Дизайн флаєра. Баланс між зображеннями і текстом.

Назад до Записи
Буклет. фальцювання

Дизайн флаєра. Баланс між зображеннями і текстом.

Це може бути дуже знайома головоломка - зроблю я красиву велику фотографію або просто скористаюся текстом, щоб донести свою точку зору. Дизайн флаєра, який буде виділятися серед інших, може виявитися довгим процесом, і немає простого і швидкого способу створити щось, що миттєво вплине. Може бути занадто легко захопитися своїм дизайном і створити щось велике, сміливе і виділяється по всім неправильним причин.

Друк флаєрів. Друкарня Азбука.

Дизайн флаєра - знайти ідеальний баланс тексту і зображень. Споживачі схильні багато використовувати свої почуття при ухваленні рішення про покупку. Почуття зору, запаху і дотику часто є трьома найбільш важливими, а смак і звук часто використовуються для певних продуктів або галузей, таких як музика і їжа.

Який ідеальний баланс тексту і зображень? Дизайн флаєра

Забезпечення балансу тексту і зображень (або графіки) - важлива частина створення будь-якого інструменту візуального маркетингу. Незалежно від того, створюєте ви плакат для заходу, рекламний щит для просування продукту або брошуру для демонстрації ваших продуктів / послуг для ваших клієнтів, Використання тексту і зображень, а також візуальна сила вашого остаточного твори мистецтва будуть мати велике значення в ньому. загальний вплив на ваших існуючих і потенційних клієнтів.

Ваш цільовий ринок і галузь, в якій працює ваш бізнес, Також будуть мати величезне значення для вашого творчого підходу. У більш творчих галузях, орієнтованих на продукцію, таких як роздрібні торговці і дизайнери, для демонстрації свого асортименту буде використовуватися більше зображень і графіки. Проте, професійні та академічні організації воліють використовувати більш текстовий підхід до листівок і брошур із зображеннями, використовуваними як допоміжний засіб для загального повідомлення.

папки картонні

Початок. Дизайн флаєра

Коли справа доходить до дизайну вашого наступного флаєра, перше, що потрібно враховувати, - це те, що буде вашим посланням. У кожній листівці або буклеті, які ви створюєте, має бути повідомлення і мета. Це може бути просування продажу або заходи чи просування вашого набору послуг.

Читайте також:  Google Workspace для розвитку контент-маркетингу

Дизайн флаєра, як правило, повинні включати в себе наступне:

Трохи кольору.

Заголовок.

Ваш логотип.

Контактна інформація.

Зображення не завжди є обов'язковим, але при правильному використанні зображення можуть дійсно поліпшити листівку або флаєр. Часто листівку можна виділити, проявивши творчий підхід до тексту і визначивши заголовки. Візьмемо простий флаєр, що рекламує розпродаж. Використання слів «ПРОДАЖ СЕЙЧАС» і прояв творчого підходу до використання кольору може бути настільки ж ефективним, як використання зображення.

друк листівки для акцій
друк листівки для акцій

Хоча цілком прийнятно дизайн флаєра, який містить лише текст, який роз'яснює вашу точку зору, додавання зображення або графічних елементів може бути особливо привабливим. Важливо пам'ятати, що ви не переусердствуете з зображеннями або текстом. Використання занадто великої кількості графіки або зображень іноді може заглушити текст у вашому флаєрі, в той час як занадто багато тексту може іноді залишати читача втраченим.

При розробці флаєра поставте себе на місце клієнта. Прочитайте його, щоб переконатися, що головне послання доходить до вас. якщо дизайн флаєра здається занадто важким для тексту і ви починаєте відчувати себе втраченим, швидше за все, ви зайшли занадто далеко з текстом. Точно так же, якщо зображення просто вставлено, щоб ваш флаєр «виглядав красиво», пора переосмислити роль зображення (Або зображень) на флаєрі.

Пошук балансу.

Немає сумнівів в тому, що використання кольору, графіки та зображень може допомогти перетворити нудний флаєр в набагато більш ефектний флаєр. Те ж саме можна сказати і про текст: занадто багато тексту може іноді зробити флаєр нудним, нудним і занадто довгим для читання. Використання заголовків і ключових моментів або цін зробить ваше повідомлення більш цікавим. використовуйте колір, Щоб виділити ключові моменти і направити погляд клієнта вниз по сторінці.

Дизайн флаєра повинен бути коротким і по суті.

Якщо ваш клієнт хоче читати стопки тексту, він отримає книгу або газету. Якщо вони хочуть подивитися красиву картинку, вони підуть на Flickr або Instagram. Флаєр повинен поєднувати візуальну привабливість зображень з інформативним впливом тексту.

Читайте також:  Призма ідентифікації бренду: що це таке і як її використовувати

Ви можете використовувати одне велике зображення або кілька маленьких зображень в своєму флаєрі, але не сходите з розуму. Іноді одне велике зображення або малюнок можуть мати такий же вплив, як 5 або 6 маленьких зображень. Розмір і тип створюваного флаєра також можуть вплинути на кількість використовуваних зображень.

Коли справа доходить до додавання тексту, слідуйте простому правилу: робіть його коротким і по суті. Використовуйте заголовки і підзаголовки, щоб донести ключове повідомлення, і намагайтеся, щоб кількість слів було відносно низьким. Намагайтеся набирати менше 100 слів. Це дозволяє вашому клієнту легко засвоїти повідомлення. Додавання контактних даних та веб-сайту дозволить їм при необхідності отримати додаткову інформацію.

 

коротко Дизайн флаєра

  1. Зображення повинні бути релевантні.
  2. Виділіть текст кольором.
  3. Використовуйте заголовки і підзаголовки для ключових моментів.
  4. По можливості намагайтеся не перевищувати 100 слів в тексті.

Флаєр використовується, щоб заінтригувати вашого клієнта і змусити його захотіти дізнатися більше. Не намагайтеся розповісти їм всю історію на листівці. Якщо їм потрібна повна історія, Вони будуть шукати додаткову інформацію.

Як ви використовуєте зображення і текст в листівках? Ви схильні більше зосереджуватися на зображеннях або тексті або намагаєтеся досягти хорошого балансу і поєднання того й іншого?

ЦИФРОВИЙ ДРУК

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська