Процес висікання картону. Друкарня Азбука

Назад до Записи

Процес висікання картону. Друкарня Азбука

Процес висікання - популярний виробничий метод в пакувальної промисловості. Він включає використання штампа, який використовується для різання м'яких матеріалів на упаковку різного дизайну і форми.

Настоящая ценность процесса высечки заключается в возможности массового производства нестандартной упаковки. Высеченная упаковка проще, быстрее и экономичнее для создания индивидуальной упаковки в больших масштабах.

 

Розуміння процес висікання

Режущая головка – это, по сути, гигантская форма для резки печенья, которая вдавливается в материал, чтобы сформировать желаемую форму упаковки.

Висічка пройшла довгий шлях від взуттєвої промисловості в час промислової революції.

Изначально предназначенная для массового производства упаковки, высечка превратилась в универсальный производственный процесс.

За допомогою штампа можна створити практично будь-яку форму, малюнок або візерунок.

Елітна упаковка
Елітна упаковка

 

Индивидуальная упаковка производится с использованием нестандартных стальных штампов и высекальных машин.

Такая форма производства позволяет производить упаковку серийно. Но что еще более важно, высеченная упаковка обеспечивает точность и точность.

Як виготовляється вирубний штамп?

Развитие технологий и технологий изготовления вырубных штампов обеспечивает наиболее эффективную и точную конструкцию высекальных ящиков. Как правило, схема упаковки создается с помощью автоматизированного проектирования (САПР).

Цей оцифрований малюнок перенесений на шматок твердої деревини, відомий як дошка для штампування.

Найвитонченіший метод нанесення малюнків на штампувальні дошки - це випалювання по дерев'яній поверхні з використанням сучасних лазерних ризиків.

Впровадження лазерів в цей процес забезпечило більшу точність малюнка на друкованій платі.

У ріжучої матриці використовуються смуги металу, звані лінійками або сталевими лінійками . Ріжучої лінійці надають форму за допомогою лінейогіба, який згинає, розрізає і надрізає сталь до необхідної форми.

ножі для висікання
ножі для висікання

В процессе высечки можно использовать различные правила резки. У каждого правила своя функция и его использование в зависимости от сложности упаковки.

Ось деякі з найбільш поширених варіантів правил:

  • Наскрізна різання: Наскрізна різання прорізає пакувальний матеріал.

 

  • підсікання: замість того, щоб прорізати весь матеріал, надрізання залишає відбиток або частковий надріз в одній точці напруги.

 

  • Біговка: Біговка схожа на биговку, коли штамп створює лінію згину на пакувальному матеріалі. На відміну від насічки, складки дозволяють згинати матеріал всередину за рахунок наявності двох паралельних точок напруги. Наявність двох точок напруги забезпечує більшу гнучкість матеріалу.

 

  • перфорація: перфорація на увазі створення лінії отворів уздовж матеріалу дизайну. Конструкція не відділяється від самого матеріалу, але легко відділяється по перфорованим лініях.

Кожне правило побудовано з урахуванням товщини матеріалу і розміру канавки.

Сталеві лінійки забиваються в дошку вручну. Потім на матрицю наклеюють різні шматочки поролону і гуми.

Ці деталі допомагають штампу відскакувати від гофрованого картону у час виробництва.

 

Висікальна машина щільно вдавлює матрицю в картон, в результаті чого виходить вирізка (згадайте формочку для печива).

В зависимости от сложности дизайна упаковки этот вырез имеет несколько линий, складок и складок, которые используются для сборки упаковки вручную.

Читайте також:  Краудсорсінг - визначення, важливість і переваги

Надлишки матеріалу збираються і переробляються для повторного використання.

Изготовление отдельных штампов для каждой единицы упаковки – дорогостоящее занятие. Однако это единовременные расходы, которые компенсируются, если с течением времени выполняется несколько заказов одной и той же упаковки.

техніка висікання

Высечка по-прежнему носит аналоговый и ручной характер. Несмотря на то, что в этом процессе используются технологии, самым быстрым методом массового производства нестандартной упаковки по-прежнему является вырубная матрица ручной сборки.

Двумя наиболее популярными методами высечки в упаковке являются:

Планшетная высечка: 

Плоскі штампи виготовляються з плоского прямокутного шматка твердої деревини (штампового дошки), що має унікальну форму штампа.

Це передбачає використання штампа, який щільно вдавлюється в картон планшетній машиною .

 

висічний штамп
висічний штамп

Плоскі висікальні машини мають невеликий розмір заготовки, тому вони не рекомендуються для великих конструкцій. Однак вони здатні створювати складні, деталізовані конструкції, такі як невеликі вирізи, вузькі вирізи і прорізи.

Ротационная высечка:

Ротаційні ріжучі головки виготовляються за допомогою циліндричного преса і котяться по картоні, а не притискаються, як планшетний висікальні прес.

Ротационная высечка – это гораздо более быстрый процесс, который идеально подходит для массового производства простых конструкций.

 

ротаційна висікання
ротаційна висікання

Деякі ротаційні висікальні машини можуть виконувати відразу дві функції, наприклад, тиснення, Ламінування і т. Д.

Незважаючи на те, що ротаційні ріжучі машини виробляють великі обсяги з більшою швидкістю, вони не завжди є кращим варіантом.

Тип используемой техники / оборудования зависит от дизайна и желаемой функциональности упаковки .

Цифровая высечка

Розвиток технологій в галузі зробило процес висікання цифровим. Традиційні методи і раніше найбільш помітні і часто використовуються; однак тепер можна висікати упаковку без використання сталевих ножів.

Ці високотехнологічні машини використовують комп'ютеризовані засоби управління і лазери для виконання розрізів замість сталевих правил. ESKO і Zünd є лідерами галузі у виробництві цих оцифрованих машин.

Незважаючи на технологічні досягнення, цифрові висікальні машини обмежені в своїх можливостях.

Вони є прийнятним варіантом для малих і середніх обсягів замовлень, проте ще не так швидкі, як аналогові методи / обладнання.

Примеры нестандартной упаковки

Процес висікання дозволяє створювати практично будь-яку упаковку, незалежно від розміру, матеріалу, складки або функції.

Эта свобода и диапазон функциональных возможностей упаковки имеют значительные преимущества для процесса выполнения заказов вашей компании .

Доступно декілька типів висікання.

Європейська федерація виробників гофрованого картону (FEFCO) - це галузевий орган, який регулює виробництво гофрованого картону в Сполученому Королівстві і Європейському Союзі.

упаковка для подарунків
упаковка для подарунків

Організація перетворила гофроупаковку в оцифрований код. Ці коди замінили складні опису кодів і визнані в Великобританії і Європі.

FEFCO розбила конструкції гофроящиків на вісім категорій.

Эти категории служат основой для высеченных коробок и могут быть изменены несколькими способами для создания уникальной индивидуальной упаковки.

ящики щілинні

Типи коробок з прорізами зазвичай складаються з цілісного шматка картону з склеєних, прошитим або склеєних швом виробника. Найчастіше вони мають плоску упаковку, і під час складання їх необхідно запечатати вручну.

Читайте також:  9 тенденцій веб-дизайну на 2021 рік

Типичным примером коробки с прорезями является транспортировочная коробка .

Ящики телескопічного типу

Ящики телескопического типа состоят из нескольких кусков гофрированного картона. Они  характеризуются крышкой и / или дном, которые «телескопируются» над корпусом коробки.

Коробки и лотки для папок

Ящики і лотки папочного типу зазвичай складаються з одного шматка картону. Дно ящика відкидне, утворюючи все стінки і кришку. Деякі доповнення можуть бути включені в конкретні конструкції, такі як фіксуючі виступи, панелі дисплея або ручки.

Коробки выдвижного типа

Ящики висувного типу складаються з декількох шматків вкладишів і гільз, що ковзають в різних напрямках один в одного. Ця категорія FEFCO також включає зовнішні рукави для інших ящиків.

Коробки кришка-дно

Готові клеєні ящики

Готовые клееные ящики обычно легко собирать. Этот стиль представляет собой один кусок гофрированного картона, который поставляется в плоском виде.

Внутрішнє оздоблення 

Внутрішнє оздоблення - це окремі компоненти, призначені для використання з іншими стилями коробок, найчастіше з перегородками або перегородками для захисту об'єктів один від одного, але також можуть мати підкладки або подушки.

 Завершальний штрих в процесі  висікання

Процесс высечки позволяет получить действительно уникальную индивидуальную упаковку. Сложный, утонченный дизайн в роскошной упаковке придает нотку элегантности, которая оставит неизгладимое впечатление на пользователя.

Но что, если этот роскошный стиль получит дальнейшее развитие?

коробки
коробки

Коробка вертикальна для алкоголю. 

Существует множество техник отделки, которые подчеркивают высеченный дизайн индивидуальной упаковки. Такой упор на дизайн упаковки находит отклик у потребителей и положительно влияет на их будущие решения о покупке.

тиснення

Тиснение – это техника печати, при которой печать приподнимается над поверхностью упаковки. Машина для тиснения создает элегантную отделку, которую пользователь может не только увидеть, но и почувствовать .

Тиск високої температури створює ефект тиснення. Виготовляється металевий штамп (схожий на ріжучий штамп), який потім використовується для тиснення бажаної поверхні.

також можливо нанесення боса – противоположность тиснения, при котором дизайн вдавливается под поверхность упаковки. Этот эффект придает отделке вид с отступом.

Будь то отделка с тиснением или тиснением, она лучше всего сочетается с высококачественной высеченной упаковкой, такой как жесткая коробка .

УФ-друк

В УФ-друку використовується технологія ультрафіолетового затвердіння в процесі друку. Вплив ультрафіолету миттєво сушить чорнило, запобігаючи просочування або розтікання чорнила в процесі. Цей метод забезпечує чітку і яскраву печатку, яка ідеально поєднується з добре продуманою коробкою для висікання.

гарячого тиснення

Горячее тиснение  – это метод отделки упаковки на заказ, при котором используется высокая температура для приклеивания фольги или сухой краски к желаемой форме.

Останні думки процес висікання

Процес висікання дозволяє створювати широкий асортимент пакувальних коробок на замовлення. Цей метод забезпечує точність проектування, але також дозволяє виробляти багатосерійне виробництво.

Разнообразные техники, машины и стили высечки обеспечивают разнообразный набор функций упаковки. Эта функциональность отделяет индивидуальную упаковку от стандартной упаковки, предоставляя безграничные возможности.

Ваш помічник в в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

(050) 462-02-45

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська