Дизайн звітів

Назад до Записи
Дизайн звітів

Дизайн звітів

Дизайн звітів .Будемо то маркетинг, продажу, Клієнти або бухгалтерський облік, кожен звіт створюється для передачі цінної інформації. Але кращі звіти не просто доставляють інформацію; вони перетворюють його в простий і лаконічний пакет, щоб розповісти переконливу історію. Щоб зробити це добре, вам потрібно використовувати всі інструменти оповідання в вашому арсеналі. Це означає написання гарної копії і використання елементів дизайну звіту, таких як колір, Форма, зображення и візуалізація даних, Щоб зробити ваш контент не тільки естетичним, а й більш легким для сприйняття (величезна послуга для вашого читача). На щастя, ви можете зробити безліч простих речей, щоб поліпшити свої звіти.

10 РАД, ЯК ПЕРЕТВОРИТИ ВАШІ ЗВІТИ У переконливо ІСТОРІЇ

Ми допомогли різним брендам створювати красиві звіти про бренди. І ми тут, щоб познайомити вас з деякими хитрощами. Чи уявляєте ви резюме проекту або щоквартальний огляд, спробуйте цю тактику, щоб поліпшити дизайн вашого наступного звіту.

1) Знайте історію, яку розповідаєте. Дизайн звітів

Є причина, по якій ви створюєте звіт. Можливо, ви захочете навчити свого читача, вплинути на його прийняття рішень, пролити світло на проблему або надати цікаві думками. Незалежно від вашої цілі, Ваша робота полягає в тому, щоб скласти звіт, який передає це розповідь. Порада: знайте, що потрібно робити на винос. Чи повинен читач зробити власні висновки після прочитання вашого звіту або зробити конкретний висновок? Якщо ваш звіт якимось чином покликаний заручитися підтримкою вашого бренду, Переконайтеся, що основна історія ясна і підкріплена.

Інструменти для стартапів

Приклад: ми співпрацювали з Goodwill of Orange County, щоб створити річний звіт, в якому розповідається історія «Хорошого ефекту», в якому розповідається, як організація та її учасники допомагали спільноті протягом року. Оскільки річний звіт покликаний продемонструвати досягнення організації і надихнути на підтримку в наступаючому році, розміщення цієї історії в центрі уваги було відмінним способом створити чіткий розповідь.

7 ключів до якісної дизайну річного звіту Дизайн звітів

2) Використовуйте правильну мову. Дизайн звітів

Мова і тон впливають на те, як читач сприймає ваше оповідання. Це також впливає на те, як вони сприймають ваш бренд. Важливо говорити їхньою мовою, на їх рівні. Не кажіть над ними або зверхньо з ними, і не стомлюйте їх до смерті жаргоном і модними слівцями.

Порада: використовуйте такі речі, як підзаголовки і винесення, щоб зацікавити читача, представити тему і спростити синтез важливої ​​інформації.

3) Будьте короткими. Дизайн звітів

Так, у вас, ймовірно, є багато інформації, яку потрібно включити в дизайн вашого звіту, але якщо весь ваш контент втиснутий в нього заради «економії», ви тільки даєте своєму читачеві привід відключитися. Довгі, звивисті абзаци тексту можуть зробити будь-який звіт особливо щільним і приголомшливим. Пам'ятайте: чим лаконічніше ви будете, тим легше буде розповісти переконливу історію і створити гарний дизайн звіту, щоб підкріпити її.

Читайте також:  Вашому бізнесу потрібна воронка цифрового маркетингу?

Порада: складіть звіт, а потім дайте йому другий шанс стиснути, відредагувати і витягти тільки найактуальніші ідеї та інформацію, які підтримують ваше оповідання. Шукайте можливості дозволити дизайну робити і важку роботу. Наприклад, ви можете порівняти два набори даних замість того, щоб візуалізувати їх окремо, або скласти блок-схему для пояснення організаційних систем.

Приклад: 2015 Pacific Life Річний звіт робить велику використання негативного простору, пропонуючи ключові ідеї за допомогою простих реклам і точок даних.  

страхування життя Дизайн звітів

4) Додайте підведення підсумків. Дизайн звітів

 

Подумайте про завершення свого звіту простий заключною частиною на одній сторінці, в якій чітко викладаються основні висновки. Це особливо корисно, якщо висновки з вашого звіту вплинуть на прийняття рішень чи допоможуть заручитися підтримкою вашої справи. Порада: якщо у вас мало місця, просто включите простий маркований список.

 

Приклад: річний маркетинговий звіт Nielsen «Ера адаптації 2021» включає заключну сторінку з ключовими висновками, які допоможуть маркетологам застосувати надану інформацію в реальному житті. 

5) Наповніть свій бренд індивідуальністю. Дизайн звітів

Незалежно від того, який тип звіту ви створюєте, якщо це повідомлення вашої компанії, то це відображення вашого бренду. Таким чином, він повинен відображати голос вашого бренду, Індивідуальність і візуальну ідентичність, щоб підтримувати послідовність і згуртованість. Порада: швидко пропустіть контент, щоб побачити, чи не здаються якісь слова або повідомлення неправильними, і стежте за конкретними словами, які ви повинні і не повинні використовувати. Наприклад, ми з усіх сил намагаємося уникати поганих маркетингових фраз, на зразок «рок-зірка» або «гуру». (Якщо у вас немає єдиного голос, См. Наше керівництво, щоб визначити особистість і голос вашого бренду .)

 

Точно так само переконайтеся, що ви правильно застосовуєте візуальні елементи, такі як логотип, колір і типографіку. Якщо у вас немає задокументованого фірмового стилю, См. Н

6) Використовуйте колір, щоб поліпшити розуміння. Дизайн звітів

Колір - це візуальний сигнал, який допомагає мозку миттєво ідентифікувати і обробляти інформацію. Таким чином, це корисний інструмент для виділення певної інформації, будь то найвищий стовпець на гістограмі або важливе зауваження в тексті. Порада: виберіть один колір, Який буде використовуватися в якості кольору акценту / виділення у всьому.

 

Приклад. В інтерактивному річному звіті « Дівчата, які кодують »за 2016 рік яскраві кольори і весела анімація оживляють звіт. 

Дизайн звітів 3
Приклад оповідання бренду 1

7) Визуализируйте свої дані.

Якщо ви не визуализируете свої дані, ви надаєте своєму читачеві ведмежу послугу. На жаль, багато дизайнерів думають, що додавання даних в будь-яку стару діаграму допоможе. Немає Буено.

Читайте також:  QR-коди у пресі, коли використовувати?

Хороший дизайн даних - це поліпшення розуміння, тому важливо не тільки візуалізувати дані, а й вибрати кращу візуалізацію для цих даних. Порада: щоб зробити це ефективно, дізнайтеся, як правильно проектувати найбільш поширені діаграми і графіки, і дотримуйтесь цих 25 порад, щоб поліпшити візуалізацію даних.
Розробка плакатів. 5 правил

Приклад. В річному звіті Stony Brook Foundation за 2014 рік використовувалися чисті і барвисті візуалізації даних для залучення читачів. 

Поради щодо створення звітів 1

8) Використовуйте інтуїтивно зрозумілу ієрархію. Дизайн звітів

Ваші читачі хочуть знати найважливішу інформацію з самого початку. (Це особливо вірно, якщо вони переглядають звіт в стислі терміни або прямо перед зустріччю, що трапляється часто.) З цієї причини створення чіткої ієрархії, яка направляє погляд, має вирішальне значення.

Порада: додавайте виноски, щоб надати важливий контекст або виявити особливо важливі ідеї. Крім того, переконайтеся, що заголовки, підзаголовки і винесення легко ідентифікувати і розташовувати однаковими інтервалами. Дотримуйтесь основам хорошого дизайну звіту і дайте оці перепочинок.

Приклад: Звіт Clear Channel « Стан слухання сьогодні » використовує чіткі винесення і заголовки, щоб виділити нові тенденції в галузі.

ключі до хорошого дизайну звіту

9) Додайте зображення. Дизайн звітів

Це особливо корисно, якщо ви складаєте річний звіт. ілюстрації або фотографії можуть мати велике значення, щоб передати вашу індивідуальність, додати більше людського елемента або посилити тему.

Бриф по дизайну упаковки

Приклад. В річний звіт Національної асоціації ріелторів за 2014  рік включені фотографії їх команди, а також кольору бренду, Щоб надати звіту індивідуальність бренду

10 порад по дизайну звітів 2

10) Шаблони дизайну для майбутніх звітів.

Одна з причин, по якій люди не можуть створити згуртований бренд, Полягає в тому, що у них немає достатньо часу, щоб схвалювати кожен елемент контенту, який виходить за двері. Це зрозуміло, але ви можете полегшити собі життя за допомогою простого трюку, особливо зі звітами, які ви регулярно складаєте.

Порада:  Створіть простий шаблон звіту, який містить безліч елементів, які можна комбінувати і зіставляти, наприклад зображення, Діаграми, заголовки і виноски. Таким чином, навіть не дизайнер може створювати красиво оформлені звіти. (І ви будете спокійні, знаючи, що він фірмовий.)

ЯК ЗРОБИТИ БІЛЬШЕ З вашими звіт

Створення гарного звіту вимагає зусиль, так чому б не отримати максимальну віддачу від вкладених коштів? Хоча багато звіти призначені тільки для внутрішнього ознайомлення, ви можете перетворити аналітичні дані звітів в цікавий і унікальний контент-маркетинг. Якщо у вашому звіті розповідається цікава історія про галузеву тенденції або розкривається дивовижне розуміння вашого бізнесу, Чому б не поділитися цими ідеями зі своєю аудиторією?

Ваш помічник в бізнесі рекламно-поліграфічна компанія "АБЕТКА"

 Псіхографія

Поділитися цим записом

Додати коментар

Назад до Записи
Русский Українська