Перевірка файлів PDF- це процес перевірки наявності та достовірності всіх цифрових даних, необхідних для виконання завдання друку. В даний час це зазвичай PDF-файли, які відправляються в друкарню. Формат файлу PDF є надійним стандартом для обміну сторінками, починаючи від окремих оголошень і закінчуючи публікаціями. Використання PDF, однак, не гарантує, що одержувач файлу зможе дійсно вивести його, як і передбачалося. Щоб переконатися, що файл відповідає вимогам для правильного відтворення, його потрібно перевірити чи «попередньо перевірити». На цій сторінці представлений огляд

 • причини для попередньої перевірки файлів
 • інструменти, доступні для перевірки вмісту сторінки
 • хто повинен робити перевірку і коли це має бути зроблено
 • які налаштування найкраще використовувати

У разі, якщо вам цікаво: термін передпольотний політ був отриманий з довгого списку перевірок, які пілоти повинні виконати перед зльотом на літаку.

Перевірка файлів PDF. Як виконати?

Навіщо попередньо перевіряти файли PDF?

Перевірка файлів в основному робиться для того, щоб уникнути проблем при обробці або роздрукувати вміст.

Як виконати попередню перевірку файлів PDF?

На ринку існує ряд предполітних рішень.

 • Починаючи з версії 6 Adobe Acrobat Professional включає в себе передпольотної движок. З кожним новим випуском ця опція поліпшувалася, і вона насправді досить потужна в Acrobat 9.
 • Для Acrobat існує кілька додаткових модулів. Найвідоміші з них - це Enfocus PitStop та callas pdfToolbox. Перевірка файлів PDF
 • На ринку також є автономні передпольотний додатки. Деяким, наприклад, Enfocus PitStop Server, приділяється особлива увага перевірці файлів PDF. Інші, такі як Markzware FlightCheck, можуть працювати з більш широким діапазоном форматів файлів.
 • Багато системи додрукарської підготовки, такі як Agfa Apogee Prepress або Kodak Prinergy, включають передпусковий механізм. Це або модуль, який був ліцензований в іншому місці, або власна розробка виробника.

Який движок ви виберете, залежить від необхідного рівня автоматизації, різних типів файлів, які повинен обробляти движок, платформи, на якій повинно працювати додаток (Mac, PC, ...) і доступного бюджету. Рекомендується використовувати рішення, сертифіковане GWG і з'явилося в списку додатків . Таким чином, ви впевнені, що передпольотна система може коректно справлятися із загальними вимогами ринку.

Хто повинен, коли? Перевірка файлів PDF

Чим раніше в процесі виявляються проблеми, тим простіше і дешевше їх усувати. Це має на увазі, що дизайнери повинні попередньо перевірити свої творіння перед відправкою свого агентство або друкарню.

Принтери або сервісні бюро завжди повинні попередньо перевіряти дані, що надходять, просто щоб переконатися, що якість доставляється ними продукту відповідає вимогам клієнта. Перевірка файлів PDF

Варто знати, що є дві технології, які забезпечують попередню перевірку файлів тільки один раз. Це Enfocus «Сертифікований PDF» і робоча група Ghent «Універсальне доказ перед друком». По суті, обидві системи дозволяють додатком попередньої перевірки вбудовувати метадані в перевірений PDF-документ, щоб документувати, як файл був перевірений. Одержувач такого файлу повинен тільки перевірити, чи присутній ця «друк».

Що потрібно перевірити під час передпольотної перевірки? Перевірка файлів PDF

Речі, які необхідно перевірити в файлі, залежать від його передбачуваного використання. Це означає, що неможливо надати єдиний набір правил, які можна застосувати до кожного можливого типу роботи або друку. Нижче наводиться загальний опис того, що слід перевіряти і чому воно перевіряється, включаючи причину, по якій проводиться кожна перевірка. Огляд заснований на специфікаціях GWG v4 , Наскільки мені відомо, єдиного міжнародного стандарту, який описує вимоги до готових до друку файлів PDF. Я спростив їх рекомендації тут і там, щоб огляд не став надто довгим.

Загальні настройки файлу. Перевірка файлів PDF

 • Файл PDF повинен бути певної версії . Це зроблено для того, щоб хтось не використав абсолютно новий додаток для створення PDF-файлу, який ще ніхто не зможе прочитати. Специфікації GWG рекомендують, щоб PDF билPDF / X-1a: 2001 сумісним. Це означає, що файл повинен бути файлом PDF 1.3 або 1.4. Ці PDF-версії існують вже більше 5 років, тому сумісність не повинна бути проблемою. Перевірка файлів PDF
  • На жаль, побічний ефект настоювання на сумісності PDF / X-1a полягає в тому, що файли не можуть містити прозорість . Якщо дизайнер використовує прозорість в макеті, більшість принтерів з сучасними робочими процесами насправді вважають за краще отримувати файл, який не був розплющений і як і раніше містить всю інформацію про прозорість.
  • Ще одним сумним обмеженням PDF / X-1a є те, що шари заборонені до використання. Використання шарів ще раз те, що багато принтерів фактично дозволяють на роботу багатомовних або інших видів контролю версій. Перевірка файлів PDF
 • Існують різні алгоритми стиснення для файлів PDF. Деякі з новіших алгоритмів можуть створювати проблеми в старих робочих процесах, тому краще перевірити, чи так це. Формат файлу PDF / X-1a, який GWG рекомендує використовувати, вже містить ряд обмежень на типи стиснення даних, які можна використовувати.
 • PDF 1.6 і пізніші версії мають параметр масштабування сторінки, який не повинен використовуватися. Для простоти найкраще припустити, що файл створюється 1: 1, якщо немає чітких рекомендацій, відомих всім залученим сторонам. Перевірка файлів PDF
 • Файл PDF може містити призначені для користувача визначення півтонів. Оскільки таке визначення може призвести до висновку з неправильним управлінням екрану або з неправильною формою точки, краще перевірити, що файл не має користувальницьких напівтонових даних .
 • PDF-файли можуть містити анотації. Попередня перевірка повинна переконатися, що в TrimBox немає анотацій . GWG також рекомендує вирішувати анотації тільки наступних типів: Текст, Посилання, Вільний текст, Лінія, Квадрат, Круг, Виділення, Підкреслений, Звивистий, Перекреслити, Штамп, Чорнило, Спливаюче вікно, FileAttachment і Віджет.

Налаштування сторінки. Перевірка файлів PDF

 • Розміри сторінки описуються всередині в PDF-файлах з використанням так званих сторінкових блоків. Оскільки не завжди можливо переконатися, що PDF TrimBox фактично дорівнює розміру готової обрізки публікації, GWG не встановлює правил для правильного використання цих блоків. Вони рекомендують перевірити, що CropBox відсутня і що немає елементів сторінки за межами MediaBox . Перша вимога гарантує, що користувачі бачать повну сторінку в Acrobat, а друге гарантує, що в PDF немає непотрібного «лайна».
 • Розмір і орієнтація сторінки (Як визначено TrimBox) для всіх сторінок файлу PDF повинні бути рівні.
 • Недбалі дизайнери іноді залишають порожні сторінки в своєму дизайні. Коли кожен розділ книги являє собою окремий PDF-файл, і один з них випадково містить порожню сторінку в кінці, це може повністю зіпсувати завдання. Щоб уникнути цього, переконайтеся, що в файлі немає порожніх сторінок . Перевірка файлів PDF
 • Коли PDF-файли використовуються для реклами, має сенс дозволити тільки одну рекламну сторінку на один PDF-файл . Це гарантує, що агентства не згрупує кілька оголошень в один файл, що робить занадто простим випадкове розміщення неправильної реклами.

Текст. Перевірка файлів PDF

 • Файли не повинні містити чорний текст, який менше 12 точок і має вибивання . Це необхідно, тому що такий текст дуже складно надрукувати. Навіть найменша проблема з вирівнюванням в пресі може привести до того, що такий текст стане нерозбірливим.
 • Перевірте, чи містить PDF білий текст з написом . Такий текст може бути видно, коли текст проглядається на екрані, але він зникає при друку.
 • Дуже маленький текст швидко стає або нерозбірливим, або його важко роздрукувати, коли він кольоровий. GWG рекомендує відзначати будь-які файли з текстом, меншим або рівним 5 балів (8 балів за газетний папір). Коли він забарвлений 2 або більше барвниками, текст повинен бути не менше 9 балів (10 балів за газетний папір).

Шрифти. Перевірка файлів PDF

 • Усі шрифти повинні бути включені в файл PDF. Це зроблено, щоб уникнути використання неправильного шрифту, який може привести до того, що текст стане нечитабельним або частина тексту зникне. Специфікації GWG засновані на PDF / X-1a, і вбудовування шрифту є вимогою цього формату файлу. PDF / X-1a також наказує, що шрифти OpenType не повинні бути вбудовані безпосередньо. Дизайнери можуть використовувати шрифти OpenType в своєму макеті, але додаток, яке генерує PDF, має вбудовувати ці шрифти як Type1 або TrueType (CID або прості шрифти). Перевірка файлів PDF
 • Якщо певний шрифт недоступний під час створення PDF-файлу, його зазвичай замінює Courier. Щоб уникнути друку PDF з відсутніми шрифтами, переконайтеся, що в файлі немає шрифту Кур'єр . Дизайнери, які хочуть використовувати Courier спеціально, можуть використовувати такі варіанти, як «Courier New", які не позначаються під час попередньої перевірки.

Картинки. Перевірка файлів PDF

 • Зображення повинні мати певний мінімальний дозвіл для друку в хорошій якості. Необхідний дозвіл залежить від типу друку. Ось чому процес попередньої перевірки повинен перевіряти, чи перевищують всі дозволи зображення мінімальне порогове значення. GWG рекомендує відхиляти файли, що містять кольорові та напівтонові зображення з роздільною здатністю нижче 100 ppi для газетного паперу і 150 ppi для комерційної офсетного роботи. Для 1-бітових зображень все, що нижче 550 ppi, вважається неприйнятним. Багато перед друком додатки вже можуть видавати попередження, коли дозвіл зображення небезпечно наближається до цих мінімальних значень. Перевірка файлів PDF
 • Зображення з дуже високою роздільною здатністю призводять до роздутим файлів, для передачі або обробки яких потрібно більше часу. Для газетного паперу GWG встановлює максимальна роздільна здатність 300 пікселів на дюйм для кольорових або напівтонових зображень і 1905 пікселів на дюйм для 1-бітових зображень. Для комерційної друку з використанням офсетних друкарських машин максимальна роздільна здатність становить 450 ppi для кольорових або напівтонових зображень і 3600 ppi для 1-бітових зображень. Визначення дозволу максимум кілька спірно: якщо ця проблема стає вирішена понижувальної дискретизації зображень, це може привести до проблем зі спеціальними типами зображень, таких як елементи безпеки. Деякі користувачі також стверджують, що великі розміри файлів більше не є проблемою, якої вони колись були. З їх точки зору, ризики понижувальної дискретизації перевищують переваги обмеження розміру файлу. Перевірка файлів PDF
 • Перевіряючи, чи встановлена ​​для білого штрихового малюнка надпечатка , Ви уникаєте зникнення таких зображень при остаточному виведенні.
 • Теоретично, можна помістити зображення, які використовують 16 біт на канал, в файл PDF. Це призводить до роздутим файлів, які можуть викликати проблеми рендеринга на старих RIP, без будь-яких реальних переваг в якості друку. Попередня перевірка дозволяє переконатися, що 16-бітові зображення не дозволені. Перевірка файлів PDF

Витвір мистецтва

 • Якщо дизайн містить дуже тонкі лінії, вони можуть зникнути в результаті друку. Тому краще за все перевірити мінімальна вага лінії , Який залежить від передбачуваного процесу друку. Для газетного паперу і комерційної офсетного друку потрібна мінімальна товщина лінії 0,125 точок. Для трафаретного друку потрібно 0,15 бала.

колір

 • Перевірте, чи не налаштовані об'єкти в градаціях сірого на друк. Друкування об'єктів в відтінках сірого може привести до надмірного накопичення чорнила, не кажучи вже про те, що зображення іноді стає занадто темним, і його вже неможливо відрізнити від фону. Перевірка файлів PDF
 • Повне охоплення кольорів CMYK є ще одним важливим аспектом попередньої перевірки. Як правило, в газетних роботах не повинно бути об'єктів, для яких обсяг чорнила перевищує 245%. Для комерційної друку на офсетних друкарських машинах покриття чорнилом будь-якого елемента не повинна перевищувати 305%, в той час як для листових друкованих машин або трафаретного друку, ці показники становитимуть 340%. Якщо текст CMYK містить більше 85% чорного чорнила, загальний охоплення чорнилом тексту не повинен перевищувати 220% (газета) або 280% (офсетний друк або трафаретний друк). Перевірка файлів PDF
 • Навіть гірше, ніж необхідність справлятися з сильним чорнильним покриттям, це мати справу з текстом або іншими об'єктами, які становлять 100% кожного кольору друку. Необхідність друку 100% блакитного поверх 100% пурпурового, жовтого і чорного кольорів призводить до забруднення і необхідності часто зупиняти і чистити прес. Таким чином, рекомендація, що будь-який об'єкт всередині TrimBox не слід використовувати поділ COLORSPACE «все» .
 • Після закінчення виконання завдання призначене для друку з використанням плашечних квітів, очевидно, що плашкові кольори допускаються в файлі PDF. Крім присутності плашечних квітів, найкраще накладати обмеження на їх імена (без заплутаною суміші суфіксів, таких як файл, який містить «Pantone 638 C», «Pantone 638 CVC» і «Pantone 638 CVU») і визначення кольору (PDF може містити плашковий колір , який визначається як 43C і 68M на одній сторінці і 40C, 63C, 2Y, 4K на інший). Перевірка файлів PDF
 • Файл PDF / X містить намір виведення, яке представляє собою опис передбачуваного колірного простору при друку файлу. GWG рекомендує, щоб це вихідна намір було вбудованим профілем ICC , Який є частиною їх серії рекомендованих профілів.

Абетка