Що таке висікання?

Назад до Записи

Що таке висікання?

Хочете додати трохи більше до Вашого відбитку? Не впевнений, де почати? Ми детально розглянемо висікання - для чого вона використовується, як ми її створюємо, а також всю необхідну інформацію про цю гострої як бритва обробці для друку.

Як почати бізнес електронної комерції за 7 простих кроків

Перш за все, що таке висікання?

Висічка - це процес вирізання відбитка певної форми або розміру. Слово «штамп» відноситься до гострого сталевому лезу, форма якого відповідає Вашим вимогам. Щоб вирізати відбиток, спочатку потрібно створити штамп, потім, як і формочку для печива, він буде встановлений на нашій машині, і ми «проштампуем» ваш відбиток, точно його розріжемо.

Лазерне різання паперу

Де використовується висікання?

Крім безлічі творчих можливостей, висікання також часто використовується в функціональних цілях. Знаєш ті дверні вішалки, які ти бачиш в готелях? Вони були викарбувані. ця коробка особливого розміру ідеально підходить для вашого кексу? Це теж було висічено!

Якщо у вас є особливий продукт, наприклад значок на шпильці або прикраса, ви можете додати особливу форму листівці або маленькій коробочці, щоб вона ідеально сиділа. Тут на допомогу приходить висікання, Оскільки вона дозволяє вам встановлювати свої власні розміри, форму і розмір.

Хенгери на ручку. Що таке висікання?
Хенгери на ручку.

Хто може використовувати висікання?

Ви можете проявити стільки творчості, скільки захочете, з висічкою. Якщо ви творча людина, ви можете подумати про вирізання свого логотипу, Букви або форми з візитну картку, щоб додати додаткову інтригу. Або, якщо ви працюєте в сфері роздрібної торгівлі, громадського харчування або Ви власник готелю, висікання може стати ідеальним рішенням для рекламних акцій і упаковки.

Саме чудове в висіканні - це те, що вона дозволяє будь-якому створювати саме те, що їм потрібно.

Щоб створити свій штамп для висікання, Вам потрібно буде надати нам векторний файл, який містить форму, яка відповідатиме Вашим вимогам для висікання. Якщо ви не знаєте, з чого почати, наша дружна команда завжди готова допомогти Вам зробити це правильно. Незалежно від того, що Ви придумуєте, вони завжди готові допомогти втілити ваш відбиток в життя - і повірте нам, коли ми говоримо, що немає надто великий або маленької роботи. Зв'яжіться з ними по телефону, кожен будній день з 8:30 до 18:00 за телефону : 380504620245, або надішліть їм листа електронною поштою за  zakaz@azbyka.com.ua

Читайте також:  Що таке корпоративне навчання?

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська