Шкала рейтингу. Що таке шкала оцінки з прив'язкою до поведінки (BARS)?

Назад до Записи
Медіа-стратегія

Шкала рейтингу. Що таке шкала оцінки з прив'язкою до поведінки (BARS)?

Шкала рейтингу визначаються як вимірювальна система, яка використовується для виконання -рейтингу співробітників.

Що таке шкала оцінки з прив'язкою до поведінки?

Шкала оцінки з прив'язкою до поведінки, також відома як BARS, являє собою систему вимірювання, яка застосовується багатьма роботодавцями для вимірювання та оцінки своїх співробітників. Він повністю заснований на продуктивності і поведінкових моделях співробітників. Для розробки оцінки BARS необхідне розуміння кожної посади і її ключових завдань.

Крім того, має бути розуміння всіх можливих варіантів поведінки, які демонструє людина, яка виконує таке завдання. Така поведінка співробітників оцінюється і оцінюється відповідно до рейтингової шкали.

Шкала ділить поведінку співробітника на чотири категорії: виключне, відмінне, компетентне і незадовільний.

Для виставлення оцінок встановлюються певні моделі поведінки, мета яких - надати оцінку високу ступінь точності виконання.

Приклад шкали оцінок з прив'язкою до поведінки. шкала рейтингу

Тип роботи: Торговий представник

Четвертий рівень рейтингу з п'яти може говорити про те, що представник є послідовним виконавцем і досягає своїх цілей і квоти продажів.

Традиційна рейтингова шкала буде оцінювати наступним чином: 1 - ніколи не досягає цілей продажів, 2 - рідко архівує цифри, 3 - іноді досягає цілей, 4 - послідовно досягає цілей продажів, 5 - послідовно досягає і перевищує цілі. шкала рейтингу

Таким чином, BARS можна налаштувати для кожної роботи, а поведінка або рейтинги - для конкретної роботи. Це дає докладне уявлення про ефективність співробітника на його роботі, і менеджер може відповідним чином виміряти і класифікувати його поведінку.

Також прочитайте, що таке зворотна психологія і як її використовувати?

Кроки для БАРС

Кроки для БАРС Шкала рейтингу

У цьому процесі оцінюються як якісні, так і кількісні дані співробітників. Процес має вигоду з порівняння продуктивності окремої людини з конкретними прикладами поведінки. Вони далі класифікуються, і числове значення використовується для оцінки продуктивності.

Читайте також:  Друковані матеріали

Методи критичного інциденту або написання CIT - це перший крок. Він порівнює продуктивність окремої людини з конкретними прикладами. Вони додатково прив'язані до рейтингів від 5 до 9. Подальші значущі інциденти масштабируются, і розробляється остаточний інструмент. шкала рейтингу

Розвиток БАРС відбувається за допомогою даних, які збирають CIT або аналізу завдань. Нижче наведені кроки з розвитку БАРС:

 1. Для збору даних використовується метод CIT. Знаючі люди з роботи консультують знати приклади ефективного та неефективного поведінки. Іноді дані також збираються шляхом вивчення існуючих даних.
 2. Зібрані дані перетворюються в вимірювання продуктивності. Приклади поведінки упорядковано в схожі групи, і кожна група перед сортуванням визначається відповідним чином.
 3. Наступним кроком буде консультація профільних експертів. Ці експерти допомагають перетворити поведінкові приклади в їх вимірювання продуктивності. Поведінка, яка не дуже добре транслюється на рівні згоди, зберігається, а решта відкидаються. Цей процес проводиться для того, щоб поведінка можна було ідентифікувати за параметрами продуктивності.
 4. Поведінка, яка була збережена на попередньому кроці, оцінюється - зазвичай за шкалою від 5 до 9 балів.
 5. Стандартне відхилення грає важливу роль в збереженні поведінки. Висока стандартне відхилення призведе до відмови від поведінки і навпаки. Цей крок гарантує експертне згоду кожного поведінки.

Переваги методу БАРС

Переваги методу БАРС Шкала рейтингу

 1. Чіткість - одне з найбільш значних переваг методу БАРС. Стандарти оцінки очевидні, і це робить процес більш зрозумілим для всіх.
 2. Весь метод BARS заснований на поведінці і поведінковому аналізі. Розуміння своїх співробітників і того, що ними рухає, а що ні, важливо для компаній. За допомогою методу BARS вони отримують додаткову перспективу, яка допомагає їм зрозуміти, що працює, а що ні. Отже, це дозволяє їм зрозуміти співробітника і підвищити ефективність.
 3. Цей метод не є частковим, оскільки він повністю заснований на поведінці. У порівнянні з іншими методами оцінки цей метод вважається більш справедливим.
 4. Метод BARS индивидуализирован і, отже, адаптований для кожного співробітника. Це дає можливість розробити індивідуальний процес управління продуктивністю для кожного в компанії.
 5. Відомо, що метод BARS дає співробітникам об'єктивну зворотний зв'язок, оскільки він заснований на поведінці співробітника.
 6. BARS також використовується для розуміння поведінки клієнтів, щоб співробітники могли відповідним чином реагувати на них. шкала рейтингу
 7. Крім ясності, BARS забезпечує зручність використання як для керівників, так і для співробітників. Оскільки він має числовий рейтинг, він забезпечує визначеність кожного числового рейтингу і усуває будь-яку двозначність співробітників.

Недоліки методу БАРС. шкала рейтингу

 1. Одним з основних недоліків методу BARS є те, що він вимагає багато часу і дуже високого рівня обслуговування і моніторингу. Його потрібно створювати з нуля для кожної посади в компанії, що може бути стомлюючим і вимагати більших ресурсів для організації.
 2. Рейтинг не охоплює всі дії співробітника. Співробітник може проявляти безліч форм поведінки, які не відбиваються на шкалі, і в таких випадках для менеджера може бути складно оцінити співробітника.
 3. BARS вимагає високого ступеня контролю та обслуговування.
 4. Це може бути дуже складний процес з боку менеджерів, так як очікується, що менеджер буде мати докладну інформацію про дії своїх співробітників. Збір таких даних може коштувати менеджерам багато часу, і багато менеджерів не звертають на це уваги.
Читайте також:  Дизайн електронних книг

Висновок

Метод BARS - це шкала управління продуктивністю, в якій використовуються оператори поведінки замість загальних дескрипторів. шкала рейтингу

Його легко зрозуміти і реалізувати, і він може бути адаптований для будь-якої роботи, але його дуже складно створити. Метод BARS підкреслює об'єктивні оцінки, і його складно спотворити.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська