Дизайн - це маркетинг

Назад до Записи
Дизайн - це маркетинг

Дизайн - це маркетинг

Куди б ви не звернулися, люди кажуть про дизайн. Він був проголошений ключовим компонентом успіху всього, від рекламних кампаній до продуктів і цілих компаній. У цьому пості ми розглянемо, як створити дизайн для успіху вашого веб-сайту або веб-Додатків. Такі приклади, як Джек Дорсі, який закликає кожного співробітника Square дизайнером до Airbnb виправляти неефективний ринок через дизайн, Дають зрозуміти, що дизайн має значення.

Ми можемо подякувати Стіва Джобса (серед багатьох інших) за цей дизайнерський ренесанс. Він навчив споживачів очікувати, що речі не тільки виглядають чудово, але і мають «сенс». Він прагнув створити досвід, Який, за його словами, «чарівний». відмінний дизайн робить продукти більш корисними, дозволяючи користувачеві бути більш ефективним, що призводить до більшого задоволення і, чесно кажучи, щастя.

Це ринкове очікування означає, що дизайн більше не є обов'язковим; це необхідно для успіху. Погляньте на Airbnb і порівняйте його з VRBO. У сучасній культурі, орієнтованої на дизайн, Ваш продукт може бути легко зруйнований або проігнорований без продуманого дизайну.

Коли справа доходить до проектування для мережі, є основні дії, які ви хочете, щоб користувачі робили. Ви можете захотіти, щоб вони зареєструвалися, щось завантажили, щось купили, підписалися або поділилися своїм сайтом зі своїми друзями. Кожна дія може бути оптимізовано за допомогою дизайну, який відповідає потребам користувача. Ось як:

1. Отримайте більше кліків

пісний запуск

Якщо ви намагаєтеся перетворити відвідувачів в клієнтів, ви зацікавлені в тому, щоб максимізувати кількість кліків по основним закликів до дії, які перетворюють цих відвідувачів в передплатників, шанувальників або покупців. Чим більше кліків в потрібному місці, тим більше потенційних клієнтів.

Ось методи, які довели, що вони генерують більш високий рейтинг кліків (CTR) На всіх типах сайтів.

 • Скористайтеся вашими перевагами - ScoreBig відмінно впорається з цим на своїй сторінці реєстрації. Його заголовок: «Учасники економлять до 60% на спортивних, концертних і театральних квитках». Це ясно і переконливо.
 • Чіткий заклик до дії - Зробіть свій заклик до дії ясним, помітним і спокусливим. Використовуйте привабливі кнопки з візуальними стилями, такими як стрілки, які позначають рух вперед, змушуючи користувачів продовжувати рух.
 • візуальна ієрархія - Який пріоритет інформації на сторінці? Що ви хочете, щоб люди бачили і сприймали? Використовуйте типографіку, розміри шрифту і акценти, а також візуальні підказки, такі як вбудована іконографія, щоб провести користувача по сторінці.
 • Пам'ятайте AIDA - Поінформованість, інтерес, рішення, дія. Підкори перші три, і ти отримаєш клік, дія. Створіть обізнаність та інтерес, потім надайте інформацію, щоб прийняти рішення.

Приклад - ретаргетер

Ми працювали з ReTargeter, щоб змінити дизайн банерів, які вони використовують для залучення клієнтів. Їх оригінальні оголошення мали рейтинг кліків нарівні з показниками показу реклами, але компанія не була задоволена. Мета полягала в тому, щоб використовувати покращений дизайн і обмін повідомленнями, щоб дійсно рухати голку. Нижче наведені до і після для банерів. Як ви можете помітити, особлива увага приділялася обміну повідомленнями, чіткому заклику до дії і розумному дизайну, який виділяв і передавав глядачам переваги ReTargeter.

ретаргетер дизайну

Результат? Нові банери працювали майже в п'ять разів краще, ніж оригінальні оголошення, що значно знижує вартість залучення клієнтів компанії.

2. Отримати більше реєстрацій

вірусна петля

Якщо ви запускаєте новий веб-додаток або службу, у вас, ймовірно, немає величезного маркетингового бюджету. Тому ефективність реферальной програми вашого друга має вирішальне значення. Вкрай важливо, щоб компанії розробили вірусні петлі, щоб використовувати нових клієнтів зі свого існуючої клієнтської бази.

Ось кілька методів для запуску вірусного циклу:

 • Оптимізуйте цільові сторінки - запитуйте тільки ту інформацію, яка абсолютно необхідна. Чим менше полів форми, тим вище конверсія в реєстрацію.
 • Використовуйте Facebook Connect - це не тільки спрощує реєстрацію, але і дозволяє використовувати деякі складні методи рефералів, а також забезпечує соціальний авторитет, який стимулює реєстрацію. RockMelt використовував Facebook, щоб показати користувачам, кого друзі з Facebook чекали запрошення, запрошень і реєстрації користувачів.
 • створіть ексклюзивність - чим біднішим є запрошення, тим ціннішим воно стає. Створіть ексклюзивність за допомогою обміну повідомленнями та дизайну і тримайте запрошення на рівні, який змушує їх чогось коштувати, і в той же час дає можливість розширюватися. Google+ використовував обмежені запрошення, щоб стимулювати хвилювання і цінність, створюючи безумство людей, які потребують увійти.
 • Винагорода існуючих користувачів - Чи можете ви нагородити своїх існуючих користувачів за сприяння вірусної петлі? Dropbox дає клієнтам додаткове сховище; Groupon дає користувачам Groupon Bucks за кожного друга, який купує; Appsumo нагороджує учасників, які допомагають просувати його пропозиції.
Читайте також:  Бланки з компліментами. Поліграфія для розвитку бізнесу.

Приклад - Hello Bar

Ми розробили вірусний цикл для запуску Hello Bar, нашого плагіна панелі повідомлень для веб-сайтів і веб-додатків. весь користувальницький досвід, Починаючи з першого запрошення на електронну пошту активації і закінчуючи циклом «Запрошення», був розроблений для залучення залучених користувачів. продуманий дизайн і оптимізація можуть привести до того, що ваша реферальная програма піде як лісова пожежа або провал, перш ніж вона навіть запуститься.

привіт бар

Стартовий сайт Hello Bar був тільки на запрошення, створюючи відчуття ексклюзивності. Це створило очікування і цінність для запрошення. Як тільки користувачі Hello Bar були запрошені, у них була обмежена кількість запрошень для відправки друзям. Це підтримує високу прийнятну цінність і гарантує, що запрошення будуть відправлені людям, які, ймовірно, будуть користуватися цією послугою. Це створює більш сильну петлю зворотного зв'язку, ніж просто дозволити людям підірвати всю адресну книгу. Після того, як ці люди були в розробці, дизайн підтримував вірусний цикл, надаючи новому користувачеві обмежені запрошення і заохочуючи Реферальная поведінку за допомогою обміну повідомленнями та взаємодії з користувачем.

3. Отримати більше лайків і передплатників

Соціальне доказ є важливою частиною формування довіри та впевненості клієнтів. Мало того, що лайки і передплатники створюють впевненість відвідувачів у перший раз, вони також допомагають розширити доступ до соціальних мереж і допомагають донести чутки. Як і все інше, ви можете створити використання соціальних значків, таких як кнопка «Подобається» на Facebook і твіттер в Twitter. Ця кнопка дозволяє максимально підвищити конверсію і показ в Інтернеті.

Існує кілька рекомендацій, які слід враховувати при впровадженні соціального обміну на вашому сайті.

 • Додайте популярні кнопки обміну на свій сайт - більше 700 мільйонів чоловік на Facebook. Які ще сайти регулярно використовують ваші клієнти?
 • Виберіть кнопки, які працюють на вашому сайті - переконайтеся, що вони не віднімають від основної мети сторінки. На сторінках продукту у ModCloth є кнопки «Мені подобається» на Facebook, але вони мають індивідуальний дизайн, тому вони не відволікають користувача від чіткого заклику до дії.
 • Менше означає більше - вам не потрібні всі кнопки для кожної послуги на вашому сайті. Виберіть ті, які а) привертають найбільше трафіку, б) мають відношення до вашої аудиторії, і в) що ви самі активні і можете підтримати. Два це гарне правило.
 • створіть загальний доступ - занадто часто люди додають кнопки «Мені подобається» або «Твіттер» в Facebook і не налаштовують повідомлення. Переконайтеся, що кожен елемент створений для залучення нових відвідувачів на ваш сайт.
 • Інтегруйте акції, де користувачі, швидше за все, будуть їх використовувати. В яких точках ваших потоків користувачів ви можете максимізувати цю соціальну активність?
 • Виправте місце в дизайні - кнопки не повинні бути просто випадково прикріплені до сайту. Вони повинні жити в узгодженому місці.
 • Повідомте про переваги - Чому хтось повинен Подобається чи слідувати за вами? Що в цьому для них?
 • Додати соціальні напрямки на сторінку контактів - у вас є сторінка в Facebook, обліковий запис Twitter або сторінка Foursquare? Додайте їх на своїй сторінці контактів, щоб люди могли легко знайти вас в соціальній мережі.

Приклад - ModCloth

мод тканину

ModCloth відмінно інтегрує кнопки «Мені подобається» в Facebook прямо на сторінках продукту. Їх вигода тут в три рази:

 1. Вони виступають в ролі соціальних закладок, публікуючи лайки користувачів продукту на своїх стінах в Facebook.
 2. Вони залучають нових відвідувачів прямо на сторінку продукту.
 3. Вони служать соціальним доказом: предмет з великою кількістю лайків користується популярністю і підвищує конверсію за рахунок підтвердження покупки користувача.

Приклад - крихітні принти

крихітні відбитки

Крихітні принти інтегрує Facebook Like Box на сторінку підтвердження замовлення. Це розумний вибір. Через кілька хвилин після того, як ви зробите успішну покупку, вас попросять «Подобається Tiny Prints» на Facebook. Ваш успішний досвід покупок в поєднанні з приголомшливим соціальним доказом підвищує ймовірність того, що ви натиснете «Подобається».

Це вірусний цикл сам по собі і має дві основні переваги для Tiny Prints:

 1. Вони легко набувають нових прихильників на Facebook, що дозволяє їм залишатися в курсі подій і пропонувати клієнтам свої продукти.
 2. Вони отримують більше вірусного поширення по Facebook, як «Лайк», який з'являється в стрічках друзів користувача, якому просто сподобалася Tiny Prints.

4. Отримайте більше продажів

проектування для продажу означає дві речі: ясність і зменшене тертя. використовуйте дизайн, Щоб люди могли легко зрозуміти, що ви продаєте, і переваги того, що ви продаєте, а потім позбутися від них. Давайте повернемося до Airbnb і подивимося, як вони використовували дизайн, Щоб зробити свій продукт лідером на ринку в порівнянні з набагато більш старої VRBO.

Читайте також:  Рекламні наклейки.

Давайте подивимося на методи, які вони використовували, щоб отримати більше продажів з дизайном:

 • Дозвольте користувачам випробувати продукт - наскільки це можливо, дозвольте користувачам випробувати те, що вони купують,

перш ніж купити його. використовуйте слайдер контенту, щоб розмістити екскурсію по продукту. Це дозволяє людям бачити і взаємодіяти з продуктом і його функціями, які не перебираючи сторінки між сторінками, щоб дізнатися більше.
Переваги, а не функції - клієнти не купують функції, вони купують переваги ... не має значення, що робить продукт, їм потрібно знати, чому вони повинні піклуватися. Почніть з переваг і проведіть процес продажів через ці ключові переваги.

 •  

Приклад - Airbnb

дизайн airbnb
 • Видатний і простий пошук - Порівняйте домашню сторінку Airbnb з домашньою сторінкою VRBO. Один з них чистий, легкий для розуміння з одним основним закликом до дії. Інший хаотичний, плутаючи з численними закликами до дії з малопомітною ієрархією.
 • мінімізація кліків - Ви можете забронювати місце на Airbnb в два або три кліка. На VRBO це може зайняти п'ять. Зменшити тертя. Вести більше продажів.

Приклад: Zappos

дизайн vip zappos

Zappos відмінно справляється з дизайном для продажів, забезпечуючи довіру клієнтів. Вони також витратили багато часу на розробку VIP-досвіду. Вони навіть дійшли до створення абсолютно нового примірника сайту, vip zappos.com, щоб VIP-покупці почували себе особливими.

 • Створіть довіру клієнтів - легендарне обслуговування клієнтів Zappos, безкоштовна доставка, безпроблемний повернення і широко розрекламовані корпоративні цінності дають клієнтам тонни впевненості в покупці.
 • Примусьте клієнтів відчувати себе особливими. Надання VIP-персонам спеціального сайту дозволяє їм відчути себе частиною ексклюзивного клубу, заохочуючи лояльність, повторні покупки і підвищуючи ймовірність залучення інших клієнтів.

Приклад: божевільне яйце

дизайн божевільний

Використовуючи вищеописані методи, Crazy Egg вдалося збільшити конверсію на 21,6%. Crazy Egg використовував спеціальний SlideDeck, щоб створити огляд продукту, який пояснив переваги його послуг власникам веб-сайтів, пояснюючи його в ясній і стислій формі.

5. Отримати більше клієнтів

перетворення відвідувача веб-сайту в нового передплатника, учасника або власника облікового запису є однією з найбільш важливих конверсій. Фактично, ціла область аналітики - оптимізація коефіцієнта конверсії (CRO), зосереджена виключно на поліпшення конверсій при реєстрації за допомогою поліпшеного дизайну цільової сторінки. Давайте розглянемо декілька прикладів процесу реєстрації та того, як дизайн допомагає домогтися максимальної конверсії.

 • Розкажіть історію - покажіть, як ваш продукт або послуга вирішує проблему ваших клієнтів до такої міри, що єдиним логічним кроком для них є реєстрація.
 • Використовуйте чітку ієрархію - проведіть користувачів від початку до кінця і спростите їм розуміння основних переваг та виявлення закликів до дії.
 • Будьте лаконічні - не перекривайте свої сторінки великою кількістю сторонньої інформації. Будьте безжальні про те, що перетворює це в вашу історію.
 • Виберіть переконливі образи - Ваша історія не передається за допомогою одних слів. Переконайтеся, що ваші зображення передаються так само добре, як і текст.
 • Обмежте обсяг необхідної інформації. Зберігайте інформацію, яку ви запитуєте у потенційного клієнта, до абсолютно необхідного мінімуму.
 • Надавайте знижки протягом обмеженого часу. Чи можете ви надати знижку або інші стимули, щоб зробити реєстрацію корисної при першому відвідуванні?

Приклад - Муссонная Компанія

дизайн мусон

Сервіс мусонної компанії вимагав великої кількості контактів і обміну; тому, щоб почати первинний розмова, Їм знадобився метод реєстрації. Відразу ж у них є чітке повідомлення, поєднане з безпосередніми зображеннями. Після цього у них є коротка допоміжна копія, щоб розповісти трохи більше про те, що вони роблять. Їх основний бажаний контактний пункт, номер телефону, потім вказується праворуч внизу, з помітною лідируючої формою (для користувачів, менш схильних використовувати телефон в якості методу зв'язку).

Збираємо всі разом

Сумлінне ставлення до дизайну і призначеного для користувача досвіду може забезпечити виняткову віддачу для вашого бізнесу Будьте уважні, перевіряйте свої припущення і проекти, вимірюйте, які з них працюють краще, а потім постійно повторюйте, щоб поліпшити всі аспекти вашого веб-сайту, продукту і послуги. коли досвід добре продуманий, це єдине, що бачить ваш користувач. Дизайн просто працює і лежить в основі продукту.

орієнтуючись на дизайн в своєму мисленні, ви досягнете більшого успіху не тільки в продажах, але і в задоволеності клієнтів. І, домагаючись навіть кращих результатів для вас і вашого клієнта, ви створите досвід, Який дійсно буде мати значення.

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська