Для корпоративних клієнтів.

Для корпоративних клієнтів.

Корпоративні сувеніри з логотипом компанії покликані мотивувати службовців фірми і зміцнювати корпоративний дух. Подарунки діловим партнерам несуть головним чином іміджеве навантаження, підвищуючи статус дарувальника і встановлюючи більш міцні ділові відносини.

фірмова упаковка подарунків і бізнес-сувеніров актуальна не тільки напередодні свят - адже протягом усього року ви дбаєте про імідж своєї компанії і робите все можливе для його підтримки. Ми із задоволенням Вам в цьому допоможемо!

виробництво рекламної упаковки з картону і дизайнерського паперу - одне із наших уповноважених представників напрямків. Звичайний паперовий пакет може стати чудовим рекламоносителем вашої компанії, якщо грамотно продумати його конструкцію і підібрати матеріали, виходячи з фірмового стилю компанії - тоді і він стане VIP-упаковкою!

Але набагато цікавіше і привабливіше буде виглядати нестандартна упаковка з дизайнерського паперу або картону з фірмовою символікою Вашої компанії, розроблена ексклюзивно для Вас.

Ваше завдання: надати нам інформацію про те, для чого необхідна упаковка. Наші дизайнери і конструктори підберуть оптимальні матеріали і розроблять технологію виготовлення упаковки з широкого асортименту дизайнерського паперу і картону, або запропонують використовувати готові рішення упаковки з паперу та картону з нашого асортименту штампів і вже реалізованих ідей, перевірених часом і досвідом.


Анкети. Бейджи. Бланки. Блоки для Записів. Друк блокнотів. Брошури. Буклети. Ліфлети. Візитні картки  Газети. Дипломи. Закладки. Планінги. Календарі. Картки доступу. Конверти. Коробки. Листівки. Листівки. Пакети паперові. Папки. Сертифікати. Прайси. Таблічкі.і багато іншого. Блок для записів.   

Русский Українська