Дизайн буклету. Що потрібно знати при створенні буклету?

Назад до Записи
листівка А4, Замовити буклет

Дизайн буклету. Що потрібно знати при створенні буклету?

Дизайн буклету. Що потрібно знати при створенні буклету?

Незалежно від того, чи є ви організацією «бізнес для бізнесу» (B2B) або «бізнес для споживача» (B2C), отримання потрібної інформації для вашої клієнтської бази як і раніше буде ключовим завданням в досягненні ваших маркетингових цілей. Прямий маркетинг може як і раніше відігравати велику роль в досягненні цих цілей і збереження свіжості вашого бренду і вашого імені в свідомості клієнтів.

Пряма поштова розсилка становить більшу частину того, скільки людей дивляться на прямий маркетинг. Термін «пряма поштова розсилка» існує вже понад 140 років з тих пір, як Монтгомері Уорд випустив перший каталог поштових переказів в 1872 році. Один із способів зробити це - використовувати листівки і флаєри для надання інформації про продукт або послугу або, можливо, просто інформації про ваша компанія в цілому.

Правильно скласти листівку не завжди легко, і завдання полягає в тому, щоб спробувати виділити її для читача і надати необхідну інформацію для стимулювання продажів і запитів. Професійний дизайн часто має велике значення для створення ідеального першого враження від вашої листівки. Ми б порадили виконати ряд кроків, які допоможуть створити відмінну листівку.

листівки

 

1. Простір:

старе прислів'я «Менше означає більше» , Безумовно, актуальна, коли мова йде про дизайн листівок. Ніхто не хоче читати буклет, який просто заповнений текстом. Це займає дуже багато часу і виглядає не дуже добре. Безлад ніколи не буває хорошим, тому не забудьте пам'ятати про вільне місце при оформленні буклету. Також важливо пам'ятати, що потрібно використовувати всю площу буклету, а не зосереджуватися тільки на одному кутку або центрі.

2. Образи. Дизайн буклету

Хоча фраза «Менше означає більше» може добре працювати з листівками, завжди добре працюють зображення. Важливо переконатися, що використовувана фотографія високої якості і готова для друку буклету. Зображення також важливі, якщо у вашому буклеті зазначені продукти і ціни на них, так як ви захочете продемонструвати якість продукту в листівці найкращим чином.

3. Удобочитаемость:

важливо, щоб ваша аудиторія могла ясно прочитати і зрозуміти повідомлення, яке ви намагаєтеся донести в своїй листівці. Намагайтеся уникати використання світлих кольорів, таких як білий і жовтий, для тексту, оскільки їх часто важко читати, якщо вони не застосовуються на темному тлі. Короткі, різкі пропозиції працюють добре і намагаються отримати ясний, простий заголовок, який приверне увагу читача. Щось на зразок "Розпродаж - до 50%!" працює добре. Намагайтеся уникати тексту розміром менш 10 пунктів, так як деякі читачі можуть насилу його розібрати.

4. Якість.

Для нас якість визначається декількома способами, включаючи якість контенту і якість друку. Якість контенту насправді залежить від повідомлення, яке ви намагаєтеся донести до своєї аудиторії, але не забувайте, що воно повинно бути коротким і по суті. Якість друку також важливо, оскільки на відміну від газети або телевізійного кліпу, які зазвичай мають таку ж якість, листівка - це те, що піднімають фізично і можуть піддатися серйозним зловживанням. Чим краще якість буклету, тим більше враження ви справите на свого покупця. Більшість листівок будуть мати товщину від 100 г / м2 з обробкою, включаючи матову, шовкову і елітну папір. При розробці буклетів для друку важливо також пам'ятати, що ви зберігаєте файл у форматі CMYK какRGB використовується для екранів комп'ютерів.

Читайте також:  Що таке висікання?

5. Заклик до дії. Дизайн буклету

Нарешті, важливо, щоб у вашій листівці містився чіткий заклик до дії. Заклик до дії - це те, що ви будете використовувати, щоб спонукати вашого клієнта до подальших дій. Тому незалежно від того, доставляли ви листівки поштою, на торговельній виставці або через приміщення вашого власного підприємства, важливо, щоб був чіткий заклик до дії, який допоможе вам оцінити успіх вашої листівки. Цей заклик до дії може мати різні формати, в тому числі:

  1. Посилання на сайт
  2. Профілі в соцмережах - Facebook, Twitter і т. Д.
  3. Контактний телефон.
  4. Електронна пошта контакту
  5. QR-код
  6. Ціна (особливо якщо просувається спеціальна пропозиція)

Перш ніж ви будете готові відкрити Paint (ви знаєте, хто ви) або Photoshop, щоб приступити до розробки своєї наступної чудової брошури, яка змусить клієнтів вибити ваші двері, просто запам'ятайте ці п'ять рад і перевірте, чи включені вони в вашу листівку.

Медіа-стратегія: значення, елементи і типи

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська