, які можуть допомогти вам зробити все це, щоб рухатися вперед з вашими програмними рекламними кампаніями є-

  • Платформа програмної реклами SmartyAds
  • Програмне забезпечення для програмної реклами TubeMogul (частина Adobe Advertising Cloud)
  • fi Платформа програмного маркетингу
  • Омніканальная програмна маркетингова платформа MediaMath
  • Платформа програмної реклами PubMatic

Останні думки про програмну рекламі!

Програмна реклама - це інновація в області маркетингу і реклами.

Він включає використання програмного забезпечення для покупки і продажу сховища реклами. Видавець продає ці рекламні запаси рекламодавцям, які шукають схожі оголошення. Вони публікуються на різних веб-сайтах, і це сприяє просуванню конкретного продукту або послуги.

Програмне забезпечення піклується про те, щоб реклама доходила до потрібної аудиторії і відповідала вимогам глядачів і рекламодавців. Програмна реклама - це дійсно майбутнє маркетингу і реклами.   

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

 

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська