Дизайн електронних книг

Назад до Записи
Дизайн електронних книг

Дизайн електронних книг

Дизайн електронних книг.

Створення електронних книг вимагає величезної праці, тому завжди прикро бачити, як якісний контент саботується поганим дизайном. На жаль, є багато очних гляд від електронних книг. На жаль, поганий дизайн - це не просто помилка; це може нашкодити вашому бренду. Електронні книги - цінні інструменти для залучення потенційних клієнтів, але вони працюють тільки в тому випадку, якщо люди взаємодіють з контентом. Погана обкладинка не звелить людей подивитися, що всередині. Щільні блоки тексту змусять їх відключитися. А неправильно позначена діаграма змусить їх засумніватися у вашій достовірності. Ось чому таким важливим відмінний дизайн електронної книги.

 

Як створити кращу електронну книгу? Дизайн електронних книг

Навіть найкращі дизайнери можуть не звертати уваги на проблеми дизайну, тому важливо зробити останній крок, перш ніж відправляти будь-яку електронну книгу. Щоб допомогти вам охопити всі ваші основи, ми склали корисний список з 30 порад по дизайну електронних книг. (Ми також розбили їх за категоріями для зручності.) Використовуйте його в якості контрольного списку, щоб кожен раз переконатися, що ваш дизайн настільки сильний, наскільки це можливо.

Основи

1) Створіть привабливу обкладинку. Дизайн електронних книг

Головний гріх дизайну електронних книг - це нудна або відволікаюча обкладинка. Створіть привабливий, привабливий візуальний елемент, який передає тему і спонукає людей побачити, що всередині. (Це також відноситься до ваших мініатюр.)

Приклад: Marketo використовує жирну, графічну і барвисту обкладинку, щоб привернути увагу.

маркетинговий дизайн електронної книги

2) Застосуйте свій фірмовий стиль. Дизайн електронних книг

Візуальна мова має вирішальне значення для передачі історії вашого бренду у всьому маркетинговому контенті. Переконайтеся, що ваш дизайн відповідає вашій кольоровій палітрі, типографике, стилю ілюстрацій і т. Д. (Якщо у вас немає візуальної мови, дізнайтеся, як створити фірмовий стиль і складіть керівні принципи бренду, які допоможуть людям його застосовувати).

Примітка. Хоча ваша електронна книга повинна відображати ідентичність вашого бренду, уникайте надмірного брендингу: занадто багато логотипів, CTA або згадок бренду зроблять вашу електронну книгу схожою на рекламну брошуру, а не на рекламний текст.

3) Використовуйте правильні розміри. Дизайн електронних книг

Ви хочете представити контент в найбільш оптимальній формі. Де буде жити ваша електронна книга? Ви хочете, щоб люди могли розпечатати це, якщо захочуть? Ще раз перевірте, що у вас є відповідні розміри і дозвіл.

4) Зробіть зміст інтерактивним.

Ми будемо дуже вдячні за все, що ви можете зробити для поліпшення користувацького досвіду. Гіперпосилання на зміст, що дозволяє переходити прямо до певної чолі, значно спрощує навігацію по контенту, особливо якщо хтось шукає конкретну інформацію.

5) Підтвердіть правильність номерів сторінок. Дизайн електронних книг

Диявол криється в деталях. Незалежно від того, наскільки ви впевнені, зробіть ще один прохід, щоб переконатися, що кожна сторінка вірна і в правильному порядку.

Колір

6) Обмежте свої кольори. Дизайн електронних книг

Чи не сходите з розуму за кольором. Гарне правило - використовувати 1-2 домінуючих кольору плюс 2-3 акцентних.

7) Зберігайте узгодженість кольорів.

Не використовуйте довільно кольору від сторінки до сторінки, особливо для таких елементів, як діаграми і графіки. Використовуйте один узгоджений колір, щоб виділити важливу інформацію або дані.

8) Використовуйте сильний контраст. Дизайн електронних книг

Це допомагає людям розрізняти кольори, особливо дальтонікам.

Приклад: HubSpot використовує контрастні кольори бренду у всіх своїх електронних книгах.

Читайте також:  Дизайн - маркетинг

Дизайн електронних книг 2

візуалізація даних

9) Виберіть правильні візуалізації даних. Дизайн електронних книг

Є багато типів діаграм, які ви можете використовувати для відображення даних, але вибір правильного уявлення має вирішальне значення, якщо ви хочете представити інформацію в її найбільш дієвою формою. Наприклад, якщо ви хочете порівняти дані, може бути більш ефективним використовувати одну сгруппированную гистограмму замість трьох окремих гістограм.

Звичайно, не всі дизайнери добре розбираються в дизайні даних, тому важливо виявити належну обачність.

Приклад: HubSpot дозволяє легко порівнювати набори даних з простою, чіткою згрупованої гистограммой.

10) Оптимізуйте для розуміння.

Хороша візуалізація даних - це не тільки відображення інформації; мова йде про поліпшення розуміння цієї інформації. Крім вибору діаграми, невеликі зміни в дизайні можуть поліпшити або перервати сприйняття даних людьми. (Наприклад, такі речі, як тривимірні діаграми або патерни на гістограмі, можуть спотворити сприйняття.)

11) Тричі перевірте мітки на діаграмах. Дизайн електронних книг

Переконайтеся, що всі числа, мітки і умовні позначення присутні і є точними. Це дрібниця, але це також одна з найпоширеніших помилок, які ми бачимо при візуалізації даних для всього контенту.

Зображення та ілюстрації

12) Виберіть візуальну тему. Дизайн електронних книг

Яскраві образи і ілюстрації покращують дизайн вашої електронної книги і покращують розповідь. Тим не менш, переконайтеся, що ви вибрали тему, яка має сенс для контенту. Пам'ятайте: дизайн призначений для поліпшення, а не для відволікання уваги.

Приклад: Секретний соус: як LinkedIn підвищує популярність своїх маркетингових кампаній в LinkedIn - це керівництво LinkedIn, яке допоможе маркетологам максимально ефективно використовувати платформу. Електронна книга присвячена кулінарної тематики, включаючи пляшки соусу від LinkedIn і перець чилі фірмового синього кольору. Це розумний і грайливий спосіб втілити контент в життя.

Дизайн електронної книги LinkedinДизайн електронних книг Linkedin 2

13) Використовуйте єдиний стиль ілюстрації.

Послідовність - ключ до хорошого дизайну. Ви не хочете додавати візуальний безлад, тому дотримуйтеся певного стилю і економно використовуйте ілюстрації. Якщо ви не можете пояснити, чому ілюстрація покращує дизайн, відмовтеся від неї.

14) Використовуйте інтуїтивно зрозумілі значки. Дизайн електронних книг

Це часта проблема в корпоративному спілкуванні. Іконки або занадто загальні (наприклад, лампочка для позначення ідеї), або занадто абстрактні для розуміння. Знову ж, зосередьтеся на тому, як ваша іконографія може поліпшити розуміння.

15) Уникайте стічних фотографій (по можливості).

Якщо необхідно, по крайней мере, додайте фільтри або інші елементи для настройки зображення.

16) Знайте, кого ви вдаєте. Дизайн електронних книг

Незалежно від того, чи використовуєте ви стоковий або нестандартну фотографію, пам'ятайте, кого ви вдаєте. Ви можете захотіти додати більше різноманітності етнічної приналежності, статі і т. Д., Щоб краще взаємодіяти з вашою аудиторією.

17) Перевірте свій дозвіл.

Нерівні зображення - прокляття існування дизайнера. Завжди працюйте із зображеннями з високою роздільною здатністю (і двічі перевіряйте, чи правильно вони відображаються).

Макет Дизайн електронних книг

18) Створіть чітку візуальну ієрархію.

Ви хочете допомогти читачеві легко орієнтуватися в контенті і визначати найбільш важливу інформацію, тому створіть узгоджений і інтуїтивно зрозумілий макет. Примітка. Хоча ви можете проявляти творчий підхід до візуальних елементів, не надто винахідливо ставитеся до фактичної ієрархії. Перемішування сторінки з сторінкою може перешкодити читачеві.

19) Додайте порожній простір.

Якщо зміст занадто переповнене, читачі відчувають втому. Дайте візуальних ефектів дихати, і при необхідності виріжте копію. Також остерігайтеся візуального сміття. Видаліть непотрібні декоративні ілюстрації, зображення і діаграми. (Це простий спосіб отримати більше білого простору.)

20) Виділіть важливу інформацію. Дизайн електронних книг

Використовуйте заголовки, лапки і бічні панелі, щоб привернути увагу до найбільш важливих моментів. Це ще одна величезна допомога вашому читачеві.

Приклад: Marketo об'єднує винесення по всій електронній книзі, що спрощує збір інформації з першого погляду.

Дизайн електронних книг Marketo callout

21) Пам'ятайте про довжину.

Ми бачили, як електронні книги вдвічі більше просто тому, що дизайнер вставив складні розриви глав або сторінки-наповнювачі. Незважаючи на те, що ви не хочете тіснити, ви все ж хочете заощадити на своєму просторі.

22) Уникайте дублювання. Дизайн електронних книг

Якщо у вас є заголовок діаграми, заголовок розділу і виноска, в яких говориться одне і те ж, стисніть і виріжте. Дизайн потрібен для поліпшення розуміння, а не для надмірних пояснень.

23) Ще раз перевірте вирівнювання. Дизайн електронних книг

Око жадає симетрії і балансу. Слідкуйте за вирівнюванням основного тексту, а також бічних панелей і заголовків.

24) Будьте простіше. Дизайн електронних книг

Такі речі, як надмірно декоративні кордону або кінцеві рядки, зазвичай просто відволікають. Чистий і простий дизайн - завжди безпрограшний варіант.

Друкарня Дизайн електронних книг

25) Обмежте кількість шрифтів. Дизайн електронних книг

Використовуйте не більше 3-4 шрифтів, а стилі шрифтів повинні бути однаковими.

26) Розрізняйте свої гіперпосилання.

Якщо в PDF-документі є посилання на вміст, переконайтеся, що воно підкреслено або має колірне кодування, щоб люди знали, що потрібно клацнути. (І ще раз перевірте, що це працює!)

27) Не перестарайтеся з дизайном тексту. Дизайн електронних книг

Чіткість - це все. Іноді дизайнери занадто винахідливі з такими речами, як заголовки або розриви розділів, додаючи всілякі деталі і ілюстрації, які насправді ускладнюють читання тексту.

Приклад: Blend використовує просту типографіку і чітку ієрархію, щоб направляти читачів через контент.

Читайте також:  Контент-маркетинг. Ресурси та інструменти, щоб зробити ваше життя простіше

змішаний Дизайн електронних книг

28) Перевірте, чи немає вдів і сиріт.

Зробіть останній прохід, щоб переконатися, що ви зловили їх усіх.

29) Усуньте неузгоджені інтервали. Дизайн електронних книг

Переконайтеся, що ваші трекінг, інтерліньяж, кернінг і інтервали між абзацами вказані правильно.

30) Пам'ятайте про розмір тексту.

Ваша аудиторія може читати електронну книгу на різних пристроях, від комп'ютера до смартфона. Переконайтеся, що текст буде розбірливим незалежно від пристрою.

Не бійтеся експериментувати з дизайном електронної книги

 

Ваш помічник в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська