Дизайн електронної пошти

Назад до Записи

Дизайн електронної пошти

Дизайн электронной почты , электронный маркетинг – это отличная возможность продавать свои продукты или услуги и поддерживать тесную связь с вашей аудиторией. Но если ваши электронные письма не очень хорошо оформлены, это отличная возможность полностью не попасть в цель.

1. Отримайте максимум від вашого електронного листа
-

Очевидно, вы знаете, что важно посылать убийственный контент в ваши маркетинговые электронные письма. Но что вы можете не знать, так это то, что дизайн вашего контента может быть даже важнее самого контента. Наиболее успешный контент электронной почты разработан таким образом, чтобы поощрять взаємодія з вашим читачем.

Почніть з важливих речей

Змусити людей відкрити вашу електронну пошту досить складно, але чи потрібно їм прокручувати милі, щоб ви дійшли до суті? Забудь про це.

Люди будут оценивать вашу электронную почту на основании того, что они увидят или прочитают. Это то, что помогает им решить, хотят ли они продолжать идти. Начните свой дизайн электронной почты с важных вещей, будь то специальное предложение или подробности о предстоящем событии. Таким образом, вы получаете важные сообщения, даже если ваша аудитория только читает первое предложение.

Мати особливу увагу

Выберите одну область и сделайте ее фокусом вашей электронной почты с помощью визуальной иерархии, чтобы привлечь к ней внимание. Если у вас слишком много противоречивых сообщений или областей внимания, ваш читатель может запутаться в том, о чем ваша электронная почта.

Тримайте це коротким і простим

Приказка «чим довше, тим краще» просто не відноситься до дизайну електронної пошти. Якщо хтось подивиться на вашу електронну пошту і побачить, що вона розтяглася на кілька днів, він не стане її читати.

Доберіться до своєї точки і дістаньтеся до неї швидко. Ведіть з важливими речами. Оскільки ви не уявляєте, як довго люди будуть читати вашу електронну пошту, почніть з самого важливого повідомлення. Ви залучите їхню увагу, і тому ваше повідомлення не буде втрачено через занадто довгою перестановки електронної пошти.

Отже, правдива історія: люди насправді не читають ваші листи. Вони швидко сканують їх, щоб побачити, чи є корисні шматочки інформації, і потім йдуть своїм веселим шляхом.

Не ображайся! Це не ти. У наші дні люди просто перетравлюють інформацію (спасибі інтернету!). Якщо ви хочете, щоб ваші електронні листи доставляли результати, які ви шукаєте, вам потрібно зробити їх сканованими.

Використовуйте заголовки і маркери в своєму дизайні електронної пошти, щоб підкреслити ваш контент. Використовуйте короткі абзаци і уникайте великих блоків тексту.

Зв'язати всі речі

Первое правило о почтовом маркетинге: вы не говорите о почтовом маркетинге. И второе правило или электронный маркетинг …? Если серьезно, то основное правило дизайна электронной почты заключается в том, что все в вашей электронной почте – от ваших изображений до заголовка и текста – должно быть связано.

Если единственной ссылкой в ​​вашем письме является слово «здесь», скрытое где-то в абзаце третьем, ваш трафик, управляемый электронной почтой, будет колебаться где-то около нулевой отметки. Везде, где люди нажимают на вашу электронную почту, они должны доставлять их туда, куда вы хотите, например, на целевую страницу, страницу продукта или специальное предложение.

Читайте також:  Скільки має коштувати контент-маркетинг?

Підсумок: зв'яжіть всі речі і зробіть все клікабельним.

Отримуйте результати за допомогою свого CTA

В конце концов, электронный маркетинг – это все о результатах. И как вы получаете результаты? Вы просите их.

Убедитесь, что ваш призыв к действию (CTA) кристально чистый, чтобы ваши читатели точно знали, что вы от них хотите. Используйте элементы дизайна, такие как стрелки или прямоугольники, чтобы привлечь внимание к CTA. Убедитесь, что ваши читатели слышат вас громко и ясно, а затем наблюдайте, как ваши конверсии проникают сквозь крышу.

2. Використовуйте макет вашого дизайну
-

Если контент является королем, то рассмотрите макет королевой. То, как вы организуете и размещаете свой дизайн электронной почты, так же важно, как и его содержание.

Мудрий по ширині

Коли справа доходить до створення красивих електронних листів, макет є ключовим. Чи не розтягуйте це! Занадто широке лист просто не працює. Якщо ваші читачі повинні прокручувати на своєму пристрої з боку в бік, щоб прочитати вміст вашої електронної пошти, вони будуть натискати кнопку «Відписатися» так швидко, що це змусить вашу голову розкрутитися.

Збільште ширину до 600 пікселів, щоб весь вміст відображалося на екрані - прокрутка не потрібно.

Вирощувати правильні стовпці

Якщо ви відправляєте більше в форматі розсилки або у вас є кілька фрагментів контенту, які ви хочете виділити, у вас може виникнути спокуса розділити контент на мільйон стовпців, але не робіть цього.

З обмеженням ширини 600px більше двох або трьох стовпців відчувають себе переповненими.

побудуйте ієрархію

Ніхто не любить дивитися на великі блоки тексту. Це візуально приголомшує і буде нагадувати людям про підручник (і останнє, про що ви хочете, щоб ваша аудиторія думала, коли вони читають вашу електронну пошту, це домашня робота).

Використовуйте ієрархію тексту, наприклад підзаголовки, лапки і форматування шрифту, наприклад, жирний шрифт і курсив, щоб упорядкувати свою копію і візуально проілюструвати важливі моменти.

Не забувайте про мобільний

Якщо ваша електронна пошта працює тільки на робочому столі, ви втрачаєте масу можливостей. Так багато людей читають свої електронні листи на своїх телефонах, і якщо ваша електронна пошта не оптимізована для мобільних пристроїв, все, що вони побачать, це гарячий, безладний безлад.

Сделайте ваш дизайн электронной почты полностью отзывчивым. Ваши читатели должны иметь положительный, хорошо продуманный почтовый опыт на любом устройстве, которое они используют. Проверяйте свою электронную почту на каждом приложении и устройстве, чтобы получить представление о взаимодействии с пользователем.

І просто, щоб охопити ваші бази, додайте посилання «перегляд в браузері». Таким чином, якщо все інше не спрацює, і ваша електронна пошта, як і раніше виглядає хитко на їх пристрої або поштовому клієнті, вони все одно можуть отримати доступ до вашого контенту.

3. Гра зі шрифтами
-

Не менш важливо, ніж те, що ви пишете в своєму листі, як виглядають ваші слова. Це вірно, я говорю про шрифтах.

Використовуйте правильні розміри

Навіть якщо ваш поштовий контент гідний Пулітцера, це не має значення, якщо ніхто не зможе його прочитати. Переконайтеся, що ваш основний текст шрифту читабельний! Розмір від 14 до 16 пунктів - хороше емпіричне правило.

Читайте також:  Оздоблення друкованої продукції.

Використовуйте правильні шрифти

Один шрифт: добре. Два шрифту: відмінно. Більше двох шрифтів? Візуальна перевантаження. Виберіть один шрифт для заголовків, а інший для основного тексту.

И как бы вам ни хотелось писать тело письма по электронной почте каким-нибудь сумасшедшим шрифтом, сдерживайте себя. Встроенные веб-шрифти не показуються в ваших маркетингових електронних листах, що означає, що ваш контент буде виглядати не зовсім так, як ви хочете. Для основного тексту дотримуйтеся таких основ, як Arial, Times New Roman, Tahoma, Verdana, Courier і Georgia.

4. Прикрасьте свій дизайн електронної пошти
-

Навіть якщо ваш контент приголомшливий, якщо ваша електронна пошта виглядає як художньо-складна учениця, намальована по всьому екрану, люди не будуть її читати. Якщо ви хочете побачити результати, ви повинні попередньо підтвердити свою електронну пошту.

Дизайн електронної пошти

ДРУК БРОШУР ДЛЯ КОНФЕРЕНЦІЙ І ВИСТАВОК

Грати з психологією кольору

Кольори, які ви використовуєте, не просто красиві. Вони теж можуть бути сильними. Стратегічно використовуйте веселку і використовуйте колірну психологію.

Це особливо важливо з вашим закликом до дії. Використовуйте орієнтовані на дію кольору, такі як червоний або помаранчевий, щоб управляти перетвореннями.

Використовуйте зображення з розумом

Зображення можна додати в електронний лист, але про щось хороше можна сказати.

Не используйте слишком много изображений, иначе ваш контент может потеряться. Никогда не используйте изображение, если это не ваш логотип. Сначала убедитесь, что вы включили какой-то контент, чтобы ваши читатели знали, кто вы и о чем ваша электронная почта. Если вы используете много изображений или фотографий, сделайте простой дизайн и оставьте его в центре внимания.

знайти палітру

Колір - це одна з перших речей, яку люди помітять, коли вони подивляться на вашу електронну пошту, тому ви хочете використовувати її добре. Використовуйте додаткові кольори і тримайте свою палітру в двох або трьох кольорах, щоб уникнути візуальних головних болів.

Вы также можете использовать цвет, чтобы разделить вашу электронную почту. Используйте разные цвета, чтобы отделить верхний и нижний колонтитулы письма.

Не забувайте про порожній простір

Колір важливий. Але так само не вистачає кольору.

Порожній простір допомагає візуально розбити ваш контент в більш зручній формі. Це також може допомогти вам виділити ключові моменти і виділити різні області Вашу електронну поштову скриньку.

Використовуйте порожній простір, щоб зробити вашу електронну пошту більш просторій, привернути увагу до важливих повідомленнями, зробити текст і візуальні ефекти спливаючими, і насправді просто зробити все це простіше для очей вашої аудиторії.

Відформатуйте ваші зображення

Независимо от того, сколько изображений вы используете, убедитесь, что вы правильно их размер для вашего шаблона электронной почты! Никто не хочет видеть искаженную или не в форме графику, занимающую место во входящих. Вы также можете добавить стили CSS к изображениям, чтобы убедиться, что они правильно отображаются в клиентах, которые поддерживают alt-теги.

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська