Дизайн для безперебійної роботи. Ви створили остаточний документ. Він відмінно виглядає на екрані і відмінно друкується на вашому лазерному принтері. На жаль, це не обов'язково означає, що ваш принтер буде так само радий вашому творінню, як і ви. Вони можуть зіткнутися з труднощами через те, що ви забули, не спілкувалися або не знали. Фактично, Рочестерський технологічний інститут заявив, що до 78% всіх файлів, що надаються клієнтами постачальникам послуг друку, не готові до друку.

Нижче наводиться колекція рад і рекомендацій для дизайнерів по оптимізації їх макета для друку. Це гарна ідея, щоб поговорити з вашим магазином або принтером, перш ніж почати велику роботу. Вони будуть більш ніж готові допомогти вам уникнути дорогих помилок.

інтерпретований мову

Це теми, які у цій статті:

 • Загальна рада
 • Загальні настройки документа
 • колір
 • Текст і шрифти
 • Прямокутники, заливки і лінії
 • Line-арт
 • Зображення в градаціях сірого
 • кольорові зображення
 • малюнки
 • Зв'язок з вашим принтером або сервісним бюро
 • Інші джерела інформації

Загальна рада. Дизайн для безперебійної роботи

 • Планування: плануйте свою роботу і дотримуйтеся цього планування. Творчі люди схильні забувати, що виготовлення тарілок, друк роботи і її обробка вимагають часу. Те, що ваші промахи в плануванні не означають, що допечатниє і друковані співробітники можуть виконати свою роботу в два рази швидше. Преси працюють в стислі терміни, друковані аркуші повинні висохнути, а якщо щось піде не так в додрукарської підготовці, може знадобитися час, щоб розібратися.
 • Помилки: Ваш клієнт прочитає документ, який ви створили, але він може переглянути помилки або друкарські помилки. Не зациклюйтеся тільки на їх виправлення, ретельно перевіряйте всі документи, які ви створюєте.
 • Trapping: Trapping - це метод, який використовується для мінімізації наслідків неправильної реєстрації в пресі. Він покладається на те, щоб світлі об'єкти злегка перекривали темніші об'єкти, щоб уникнути неприємних поганих ліній, що з'являються на друкованому результаті. Приклад нижче ілюструє принцип. Або ви подбаєте про уловлюванні і повідомте про це торговому магазину або принтеру, або дозволите їм впоратися з цим. Пастка - це і навик, і мистецтво. Не варто недооцінювати час, необхідний для правильного захоплення файлу.
 • Trapping Дизайн для безперебійної роботи

  Захоплення

 • Програмне забезпечення: Використовуйте додатки, з якими знайомі інші. Той факт, що MegaPage Deluxe поставляється з журналом по графіку, не означає, що це ідеальне додаток для 64-сторінкової високоякісної брошури. Якщо ви дотримуєтеся InDesign, QuarkXPress, Illustrator і Photoshop, будь-який принтер або магазин повинен впоратися з вашою роботою. FreeHand, Corel Draw і навіть старий добрий PageMaker також добре підтримуються в індустрії. Поговоріть з вашим принтером або сервісним бюро, якщо ви збираєтеся використовувати інші додатки.
 • Програмне забезпечення: використовуйте правильну програму для правильної завдання. InDesign і QuarkXPress були розроблені для макета сторінки. Illustrator і CorelDraw краще підходять для креслень або односторінкових документів, таких як плакати.
 • Переклад: якщо ваш документ може бути переведений, ви повинні прийняти це до уваги при його створенні. Уникайте кольорового тексту або білого тексту на кольоровому тлі. Помістіть весь текст, який буде переведений, в окремий плашковий колір з ім'ям TextBlack. Це полегшує згодом створення додаткових фільмів або листів, що містять перекладений текст. Також врахуйте, що деякі мови, такі як французький або голландський, не такі компактні, як англійська. Переконайтеся, що є достатньо вільного місця для розміщення додаткових рядків тексту. Дизайн для безперебійної роботи
 • Угоди про імена: Ваш документ може оброблятися різними додатками, що працюють в різних операційних системах, для накладення і виведення на плівку або планшет. Кожна операційна система або додаток має свої власні правила, яким повинні відповідати імена файлів. Дотримуючись найменшого спільного знаменника, ви уникаєте проблем з файлами, які перейменовуються або не можуть бути прочитані. Використовуйте імена файлів довжиною не більше 25 символів і дотримуйтеся стандартних 26 символів алфавіту і цифр від 0 до 9. Використовуйте підкреслення замість пробілу, якщо ви хочете розділити слова в імені файлу. Ніколи не починайте і не закінчуйте імена файлів з пропуском і не ставте косі риски (/), зворотну косу риску (\) або ':' в іменах файлів. Не вказуйте в імені файлу більше одного періоду ( «.»).

Загальні настройки документа. Дизайн для безперебійної роботи

 • Розміри сторінки: переконайтеся, що ви використовуєте точні розміри, які клієнт вказав для роботи. Також подбайте про те, щоб на всіх сторінках було завдано правильний слив. Не будьте неохайним, але використовуйте однакове значення (наприклад, 5 мм) по всьому документу.
 • Нумерація сторінок: непарні сторінки знаходяться праворуч, парні сторінки зліва (не смійтеся, я бачив документи, в яких це основне правило було забуто).
 • Складні панелі. Будьте уважні до складним панелям. Не всі сторінки в заглушку мають однаковий розмір! Виконуйте свою роботу з точним розміром надрукованого фрагмента і залишайте правильні поля там, де ви хочете, щоб вони складалися.
 • Точка посилення: Imagesetters повинні бути налаштовані на лінійний вихід. Це означає, що якщо ви використовуєте 50-відсоткову площину на сторінці де-небудь, вихідний сигнал на плівці або пластині також повинен вимірювати 50 відсотків. Процес друку, однак, не є лінійним. Через тиск роликів, вбирання чорнила в папір і деяких оптичних ефектів ця 50-відсоткова площину може бути надрукована як 65-відсоткова. Фактичний відсоток посилення точки залежить від використовуваного паперу, швидкості друку, управління екраном, оператора, типу використовуваної друку, якості ковдр та інших параметрів. Точкове посилення від 10 до 16 відсотків не є рідкістю при офсетного друку. Для газетного друку цей приріст може навіть зрости до 30 відсотків. Більшість (всього?) Програмного забезпечення сканера використовує стандартні параметри, які компенсують середнє посилення точкової офсетного друку. Ваш макет також повинен враховувати точкове посилення, особливо якщо завдання буде надруковано на різних типах паперу і друкарських машин. Проконсультуйтеся з вашим принтером перед початком критичних робіт.

Колір. Дизайн для безперебійної роботи

 • Плашкові кольори: більшість принтерів мають запас «стандартних» кольорів Pantone. Використання цих квітів в роботі може бути набагато дешевше, ніж використання певного кольору PMS, який необхідно замовляти окремо.
 • Плашкові кольори в завданні CMYK. Якщо ви використовуєте кілька кольорів Pantone в завданні, яке буде надруковано в CMYK, ви повинні помітити ці кольори для поділу в програмі макета. Це особливо вірно, якщо ви використовуєте прозорість в InDesign. Зверніться до керівництва по вашому додатку макета для правильної процедури маркування квітів для поділу. Дизайн для безперебійної роботи
 • 4+ кольору: якщо ваші завдання будуть надруковані більш ніж в 4 кольорах, можливо, варто поговорити з парою принтерів. Мало того, що деякі можуть запропонувати вам кращу ціну, тому що у них є 6 або 8-кольоровий друк, але вони також можуть сказати вам, як ваш дизайн повинен бути адаптований, щоб вони могли легко друкувати додаткові кольори.
 • QuarkXPress: червоний, зелений і синій. Ніколи не використовуйте червоний, зелений і синій кольори з QuarkXPress. Це RGB-кольори, які зазвичай відключаються операторами додрукарської підготовки.
 • Чорний колір в надпечатка: в більшості випадків чорний текст, лінії і заливки, які перекривають пофарбований фон, повинні бути налаштовані для надпечатки. Якщо це забуте, це може привести до появи прогалин при друку завдання з реєстру.
Чорний колір в надпечатка:

Чорний колір в надпечатка:

 • Насичений чорний: для маленьких чорних об'єктів, які частково розташовані на світлому фоні і частково на темному тлі, краще використовувати «насичений чорний». Це 100% чорний з додаванням 40% блакитного і / або пурпурного кольорів. Таким чином, фон не просвічує через чорний об'єкт. Верхня смуга в прикладі нижче показує проблему.
 • Білий налаштований на вибивання: в старих версіях QuarkXPress дратувала звичка забувати відключати настройки «надпечаткі», коли чорний текст замінюється іншим кольором. Це може привести до зникнення тексту. Переконайтеся, що для білого тексту встановлено «вибивання». Більшість сучасних робочих процесів, які використовуються принтерами, можуть автоматично виявляти і усувати цю проблему, але ці знання не допоможуть вам, якщо ваша робота буде надрукована єдиним принтером в місті, який не може виправити це автоматично.
 • Угоди про імена: Коли ви використовуєте плашкові кольори у файлі, їх імена повинні містити тільки стандартні 27 символів алфавіту і цифри від 0 до 9. Використовуйте підкреслення замість пробілу, якщо ви хочете розділити слова в імені кольору, Використання дужок будь-якого типу може привести до різних проблемам PostScript в деяких системах. Дизайн для безперебійної роботи
 • Зіставлення квітів: деякі кольори, такі як прозорі апельсини, фіалки і зелень, а також значна частина існуючих квітів Pantone, важко зіставити при 4-кольорового друку CMYK. Якщо немає ретельної калібрування, монітори завжди показують більш яскраві та насичені кольори, ніж це може бути досягнуто при друку.

Текст і шрифти

 • Типи шрифтів: за бажанням ви повинні використовувати шрифти OpenType. Шрифти Type 1 або TrueType також в порядку, але намагайтеся уникати шрифтів Multiple Master або старіших шрифтів Type 3. Багато системи більше не підтримують ці шрифти належним чином.
 • Міські шрифти. Старі Макінтош поставляються з рядом шрифтів, названих на честь міст (наприклад, Женева, Чикаго чи Нью-Йорк). Намагайтеся не використовувати ці шрифти, так як старі версії операційної системи Mac надають їх тільки в якості екранних шрифтів, які не підходять для виведення. Це правило не поширюється на «Мемфіс».
 • Меню «Стиль»: не використовуйте стилізовані шрифти, виберіть шрифти по їх довгим іменам. Тому виберіть «Helvetica Bold» в якості шрифту замість «Helvetica», а потім натисніть кнопку стилю «Bold». Деякі застосунки можуть бути відображають всі особи шрифтів для шрифтів TrueType. В цьому випадку ви можете використовувати різні стилі, якщо впевнені, що відповідний шрифт існує. Дизайн для безперебійної роботи
 • Контурні шрифти. Намагайтеся уникати підкреслення або контурних шрифтів з QuarkXPress або інших додатків. Це хитрощі, які можуть мати чудовий вигляд на екрані, але іноді їх неможливо вивести правильно.
 • Правопис: завжди використовуйте перевірку орфографії, яка включена в більшість додатків, щоб перевірити ваш документ. Додайте слова, які часто зустрічаються в ваших документах, до словника.
 • Межплатформенному проблеми: Уникайте переміщення з однієї платформи (наприклад, Mac) на іншу (наприклад, ПК), оскільки це може привести до невеликого зсуву тексту. Деякі шрифти, доступні як на Mac, так і на ПК, трохи відрізняються, навіть якщо вони використовують один і той же ім'я.
 • Розмальований текст: чи не фарбуйте невеликий текст (наприклад, <8 балів) в 2 або більше кольору процесу. Найменша проблема з реєстрацією в пресі робить такий текст нерозбірливим.

Прямокутники, заливки і лінії

 • Волосся: Деякі додатки мають товщину лінії, яка називається «лінія росту волосся». Ніколи не використовуйте це, завжди дотримуйтеся певної ширини, наприклад, 0,25 точки. Проблема з волоссям полягає в тому, що вони зображені як найтонша лінія на будь-якому пристрої. Це може бути добре на лазерному принтері з дозволом 300 точок на дюйм, але лінія шириною 1 піксель на пристрої формування зображень з роздільною здатністю 2400 точок на дюйм ледь помітна. Деякі робочі процеси дозволяють оператору встановлювати мінімальну ширину лінії, щоб уникнути цієї пастки. Тільки не розраховуйте на цей обхідний шлях і повністю уникайте волосків. Найменша ширина лінії, яку ви можете використовувати, залежить від друку, паперу, швидкості, ... Зверніться до вашого принтера. Як правило, ніколи не робіть лінію менше 0,2 бала. Дизайн для безперебійної роботи
 • Загальний витрата чорнила: в залежності від кількості паперу, типу друку і самої друку ваш принтер може вказати певний «загальний обсяг чорнила» (TIC). Це максимальна кількість чорнила, яке повинен містити будь-який об'єкт на сторінці. Наприклад: якщо TOC одно 280, на сторінці можуть бути об'єкти, що містять 70 відсотків блакитного, пурпурного, жовтого або чорного, але суміш 100 відсотків блакитного, 100 відсотків пурпурного, 50 відсотків жовтого та 50 відсотків чорного має зміст 300, що занадто багато і призведе до потемніння в пресі.
 • Суцільні кольори: уникайте великих областей суцільних чорних чорнила, які можуть бути дуже важкими для друку. Цифрові преси, як правило, мають проблеми з будь-якою великою областю, яка містить суцільний колір.
 • Розфарбування тонких ліній: чи не фарбуйте тонкі лінії (наприклад, <1/2 точки) в 2 або більше кольору процесу.

Line-арт. Дизайн для безперебійної роботи

 • Формати файлів. Уникайте форматів файлів, таких як PICT, GIF або BMP, які ніколи не призначалися для розробки.
 • Дозвіл: переконайтеся, що зображення мають правильний розмір і дозвіл при скануванні. Остаточне вирішення растрових зображень має бути десь між 800 і 1200 точок на дюйм. Тому, якщо ви бажаєте сканувати логотип і хочете збільшити його на 300 відсотків в додатку макета, його слід сканувати з дозволом від 2400 до 3600 точок на дюйм. Для виведення на цифрові друкарські машини часто досить дозволу 600 точок на дюйм.
 • Розмір. Ніколи не збільшуйте зображення більш ніж на 20 відсотків у додатку макета. Це зменшить дозвіл зображень і призведе до ефекту, званого сходами.

Зображення в градаціях сірого

 • Формати файлів. Уникайте форматів файлів, таких як PICT, GIF або BMP, які ніколи не призначалися для розробки.
 • Підсвічування і тіні точок:
  • Сама чітка точка на напівтонових зображеннях не повинна складатися з чистого білого, але повинна мати як мінімум 2% -ву точку. Прийнятними винятками є фари автомобілів або дзеркальні відблиски (невеликі відблиски на блискучій поверхні), для яких не проблема, якщо вони «перегоріли».
  • Сама темна область зображень також не повинна складатися з чистого чорного. Для екранів з 150 або 175 лініями прийнято використовувати 95-відсотковий сірий колір для тіньових точок. Для газетного друку нерідкі 5-відсоткова виділена точка і 80-відсоткова тіньова точка. Дизайн для безперебійної роботи
 • QuarkXPress і TIFF. При розміщенні зображень у форматі TIFF в QuarkXPress (Mac або ПК) ніколи не встановлюйте колір фону для графічного блоку рівним «none». Це дозволяє уникнути проблем зі сходами (так звані нерівності) по краях зображення.
 • Дозвіл: переконайтеся, що зображення мають правильний розмір і дозвіл при скануванні. Остаточне вирішення чорно-білих знімків повинно бути (правління екрану x масштаб x 2). «2» - це коефіцієнт якості, який може варіюватися від 1,6 до 2,5 в залежності від ваших потреб в якості і предмета зображення. Тому, якщо ви бажаєте сканувати фотографію і хочете збільшити її на 300 відсотків в додатку верстки, і ваша публікація друкується з дозволом 85 lpi, зображення слід сканувати з дозволом (85 x 3 x 2) або 510 dpi.
 • Розмір. Ніколи не збільшуйте зображення більш ніж на 20 відсотків у додатку макета. Це зменшить дозвіл зображень і призведе до ефекту, званого сходами. Занадто велике зменшення зображень призведе до втрати різкості і контрастності.

Кольорові зображення. Дизайн для безперебійної роботи

 • Формат файлу: уникайте зображень PICT, WMF або BMP. Додаток макета може підтримувати ці формати, але їх правильне перетворення в дані PostScript або PDF ніколи не гарантується.
 • QuarkXPress і TIFF. При розміщенні зображень у форматі TIFF в QuarkXPress (Mac або ПК) ніколи не встановлюйте колір фону для графічного блоку рівним «none». На зображенні нижче показано, що може статися, якщо фон встановлений на «none»: або на сходах (зазубрені краю) по краях зображення, або білі області всередині зображення просто зникають.
 • Дозвіл: переконайтеся, що зображення мають правильний розмір і дозвіл при скануванні. Остаточне вирішення кольорових картинок повинно бути (екранне управління x масштаб x 2). «2» - це коефіцієнт якості, який може варіюватися від 1,5 до 2,5 в залежності від ваших потреб в якості і предмета зображення. Тому, якщо ви бажаєте сканувати фотографію і хочете збільшити її на 300 відсотків в додатку верстки, і ваша публікація друкується з дозволом 150 lpi, зображення слід сканувати з дозволом (150 x 3 x 2) або 900 dpi.
 • Розмір. Ніколи не збільшуйте і не зменшуйте зображення більш ніж на 20 відсотків у додатку макета. Збільшення їх призведе до пикселизации і сходах. Занадто велика їх зменшення призведе до втрати різкості і контрастності.
 • Кольорова палітра: в повному обсязі робочі процеси можуть правильно обробляти RGB або проіндексовані зображення. Дізнайтеся в своєму магазині або в принтері, чи підтримують вони колірні режими, відмінні від CMYK.

малюнки

 • Формат файлу: зберігайте малюнки, зроблені в програмі для векторного малювання, такий як Adobe Illustrator, Freehand або Corel Draw, в форматі EPS, якщо вони будуть використовуватися в настільній видавничій програмі, такий як QuarkXPress або PageMaker. Уникайте інших форматів, таких як PICT або CDR. Для Illustrator ви можете використовувати файли .AI для включення в сторінки InDesign. Дизайн для безперебійної роботи
 • Ефекти лінз і плитки Corel Draw: Уникайте широкого використання ефектів лінз в Corel Draw. Вони створюють великі файли PostScript, не завжди друкують так, як вони з'являються на екрані, чи занехають друкувати взагалі. Можливе рішення - перетворити об'єкти, які використовують ефекти лінз, в растрові зображення. Це полегшить їх RIP. Те ж саме відноситься і до плиток. Якщо їх не перетворено в растрові зображення, між плитками можуть також відображатися маленькі білі лінії.
 • EPS в EPS: уникайте вкладень EPS: ніколи не пишіть EPS-креслення в інший EPS-креслення. Використовуйте «копіювати» і «вставити» з одного малюнка в іншій, щоб створити лише один файл.
 • Розмір: якщо креслення містить растрові зображення (скани, ...), ви ніколи не повинні збільшувати або зменшувати креслення більш ніж на 20 відсотків у додатку макета. Збільшення його призведе до пикселизации і сходах. Занадто велике зменшення призведе до втрати різкості і контрастності.

Підготовка брошури до друку.

Зв'язок з друкарнею. Дизайн для безперебійної роботи

 • Проблеми з платформою. Виберіть принтер, який використовує ту ж платформу, що і ви. Перетворення документів з Mac на ПК або навпаки може бути виконано, але призводить до проблем зі шрифтами і схильний до помилок.
 • Вихідна форма: у більшості компаній є форма, яку необхідно заповнити для кожної роботи. Будь ласка, зробіть це правильно.
 • Паперова копія: завжди надавайте вашому магазину або принтеру роздруківку вашого документа в натуральну величину. Таким чином, оператор додрукарської підготовки знає, що він може очікувати від вашого файлу. Чітко позначте останні зміни в цьому доказі, якщо немає часу на оновлені роздруківки.
 • Формат файлу. Існує кілька способів обміну документами з сервісним бюро:
  1. Як власний файл: просто відправте свій QuarkXPress, InDesign або будь-який інший файл і не забудьте включити все зображення і шрифти.
  2. Як файл PostScript. В цьому випадку ви несете відповідальність за створення даних PostScript, а також їх вмісту. Сервісне бюро не може легко виправити будь-яку допущену вами помилки.
  3. У форматі PDF. Це більш практично, ніж використання PostScript, але ви повинні знати, як правильно створювати PDF-файли. Сайт GWG пропонує відмінні поради по доставці правильних готових до друку файлів з ряду додатків. Дизайн для безперебійної роботи
  4. Використання іншого формату, такого як TIFF / IT P1, CT / LW, ...

Зшивання брошур на скоби. Швидко, просто і професійно.

 • Включення файлів: якщо ви надаєте рідні файли InDesign, ... для принтера, ви повинні включити всі файли в свою роботу. Не забувайте будь-які шрифти або зображення. Вкажіть всі шрифти: можливо, ваше сервісне бюро має шрифт, але це інший тип або інший виробник. Це може привести до переписування тексту. Увімкніть інструкції, коли ви зробили для користувача зміни шрифтів. На ринку є кілька предполітних додатків, щоб ви могли надати документ, що підтверджує відмову. Використовуй їх.
 • Сміття: не вмикайте зайвий матеріал. Якщо папка, яку ви хочете відправити, як і раніше містить старі файли, які вам більше не потрібні, видаліть їх! Дизайн для безперебійної роботи
 • Копія файлів: Ніколи не передавайте принтеру або магазину єдину копію ваших файлів.
 • Відповідальність: ніколи не думайте, що хтось зробить більше, ніж йому платять. Якщо в ваших файлах є помилки, принтер залишить їх без змін, якщо ви не погодилися заплатити за читання коректури. Те ж саме стосується видалення кольорових відтінків або інших виправлень на зображеннях.
 • FTP: стискати файли перед відправкою на FTP-сайт. Неправильні налаштування FTP або крос-платформні проблеми можуть пошкодити стиснені файли. ZIP і Stuffit - це системи стиснення, які підтримуються всіма.
 • Маркування дисків. Завжди маркіруйте компакт-диски або DVD-диски своїм ім'ям і контактною інформацією. Якщо це набір дисків, нумеруйте їх (наприклад, 1 з 4, 2 з 4, ..)