Дизайн

Дизайн

Незважаючи на те, що я проводжу досить багато часу з InDesign, я б не назвав себе дизайнером. Це не заважає мені сказати пару слів про дизайн. Насправді, в Інтернеті вам не потрібно нічого знати про предмет, щоб мати думку про нього. Отже, поїхали ...

основи дизайну

У цьому розділі більш детально розглядаються деякі основи графічного дизайну. В даний час основна увага приділяється основам технічного дизайну, але я сподіваюся додати і художні міркування в якийсь момент часу. Не забудьте також перевірити розділ шрифтів, особливо сторінки про хороших і поганих шрифтах. 

хороший дизайн-це не дешево, постер
хороший дизайн-це не дешево, постер

Дизайн для безперебійної роботи

Можливо, я не дизайнер, але я проводжу роки, працюючи над шедеврами інших людей, намагаючись вивести їх на коректор, фотонаборнік або пристрій CtP. Ось довгий список речей, якими опікується хороший дизайнер, щоб його або її робота друкувалася так, як це подобається клієнту.

Пошук та усунення несправностей InDesign

Adobe InDesign - досить надійне додаток, але з роками у мене було кілька проблем з ним. На цій сторінці міститься короткий опис порад і рекомендацій щодо усунення неполадок InDesign, які можна знайти в Інтернеті.

Посилання, продукти та інше

Дизайн пов'язаних сайтів і блогів

Інформаційні бюлетені

В даний час я не підписаний на розсилку, пов'язану з дизайном. Пропозиції вітаються - будь ласка, використовуйте функцію коментарів для цього.

Групи новин і форуми

Очевидно, ви можете відвідати форуми постачальників, такі як великі саман . Linkedin має спеціальні групи про додрукарської підготовки та друку, але тонни маркетингу, Бла-бла, роблять їх марними. Я все ще вважаю за краще незалежні форуми.

Книги

Типова книжка не дизайнера
Я купив цю книгу кілька років тому, і вона мені дуже сподобалася. Робін Вільямс м'яко пояснює основи про тип і що використовувати для якого випадку. ISBN-13: 978-0201353679

Реальний світ Adobe InDesign
Існують випуски цієї книги для кожної версії InDesign. Я любив більш ранні книги Олава Мартіна Кверна і досі зберігаю приємні спогади про його книзі «Реальний світ» на PageMaker: всебічна інформація, яка знає, але легко читається. CS4 видання цієї книги займає перше місце в моєму списку покупок.

Управління кольором в реальному світі
Ця книга, співавтором якої є Брюс Фрейзер, без сумніву є найкращим оглядом з управління кольором на ринку.

Русский Українська